کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مربوط به آدرس پستی در فرم ثبت نام
سلام
یه سوال!
اگه آدرس در خط اول تکمیل نشه و برای رفتن به خط دوم از وسط، کلمه شکسته بشه، مثلا حرف y از کلمه Alley در خط اول جا نشه و همین تک حرف در خط دوم نوشته بشه و بعد هم بقیه آدرس، اشکالی داره؟!
تشکر کنندگان:
(2009-11-08 ساعت 05:56)Amirhsmn نوشته:  سلام
یه سوال!
اگه آدرس در خط اول تکمیل نشه و برای رفتن به خط دوم از وسط، کلمه شکسته بشه، مثلا حرف y از کلمه Alley در خط اول جا نشه و همین تک حرف در خط دوم نوشته بشه و بعد هم بقیه آدرس، اشکالی داره؟!

حالا چرا همچین کاری بکنید ؟
alley رو از خط دوم شروع کنید به نوشتن .
تشکر کنندگان: sh-b
سلام دوستان چونكه ما داريم خونمون رو عوض ميكنيم ميخوام مثل پارسال آدرس برادرم رو بدم
فقط ازتون ميخوام دوباره اگه امكانش هست برام ترجمش كنيد به لاتين تا مشكلي پيش نياد
در ضمن يكي بگه زمان دقيقي كه وقت داريم تا پايان ثبت نام چقدره (30 نوامبر درسته؟)
ممنونم ازتون
آدرس: ستارخان نرسيده به توحيد كوثر سوم كوچه پرستو پلاك 30

حالا هر ويرايش و حذف و اضافه اي كه تو آدرس لازمه خودتون بگين من كلي نوشتم
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
مي توني Alley رو مخفف بنويسي، يعني بنويسي ALY.

منبع: سايت پست آمريكا:

http://www.usps.com/ncsc/lookups/abbr_suffix.txt

یه سوال!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: WIKIMAN
(2009-11-08 ساعت 11:15)تسكا نوشته:  سلام دوستان چونكه ما داريم خونمون رو عوض ميكنيم ميخوام مثل پارسال آدرس برادرم رو بدم
فقط ازتون ميخوام دوباره اگه امكانش هست برام ترجمش كنيد به لاتين تا مشكلي پيش نياد
در ضمن يكي بگه زمان دقيقي كه وقت داريم تا پايان ثبت نام چقدره (30 نوامبر درسته؟)
ممنونم ازتون
آدرس: ستارخان نرسيده به توحيد كوثر سوم كوچه پرستو پلاك 30

حالا هر ويرايش و حذف و اضافه اي كه تو آدرس لازمه خودتون بگين من كلي نوشتم
No30-parasto Aly-kosar3 St-Satarkhan Ave-Tehran
نیازی به "نرسیده به توحید" نیست.
اینو یه بچه محل داره بهتون میگهWink
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani
یه سوال!

حالا من این کار رو انجام دادم! یعنی ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟!Sad
تشکر کنندگان:
(2009-11-09 ساعت 01:13)Amirhsmn نوشته:  
یه سوال!

هیچ مشکلی پیش نمیاد در ضمن اگه نامه بدستتون نرسید میتونید از طریق کانفرمیشن نامبر پیگیری کنید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Amirhsmn
(2009-11-09 ساعت 01:13)Amirhsmn نوشته:  
یه سوال!

اگر کد پستی را نوشتی، 100% خیالت راحت باشه. چون اکثر نامه ها تو ایران بر اساس کد پستی که دقیقا منطقه محل سکونت صاحبانش را نشان می دهد به دستشان می رسد.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
دقیقا.
کد پستی بسیار مهم است.
تشکر کنندگان: beigebar
بله همانطور که دوستان گفتند خیلی سخت نگیرید فقط دقت کنید کد پستی درست باشه و ادرس رو هم کامل بنویسید
نامه حتما به دستتون میرسه چون من در دو مجله امریکایی اشتراک دارم هر ماه برام داره مییاد مشکلی هم نداره در ضمن یکی از دوستانم که در لاتاری 2005 برنده شد ادرس منزل خودشون رو تو شهرک غرب نوشته بود و نامه سفارت بدون هیچ مشکلی به دستش رسید
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2009-09-20 ساعت 05:13)saeedhei نوشته:  
poorya.poorhosini نوشته: من يه چيز ميگم بهم نخندين چون واقعا اين كارو كردم
من آدرس خونم رو فينگليش نوشتم. باور كنيد اين كارو كردم.
برنده هم شدم و نامه هم اومد در خونه
ببينيد من يه مورد رو اشاره كنم اولا واسه اونا اصلا مهم نيست آدرس شما چيه اونا در درجه اول كد پستي و كشور ارسالي رو نگاه ميكنن و بعد بسته پست ميشه به پست مركزي ايران تو تهران و از اونجا پخش داخلي ميشه . بنا بر اين از اونجا به بعد دست ايرانه اونا هم در درجه اول كد پستي رو ميبينن .چون بسيار راحتتر اند با اون تا آدرس بنابراين به نظرم زياد نگران آدرس نباشيد
ميگم من خودم فينگليش آدرسم رو نو شتم ::mashhad/khiabane honarestan/
باز اگه دوستان نظري دارند به من بگويند

ب
دوست عزیز به این روش شما میگن آمپول مسکن
ولی باید همه دوستان با علائم و اصطلاحات آدرسشون آشنا باشند و بتوانند آن را نوشته و در مواقع لازم ارائه دهند .
با توجه به اینکه حتی در بعضی از فرمها آدرس محل کار یا تحصیل هم مورد نیاز خواهد بود، چه برسد به آدرس منزل .

با سلام
من كاملاً با نظر پوريا جون موافقم و دليلش هم كاملا معلوم هست .شما اسم خيابان رو كه مثلاً شيخ كليني هست بصورت فينگليش تايپ ميكني sheykhe koleyni و بعد اون هست كه AVE مينويسي كه باز هم از ديد اداره مهاجرت امريكا تايپ فينگليش شيخ كليني غير قابل فهم خواهد بود . مضافاً اينكه مشخصات آدرس كه نوشته ميشه به استثناي نام كشور كه بايدحتماً به انگليسي باشه ، بقيه اون به اداره پست كشور گيرنده مربوط ميشه كه بايد اون رو بفهمن كه كجا هست . اداره مهاجرت امريكا همون چيزي رو كه شما براشون مينويسي عيناً رو پاكت برات درج ميكنه و ميفرسته . ضمناً يادمون نره كه بهترين راهنما افرادي هستن كه ازاين مراحل تاييد شدن.
تشکر کنندگان: payam_prz
سلام
من رفتم صندوق بگیرم بهم گفت اول هر سال میدیم و فقط به افراد حقوقی میدیم
تشکر کنندگان:
با سلام
به پست مرکزی استانتون مراجعه نمائید .
موفق باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزيز
بالاخره چكار كنيم براي آدرس ؟ فينگليش هم ميتونيم بنويسيم يا نه ؟ چون من هنوز ثبت نام نكردم
مرصي
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 16:10)mahh نوشته:  سلام به دوستان عزيز
بالاخره چكار كنيم براي آدرس ؟ فينگليش هم ميتونيم بنويسيم يا نه ؟ چون من هنوز ثبت نام نكردم
مرصي

دوستم وقتي مي توني انكليسي بنويسي جرا روزه شك دار
شما انكليسي بنويس توي اداره بست مترجم هست و مطمعن باش اكه خدا بخواد قبول بشي نامت مياد
اكرم كه نيومد فداي سرت از طريق ايميل kccبرات ميفرستهSmileWink
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان