کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-05-29 ساعت 18:26)aidanaser نوشته:  سلام. دقیقا درست میگی چون kcc میگه مچ نیست ولی سفارت همینطوری بهم گفت و هیچ سوال اضافه ایی از من نپرسید. احتمالا این این هم از شانس من بود. در هر صورت من مطمئنم که اشتباه کردم یه راهنمایی یه کمکی.از استرس نصف موهام سفید شده ...

اگه سفارت بهت تاریخ داده دیگه پروندت سفارته. اگه نامه دوم رو گرفتی که عالیه با همون برو سفارت و تو مصاحبه بگو درستش کنن
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من دو نمونه مكاتبه با سفارت و KCC رو در مورد تاييد زمان مصاحبه و ارسال نامه دوم از طريق ايميل انجام دادم.گفتم براتون اينجا كپی كنم شايد به دردتون خورد.
Dear Sir/Madam

According to an email from KCC, my interview has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on XXX.

Because there is short time to arranging travel and making appointment for medical exam ;Could you please reconfirm my interview date/time and send me a copy of notification letter in to my email box?

Sincerely

پاسخ :

Thank you for your inquiry.

The information you have requested will be sent to you by email within 3 to 5 business days.

پاسخ :

Dear X,

We are confirming that your interview is set on XXX at 8:15am.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: Monica ، m.amjadi ، WIKIMAN ، aadine
سلام به همه دوستان دلسوز مهاجرسرا
من در تاریخ August 26, 2010 وقت مصاحبه دارم اما قبل از تاریخ صاحب یه پسر میشمBig GrinBig Grin
حالا با این شرایط آیا کسی از اساتید میدونه چه متنی را برای سفارت باید ایمیل کنم
شماره کیس:2010AS27000
دریافت نامه قبولی:July 2009
ارسال نامه اول:July 11,2009
مصاحبه: آنکارا
کارنت شدن:June 10,2010
مصاحبه:Aug 26
كليرنس:20 Sep
ويزا:Sep 24
Big Grinورود به امریکاBig Grines 1Big Grin
گرین کارت:2 ماه بعد
سوشالBig Grines 15
جمع تقریبی هزینه ها:7.500.000تومان
تشکر کنندگان: mina_s ، Eskandari ، online27H
(2010-07-04 ساعت 12:55)jalaldaiy نوشته:  سلام به همه دوستان دلسوز مهاجرسرا
من در تاریخ August 26, 2010 وقت مصاحبه دارم اما قبل از تاریخ صاحب یه پسر میشمBig GrinBig Grin
حالا با این شرایط آیا کسی از اساتید میدونه چه متنی را برای سفارت باید ایمیل کنم

To whom it may concern
An interview has been scheduled for our case in DV lottery category at US embassy in Ankara on August 26. I wanted to inform you that we are expecting a baby prior to the date of our interview and hereby request you to kindly take it into consideration that we are going to appear for the interview as a family of three.

Best regards
Jalal

فکر کنم این بد نباشه

چاکس

PS: من اینطور فرض کردم که انشالا با بدنیا اومدن شازده شما صاحب اولین فرزندتون میشین و کلا میشین 3نفرBig Grin
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: R.F ، Eskandari ، kianoush ، jalaldaiy ، maxsupermax ، aadine
سلام
من چند روز پيش كلير شدم، برنده اصلي همسرمه و روز مصاحبه افيسر گفت ويزاي همسر و فرزندت حاضره، مي توني بگيري و خودت بعداً سايت رو چك كن.حالا چون قبلاً در سفارت ابوظبي مواردي بوده كه طرف در سايت كلير شده، اما وقتي رفته به سفارت جهت گرفتن ويزا، افيسره گفته هنوز شما كلير نشدي و منظور ما از اعلام در سايت، برنده اصلي بوده، مي خواستم يه متن مناسب پيشنهاد بدين تا ايميل كنم به سفارت كه قبل از رفتن به سفارت مطمئن شم از حاضر بودن ويزا، و مشكلي پيش نياد.
ممنونم
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-07-05 ساعت 13:11)javan134 نوشته:  سلام
من چند روز پيش كلير شدم، برنده اصلي همسرمه و روز مصاحبه افيسر گفت ويزاي همسر و فرزندت حاضره، مي توني بگيري و خودت بعداً سايت رو چك كن.حالا چون قبلاً در سفارت ابوظبي مواردي بوده كه طرف در سايت كلير شده، اما وقتي رفته به سفارت جهت گرفتن ويزا، افيسره گفته هنوز شما كلير نشدي و منظور ما از اعلام در سايت، برنده اصلي بوده، مي خواستم يه متن مناسب پيشنهاد بدين تا ايميل كنم به سفارت كه قبل از رفتن به سفارت مطمئن شم از حاضر بودن ويزا، و مشكلي پيش نياد.
ممنونم

To whom it may concern
We had our interview on **** and was told by the officer that the visas for my son/daughter and I are ready, but my husband should wait for the completion of further administrative processing. We decided to wait and submit our passports all together. Recently, as I enter our case number in the visa status check section of the website, it indicates that the administrative processing on our case is finished under my name. I wanted to make sure that this means my husband and I can both submit our passports for visa issuance.
Thank you for your consideration
Sincerely
Javan134
این بهتر از هیچیهBig Grin
PS:این ایمیل درواقع از طرف همسرتون که برنده اصلی هستن نوشته شده.درضمن نمی دونستم که فرزندتون دختر هستن یا پسر، اون قسمتشو خودتون درست کنید لطفا
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، javan134 ، maxsupermax ، aadine
من از قبولی های 2011هستم و یک سوال داشتم.
چند هفته بعد از ارسال فرمهای اولیه به kccمیل زدم تا از رسیدن مدارکم مطمئن بشم.
جوابی که اونا دادند مفهوم نیست و نمیدونم کجای کارم مشکل داره.جند بار فرمها وشماره کیس را جک کردم همه صحیح پر شده.
کسی تجربه ای داره؟
این متن میل اونهاست.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان:
(2010-07-08 ساعت 10:25)drmahmoodi نوشته:  من از قبولی های 2011هستم و یک سوال داشتم.
چند هفته بعد از ارسال فرمهای اولیه به kccمیل زدم تا از رسیدن مدارکم مطمئن بشم.
جوابی که اونا دادند مفهوم نیست و نمیدونم کجای کارم مشکل داره.جند بار فرمها وشماره کیس را جک کردم همه صحیح پر شده.
کسی تجربه ای داره؟
این متن میل اونهاست.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

سلام

هرچند كه سوال شما بايد در انجمن مربوط به برنده گان 2011 مطرح بشه ولی چون مشكل داری جواب می دم.

دوست عزيز اين پاسخ زمانی از طرف KCC ارسال ميشه كه اونا مدارك ارسالی شما رو بررسی كردن و ديدن كه اطلاعات شما با آنچه در ثبت نام اينترنتی ثبت كرديد مطابقت نداره.مثلا تاريخ تولد يا ساير تاريخها.

حتما با مكاتبه پيگير باشيد چون اين قضيه خدا نكرده منجر به ابطال كيس شما خواهد شد.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: aadine
طرح یک سوال با دوستان
نامه دوم که در آن زمان و مکان وساعت مصاحبه و مدارک لازمه رو اعلام میکنه به کدوم آدرس برای ما میاید.
1-آدرس فعلی ما در ایران (تو فرم presenr address) یا
2-آدرسی که در بند 10 فرم 230 نوشته اییم آخه نامه اول من به آدرس بستگانم در الاباما آمد.

و اگر این نامه بنا به دلایلی به دستمان در ایران نرسید چه کاری باید انجام بدهیم ؟

با سپاس
تشکر کنندگان:
(2010-07-15 ساعت 22:01)loveusa2010 نوشته:  طرح یک سوال با دوستان
نامه دوم که در آن زمان و مکان وساعت مصاحبه و مدارک لازمه رو اعلام میکنه به کدوم آدرس برای ما میاید.
1-آدرس فعلی ما در ایران (تو فرم presenr address) یا
2-آدرسی که در بند 10 فرم 230 نوشته اییم آخه نامه اول من به آدرس بستگانم در الاباما آمد.

و اگر این نامه بنا به دلایلی به دستمان در ایران نرسید چه کاری باید انجام بدهیم ؟

با سپاس

به همون آدرس اولی ارسال میشه. داخلش فقط تاریخ و ساعت مصاحبه توی یه صفحه اعلام شده و چند صفحه هم راهنمای کلی هست که برای همه مشترکه و توی همین سایت هم دوستان گذاشتنش.
شما با دونستن تاریخ و ساعت مصاحبه تون دیگه نیازی به این نامه هم نخواهید داشت. زمان مصاحبه تونو با میل بپرسید و خیالتون رو راحت کنید.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: aadine
سلام، من(از برندگان 2011) براي تغيير محل مصاحبه از آنكارا به ابوظبي با توجه به ارسال فرمها چه متني رو بايد تايپ كنم؟ ممنون
شماره کیس:2011AS19XXX
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2010-07-17 ساعت 12:32)naeiji1974 نوشته:  سلام، من(از برندگان 2011) براي تغيير محل مصاحبه از آنكارا به ابوظبي با توجه به ارسال فرمها چه متني رو بايد تايپ كنم؟ ممنون

من این متن رو نوشتم ( البته می خواستن از ابوظبی تغییر بدم آنکارا ). بعد از یک هفته بدون درخواست اطلاعات دیگر، محل مصاحبه رو تغییر دادن.

فقط اولش یادتون نره شماره کیس فعلی خودتون، تاریخ تولدی که تو فرمهای اولیه دادین ( که قاعدتاً باید با تاریخ تولدتون در پاس یکی باشه ) و اسم کاملتون ( مطابق فرمهای اولیه و پاسپورت ) رو حتما بنویسید
Dear ..,

I prefer to change my interview location from Ankara to
Abu Dhabi .Please let me know if this would be possible and if yes, what
would I need to do.

Thanks very much in advance.
Sincerely
...
,
تشکر کنندگان: naeiji1974 ، aadine ، AMIN3Y ، امیر مهاجر
متن پیشنهادی من برای پی گیری کلیرنس از سفارت :

Dear Sir/Madam
Since the DV lottery program will be finished on 30 Sep . 2010 and it is now ... days passed from my interview date with no result on my adminsitrative process, and there is a short time for my planning to be present at the american embassy for obtaining the visa, I would appreciate if you advise the latest status of my administrative process and expedite the result with the authorities to meet the above mentioned target date for visa issuance.
your cooperation would be highly appreciated.
best regards
..................
ترجمش اینه :
بدلیل اینکه برنامه لاتاری در تاریخ 30 سپتامبر تمام خواهد شد وتا کنون ... روز از مصاحبه من گذشته بدون هیچ نتیجه ای و وقت کمی برای من برای برنامه ریزی سفر و گرفتن ویزا موجود است لذا ممنون خواهم شد اگر آخرین وضعیت پروسه اداری اینجانب را اعلام فرمایید و برای نتیجه با مسئولین مربوطه پی گیری نمایید تا صدور ویزای من تا تاریخ نهایی فوق صادر شود
از همکاری شما کمال تشکر را دارم
چاکریم
شماره کیس : 2010AS00013XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: OMID_R ، sam_hash ، Eskandari ، Hossein81 ، maxsupermax ، User ، aadine ، AMIN3Y
(2009-07-29 ساعت 20:35)Hashem نوشته:  سلام بچه ها،

من برای تأییدیه ارسال مدارکم، به KCC ایمیل زدم و این جواب برام اومد.

با تشکر،

Your forms have been received and are waiting to be processed.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner

تشکر کنندگان: AMIN3Y
دوستان سلام
من ميخوام به سفارت در انكارا ايميل بزنم و قبل از مصاحبه ام هم رسيدن مداركم رو چك كنم و هم مطالبي رو باهاشون مطرح كنم ميشه بگين به چه آدرس يا آدرسهايي ... ؟
ممنون ميشم سريع پاسخ بديد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان