کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
چک چی؟
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
یعنی بدون کلیرنس ویزا بگیرید و fbi check شما اومده باشهBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: farshidkhalafi
Toungue 
سلام دوستان
من در فرم شماره dsp-122 در انتها جای امضای قسم نامه را اشتباها فراموش کرده و امضا نکردم .آیا جای نگرانی وجود دارد یا خیر . اگر راه حلی وجود دارد لطفا مرا راهنمایی کنید . ممنون !
تشکر کنندگان:
Hossein123 نوشته: سلام دوستان
من در فرم شماره dsp-122 در انتها جای امضای قسم نامه را اشتباها فراموش کرده و امضا نکردم .آیا جای نگرانی وجود دارد یا خیر . اگر راه حلی وجود دارد لطفا مرا راهنمایی کنید . ممنون !

شما این مسئله رو با ایمیل به kcc اطلاع بده و فکرکنم روز مصاحبه فرم dsp-122 رو بهت بدن امضا بزنی
کلا برنده اصلی باید 2 جا رو امضا میکرد یکی Ds-230 part1 و dsp-122
البته مونیکا خانم فکر کنم با ds-230 part 2 اشتباه گرفتند که روز مصاحبه باید امضا بشه
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Monica ، ساسان
Wink 
سلام Monica
منظور من امضا کردن صفحه 2 از فرم DSP-122 در انتهای سوال 7 هستش . چون هیچ محدودیتی برای امضا نکردن وجود نداره!
در ضمن ممنون میشم اگر بگویی چطور از کارنت شدن خودتان مطلع شدی .
تشکر کنندگان: Monica
Question 
سلام seravin
ممنون از راهنماییت . آیا از نحوه با خبر شدن از کارنت شدن پرونده اطلاع دارید ؟
اگر جوابتون مثبته لطفا منو راهنمایی کنید .ممنوم!
تشکر کنندگان:
Hossein123 نوشته: سلام seravin
ممنون از راهنماییت . آیا از نحوه با خبر شدن از کارنت شدن پرونده اطلاع دارید ؟
اگر جوابتون مثبته لطفا منو راهنمایی کنید .ممنوم!

حسین جان
برای ماه اکتبر از آسیا تا شماره 7000 کارنت شده
شما میتونید از اینجا بولتن جدید رو ببینید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Monica
سلام دوستان
من ترجمه مدارک مون رو تازه گرفتم. روز ازدواج مون رو به جای 12 می 13 می نوشتیم. اشتباه در تبدیل به تاریخ میلادی رخ داده. به نظر شما باید بگذارم روز مصاحبه به آفیسر بگم یا به کی سی سی اطلاع بدم؟ روز مصاحبه آفیسر اجازه می ده توی فرمها تاریخ رو اصلاح کنیم. ممنون می شم راهنمایی کنید.
راستی الهام خانوم عزیز اگر اینجا رو می خونین عذر خواهی من رو بابت پیغامها و سوالات پی در پی بپذیرین.
تشکر کنندگان:
سلام من يكي از دوستام امسال برنده شده در زمان ثبت نام بچه او 20 روزش بوده و اون هم تنبلي كرده و فقط خودش و همسرش را ثبت نام كرده و مشخصات بچه را در فرمها ننوشته حالا بايد چه كار كنه؟
تشکر کنندگان:
ميترا نوشته: سلام من يكي از دوستام امسال برنده شده در زمان ثبت نام بچه او 20 روزش بوده و اون هم تنبلي كرده و فقط خودش و همسرش را ثبت نام كرده و مشخصات بچه را در فرمها ننوشته حالا بايد چه كار كنه؟

تو فرمهای ارسالی به kcc برای بچشون فرم پر کرده یا نه؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوست من هنوز فرمهاي سري اول را پست نكرده تا حالا درگير ترجمه شناسنامه خودش و همسرش و بچه و سند ازدواج و صحبت با وكيل بوده ، 2-3 روز ديگه مداركش و فرمهاي سري اول را پست ميكند. شماره كيس نامبر 17000 است
تشکر کنندگان:
سلام
من محل تولد مادر و پدرم را اشتباه نوشتم.
یعنی توی شناسنامه اسم روستا ثبت شده ولی من فقط به اسم شهر اکتفا کردم.این اشتباه باید تصحیح شه و باید ایمیل بدم؟
آخه توی بقیه مدارک مثل گواهینامه یا پاسپورت فقط اسم شهر نوشته شده.
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
سلام
تمامی اشتباهاتتون رو به kcc ایمیل کنید و متن ایمل رو پرینت بگیرید و به همراه داشته باشید
روز مصاحبه قبل از قسم خوردن بگویید که می خواهید اشتبا هات را اعلام کنید.
نگران نباشید.
در مورد اون شخصی که بچه اش را از روی تنبلی ننوشته واقعا نمیدونم چی بگم بهتر از kcc بپرسه.
حالا چی بگوید را خودش می داند
البته اگر زحمتی برایش نباشد
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:
بچه ها این در جواب مچ نبودن اطلاعاتم داده کی سی سی
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing.

Interviews for the DV 2010 program will begin in October 2009 and conclude on September 30, 2010. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2009, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.
این یعنی مشکل دیگه ای وجود نداره؟
تشکر کنندگان:
f.o عزیز
من فکر می کنم پرونده شما هیچ اشکالی نداره. چون سه مشخصه اصلی شما یعنی:
- نام و نام خانوداگی
- تاریخ تولد
- شماره کیس نامبر
شما کاملاً درسته که اصلاً جواب ای-میل ها شما رو میدن! بقیه اطلاعات خیلی هم مهم نیست که مچ باشه یا نه. میشه اونها رو درست کرد. من تالار 2009 رو که می خوندم فقط دوستانی که نام و تاریخ تولدشون غلط بود به مشکل خورده بودند.
فرم های شما الآن روی میز کاری اونها است و دارند بررسی می کنندش. مرحله ای که ما هنوز بهش نرسیدیم و به ما میگن: Your forms are waiting to processing
تشکر کنندگان: ساسان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان