کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با kcc بعد از کارنت شدن
خیلی ممنونم مونیکا جان،

راستش من الان زنگ زدم بهشون و گفتن که پانزده سبتامبر به بعد تماس بگیرم!

وقت همگی خوش.
برقع

شماره کیس: 2010AS000007XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:15/5/2009
کنسولگری : Paris
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 6/6/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: payman R ، Monica ، morteza_2010
سلام دوستان عزیز و مهربان
از این که با صبر و حوصله جوابمو میدین ممنونم.
من شماره case number ام:30xxxهستش و برنده 2010 لاتاری هستم
من به kcc ایمیل زدم و علت اشتباه بودن تاریخ تولدم رو گفتم.(اشتباه در تبدیل به شمسی)
ولی باز اونها گفتند اطلاعاتم matchنیست.
میشه لطف کنید متن ایمیلی که باید به kcc بزنم تا اونها باور کنن من از عمداین کارو نکردم رو بهم بگین؟
فکر میکنم نزدیکای فروردین یا اردیبهشت مصاحبم باشه آیا امکان داره تا اون وقت هر چی بهشون ایمیل بزنم اونهابگن اطلاعاتتmatch نیست؟ خواهشا کمکم کنین!!!مرسی
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
تشکر کنندگان: morteza_2010
alvan نوشته: سلام دوستان عزیز و مهربان
از این که با صبر و حوصله جوابمو میدین ممنونم.
من شماره case number ام:30xxxهستش و برنده 2010 لاتاری هستم
من به kcc ایمیل زدم و علت اشتباه بودن تاریخ تولدم رو گفتم.(اشتباه در تبدیل به شمسی)
ولی باز اونها گفتند اطلاعاتم matchنیست.
میشه لطف کنید متن ایمیلی که باید به kcc بزنم تا اونها باور کنن من از عمداین کارو نکردم رو بهم بگین؟
فکر میکنم نزدیکای فروردین یا اردیبهشت مصاحبم باشه آیا امکان داره تا اون وقت هر چی بهشون ایمیل بزنم اونهابگن اطلاعاتتmatch نیست؟ خواهشا کمکم کنین!!!مرسی

شما تا زمانی که تاریخ تولدی رو که تو ثبت نام اینترنتی وارد کردید بخاطر نیارید و تو ایمیلتون وارد نکنید همین جواب رو بهتون میدن
سعی کنید تاریخی رو که تو ثبت نام اینترنتی وارد کردید بخاطر بیارید
2010AS3xxx
سلام دوستان
من اولید باری هست که در سایت مطلبی رو عنوان میکنم ولی تقریبا تمام نظرات رو تو هر تاپیک خوندم
من با کیس نامبر 54xx برنده شدم و ایمل زدو به kcc و اطلاعاتم هماهنگ بوده
ازشون در خواست وقت سفارت کردم و اونها هم در جواب به من ایمیل زیر را فرستادن:

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC.

به نظر شما مشکلی پیش اومده که با اینکه من کارنت شدم و اطلاعاتم هماهنگ بوده اما هنوز وقت مصاحبم معلوم نیست
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

شماره کیس: 2010AS000054XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-july-6
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
جگونه از روي ويزا بولتن مي فهميد كه كارنت شده ايد و اصلا اين كارنت شدن يعني چه
mahdi0003 نوشته: سلام دوستان
من اولید باری هست که در سایت مطلبی رو عنوان میکنم ولی تقریبا تمام نظرات رو تو هر تاپیک خوندم

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC.
به نظر شما مشکلی پیش اومده که با اینکه من کارنت شدم و اطلاعاتم هماهنگ بوده اما هنوز وقت مصاحبم ملوم نیست

هیچ مشکلی نیست شما هفته دیگه با کی سی سی تماس بگیرید وقت مصاحبه رو بهتون میدن. ضمنا ملاک اونها برای تعیین تاریخ مصاحبه زمان ارسال فرمهاست.
شاد و پیروز باشید
2010AS3xxx
با عرض سلام
خیلی ممنون که به من پاسخ دادید
به امید موفقیت همه بچه ها هم در مراحل گرفتن گرین کارت و هم در تمامی مراحل دیگه زندگی
سلام دوستان.کیس نامبر من 20000 به نظر شما نوبت من کی می شه
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
nana نوشته: سلام دوستان.کیس نامبر من 20000 به نظر شما نوبت من کی می شه

نانا جان فکز نکنم کسی بتونه به سوالت جواب قطعی بده چون تا الان برامون واضح شده که kcc بر اساس برنامه ریزی خاصی اعلام نمیکنه.

هم شما و هم دوستانی که این سوالو دارن بهتره به http://mohajersara.com/showthread.php?ti...0#pid22750 سر بزنن و روند سالهای پیش رو که msnazi زحمت کشیده و درست کرده رو چک کنن.
مرسی
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: mohsen324 ، Monica ، merdax ، kianoush ، morteza_2010
سلام , subject رو باید چی بنویسیم برای دریافت نامه دوم از طریق ایمیل؟
2010as0007xxx
(2009-10-18 ساعت 08:45)bart نوشته:  سلام , subject رو باید چی بنویسیم برای دریافت نامه دوم از طریق ایمیل؟
2010as0007xxx

سلام

ما عنوان تمام ايميل هايي كه براي كي سي سي نوشته بوديم رو Inquiry گذاشته بوديم ... عنوان ايميلي هم كه در جوابش نامه دوم ما رو ارسال كردن هم همين بود...Smile
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: bart ، morteza_2010 ، بنيتا
سلام aazami
دقیقاً متن دوم برای من هم امده.من هنوز نتونستم بفهمم چرا اطلاعاتم match نیست.
ممنون میشم اگر به نتیجه ای رسیدید منو هم در جریان بگذارید.

شماره کیس: 2010AS00010XXX
(2009-10-14 ساعت 10:42)seravin نوشته:  
mahdi0003 نوشته: سلام دوستان

به نظر شما مشکلی پیش اومده که با اینکه من کارنت شدم و اطلاعاتم هماهنگ بوده اما هنوز وقت مصاحبم ملوم نیست

هیچ مشکلی نیست شما هفته دیگه با کی سی سی تماس بگیرید وقت مصاحبه رو بهتون میدن. ضمنا ملاک اونها برای تعیین تاریخ مصاحبه زمان ارسال فرمهاست.
شاد و پیروز باشید

سلام
زمان ارسال فرمها ... یعنی زمانی که فرمها رو به ما فرستادن یا زمانی که ما فرمهای پر شده رو فرستادیم و دستشون رسیده؟ اخه من 1 هفته بعد از رسیدنشون پست کردم 1 هفته بعد هم رسید kcc
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
سلام

در مورد كارنت شدن ، ملاك فقط شماره كيس هستش (يعني طبق اون اعلام مي كنن به چيز ديگه اي هم كار ندارن)
اما در مورد زمان مصاحبه (بعد از كارنت شدن كيس)، هرچي شما مدارك رو زودتر فرستاده باشي و اونها زمان بيشتري براي ببرسي مدارك داشته بوده باشن (يكي به من طريقه صرف دقيق اين فعل رو بگه!) ، زمان مصاحبه شما رو زودتر تعيين مي كنن و شما زودتر مطلع ميشين...(البته ما اينو طبق تجربه كارنت شدن كيس هاي ۲۰۱۰ فهميديم!)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، morteza_2010 ، بنيتا
سلام
من اولین نامه را که فرستادم kcc واسه رسیدن مدارکم به دستشون اینو واسم فرستادن :

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

دومین نامه را برای که match بودن فرستادم اینو گفتن .

Your forms have been received and are waiting to be processed. Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
من برداشت بدی ندارم ازش . درسته یا نه ؟ یه دفعه شکم برداشت نگران شدم .
یکی کمکم کنه لطفا . ممنون میشم .
مدارکم درسته یا نه؟
وای ببخشید بر عکس گذاشتم اولین جواب واسه مچ بودن بود و دومین جواب واسه رسیدن به دستشون
شرمنده هول شدم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان