کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به آدرس پستی در فرم ثبت نام
حمید پی
من که یه ایمیل آدرس رو برای دوتا ثبت نام استفاده کردم.با توجه به اینکه کانفرمیشن نامبر دو تامون خیلی فرق داشت فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره.مثلا شما وقتی برای خودتون-پدر و مادرتون و همسرتون ثبت نام کنید وهمه در یک خونه زندگی میکنید<آدرستون رو عوض میکنید؟!مسلما نه. خب ایمیل هم یه جور آدرسه دیگه!
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
تشکر کنندگان:
Unite 2,No 1,Rahmani Alley,Sattarkhan St,Tehran

بازم مشورت کن...
.
.
.
.
.
.
.
.

تشکر کنندگان: seravin
(2009-10-25 ساعت 19:21)amir_ebrahimi99 نوشته:  Unite 2,No 1,Rahmani Alley,Sattarkhan St,Tehran

بازم مشورت کن...
.
.
.
.
.
.
.
.

با اجازه من یه تصحیح کوچولو کردم....

Unit 2,No 1,Rahmani Alley,Sattarkhan St,Tehran, Iran

Unite is the Verb form
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: ChairMan
یه راه عملی و کم خرج برای اطمینان از درست بودن آدرس(لاتین)اینه که یه پاکت نامه رو با آدرس لاتین خودتون در قسمت گیرنده به پست بیندازید! اگر چند روز بعد به دستتان رسید پس آدرس درسته.
دلیلش هم اینه که اداره مهاجرت نامه جواب رو به ایران پست میکنه و بعد از ورود به ایران باید پست ایران آدرس رو بخونه و بفهمه و نامه رو بیاره در خونه.
وقتی تنهای تنها شدی بدان هنوز خدا هست.
تشکر کنندگان:
دوستان میشه از کد پستی 10 رقمی استفاده کرد ؟ همونی که در کارت ملی هست ؟ و اگر میشه دقیقاً کجا باید واردش کرد ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2009-10-30 ساعت 10:15)lordsina نوشته:  دوستان میشه از کد پستی 10 رقمی استفاده کرد ؟ همونی که در کارت ملی هست ؟ و اگر میشه دقیقاً کجا باید واردش کرد ؟

ممنون

بله .میشه در قسمت 8f. Postal Code/Zip Code .
تشکر کنندگان: lordsina ، usa.lover
اگر شماره تلفن مربوط به تهران **881826 باشه باید به این صورت نوشت؟ **62-8818-021-098
چون بعضی جاها دیدم که شماره ها باید 3 تا 3 تا جدا شده باشه و قسمت آخر فقط 4 رقم باشه اما از زمانی که شماره ها در تهران 8 رقمی شده چه باید کرد؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
سلام

من كه پارسال برنده شدم، شماره تلفنمو اينجوري نوشته بودم:

کد:
(+98-21)2205-8xxx

مشكلي هم پيش نيومده تا حالا.

(2009-10-31 ساعت 01:31)beigebar نوشته:  اگر شماره تلفن مربوط به تهران **881826 باشه باید به این صورت نوشت؟ **62-8818-021-098
چون بعضی جاها دیدم که شماره ها باید 3 تا 3 تا جدا شده باشه و قسمت آخر فقط 4 رقم باشه اما از زمانی که شماره ها در تهران 8 رقمی شده چه باید کرد؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
اشکان جان، الان آمریکا هستی؟
تشکر کنندگان:
طرز نوشتن شماره تلفن مهم نیست.
نگران نباشبد. فرقی نداره چه طور بنویسید شماره رو.
من اینجوری نوشتم:
00989121234567
تشکر کنندگان:
نخير.. الا اصفهان در كنار پل خواجو... هنوز كارنت نشدم. اما منظورم اين بود كه اگه توي اعلام شماره تلفن قرار بود برام مشكلي پيش بياد، تا حالا اومده بود.
(2009-10-31 ساعت 11:46)beigebar نوشته:  اشکان جان، الان آمریکا هستی؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
سلام
1.من و خانوم بنده هر دو قصد ثبت نام داریم چون آدرس ارسالی مون یکی میشه ایرادی نداره
2.در ضمن خواهر من هم میخواد ثبت نام کنه اما آدرس اون هم در حال تغییر است و چون آدرس آینده هنوز مشخص نیست میتونه از آدرس من استفاده کنه اونجا ایرادی نمیگیرند که چند ثبت نام همزمان روی یک آدرس باشه
3.سوم اینکه ما الان تو 11.2009هستیم و داریم ثبت نام میکنیم نتایج قرعه کشی کی اعلام میشه و نامه ها اصولا کی ارسال و بدست مون میرسهBig Grin
ممنون
تشکر کنندگان:
matina جان

1. اصلا اشکالی نداره چون تو همین فروم، شخصی بود که با خواهرش دوتایی (با یک آدرس) برنده شده بودند.
2. آدرس خودت را بدی بهتره، البته از سال پیش یک سیستمی به قرعه کشی اضافه شده که به ثبت نام کننده یک شماره Confirmation Number میده که بعدا زمان اعلان نتایج می تونی در سایت چک کنی که برنده شدی یا نه (برای هر شخصی شماره مخصوص خودش که حتما یه جای ذخیرش کن).
3. نتایج (نامه ها) هر ساله از اواخر ارديبهشت تا تير ماه ارسال ميشن و از اوایل تیر هم در سایت قابل چک هستند.

به امید قبولی برای هر دوتون
تشکر کنندگان: matina
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم و امسال هم اولین سالی هست که به همراه خانمم تو لاتاری شرکت می کنم و خیلی امیدوارم تو قرعه کشی برنده بشم . واقعاً انرژیم مثبته نسبت به این موضوع . فقط از دوستان که تجربه ای در این موضوع دارن یک سوال داشتم . من در قسمت آدرس پستی آدرس عموم توی آمریکا رو دادم . گفتم شاید مطمئنتر باشه ، به خاطر اینکه پست ایران واقعاً در بی مسئولیته . حال سوالی که دارم اینه که اگه در قرعه کشی برنده شدم و نامه قبولیم رفت به آدرس عموم تو آمریکا اون می تونه نامه رو برام ایمیل کنه و من پرینت نامه رو با خودم به سفارت ببرم یا حتماً باید اصل نامه باشه ؟
از راهنماییتون خیلی ممنونم
به امید موفقیت همه
به امید دیدار در سرزمین موعود
تشکر کنندگان:
امیر خان،
میتونی آدرس تو امریکا را بدی من هم همین کار را کرده بودم...در ضمن شما با یک نامه دوم که بعدا فرستاده میشه به آدرسی که بعد از قبولی تو فرمها میزنی میری سفارت... نامه اول محض اعلام قبولی و پر کردن فرمهای مربوطه هست...به امید قبولی شما
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: amirbakhshi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان