کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
زانیار جان

ممنون از تحقیقاتی که انجام دادیWink...
پس طبق متنی که گذاشتی معلوم شد من اشتباه فکر می کردم و فقط باید اسامی فرزندان زیر بیست و یکسال مجرد رو ثبت کنن، درسته؟! ... بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتی و ته قضیه رو درآوردی... Smile
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
من دیشب از طرف مامانم ثبت نام کردم هنوز از طرف خودم و بابام مونده
Big Grin
ما سیدیم!
اما یادم رفت بزنم سیّد خواهرمو بزنم
Big Grin Smile)))

بهنوش (خواهرم) وقتی رفتن واسش شناسنامه بگیرن آقاهه زده "سادات" واسش!
Big Grin
حالا بزنم
Behnoush Sadat؟
:d

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان:
(2009-11-26 ساعت 09:49)Monica نوشته:  زانیار جان

ممنون از تحقیقاتی که انجام دادیWink...
پس طبق متنی که گذاشتی معلوم شد من اشتباه فکر می کردم و فقط باید اسامی فرزندان زیر بیست و یکسال مجرد رو ثبت کنن، درسته؟! ... بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتی و ته قضیه رو درآوردی... Smile
سلام
منظورت تعداد فرزندان هست یا اسم فرزندان یا هر دو ؟
اگر اسم فرزندان باشد که طبق متن باید فقط زیر 21 ساله ها ثبت بشوند ولی تعداد رو شک دارم نظر بقیه دوستان چی هست؟
باید با گذرنامه صحبت کنی شاید حذفش کردن در غیر اینصورت در صورت قبولی حسابی مشکل خواهی داشت
تشکر کنندگان:
salam. kasi mitune sari be man javab bede.... mikham baraye yeki sabte nam konam ke motahele vali 10 sale ba hamsaresh zendegi nemikone bayad kodum gozine ro entekhab konam, divorced? zemnan bebakhshid farsi nadashtam english type kardam
تشکر کنندگان:
(2009-11-27 ساعت 21:26)Nashmi2003 نوشته:  salam. kasi mitune sari be man javab bede.... mikham baraye yeki sabte nam konam ke motahele vali 10 sale ba hamsaresh zendegi nemikone bayad kodum gozine ro entekhab konam, divorced? zemnan bebakhshid farsi nadashtam english type kardam

[عکس: acbdd6269b.jpg]
تشکر کنندگان: sh-b
سلام 1 سوال داشتم کسی که رسما طلاق گرفته و طلاق نامه داره باید legaly seprated رو انتخاب کنه یا divorced رو؟ لطفا سریع پاسخ بدید وقتی نمونده.ممنون
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان:
(2009-11-27 ساعت 22:23)mercedeh نوشته:  سلام 1 سوال داشتم کسی که رسما طلاق گرفته و طلاق نامه داره باید legaly seprated رو انتخاب کنه یا divorced رو؟ لطفا سریع پاسخ بدید وقتی نمونده.ممنون
خوب یه نگاه به عکسی که بالا گذاشتم مینداختید !
Legally Separated
تشکر کنندگان:
lottary_gc mamnun az javabetun in khanum be surat ghanuni talagh nagerefte vali nemikhad moshakhasate shoharesh ro vared kone age divorced bezanam dorost mishe
تشکر کنندگان:
(2009-11-27 ساعت 23:30)Nashmi2003 نوشته:  lottary_gc mamnun az javabetun in khanum be surat ghanuni talagh nagerefte vali nemikhad moshakhasate shoharesh ro vared kone age divorced bezanam dorost mishe
خواهش می کنم عزیز .
بله ، وقتی حکم قانونی در دست نیست قاعدتاً باید از Divorced استفاده بشه .
تشکر کنندگان:
merciiiiii az rahnamaeetun
تشکر کنندگان: Lottery_GC
(2009-11-28 ساعت 00:36)Nashmi2003 نوشته:  merciiiiii az rahnamaeetun

s برای تشکر از گزینه تشکر در پست مربوطه استفاده کنید تا از ایجاد پست های هرز و حجیم شدن تاپیک جلوگیری شود .
تشکر کنندگان: seravin ، Monica
salam bebakhsid man englisi type mikonam man 1 soale kheily fory daram man site ghorekeshio ke baz mikonam ghesmate application error mide baz nemishe mikhastam bebinam dalilesh chie zamane ghore keshi tamum shode?!make hanuz 2 ruz ta 30 november vaght darim lotfan pasokh bedid inam adresesh http://www.dvlottery.state.gov/application.aspx
henry ford
تشکر کنندگان:
(2009-11-28 ساعت 11:00)mercedeh نوشته:  salam bebakhsid man englisi type mikonam man 1 soale kheily fory daram man site ghorekeshio ke baz mikonam ghesmate application error mide baz nemishe mikhastam bebinam dalilesh chie zamane ghore keshi tamum shode?!make hanuz 2 ruz ta 30 november vaght darim lotfan pasokh bedid inam adresesh http://www.dvlottery.state.gov/application.aspx
روز های آخر هستش و سرور شلوغ .
از جاهای مختلف امتحان کنید ، از ADSL استفاده کنید .
برای من باز شد مشکلی نداشتم .
تشکر کنندگان:
(2009-11-28 ساعت 11:00)mercedeh نوشته:  salam bebakhsid man englisi type mikonam man 1 soale kheily fory daram man site ghorekeshio ke baz mikonam ghesmate application error mide baz nemishe mikhastam bebinam dalilesh chie zamane ghore keshi tamum shode?!make hanuz 2 ruz ta 30 november vaght darim lotfan pasokh bedid inam adresesh http://www.dvlottery.state.gov/application.aspx
l
شما باید از فونت فارسی استفاده کنید . در گوگل سرچ کنید و فونت فارسی دانلود کنید طریقه نصب آن از طریق control panel/fonts است .
اگر مقدور نبود از سایتهای تبدیل فینگلیش به پارسی استفاده کنید .
ارسال پست های فینگلیش در فوروم مجاز نمی باشد .
بیشتر سوالاتی هم که می پرسید از قبل در انجمن وجود داشته است . برای جستجو در ابتدا و پایان صفحات میتوانید استفاده کنید .
تشکر کنندگان:
ممنون.1 سوال دیگه!کسی که گزینه legally sepratedرو انتخاب می کنه بازم می تونه فرزندی رو که زیر 21 سال هست رو با خودش ثبت نام کنه؟یعنی صفحه دیگه ای بعدش باز می شه واسه مشخصات اون فرزند؟با تشکر
henry ford
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان