کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تافل و GRE
[quote='ALIREZA205' pid='61259' dateline='1278474825']
من راه دوم رو پیشنهاد می‌کنم .

سعی‌ کن ۳ ماه جلو تر بیای اینجا چون ۱ ماه طول داره تا ssn و green card بگیری. اگه مدارکت کامل باشه و نمره‌هات خوب باشه اصلا ریسکی نیست .بد هم میتونی‌ برای ۳ تا دانشگاه اپلای کن تو ۳ سطح مختلف که خیالت راحت باشه یکی‌ از اینا قبولت می‌کنن.
مثلا تو تگزاس برای این چند تا دانشگاه اپلای کن .

UT (top 10in engineering majors ).Austin Texas .1.

۲.UTD Dallas Texas

۳.UTA Arlington Texas

۴.UTSA Sanantonio Texas

WWW.APPLYTEXAS.ORG be in site ye negah bendaz

ببخشید من یکم گیج شدم، مگه نه اینکه واسه اینکه instate حساب بشیم و بتونیم از وام و مزایا استفاده کنیم باید یک سال صبر کنیم؟ پس چجوری شما میگین بعد سه ماه میشه مدارک واسه دانشگاه ها فرستاد و apply کرد؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، goody ، Lemony ، ojee ، mahssa ، sunflower00 ، taherifar
(2012-06-13 ساعت 15:54)parsush نوشته:  ببخشید من یکم گیج شدم، مگه نه اینکه واسه اینکه instate حساب بشیم و بتونیم از وام و مزایا استفاده کنیم باید یک سال صبر کنیم؟ پس چجوری شما میگین بعد سه ماه میشه مدارک واسه دانشگاه ها فرستاد و apply کرد؟

برای استفاده از وام تحصیلی فدرال نیازی به اقامت یک ساله نیست. اقامت یک ساله، شهریه شما رو کاهش می ده و در نتیجه وام کمتری خواهید گرفت.
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، parsush ، Saeedv13 ، behzadb57 ، Lemony ، ojee ، sunflower00 ، taherifar ، ed2008 ، frozen mind
سلام دوستان عزیز/درمورد وام دانشگاهها در لوس آنجلس آیا اطلاعاتی دارید؟(منظورم در بدو ورود به آمریکاست)ممنون میشم من را مطلع کنید.
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Lemony ، taherifar
(2011-06-18 ساعت 15:33)saeedproo نوشته:  یعنی آمریکاییه هم GRE امتحان میده ؟

بله دوست عزیز. GRE رو همه باید امتحان بدهند ولی اگه شما تو یه دانشگاه انگلیسی زبان درس خونده باشی دیگه به مدرک تافل یا آیلتس احتیاج نداری.
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، behzadb57 ، 4R4SH ، ojee ، babak12 ، ali234 ، sunflower00 ، taherifar ، frozen mind
دوستان یه منبع خوب http://www.testprepreview.com/dmv-practice-test.htm سوال و جواب تشریحی کامل همه ی تست هایی که باید یدید مثل gre dmv رانندگی و همه مباحث بهش از دستش ندیدCool
پاسخ
تشکر کنندگان: akkoban ، behnam88 ، sunflower00 ، taherifar ، soheil1993
با سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم، من تو سایت دانشگاه Austin دیدم مدت زمان اعتبار نمره IELTS رو 5 سال اعلام کرده. راستش من IELTs با نمره 6.5 مربوط به 2 سال پیش دارم. نمره 6.5 هم قبول داره برا فوق یا دکترا. از یه طرف هم سایت IELTS نوشته نمره ها رو تا 2 سال نگه می دارن. یه ایمیل هم زدم به سازمان IELTS که آیا بعد از دو سال نامه میدن به دانشگاه ها که جواب ندادن. حالا نمیدونم کاری میشه کرد؟ یعنی اون دانشگاه به اون معتبری نمی دونه 2 ساله اعتبار IELTS یا یه راهی وجود داره؟ کسی به همچین چیزی برخورد کرده؟ مرسی اگه کمکی بکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، sunflower00 ، taherifar
(2013-08-01 ساعت 00:22)mehdi2014 نوشته:  با سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم، من تو سایت دانشگاه Austin دیدم مدت زمان اعتبار نمره IELTS رو 5 سال اعلام کرده. راستش من IELTs با نمره 6.5 مربوط به 2 سال پیش دارم. نمره 6.5 هم قبول داره برا فوق یا دکترا. از یه طرف هم سایت IELTS نوشته نمره ها رو تا 2 سال نگه می دارن. یه ایمیل هم زدم به سازمان IELTS که آیا بعد از دو سال نامه میدن به دانشگاه ها که جواب ندادن. حالا نمیدونم کاری میشه کرد؟ یعنی اون دانشگاه به اون معتبری نمی دونه 2 ساله اعتبار IELTS یا یه راهی وجود داره؟ کسی به همچین چیزی برخورد کرده؟ مرسی اگه کمکی بکنید.

خیلی بعید میدونم اعتبار آیلتس 5 سال باشه
به نظر من با خود دانشگاه مکاتبه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mahssa ، sunflower00 ، taherifar
سلام به همه دوستان
من میخوام تو امتحان تافل شرکت کنم. زبانم در حد متوسط.ه میخواستم بدونم برای تافل حتما باید کلاس برم یا اینکه میتونم خودم بخونم و چه منابعی بخونم
واسه رشته حسابداری جی آر ای نیاز هست؟ اگه آره تو منابع و اینکه کدومشو باید امتحان بدم
مرسی که وقت با ارزشتونو میذارید و ج میدید
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام دوستان.
من به تازگي از طريق لاتاري به امريكا(كاليفرنيا)امدم وتصميم دارم درسم رو ادامه بدم.راستش انگليسي من در حد متوسطه و toefl وGre ندارم.اينطور كه متوجه شدم بايد همين جا اقدام كنم،ايا كسي هست كه من رو بيشتر راهنمايي كنه؟
case number :19xx -ابوظبي- ٤ نفر -مصاحبه :هفته سوم نوامبر-ويزا يكضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، taherifar
(2014-07-11 ساعت 01:06)navid1054 نوشته:  سلام دوستان.
من به تازگي از طريق لاتاري به امريكا(كاليفرنيا)امدم وتصميم دارم درسم رو ادامه بدم.راستش انگليسي من در حد متوسطه و toefl وGre ندارم.اينطور كه متوجه شدم بايد همين جا اقدام كنم،ايا كسي هست كه من رو بيشتر راهنمايي كنه؟
دوست عزیز...بهتره خاطرات امتحان تافل خانم راساراسا رو بخونید.ایشون اطلاعات خوبی گذاشتن.ظاهرا یکم هزینه کلاس تافل بیشتر و امتحانش سختتر از ایرانه. اما منابعی که معرفی کردن: کتاب لانگمن.کپلان و گرامر آذر هست.سایت notefull.com هم معرفی کردن که ظاهرا خیلی کمک میکنه.منابع دیگه هم مثل اسنشیال وردز فور تافل و 504 هم واسه وکب میتونه بهتون کمک کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، ali234 ، sunflower00 ، taherifar ، odiseh ، r.bazargan ، sce
(2014-07-08 ساعت 23:19)hadi_q_acc نوشته:  سلام به همه دوستان
من میخوام تو امتحان تافل شرکت کنم. زبانم در حد متوسط.ه میخواستم بدونم برای تافل حتما باید کلاس برم یا اینکه میتونم خودم بخونم و چه منابعی بخونم
واسه رشته حسابداری جی آر ای نیاز هست؟ اگه آره تو منابع و اینکه کدومشو باید امتحان بدم

سلام.بهتون توصیه میکنم سایت applyabroad.org بخش آزمون زبانهای خارجی رو مطالعه کنید.اطلاعات مفیدی راجع به منابع و تجربیات دیگران بدست میارین
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، sunflower00 ، taherifar ، sce
من حدود هشت ماهه اومدم ویرجینیا قصد دارم برای تافل بخونم و مدرک کارشناسی ارشد دارم کسانی که در این زمینه اطلاعات دارند لطفا منو راهنمایی کنند.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
TPO ها رو بزنید
(2014-07-08 ساعت 23:19)hadi_q_acc نوشته:  سلام به همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزيزان،
من تازه ويزا گرفتم و چون پول زيادى ندارم ميخوام يه سفر برم و برگردم واسه تافل و GRE بخونم و با پذيرش و فاند برم.
نظرتون چيه؟!
در ضمن رزومه ام نسبتن خوبه فقط مشكل نداشتن اين دو مدركه

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
پاسخ
تشکر کنندگان:
.............m............
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان