کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با kcc بعد از کارنت شدن
میدونم علیرضا جان شما اختیار دارید منم شوخی کردمBig Grin

ولی زیاد هم تحویلشون نگیرید به من که با همین متن جواب دادن و ویزام رو هم گرفتمBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها لطفا هر كدوم از شما كه جواب درستي از كي سي سي در مرود زمان مصاحبه گرفتيد منو هم در جريان بگذاريد
متاسفانه نميدونم چرا جواب درستي نميدهند
كاش در كتاب قطور زندگي سطري باشم ماندني
نه حاشيه اي از ياد رفتني

دوستان هنرمند و علاقه مند به هنر : http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=56
تشکر کنندگان:
با سلام
خواستم به اطلاع دوستان برسانم که kcc پاسخ نامه من در خصوص زمان مصاحبه را به شرح ذیل ایمیل کرد من در تاریخ 24/آگوست ایمیل دادم و آنها در 26 / آگوست پاسخ
Thank you for your inquiry.

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on October 2x, 2009. A notification letter will be mailed to you from KCC within the next 7-10 business days. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

KCC/kb
Public Inquiry
Serco Inc./Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

متن نامه من به kcc که زحمت دوستان می باشد
Dear Sir

According to the “VISA BULLETIN SEPTEMBER 2009” my case number is current. I will appreciate it if you could send me a copy of the second letter
via e-mail for knowing the fixed date of our interview in embassy of the united state of America in( Ankara - Turkey )

Sincerely

شماره کیس: 2010AS00002XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: -20-2009-MAY
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:june-6-2009
تاریخ کارنت شدن کیس: August-12-2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: Monica ، Borqa3 ، بنيتا
دوستان سلام. برای من مشکلی پیش اومده که اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم. من در زمان ثبت نام الکترونیکی اطلاعاتی درباره همسر و فرزندانم (اسپل اسم و شماره پاسپورتشون) وارد کرده ام که بعدا تغییر کرد و بالطبع من در موقع پر کردن فرمهای اول اطلاعات جدید رو وارد کردم. اما از این تغییر به کی سی سی خبر ندادم. الان شماره ی من کارنت شده. من دیروز ایمیلی فرستادم تا از تاریخ مصاحبه با خبر بشم وتوش اسم وفامیل وشماره ی کیس و...مربوط به خودم رو هم ذکر کردم.و امروز این جواب رو دریافت کردم:

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

اونچه که مشخصه اینه که گفته اطلاعاتی که شما دادین با کیس نمیخونه. درخواستتون رو دوباره ارایه بدین تا به کارتون رسیدگی بشه.
اما من متوجه نمیشم که منظورش کدوم اطلاعاته؟ اطلاعاتی که همراه ایمیلم فرستادم با کیس نمیخونه یا اطلاعاتی که توی فرمهای اول بوده با کیس متفاوته؟
و دیگه اینکه درخواستتون رو دوباره ارایه بدین یعنی چی؟ یعنی فرمها رو دوباره پر کنم و بفرستم؟
لطفا اگه کسی تا به حال با چنین موردی برخورد داشته به من کمک کنه. متشکرم.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز kcc شما رو با همون مشخصاتی که تو فرم اولیه ثبت نام نوشتید میشناسه
نه با فرمهای ds230
پس اگر مشخصاتتون با اون فرم یکی نباشه kcc بهتون جواب نمیده
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: mojdeh
الهام عزیز ...خیلی ممنون از جوابت. به نظر شما برای من هیچ راهی مونده که بهشون ثابت کنم همون شخص هستم؟ مثلا فرمها رو دوباره پر کنم و بفرستم؟ البته دیروز تازه بعد از اینکه فهمیدم باید تغییرات رو بهشون اطلاع میدادم براشون یه ایمیل فرستادم و اسم و اسپل و شماره جدید پاسپورتهای همسر و بچه هامو توش نوشتم. ولی باز هم اطلاعات قدیمی رو نفرستادم. هنوز هم جوابی نگرفته ام.
به نظر شما تلفن بزنم بهتره یا ایمیل؟ به هر حال نمیتونم به این راحتی از خیر همه چیز بگذرم.اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
سلام. در جواب نامه ی دوم هم همون متن برام اومد. تلفن هم زدم و گفتن اطلاعاتت با کیست نمیخونه و resubmit کن.
دوستان ،من میحوام بدونم آیا شما کسی رو میشناسین که بعد از گرفتن جوابی که من گرفتم تونسته باشه ویزاشو بگیره؟
و سوال دیگه ام اینه که resubmit کردن یعنی اینکه دوباره فرمهای DS-230 و DSP-122 رو پر کنم و براشون بفرستم؟
لطفا به من جواب بدین....من طاقتم زیاده. (:
در ضمن مگه من به همین سادگی دست از سرشون میکشم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

در جواب mojdeh بايد بگم كه اصلا نگران نباشيد و چندين مورد با همين وضعيت بودن كه با انجام يك سري مكاتبات با kcc و البته بردن پرينت ايميل ها به سفارت با موفقيت ويزا رو دريافت كردند
تشکر کنندگان: mojdeh ، farzad24
دوست عزیز، naserturk ، واقعا ازت ممنونم. بهم کلی روحیه دادی. میرم جلو ببینم چی میشه... شما رو هم در جریان میذارم. فقط اگه راهنمایی دیگه ای رو لازم میدونین بهم بگین...شاید موثر باشه.
تشکر کنندگان:
با سلام
جواب kcc در خصوص زمان محاحبه را برای آنکارا ارسال کردم این جواب را دادن. حالایا ما زیاد عجله داریم یا کارکنان kcc از زیر کار در می روند.

Dear Applicant:
Since we have not yet received the DV-2010 immigrant visa files/cases from the KCC, we are unable to confirm your appointment date. However, we suggest you contact this office in mid-September and find out your appointment date. Please note that it is likely to change the DV-2010 October appointments at later dates, depending on the circumstances.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان: Monica ، بنيتا
دوستان من یه موضوع را نفهمیدم
ملاک شناخت اونا کیس نامبر هست . ولی من هیچ جای این نامه ها کیس نامبر نمیبینم . میشه یکی به من بگه اونا از کجا میفهمن که ما کی هستیم؟
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان:
من زنبیل گذاشته بودم..........
تشکر کنندگان:
سلام به همگی،

می گم غیر از مونیکا جان و پارسا خان چند نفر دیگه تاریخ دقیق مصاحبه اشون رو می دونن ؟

مونیکا جان چه جالب که تاریخ مصاحبه افتاده اول اکتبر!!
من توی بد وضعی گیر کردم، باید اوایل اکتبر برم مسافرت و اینا باز جواب منو ندادن!! ( یعنی امروز جواب دادن که فرمهام مورد قبول هست!!)

مرسی و شب همگی خوش
برقع

شماره کیس: 2010AS000007XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2009
کنسولگری : Paris
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 6/6/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
منم امروز برای چندمین دفعه ایمیل زدم و همین جوابو گرفتم.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Borqa3
مونیکا جان میشه متن نامه ای که واست ایمیل کردند و تاریخ نامه رو مشخص کردند بزاری؟ من بیشتر میخوام ببینم امسال چه مدارکی میخوان و ایا قوانین عوض شده یا نه
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان