کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
اگر در ثبت مشخصات شناسنامه ای اشتباه کرده اید و جزء برندگان هستید برای تبادل نظر در مورد روشهای برخورد با مشکلات احتمالی در زمان مصاحبه از این تاپیک استفاده کنید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: saeedhei ، reza22
من اچ اخر اسمم رو جا گذاشتم
بم گفتن ایمیل بزنم و بگم ولی نگرانم به خاطر این ردم کنن.در ضمن موقع ثبتنام مدرک رو زدم دیپلم چون دانشجو بودم و گزینه فوق دیپلم هم نداشت ولی الان درس لیسانسم این ترم تمام شد و توی فرم ارسالی وهم دیپلم هم فوق دیپلم و هم لسیسانس زدم نمی دونم ایراد می گیرن یا نه
راهنمایی کنید لطفا
تشکر کنندگان:
f.o نوشته: من اچ اخر اسمم رو جا گذاشتم
بم گفتن ایمیل بزنم و بگم ولی نگرانم به خاطر این ردم کنن.در ضمن موقع ثبتنام مدرک رو زدم دیپلم چون دانشجو بودم و گزینه فوق دیپلم هم نداشت ولی الان درس لیسانسم این ترم تمام شد و توی فرم ارسالی وهم دیپلم هم فوق دیپلم و هم لسیسانس زدم نمی دونم ایراد می گیرن یا نه
راهنمایی کنید لطفا

در مورد اسمت جواب کی سی سی رو پرینت بگیر با خودت روز مصاحبه ببر............نگرانی هم بی مورده چون چیزی رو عوض نمیکنه فقط بستگی به نظر آفیسر داره .....
در مورد مدرک هم اصلا مشکلی نیست خیالت راحت..........Big Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام
من تاریخ تولدم رو در فرم اینترنتی به جای 1980 زدم 1981 .یعنی اون موقع اشتباه حساب کردم.به نظر شما برای مصاحبه آنکارا بهتره یا ابوظبی؟
ضمنا شماره کیسم هم 2000 و فرصت زیادی ندارم.
تشکر کنندگان:
mahmoud 2010 نوشته: سلام
من تاریخ تولدم رو در فرم اینترنتی به جای 1980 زدم 1981 .یعنی اون موقع اشتباه حساب کردم.به نظر شما برای مصاحبه آنکارا بهتره یا ابوظبی؟

داداشی من راحتت کنم پول الکی نده بهتون ویزا نمی دن 2 تا از دوستایی من رفتن مصاحبه قبول شدن وقتی باهاشون صحبت کردم گفتن بعضی ها مثل شما مشکل تاریخ تولد داشتن که قبول نشدن رد شدن
تشکر کنندگان:
اسنیفر چرا مردم رو نا امید می کنید؟
آقای محمود شما اگر براتون سفر به امارات یا ترکیه هزینه ی بالایی نداره برید اونجا. از راهنمایی دوستانی که اینجا همچنین مشکلاتی داشتند استفاده کنید انشاالله قبول می شوید. فقط به KCC ای میل بزنید.
تشکر کنندگان: seravin ، ساسان
نه من فقط حرفی را زدم که دوست های صمیمیم به من گفتن
تشکر کنندگان:
حالا خودم یک سؤال می کنم
من موقع ثبت نام اینترنتی ابتکار به خرج دادم و قسمت اول فامیلی رو در قسمت Middle Name نوشتم!!!
به نظرتون این اشتباه چقدر بزرگه؟ البته توضیح بدم که من تو فرم هایی که فرستادم همه چیز را درست نوشتم
تشکر کنندگان:
این اشتباه زیاد بزرگ نیست چون چیزی که نوشتی دروست است فقط جاش را اشتباه نوشتی
امام نه انکه اشتباه بنویسی به KCC ایمیل بزن موضوع را بگو
تشکر کنندگان:
sniffer نوشته:

داداشی من راحتت کنم پول الکی نده بهتون ویزا نمی دن 2 تا از دوستایی من رفتن مصاحبه قبول شدن وقتی باهاشون صحبت کردم گفتن بعضی ها مثل شما مشکل تاریخ تولد داشتن که قبول نشدن رد شدن

چرا نااميدش مي كنيد. خوبيه مهاجرسرا اينه كه من هيچوقت اينجا نااميد نشدم در حاليكه در اينترنت بردهاي ديگه اي هست كه واقعا مايوس كننده هستند و برند ه ها را نااميد مي كنند . من هم مشكل تاريخ تولد داشتيم ولي با فرستادن ايميل و توضيح صادقانه مشكل قبل از قسم خوردن در سفارت آن را حل كرديم. برنده شدن در لاتاري شروع يك سفره كه در تمام لحظاتش به هر قيمت كه شده بايد اميدتان را حفظ كنيد . به غير از من هم اشخاص ديگر بودند كه با داشتن همين مشكل موفق شدند ويزا بگيرند.
موفق باشيد
تشکر کنندگان: mohsen324 ، seravin ، ساسان
artistic76 نوشته:
sniffer نوشته:

چرا نااميدش مي كنيد. خوبيه مهاجرسرا اينه كه من هيچوقت اينجا نااميد نشدم در حاليكه در اينترنت بردهاي ديگه اي هست كه واقعا مايوس كننده هستند و برند ه ها را نااميد مي كنند . من هم مشكل تاريخ تولد داشتيم ولي با فرستادن ايميل و توضيح صادقانه مشكل قبل از قسم خوردن در سفارت آن را حل كرديم. برنده شدن در لاتاري شروع يك سفره كه در تمام لحظاتش به هر قيمت كه شده بايد اميدتان را حفظ كنيد . به غير از من هم اشخاص ديگر بودند كه با داشتن همين مشكل موفق شدند ويزا بگيرند.
موفق باشيد

سلام
من کسی را نا امید نمی کنم عزیز
خیلی خوشال شدم که شما با این وجود ویزا گرفتین من حرفی را زدم که دوستان من گفتن البته شاید اون ها نگفتن که تاریخ تولد اشتباه است
تشکر کنندگان:

دوست عزیز
در مورد تاریخ تولد بنظر مشکلی پیش نمیاد اگر هر چه سریع تر به KCC ایمیل بزنی، sniffer عزیز مواردی از این دست معمولاً برای کسانی پیش میاد که اسپل اسم رو اشتباه بنویسن، اگر به کلیرنس 2008 مراجعه کنید 2 نفر و امسال هم یکی از بچه ها به دلیل اشتباه در اسپل اسم دچار مشکل شدن و ویزا نگرفتن.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: sniffer
f.o نوشته: من اچ اخر اسمم رو جا گذاشتم
راهنمایی کنید لطفا

دوست عزیز
توصیه می کنم اگه ایمیل نزدی از این کار صرفنظر کنی و پاسپورتت رو اگه نگرفتی با اسپل بدون H یا اگرم داری تعویضش کنی، چون به دلایلی که تو پست بالا گفتم ممکنه به مشکل بخوری.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
من به هیچ عنوان نا امید نمیشم فقط از sniffer عزیز میپرسم که دوستات کدوم سفارت رفتن و آیا قبل مصاحبه موضوع با kcc مطرح کرده بودند؟
تشکر کنندگان:
واقعا نمی دونم مطرح کرده بودند یا نا اما این را می دونم KCC تا جایی که بتونه تلاش می کنه ویزا بده مگر مشکل حاد باشد اما داداشی نگران نباش خدا شما را تا امروز کمک کرده تا ببرین بعدش هم کمک می کنه به امید خدا
با KCC در ارتباط باشد ببین چی می شه و خبرش را بذار اینجا ، در مورد مصاحبه هم باید بگم بله سفارت آمریکا در ترکیه بوده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان