کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2009-11-14 ساعت 22:33)pouya.pouya نوشته:  سلام من در فرم اینترنتی اشتباها تحصیلاتم رو فوق لیسانس زدم در حالی که لیسانس هستم.توی ارسال نامه به kcc ولی درست وارد کردم.
آیا برام مشکلی پیش میاد؟

دوستم به كي سي سي ايميل بزن و اشتباهت رو توضيح بده
و از جواب كي سي سي كه برات ايميل ميزنه يه بيرينت تهيه كن و با خودت ببر سفارت و به افسر بده قبل از قسم خوردن
موفق باشيSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
سلام..

من الان یادم اومد که 2 تا اشتباه دارم
1- توی فرم اینترنتی تحصیلاتم رو فوق لیسانس زدم در حالی که دانشجوی فوق لیسانس هستم.البته توی نامه ای که به KCC ارسال کردم(فرم1) نوشتم که دانشجوی ارشد هستم.
2- توی آدرس ایران رو یادم رفت بنویسم!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که اشتباهاتم تاثیر گذار هست و اگه هست چجوری میتونم برترفشون کنم.

ممنون
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
(2009-11-14 ساعت 22:49)pouya.pouya نوشته:  سلام..

1- توی فرم اینترنتی تحصیلاتم رو فوق لیسانس زدم در حالی که دانشجوی فوق لیسانس هستم.البته توی نامه ای که به KCC ارسال کردم(فرم1) نوشتم که دانشجوی ارشد هستم.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که اشتباهاتم تاثیر گذار هست و اگه هست چجوری میتونم برترفشون کنم.

ممنون

دوست خوبم شما توي خيلي از تابيكها اين سوالتونو برسيدين به اون قسمت هايي كه سوالاتتون و مطرح كردين يه سر بزنين جوابتون داده شده
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
اشکان جان متشکرم که جواب دادي.حالا که لطف کردي و پاسخ دادي يک دعايي هم کن امسال اسمم در بياد. من از اون زمان که فرمها دستي بود و ثبت نام اينترنتي وجود نداشت هر سال دارم ثبت نام مي کنمSad
تشکر کنندگان:
(2009-11-14 ساعت 22:49)pouya.pouya نوشته:  سلام..

ممنون
در مورد آدرس ، اگر توی Address Line وارد نکردید موردی نداره ، چون شما زیرش از توی فیلد ، Iran رو انتخاب میکنید .
مدرک رو اطلاع دقیق ندارم .
تشکر کنندگان:
(2009-11-14 ساعت 09:51)Monica نوشته:  سلام Zhila

اولا كه تاپيك رو اشتباه اومدي! اينجا مال برنده هاي لاتاريه و اشتباهاتي كه در ارسال فرمهاي مشخصاتشون انجام دادن!

دوما اشكالي نداره... ببين ما با همين ويندوز غير اورجينال فرستاديم و برنده شديم... اوني كه اين حرف رو بهت زده سركارت گذاشته... تازه من هر چي تو ايران گشتم ويندوز اورجينال پيدا نكردم! شما پيدا كردي به ما هم خبر بده! Big Grin (البته ويندوز لپ تاپ ها معمولا اورجينال هستن! اينو اشكان حق داره... Wink )

سلام دوست عزیز
خیلی متشکرم که پاسخ دادین.یک دعایی کنید این بخت من هم وا بشه و اسمم در بیاد.بازم ممنون.
تشکر کنندگان: Monica
(2009-11-15 ساعت 21:19)zhila نوشته:  
(2009-11-14 ساعت 09:51)Monica نوشته:  سلام Zhila

اولا كه تاپيك رو اشتباه اومدي! اينجا مال برنده هاي لاتاريه و اشتباهاتي كه در ارسال فرمهاي مشخصاتشون انجام دادن!

دوما اشكالي نداره... ببين ما با همين ويندوز غير اورجينال فرستاديم و برنده شديم... اوني كه اين حرف رو بهت زده سركارت گذاشته... تازه من هر چي تو ايران گشتم ويندوز اورجينال پيدا نكردم! شما پيدا كردي به ما هم خبر بده! Big Grin (البته ويندوز لپ تاپ ها معمولا اورجينال هستن! اينو اشكان حق داره... Wink )

سلام دوست عزیز
خیلی متشکرم که پاسخ دادین.یک دعایی کنید این بخت من هم وا بشه و اسمم در بیاد.بازم ممنون.
من واسه شما دعا می کنم شما هم واسه من ! Big Grin
در مورد ویندوز هم سخت نگیر ، هیچ ربطی به ویندوز نداره ،و اگر هم داشت هیچ ایرانی نباید برنده می شد ! SmileWink
تشکر کنندگان: Monica
(2009-11-13 ساعت 01:09)Shahryar نوشته:  دوستان سلام،
من امشب فهمیدم به اشتباه وحشتناک و احتمالا جبران ناپذیر مرتکب شدم.
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
برام دعا کنید

دوستان عزیز،
بعد از چندین بار مکاتبه با KCC آخرین جوابی که گرفتم این بوده:
Thank you for your inquiry.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

KCC/rch
Public Inquiry

دوستان هر کس اطلاعاتی در این رابطه داره لطف کنه برام ارسال کنه.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان:
نامه اول من بالاخره با ایمیل رسیدBig Grin می خوام همین یکی دو روزه فرمهای سری اول ارسال کنم منم مشکل سال کبیسه را داشتم زمان ثبت نام تولدم نوشتم 20 سپتامبر تولد تو پاسپورتم هست 21 سپتامبر Tongue. به kcc قبل از ارسال فرمها سری اول ایمیل بزنم تا اطلاعات زمان ثبت نام من تصحیح کنند یا یک نامه همراه فرمها ضمیمه کنم براشون بفرستم؟
اینجوری که من از پستهای دوستان فهمیدم Kcc این مشکل را قبول کرده و اطلاعات اولیه ثبت نام را تصحیح می کنه ! درست فهمیدم؟
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan78 ، seravin ، Monica ، reza22 ، Hamid55 ، maryam89
(2009-12-03 ساعت 21:38)گاتا نوشته:  نامه اول من بالاخره با ایمیل رسیدBig Grin می خوام همین یکی دو روزه فرمهای سری اول ارسال کنم منم مشکل سال کبیسه را داشتم زمان ثبت نام تولدم نوشتم 20 سپتامبر تولد تو پاسپورتم هست 21 سپتامبر Tongue. به kcc قبل از ارسال فرمها سری اول ایمیل بزنم تا اطلاعات زمان ثبت نام من تصحیح کنند یا یک نامه همراه فرمها ضمیمه کنم براشون بفرستم؟
اینجوری که من از پستهای دوستان فهمیدم Kcc این مشکل را قبول کرده و اطلاعات اولیه ثبت نام را تصحیح می کنه ! درست فهمیدم؟

گاتای عزیز خیلی بهت تبریک میگم....بله شما به کی سی سی میل بزن و اطلاعات درست را بهشون بده اونها برات تصحیح میکنند و برات میل میزنند از تمام ایمیلهائی که این چند وقت به کی سی سی زدی و جوابهای اونها مخصوصا این آخری که برای تصحیح تاریخ تولدت است پرینت بگیر و حتما حتما با خودت روز مصاحبه به سفارت ببر شاید مجبور بشی برای قانع کردن کنسول ازشون استفاده کنی......
توی فرمها هم اطلاعات صحیح رو وارد کن که داخل پاسپورتته نه اطلاعات ثبت نام و.........
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
(2009-12-03 ساعت 21:38)گاتا نوشته:  نامه اول من بالاخره با ایمیل رسیدBig Grin می خوام همین یکی دو روزه فرمهای سری اول ارسال کنم منم مشکل سال کبیسه را داشتم زمان ثبت نام تولدم نوشتم 20 سپتامبر تولد تو پاسپورتم هست 21 سپتامبر Tongue. به kcc قبل از ارسال فرمها سری اول ایمیل بزنم تا اطلاعات زمان ثبت نام من تصحیح کنند یا یک نامه همراه فرمها ضمیمه کنم براشون بفرستم؟
گاتا جان نمیدونی چقدر خوشحال شدم تبریک میگم عزیزم یک روز اشتباه تو تاریخ تولد مهم نیست چون گویا پارسال چون سال کبیسه بوده خیلی ها این اشتباه کردن اونها هم قبول کردن خلاصه باید شیرینی بدیBig Grin
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: sh-b
گاتا جان، شما فرمها رو با اطلاعات صحیح تکمیل کنید و بفرستید... به نظر من شما هم به همراه فرمهات این مطلب رو یادآوری کن و هم بعدا با ایمیل بهشون بگو... خلاصه یه کاری کن که نتونن راه دررو پیدا کنن!!!

در ضمن خیلی خیلی خوشحال شدم... به جمع برنده ها خوش اومدی! Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:

تبریک دوست من. [عکس: 2uge4p4.gif]
باید به شما اطمینان بدم که یک روز اختلاف اصلاً مهم نیست. این مشکل رو منم داشتم و آقای مصاحبه کننده به من گفتند یک روز پیش می یاد اما دیگه 15 روز مثلاً غیر عادیه.
شماره کیس: AS20100000###
تاریخ مصاحبه:16 نوامبر
محل: آنکارا
تاریخ دریافت ویزا:17 نوامبر

[عکس: http://www.pic4ever.com/images/157fs837411.gif]
تشکر کنندگان: fairwall
سلام. خواستم به دوستان نکاتی رو در رابطه با اشتباهات ثبت نام اینترنتی بگم.
من 5 ماه و 21 روز تاریخ تولدم اختلاف داشت (طوری که در دو سال میلادی افتاده بود یعنی هم سال، هم ماه و هم روز تولدم رو اشتباه نوشته بودم) ولی تونستم به راحتی و بدون اف بی آی چک ویزا رو بگیرم (2009). مهم ترین کار اطلاع دادن به کی سی سی، بردن پرینت جواب ایمیل کی سی سی به مصاحبه و داشتن اعتماد به نفس و راست گویی در حین مصاحبه است. افسرهای مصاحبه کننده دوره ی تشخیص آدم دروغگو رو دیدن و خیلی با تجربه هستند و اصلاً کارشون پیدا کردن آدم دروغگو هست پس اصلاً دروغ گفتن رو حتی امتحان هم نکنید. کافیه دلیل اشتباه کردنتون رو حتی اگر هم به نظر خودتون مسخره س تو مصاحبه بگید.
اگر هم میخواید ریز مشکلات و کارهایی رو که کردم بدونید کافیه پستهای قبلی من رو یه نگاه بندازید.
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان: seravin ، WIKIMAN ، sharareh ، سارا کوچولو ، Farshid22 ، rasa
سلام دوستان،
میخواستم بپرسم اگه کسی در موقع ثبت نام گزینه Some Graduate Level Courses رو انتخاب کرده باشه و تا تاریخ مصاحبه موفق به فارغ التحصیلی نشه یا به هر دلیلی از تحصیل در فوق لیسانس انصراف بده، در روز مصاحبه چه مدرک تحصیلی رو باید ارائه بده؟
..........................................................................................................................................................................................................
In the United States I will feel as if I were alive again

از عضويت در شرکتهاي هرمي جدا بپرهيزيد
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان