کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دريافت گرين كارت و سوشال سكيوريتى (Green Card و SSN)
(2016-10-06 ساعت 23:07)Aabearff نوشته:  [quote='rezamehrzad' pid='721265' dateline='1471044514']
سلام. به دوستان مهاجرسرایی پیشنهاد می‌کنم یه هفته بعد از ورود به آمریکا (زودتر مراجعه نکنید) به اداره سوشال سکیورتی محلشون مراجعه کنند و پی گیر سوشال سکیورتی‌شون بشن. در ایالت تگزاس(شهر آستین) نیاز به پر کردن فرم هست تا پروسه سوشال سکیورتی نامبر فعال بشه تا حداکثر در ده روز کاری سوشال کارت به آدرستون پست بشه. حتما هم رسید رو دریافت کنید تا بتونید پس از ده روز کاری در صورت نرسیدن کارت، پی گیری کنید. متاسفانه اون کاغذی که سفارت ایروان در مورد فعال شدن خودبه خود سوشال و اینکه نیاز به مراجعه به اداره سوشال نیست، (چون در فرم ۲۶۰ بند مربوط به سوشال رو تیک زدیم) اشتباه‌ست.

تا اونجايي كه من مي دونم نيازي به مراجعه به اداره سوشيال نيست . سوشيال سكوريتي من دقيقا بعد از پنج روز كاري اومد بدون مراجعه

با سلام اصلا نیازس به مراجعه حضوری به اداره سوشیال نیست خود کارت سوشیال بعد از ماکزیمم 10 روز میاد لطفا اطلاعات غلط ندهید.بنده هم سفارت ایروان بودم و همون تیک رو هم توفرم260 زده بودم .همین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من سفارتم ارمنستان بود و تيك درخواست سوشيالو تو فرمم زدم اما اينجا كه اومدم گفتن بايد يك ماه بگذره تا معلوم شه سفارت اقدام كرده يانه؟! چشمتون روز بد نبينه اما در اخر بعد از اينكه ٨ بار رفتيم اداره سوشيال و امديم و درخواست داديم بعد دو ماه اومد ، به نظرم بايد همون هفته اول بريد بگيد من سوشيال ميخوام و اپلاي كنيد، البته يك ريسكي داره و اونم اينكه اگه سفارت اقدام كرده باشه براتون دوتا شماره صادر ميشه، البته به نظرم اگر هم سفارت اقدام كرده باشه وقتي بريد اونجا تو سيستم ميزنه كه اقدام شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میشه راهنمایی کنید که ۱۶۵دلار گرین کارد رو چه موقع بهتره پرداخت کرد؟ منظور اینه که قبل از ورود یا بعد از ورود؟ چه موقع بهتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
با سلام
از 23 دسامبر هزینه صدور 220 دلار میشه و شما اگر بعد از این تاریخ وارد می شوید بهتر است از الان پرداخت کنید تا هزینه کمتری بپردازید . من پرداخت کردم و رسید هم برایم ارسال شد .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-01 ساعت 11:52)mrb نوشته:  دوست عزیز
با سلام
از 23 دسامبر هزینه صدور 220 دلار میشه و شما اگر بعد از این تاریخ وارد می شوید بهتر است  از الان پرداخت کنید تا هزینه کمتری بپردازید . من پرداخت کردم و رسید هم برایم ارسال شد .

سلام
با توجه به این كه من 4 ماه دیگه می خوام برم ایراد نداره از الان واریز كنم؟ یا حتی مابالتفاوت نمی گیرن دیگه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-11 ساعت 15:05)simigil نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 11:52)mrb نوشته:  دوست عزیز
با سلام
از 23 دسامبر هزینه صدور 220 دلار میشه و شما اگر بعد از این تاریخ وارد می شوید بهتر است  از الان پرداخت کنید تا هزینه کمتری بپردازید . من پرداخت کردم و رسید هم برایم ارسال شد .

سلام
با توجه به این كه من 4 ماه دیگه می خوام برم ایراد نداره از الان واریز كنم؟ یا حتی مابالتفاوت نمی گیرن دیگه؟
دوست عزیز با سلام
بعید میدونم اضافه آن را بگیرند . به نظر من شما این مبلغ را تا قبل ار 23 دسامبر پرداخت کنید اکر در موقع صدور درخواست هزینه جدید را کردند
که می پردازید اگر نکردند 55 دلار به نفع شماست .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت دوستان بخیر

من از طریق شیکاگو وارد شدم اما هیچ کدوم از مدارک رو از من تحویل نگرفتن فقط انگشت نگاری .بنظرتون مدارک سفارت و مدارک بیمارستان رو کجا باید تحویل بدیم.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 02:59)j.javan نوشته:  سلام و وقت دوستان بخیر

من از طریق شیکاگو وارد شدم اما هیچ کدوم از مدارک رو از من تحویل نگرفتن  فقط انگشت نگاری .بنظرتون مدارک سفارت و مدارک بیمارستان رو کجا باید تحویل بدیم.
با تشکر

سلام چون من مطمين نيستم نميخوام نگرانتون كنم اما تا جايي كه يادمه دوتا مسير براي ورود وجود داشت توريست و كساني كه اقامت و گرين كارت دارن شايد شما صف اشتباه
رو رفته باشين
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk
(2017-01-16 ساعت 21:38)81Niliii نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 02:59)j.javan نوشته:  سلام و وقت دوستان بخیر

من از طریق شیکاگو وارد شدم اما هیچ کدوم از مدارک رو از من تحویل نگرفتن  فقط انگشت نگاری .بنظرتون مدارک سفارت و مدارک بیمارستان رو کجا باید تحویل بدیم.
با تشکر

سلام چون من مطمين نيستم نميخوام نگرانتون كنم اما تا جايي كه يادمه دوتا مسير براي ورود وجود داشت توريست و كساني كه اقامت و گرين كارت دارن شايد شما صف اشتباه
رو رفته باشين

با تشکر از شما دوست عزیز
برای اون دسته از دوستان که این اتفاق برای انها ممکنه بیفته
بعد از دو ماه به نزدیک ترین cbp(customer border and protection)  تماس گرفتیم و پاکت های زرد رنگ رو بردیم سنت لوئیس و تحویل دادیم و آمدیم البت ما کلمبیا .بعد از سه ماه نیم که گرین کارتها نیومد به uscis ایمیل زدم و فقط گفتم که گرین کارتها نرسیده و البته تمامی اطلاعات مثل رجیستریشن و آی دی هایی که زمان پرداخت پول داده میشه رو نوشتم.
در جواب گفتن که اطلاعات شما تایید شد و بعد از دو روز ایمیل اومد که گرین کارتهای شما ارسال شده و بعد از یک هفته به دستمان رسید.
ولی حکایتی بود بس غریب
شاد باشید
کیس نامبر 2016as570* ابوظبی کلیرنس با جواب سه ماه پیش ورودی شیکاگو 11 دسامبر 2016  درخواست ssn 19 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: 81Niliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان