کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تافل و GRE
سلام دوستان
من فکر می کنم حالا که این شانس رو پیدا کردم که به امریکا برم بهتره که تحصیلاتم رو ادامه بدم. و فکر می کنم تعداد افرادی که این قصد رو دارند کم نباشه.
همونطور که می دونید برای ادامه تحصیل اونجا به مدرک تافل و GRE نیاز داریم. اگر کسی تمایل داره، توی این تاپیک تجربیاتمون رو توی این زمینه با هم شریک بشیم.
موفق باشید
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، sib 24 ، Hossein81 ، maaref ، soheila_chem ، goody ، odiseh ، ojee ، شهلا 1346 ، babak12 ، ali234 ، taherifar
من هم در حال آماده شدن برای GRE و IELTS هستم . GRE را ثبت نام هم کرده ام . ولی فکر نمی کنم بتوانم به این زودی خودم را حاضر کنم . از تبادل نظر در این سایت استقبال می کنم .
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، sib 24 ، Hossein81 ، maaref ، ojee ، babak12 ، taherifar
سلام من هم مي خواهم تافل و Gre بدهم .اين هفته از طريق سازمان سنجش ثبت نام مي كنم /اگر خواستيد مي توانيم با هم ثبت نام كنيم /امتحان Gre دوم آبان برگزار مي شود. و بعدي در اسفند ماه /هنوز ولي IBTتافل را ثبت نام نكرده ام/

شماره كيس:2010As00023000
تاريخ ارسال فرم هاي سري اول :13 جولاي 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: usagreen ، maaref ، goody ، ojee ، taherifar
ثبت نام آبان ماه که انگار تمام شده؟! من فکر کردم نمی تونم همزمان هم برای تافل و هم برای GRE آماده بشم. فعلا انرژی ام رو گذاشتم روی تافل. اگر اسفند gre باشه خیلی خوبه. تا اون موقع آماده میشیم. حتما اگه برای ثبت نام اقدام کردید خبر بدید.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، taherifar
afsan2010 نوشته: سلام من هم مي خواهم تافل و Gre بدهم .اين هفته از طريق سازمان سنجش ثبت نام مي كنم /اگر خواستيد مي توانيم با هم ثبت نام كنيم /امتحان Gre دوم آبان برگزار مي شود. و بعدي در اسفند ماه /هنوز ولي IBTتافل را ثبت نام نكرده ام/

شماره كيس:2010As00023000
تاريخ ارسال فرم هاي سري اول :13 جولاي 2009

الان دیدم توی سایت سازمان سنجش که تا آخر مرداد تمدید شده.
شما مطمئنی که اسفند هم برگذار میشه. اگه نمیشه یک جوری برای همین خودمون رو آماده کنیم.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، ojee ، taherifar
من یک ماه پیش برای دوم آبان ماه GRE ثبت نام کردم . در اطلاعیه ای که آنجا بود تاریخ امتحان بعدی هفتم بهمن اعلام شده بود ( اگر حافظه ام یاری کند ! ) . ولی میتوانید زنگ بزنید و سوال کنید . شماره تلفن هایشان در سایت سنجش هست .
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
پاسخ
سلام
دوستان تافل پی بی تی یا همون کتبی خودمون را دانشگاه ازاد تهران در پاسداران برگزار میکنه یک شب تا صبح باید از خواب نازنین بزنید برای ثبت نامش ضمننا فکر کنم که امسال یا سال دیگه ماگزیمم اخرین سالی باشه که در ایران پی بی تی میگیرند البته در کیش و اصفهان هم این امتحان برگزار میشود
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، parsush ، ojee ، taherifar
کامران جان،من خودم توی دانشگاه آزاد واحد پاسداران درس میخونم،سسال 4 هم هستم! یه بار تاجالا نه روی بُرد دیدم که امتحان زبانبخوان بگیرن،نه یه بار جمعه یا 5 شنبه شده که تعطیل کنن براامتحان زبان! حالا شما اینو از کجا آوردین یه توضیح مختصر میشه بدین ؟چون منم میخوام ثبت نام کنم!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
سلام به همه:
بچه در کجای سازمان در مورد gre نوشسته؟؟؟
پاسخ
مرداکس
دانشجو هم دانشجوهای قدیم!
ببین عمو جون برو بهستان 6 پلاک دو جوابتو بگیر
پاسخ
حدود یازده ماه پیش در ادرس بالا ثبت نام تافل پی بی تی کردم امتحان دادم و دو ماه بعد مدرکم از امریکا امد
مرکز فوق یکی از سه مرکز معتبر برگزاری تافل پی بی تی در ایران است که توسط ای تی اس امریکا به رسمیت شناخته میشود دو مرکز دیگر یکی دانشگاه اصفهان و دیگری در کیش میباشد
دوستان اگر هر گونه سوالی در رابطه با این امتحان دارند پیام شخصی بگذارند جوابگو هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، taherifar ، ed2008
البته من نمیدونم لفظ "عمو جون" دقیقا برا چی استفاده شده!!! ولی از اونجا که همه اهالی بنا به ظرفیتشون مقداری اهل شوخی و مزاح هستند،منم فقط میخواستم اشاده کنم که نمیدونم جایی که میفرمایید کجاست! ضمن اینکه من شخصا منظورم سوال کردن بود!
دانجوهای قدیم هم بله! ماشالا همه چی هم همه چیز قدیم! شما دانشجوی قدیم هستین یا شاید بودین،و این مایه افتخار همه ما خواهد بود
مادانشجوهای جدیدم ول معطلیم! شما درست میفرمایین!
ولی قصد من فقط سوال بود!چون برام عجیب بود همچین چیزیو من ندیدم! بعد فهمیدم شما میگین بهستان! منظور من گلستان و بوستان بود که اونم به خاطر این که دانشجوی نسل حدیدم لابد مشکل داره!
به هر حال ممنون از اطلاعاتی که دادین
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، maaref ، taherifar
من هم صرفا میخوام اطلاعاتی را که دارم باشما سهیم بشوم تا بتوانید به بهترین وجهی در این امتحان موفق باشید و نیت دیگری ندارم
شما میتوانید حضورا به ادرس فوق برویدیا با شماره تلفن 22589868تماس بگیرید
اگر کسی از دوستان بخواد تافل ای بی تی یعنی اینترنتی بده با مجتمع اموزشی امیر بهادر تماس بگیرید
88919021/88911560
برای امتحان تافل پی بی تی در اصفهان با شماره03117932123
برای تافل پی بی تی در کیش با تلفن
تماس بگیرید07644422299در خاتمه هم بنده مخلص هرچی دانشجو هست هستم چه قدیم چه جدید
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، darya ، admin ، laili ، seravin ، ALIREZA205 ، Hossein81 ، success ، maaref ، parsush ، Lemony ، taherifar ، ed2008 ، sheghi
yani az tarighe site nabayad sabte nam kard?gre chetor?
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دوستان بنده هم اگر کارام درست بشه میخواهم امریکا ادامه تحصیل بدم .رشته بنده مهندسی صنایع هستش.لطفا به من بگید برای ادامه تحصیل در یکی از رشته های مدیریت یا یکی دیگر از رشته های مربوط به مهندسی صنایع هم ازمون تافل و هم GRE لازمه؟من پارسال امتحان ielts دادم ایا اونم قبوله؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، maaref ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان