کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
دوستان اگه یادتون باشه من تاریخ تولدمو موقع ثبت نم اشتباه زده بودم و با میل هم به هیچ طریقی نتونستم بهشون خبر بدم . ولی‌ فرمی سری اولو با اطلاعات درست پر کردم . خلاصه موقع مصاحبه رسید می‌خواستم قبل قسم بگم بهشون ولی‌ یون خانوم گفت قسم بخور که هرچی‌ میگی‌ و هرچه تو این فرماست حقیقت داره . منم گفتم دلیلی‌ نداره بگم بهشون من که تاریخ درستو زدم تو فرما واسه همین چیزی نگفتم و الانم مشکلی‌ پیش نیامده
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان: sh-b ، R.F ، ساسان
اقا من اشتباهات و مشکلات زیررا داشتم گرین کارت را گرفتم الا ن هم اتلانتا هستم
1.تاریخ تولد را در زمان ثبت نام اولیه اشتباه زده بودم(وکیل برام نامه نوشت با ایمیل فرستاد کی سی سی و من ان نامه را با یه نامه که hanret نوشته بود را گذشتم را مدارک ارسال کردم به سفارت)
2. تاریخ تولد را نمی دانستم چی زدم
3.فامیلم را اشتباه نوشته بودم(پاسپورت را با اشتباه گرفتم)
4.سربازی نرفتم و کارت پایان خدمت نداشتم(از دانشگاه مالزی پذیرش گرفتم و امدم بیرون ، به کنسول هم حقیقت را گفتم و نامه معافیت تحصیلی را نشان دادم)
تشکر کنندگان: N.D ، farzad24 ، esmail ، R.F ، hamed_gh ، sh-b ، fairwall ، ساسان ، kavoshgarnet ، kianoush ، mina_s ، Donkey chance ، ouife
sepehr-spنمیدونم ولی اگه زبانت خوبه اینو بخون-زیرش امضا بعد کردی

I understand that I am required to surrender my visa to the United States Immigration Officer at the place where I apply to enter the United States, and that the
possession of a visa does not entitle me to enter the United States if at that time I am found to be inadmissible under the immigration laws.
I understand that any willfully false or misleading statement or willful concealment of a material fact made by me herein may subject me to permanent
exclusion from the United States and, if I am admitted to the United States, may subject me to criminal prosecution and/or deportation.
I, the undersigned applicant for a United States immigrant visa, do solemnly swear (or affirm) that all statements which appear in this application, consisting
of Form DS-230 Part I and Part II combined, have been made by me, including the answers to items 1 through 45 inclusive, and that they are true and complete
to the best of my knowledge and belief. I do further swear (or affirm) that, if admitted into the United States, I will not engage in activities which would be
prejudicial to the public interest, or endanger the welfare, safety, or security of the United States; in activities which would be prohibited by the laws of the
United States relating to espionage, sabotage, public disorder, or in other activities subversive to the national security; in any activity a purpose of which is the
opposition to or the control, or overthrow of, the Government of the United States, by force, violence, or other unconstitutional means.
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
بچه ها من یه یه سئوالی برام ایجاد شده من یه روز اشتباه نوشتم تاریخ تولدم بعد با kcc توضیح دادم اونم گفت به پروندت اضافه شد توضیحات حالا بعده 6ماه با تاریخ تولد درستم ایمیل میزنم میگه مچ نیست
دوستانی که مشکله من داستند بعده توضیح به kcc با همون تاریخ غلط مکاتبه کردن یا نه با تاریخ درست؟
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2010-03-10 ساعت 03:24)N.D نوشته:  بچه ها من یه یه سئوالی برام ایجاد شده من یه روز اشتباه نوشتم تاریخ تولدم بعد با kcc توضیح دادم اونم گفت به پروندت اضافه شد توضیحات حالا بعده 6ماه با تاریخ تولد درستم ایمیل میزنم میگه مچ نیست
دویتانی که مسکله من داستند بعده توضیح به kcc با همون تاریخ غلط مکاتبه کردن یا نه با تاریخ درست؟

شما تا زمانی که مصاحبه نرید ان اشتباه درست نمی شه و تنها کسی که می توانه مشکل را حل کنه کنسوله
فعلا با تاریخ غلط ایمیل بزنید تا روز مصاحبه روز مصاحبه ایمیل و جواب را ببرید کنسول درست می کنه
مشکلی نیست مشکل شما، بچه های مثل شما که رفته بودند، کنسول گفته بود این اشتباه متداوله
اما تنها کسی که می توانه درستش کنه کنسوله
تشکر کنندگان: ساسان ، N.D ، esmail
(2010-03-07 ساعت 02:40)fairwall نوشته:  sepehr-spنمیدونم ولی اگه زبانت خوبه اینو بخون-زیرش امضا بعد کردی

I understand that I am required to surrender my visa to the United States Immigration Officer at the place where I apply to enter the United States, and that the
possession of a visa does not entitle me to enter the United States if at that time I am found to be inadmissible under the immigration laws.
I understand that any willfully false or misleading statement or willful concealment of a material fact made by me herein may subject me to permanent
exclusion from the United States and, if I am admitted to the United States, may subject me to criminal prosecution and/or deportation.
I, the undersigned applicant for a United States immigrant visa, do solemnly swear (or affirm) that all statements which appear in this application, consisting
of Form DS-230 Part I and Part II combined, have been made by me, including the answers to items 1 through 45 inclusive, and that they are true and complete
to the best of my knowledge and belief. I do further swear (or affirm) that, if admitted into the United States, I will not engage in activities which would be
prejudicial to the public interest, or endanger the welfare, safety, or security of the United States; in activities which would be prohibited by the laws of the
United States relating to espionage, sabotage, public disorder, or in other activities subversive to the national security; in any activity a purpose of which is the
opposition to or the control, or overthrow of, the Government of the United States, by force, violence, or other unconstitutional means.

دوست عزیز من فکر میکنم حق با Sepehr_sp باشه . چون تو این متن تاکید کرده به فرم های DS-230 که همه مطالبشون صادقانه باشه
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
(2010-02-28 ساعت 02:58)sepehr_sp نوشته:  دوستان اگه یادتون باشه من تاریخ تولدمو موقع ثبت نم اشتباه زده بودم و با میل هم به هیچ طریقی نتونستم بهشون خبر بدم . ولی‌ فرمی سری اولو با اطلاعات درست پر کردم . خلاصه موقع مصاحبه رسید می‌خواستم قبل قسم بگم بهشون ولی‌ یون خانوم گفت قسم بخور که هرچی‌ میگی‌ و هرچه تو این فرماست حقیقت داره . منم گفتم دلیلی‌ نداره بگم بهشون من که تاریخ درستو زدم تو فرما واسه همین چیزی نگفتم و الانم مشکلی‌ پیش نیامده

دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم. البته تاریخ مصاحبه من برای may اومده ، آیا لازمه به سفارت آمریکا توی ترکیه یا KCC یا هر جای دیگه اطلاع داد یا همین که فرمهای DS درست فرستاده شده کافیه؟
(2010-03-06 ساعت 03:37)Ashkan.R نوشته:  اقا من اشتباهات و مشکلات زیررا داشتم گرین کارت را گرفتم الا ن هم اتلانتا هستم
1.تاریخ تولد را در زمان ثبت نام اولیه اشتباه زده بودم(وکیل برام نامه نوشت با ایمیل فرستاد کی سی سی و من ان نامه را با یه نامه که hanret نوشته بود را گذشتم را مدارک ارسال کردم به سفارت)
4.سربازی نرفتم و کارت پایان خدمت نداشتم(از دانشگاه مالزی پذیرش گرفتم و امدم بیرون ، به کنسول هم حقیقت را گفتم و نامه معافیت تحصیلی را نشان دادم)

دوست عزیز من هم سوتی های مشابه ای دارم. زمان مصاحبه اومده! آیا باید کاری کرد؟
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم
من مصاحبه را انجام دادم و منتظر کلیر هستم پرونده خانواده من در زمان ثبت نام دارای 6 اشتباه در اسم ودر تاریخ بود و من همه را در فرمهای نامه اول تصحیح کردم ویک ایمیل به کی سی سی زده بودم و به لطف خدا موفق به قانع کردن کنسول شدم پس اگر اشتباهی در ثبت نام دارید قبل از مصاحبه اطلاع بدید و پرینت ان را همراه ببرید انشاالاه موفق خواهید شد
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، azin ، farzad24 ، ساسان
با سلام و عرض تبریک سال نو به همه دوستان خوب بخصوص دست اندرکاران عزیز مهاجر سرا من در فرم ثبت نام اینترنتی تاریخ تولدم با 25 روز اختلاف یعنی بجای یکم فروردین 26 فروردین نوشته شد که این اشتباه را یکبار بعد از کارنت شدن با ایمیل به اطلاع kcc رساندم اما جوابی دراین مورد دریافت نکردم تا روز مصاحبه یعنی 30مارچ
وقتی شماره ما اعلام شد خانمی که پرونده ما را چک میکرد گفت تاریخ تولد شما مغایرت دارد گفتم بله اشتباه شده وقبلا به kcc اطلاع داده ام گفتند که باید با کنسول صحبت کنم اما فعلا هزینه مصاحبه خودتان را پرداخت کنید اگر کنسول قبول کردند برای خانم و پسرتان را بعدا" پرداخت نمایید.در زمان مصاحبه کنسول یا همان آقای مصاحبه گر به من گفتند تاریخ تولدتون مغایرت دارد گفتم بله اشتباه شده خواستم بیشتر توضیح بدهم که گفتند اول دست راستتان را بالا ببرید و قسم بخورید که هرچه نوشته اید ومیگویید صحیح است من هم قسم خوردم بعد گفتند حالا بگویید این اشتباه چطور صورت گرفته من هم توضیح دادم که فرم ثبت نام را خودم پر نکردم و یکی از بستگان زحمت انرا کشید و این اشتباه پیش آمده وهیچ عمدی در کار نبوده وفقط یک اشتباه بوده که ایشان قبول نکردند وگفتند این کیس از نظر من رد هست وهمینطور که در حال برداشتن برگ ابی از روی پرونده ما بود من چند بار به ایشان تاکید کردم که فقط همین یک اشتباه درمدارک من هست و و شما کسانی را حتی با اشتباهات متعدد قبول کردید وایشان گفتند که این اشتباه در مورد شما که برنده اصلی هستید اتفاق افتاده واگر درمورد همراهان شما بود مشکلی نبود وشما در این مورد میتوانید با kcc تماس بگیرید چون از دست من دیگر کاری ساخته نیست و باکمال تاسف یک برگ قرمز ضمیمه مدارکمان کرد و به ما تحویل داد دوستان عزیز امیدوارم این مطالب که بدلیل تالم خاطر خود وخانواده ام کمی با تاخیر نوشته میشود مورد استفادشما قرار گیردولازم هست که بگوییم درمورد اشتباهات جزء که قبلا" با kcc مکاتبه شده باشد خیلی سخت نمیگیرند برای همه شما ارزوی موفقیت دارم.
و یک سوال ازدوستانی که تجربه بیشتری در این مورد دارند داشتم
ایا راهی هست که بتوانم این قضیه را پیگیری کنم ؟یا از طریق وکیل کاری کرد ؟لطفا"مرا راهنمایهای بفرمایید از شما ممنون میشم
درپایان از دوستان خوبم اقایان صدرعاملی و م.معماری که در انکارا به من وخانواده ام لطف داشته اند تشکر میکنم وبرای انها وخانواده محترمشان ارزوی موفقیت بیشتر دارم.
(2010-04-03 ساعت 11:41)emadziaei نوشته:  
(2010-02-28 ساعت 02:58)sepehr_sp نوشته:  دوستان اگه یادتون باشه من تاریخ تولدمو موقع ثبت نم اشتباه زده بودم و با میل هم به هیچ طریقی نتونستم بهشون خبر بدم . ولی‌ فرمی سری اولو با اطلاعات درست پر کردم . خلاصه موقع مصاحبه رسید می‌خواستم قبل قسم بگم بهشون ولی‌ یون خانوم گفت قسم بخور که هرچی‌ میگی‌ و هرچه تو این فرماست حقیقت داره . منم گفتم دلیلی‌ نداره بگم بهشون من که تاریخ درستو زدم تو فرما واسه همین چیزی نگفتم و الانم مشکلی‌ پیش نیامده

دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم. البته تاریخ مصاحبه من برای may اومده ، آیا لازمه به سفارت آمریکا توی ترکیه یا KCC یا هر جای دیگه اطلاع داد یا همین که فرمهای DS درست فرستاده شده کافیه؟
(2010-03-06 ساعت 03:37)Ashkan.R نوشته:  اقا من اشتباهات و مشکلات زیررا داشتم گرین کارت را گرفتم الا ن هم اتلانتا هستم

دوست عزیز من هم سوتی های مشابه ای دارم. زمان مصاحبه اومده! آیا باید کاری کرد؟

قبل از مصاحبه یک ایمیل بزن به kcc و بهشون توضیح بده بعد اونا یک جواب بهت می دن که ما هیج کاری نمی توانیم بکنیم و بستگی به کنسول داره بعد اون جواب را همراه با یک نامه جوری که همه مسئله را توضیح بدی بنویس و زیرش قسم بخور که هیج تقلبی نکردی و اشتباه عمدی نبوده (فقط باید خیلی صادقانه باشه)
را همراه با مدارکت بفرست سفارت روز مصاحبه یک نسخه از اون ها زا ببر و قبل از اینکه قسم بخوری همه چیز را بگو ونامه ها را نشان بده انشالله در ست می شه من این کار را کردم شد
تشکر کنندگان: farzad24
(2010-04-10 ساعت 07:25)amir moezzi نوشته:  با سلام و عرض تبریک سال نو به همه دوستان خوب بخصوص دست اندرکاران عزیز مهاجر سرا من در فرم ثبت نام اینترنتی تاریخ تولدم با 25 روز اختلاف یعنی بجای یکم فروردین 26 فروردین نوشته شد که این اشتباه را یکبار بعد از کارنت شدن با ایمیل به اطلاع kcc رساندم اما جوابی دراین مورد دریافت نکردم تا روز مصاحبه یعنی 30مارچ
وقتی شماره ما اعلام شد خانمی که پرونده ما را چک میکرد گفت تاریخ تولد شما مغایرت دارد گفتم بله اشتباه شده وقبلا به kcc اطلاع داده ام گفتند که باید با کنسول صحبت کنم اما فعلا هزینه مصاحبه خودتان را پرداخت کنید اگر کنسول قبول کردند برای خانم و پسرتان را بعدا" پرداخت نمایید.در زمان مصاحبه کنسول یا همان آقای مصاحبه گر به من گفتند تاریخ تولدتون مغایرت دارد گفتم بله اشتباه شده خواستم بیشتر توضیح بدهم که گفتند اول دست راستتان را بالا ببرید و قسم بخورید که هرچه نوشته اید ومیگویید صحیح است من هم قسم خوردم بعد گفتند حالا بگویید این اشتباه چطور صورت گرفته من هم توضیح دادم که فرم ثبت نام را خودم پر نکردم و یکی از بستگان زحمت انرا کشید و این اشتباه پیش آمده وهیچ عمدی در کار نبوده وفقط یک اشتباه بوده که ایشان قبول نکردند وگفتند این کیس از نظر من رد هست وهمینطور که در حال برداشتن برگ ابی از روی پرونده ما بود من چند بار به ایشان تاکید کردم که فقط همین یک اشتباه درمدارک من هست و و شما کسانی را حتی با اشتباهات متعدد قبول کردید وایشان گفتند که این اشتباه در مورد شما که برنده اصلی هستید اتفاق افتاده واگر درمورد همراهان شما بود مشکلی نبود وشما در این مورد میتوانید با kcc تماس بگیرید چون از دست من دیگر کاری ساخته نیست و باکمال تاسف یک برگ قرمز ضمیمه مدارکمان کرد و به ما تحویل داد دوستان عزیز امیدوارم این مطالب که بدلیل تالم خاطر خود وخانواده ام کمی با تاخیر نوشته میشود مورد استفادشما قرار گیردولازم هست که بگوییم درمورد اشتباهات جزء که قبلا" با kcc مکاتبه شده باشد خیلی سخت نمیگیرند برای همه شما ارزوی موفقیت دارم.
و یک سوال ازدوستانی که تجربه بیشتری در این مورد دارند داشتم
ایا راهی هست که بتوانم این قضیه را پیگیری کنم ؟یا از طریق وکیل کاری کرد ؟لطفا"مرا راهنمایهای بفرمایید از شما ممنون میشم
درپایان از دوستان خوبم اقایان صدرعاملی و م.معماری که در انکارا به من وخانواده ام لطف داشته اند تشکر میکنم وبرای انها وخانواده محترمشان ارزوی موفقیت بیشتر دارم.

واقعا" متاسفم که این اتفاق برای شما پیش اومده.
به هر حال شما باید پی گیر ماجرا بشین و بدونید که تا 10 مهر ماه 89 وقت دارین تا یک جواب قطعی بگیرین .
به نظرم بهتره با یک وکیل مهاجرت یک صحبتی داشته باشین
رامین دلاوری بنظر وکیل جالبی میاد.
اینم شماره تلفن هاش
64065316 -021 تهران
4628839- 310 لس آنجلس
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
تشکر کنندگان: farzad24
دوستان سوالی برام پیش اومده. پرونده من در حوزه مهاجرت خانوادگی است اما فکر کنم در خیلی موارد با برندگان لاتاری مشابه باشه.

چند هفته پیش برای تعویض محل مصاحبه به اداره مهاجرت ایمیل زدیم. اداره مهاجرت ازمون خواست که برای شناسایی و به عبارتی verify کردن درخواست، تاریخ تولدم به علاوه چند مورد اطلاعات دیگه رو بنویسم . نوشتم و اونها هم محل مصاحبه رو بدون مشکل تغییر دادن.

فقط مشکل اینه که در پاسپورت من جای ماه و سوال تولد ، با اونچه که در آمریکایی رسمه، فرق می کنه. مثلاً اگر فرض کنیم تاریخ تولد من 5 آگوست باشه در آمریکایی می نویسن 08/05/00 ( سال صفر دنیا نیومدم ! ). اما در پاس من نوشته 05/08/00. من هم به فرمت آمریکایی نوشتم.

حالا نمی دونم وقتی پاس منو ببینند، نمی گن تناقض وجود داره؟ شما تجربه ای دارید در این زمینه؟

--

سوال دیگه هم در مورد اشتباهاتی است که ممکنه در تبدیل تاریخهای شمسی به میلادی مثلا برای سابقه کار یا تحصیل به وجود بیاد. مثلا اگر از سال 2004 تا 2008 در جایی مشغول به کار یا تحصیل بودید به اشتباه 2004 تا 2009 نوشته بشه. آیا این اشتباهات باید تصحیح شوند یا اهمیت چندانی ندارند؟

متشکرم
تشکر کنندگان: ساشا ، امیر مهاجر
در مورد سوال اول باید بگم به هر دو روش امریکایی ها می نویسند و اصلا مشکلی نیست در مورد سوال دوم هم چیز مهمی نیست اماو قتی هر اشتباه را به راحتی زدن یک ایمیل می شه رفع کرد چرا نکنیم.
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، laili ، امیر مهاجر
(2010-04-15 ساعت 02:12)hasti_banoo نوشته:  دوستان سوالی برام پیش اومده. پرونده من در حوزه مهاجرت خانوادگی است اما فکر کنم در خیلی موارد با برندگان لاتاری مشابه باشه.

چند هفته پیش برای تعویض محل مصاحبه به اداره مهاجرت ایمیل زدیم. اداره مهاجرت ازمون خواست که برای شناسایی و به عبارتی verify کردن درخواست، تاریخ تولدم به علاوه چند مورد اطلاعات دیگه رو بنویسم . نوشتم و اونها هم محل مصاحبه رو بدون مشکل تغییر دادن.

فقط مشکل اینه که در پاسپورت من جای ماه و سوال تولد ، با اونچه که در آمریکایی رسمه، فرق می کنه. مثلاً اگر فرض کنیم تاریخ تولد من 5 آگوست باشه در آمریکایی می نویسن 08/05/00 ( سال صفر دنیا نیومدم ! ). اما در پاس من نوشته 05/08/00. من هم به فرمت آمریکایی نوشتم.

حالا نمی دونم وقتی پاس منو ببینند، نمی گن تناقض وجود داره؟ شما تجربه ای دارید در این زمینه؟

--

سوال دیگه هم در مورد اشتباهاتی است که ممکنه در تبدیل تاریخهای شمسی به میلادی مثلا برای سابقه کار یا تحصیل به وجود بیاد. مثلا اگر از سال 2004 تا 2008 در جایی مشغول به کار یا تحصیل بودید به اشتباه 2004 تا 2009 نوشته بشه. آیا این اشتباهات باید تصحیح شوند یا اهمیت چندانی ندارند؟

متشکرم

در مورد سوال آخر من از آفیسر سوال کردم و گفت که مهم نیست. من چند مورد که تاریخ دقیق یادم نبود و در یکی از فرمها نوشته بودم و در دیگری ننوشته بودم و شب مصاحبه حساس شدم چند تا از این موارد از فرم استخراج کردم و روز مصاحبه قبل از قسم از آفیسر پرسیدم اینها مهم هست که در فرم اصلاح شوند که گفت نه مهم نیست. ولی تاریخ تولد از موارد خیلی مهم هستش.
تشکر کنندگان: farzad24 ، hasti_banoo ، hvm ، امیر مهاجر
واييييييييييييييييييييييييي
من ام اين مشكلو دارم
تو رو خدا خوب بخونيد و بعد بگين چي كار كنم
من بابام برنده اصلي است
مادرم ام خيلي وقت فوت شده
بابام ام دوباره ازدواج كرده ولي1سال قبل از اينكه لاتاري شركت كنيم طلاق گرفته(از اون خانوم ام بچه اي نداره)
بعد موقعه لاتاري وضيعت تاهل رو چون فقط يه گزينه بوده. زده فوت شده(چيزي از طلاق نشد بنويسه چون جا نبود)
فرم هاي اوليه ام كه اومد باز بابام مشخصات ماردم كه فوت شده رو نوشته
ولي با فرم ها يه نامه ام نوشتيم و گفتيم كه يكي ديگه ام بوده و طلاق گرفته و چون تو فرما فقط واسه يكي جا بوده ننوشتيمش
جوابي به نامه ندادن حتي چند بار ام ايميل كردم بهشون وجواب درستي ندادن (همون جوابي رو كه واسه تاييديه مدارك ميزننن دادن)
من چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يكي كمك كنه
ميترسم رد مون كنن............آخه تقصيره ما نيست كه جا نبوده خب
كسي ميتونه يه نامه انگليسي خوب كه اين موضوع ها رو درست توضيح بده برام بنويسه؟؟؟؟؟؟؟
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان