کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام صدرا جان
تا چه ساعتي ميتونيم ثبت نام كنيم لطفا" اگه هستي زود جواب بده دارم جا ميمونم
كمي گيج شدم
نميفهمم ! آخه صحبت از 2 يا سه ساعت ديگه بود
شما مطمئن هستين كه 19 نوزده ساعت ديگه مونده
مگه نگفتن تا روز دوشنبه وقته ؟؟؟؟ تا 10 ساعت ديگه روز دوشنبه تموم ميشه كه !!!!!!!
وااااي كمك كنيد يكي يه مقدار بيشتر توضيح بده خواهش ميكنم ........
تشکر کنندگان:
بچه ها ميگن تا 7:30 يا 8:30 شب اما مطمئن نيستم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز لطفا سوالات را در تاپيك مربوطه بپرسيد .
مهلت ثبت نام تا ساعت 12 ظهر به وقت آمريكا روز دوشنبه 9 آذرماه
به وقت ايران ساعت 8:30 شب
تشکر کنندگان:
با سلام به همه
من متاهل هستم و هنگام ثبت نام married را كه تيك مي زدم بعد از مشخصات خودم مشخصات خانمم را مي خواست كه پر مي كردم ولي در پايين صفحه كليد يا دكمه اي كه ادامه مراحل را مشخص كنه وجود نداشت فقط سه تا دكمه بود به نام cancel entry ,go back to previous , و يكي ديگه كه هيچكدام به معني ادامه مراحل نبود و من تو اينجا از ثبت نام متوقف مي شدم بناچار در اخر unmarried را انتخاب كردم تا بتونم ثبت نام را كامل كنم . ايا اگه اسمم در بياد بخاطر اينكه مشخصات خانمم را وارد نكردم با مشكل مواجه مي شم ؟
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال اینجا دارم
من موقع ثبت نام با پدر و مادرم ثبت نام کردم
ولی 10 تیر که جواب بدن من دیگه جزء پدر مادرم نیستم یعنی سنم گذشته
تکلیف چی میشه؟در صورت قبولی
تشکر کنندگان:
هیچی نمیشه فقط پدر و مادرتون میتونند ویزا بگیرند و به شما ویزا نمی دند الان
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
(2009-11-25 ساعت 13:12)zaniar نوشته:  هر كس ميخواد ثبت نام كند بايد تعداد تمام فرزندان خود بنويسد .
منبع : وزارت امور خارجه آمريكا

امید وارم کمکتون کرده باشم

[عکس: o0zbnn61hpve9t3zej7.jpg]

من فقط خودم رو حساب کردم بقیه چون بزگتر بودن ننوشتم
(2010-01-08 ساعت 20:24)sadra_sepehr نوشته:  هیچی نمیشه فقط پدر و مادرتون میتونند ویزا بگیرند و به شما ویزا نمی دند الان

ووااااییییییییSadSadSadSad
خدا کنه خودم ببرمBig Grin
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 20:12)idn نوشته:  ببخشید یه سوال اینجا دارم
من موقع ثبت نام با پدر و مادرم ثبت نام کردم
ولی 10 تیر که جواب بدن من دیگه جزء پدر مادرم نیستم یعنی سنم گذشته
تکلیف چی میشه؟در صورت قبولی

باسلام و آرزوی موفقیت شما :
به اطلاع میرساند که ( اگر در روز ثبت نام زیر 21 سال داشته اید ) در صورت قبولی پدر یا مادر ، شما به همراه آنها ویزا دریافت می کنید . ولی اگر حتی یک روز بیشتر از 21 سال در زمان ثبت نام داشته باشید ، شما ویزا دریافت نخواهید کرد . این صحبت بخاطر تجربه ایست که در سفارت در آنکارا داشتم .
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
omidfarda جان

این مسئله رو مطمئنی ؟؟؟

اگه مثلا من موقع ثبت نام 20 سالم باشه اما روز مصاحبه 21 سال و دو ماه اونوقت من هم ویزا می گیرم یا ملاک روز مصاحبه است؟
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
(2010-01-23 ساعت 22:07)sadra_sepehr نوشته:  omidfarda جان

این مسئله رو مطمئنی ؟؟؟

اگه مثلا من موقع ثبت نام 20 سالم باشه اما روز مصاحبه 21 سال و دو ماه اونوقت من هم ویزا می گیرم یا ملاک روز مصاحبه است؟

دوست عزیزم و دوستان عزیز سلام
همانطور که در قوانین لاتاری و هنگام ثبت نام اشاره شده در زمان ثبت نام ،فرزندان(ازدواج نکرده ) باید زیر 21 سال داشته باشند (یعنی 21سال تمام نداشته باشند ). حتی یک روز بیشتر را قبول نمی نمایند . یک روز در سفارت دیدم دختر خانمی که در روز ثبت نام با والدین خود آمده بود فقط 2 روز در زمان ثبت نام (بیشتر از 21 سال داشت ) که فقط پدر و مادرش ویزا دریافت کردند ولی به او ندادند . به امید موفقیت همگی .
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2010-01-24 ساعت 10:54)omidfarda نوشته:  

این مسئله رو مطمئنی ؟؟؟

همانطور که در قوانین لاتاری و هنگام ثبت نام اشاره شده در زمان ثبت نام ،فرزندان(ازدواج نکرده ) باید زیر 21 سال داشته باشند (یعنی 21سال تمام نداشته باشند ). حتی یک روز بیشتر را قبول نمی نمایند . یک روز در سفارت دیدم دختر خانمی که در روز ثبت نام با والدین خود آمده بود فقط 2 روز در زمان ثبت نام (بیشتر از 21 سال داشت ) که فقط پدر و مادرش ویزا دریافت کردند ولی به او ندادند . به امید موفقیت همگی .

همچین چیزی نیست دوست عزیز

مهم داشتن سن زیر 21 سال هنگام مصاحبه است . اون دختر خانمی هم که شما میگید ، روز ثبت نام 21 سالش گذشته بوده چه برسه به روز مصاحبه !!

در ضمن فکر نمیکنم تاریخ ثبت نام جایی ثبت بشه
تشکر کنندگان:
(2010-01-25 ساعت 20:28)Enter_The_Love نوشته:  
(2010-01-24 ساعت 10:54)omidfarda نوشته:  

این مسئله رو مطمئنی ؟؟؟

همچین چیزی نیست دوست عزیز

مهم داشتن سن زیر 21 سال هنگام مصاحبه است . اون دختر خانمی هم که شما میگید ، روز ثبت نام 21 سالش گذشته بوده چه برسه به روز مصاحبه !!

در ضمن فکر نمیکنم تاریخ ثبت نام جایی ثبت بشه

دوست عزیز نمی خواستم وارد مباحث بیهوده و غیر مکتوب شوم ولی نظر تان را به سایت زیرو پاسخ رسمی وزارت امور خارجه امریکا جلب می نمایم :

سئوال و پاسخ 11 از سایت رسمی وزارت امور خارجه امریکا
http://www.america.gov/st/diversity-pers...77533.html
من باید در فرم E-DV خود کدام یک از اعضای خانواده را ذکر کنم؟

پاسخ : شما باید در درخواست خود نام همسر خود، که شامل شوهر یا زن و همچنین تمامی فرزندان مجرد زیر 21 سال خود را ذکر نمایید. نیازی به ذکر فرزندانی که در حال حاضر تابعیت ایالات متحده را داشته و یا به صورتی قانونی در آمریکا اقامت دایمی دارند، نمی باشد. حتی اگر شما از همسر خود جدا شده اید نیز باید نام او را در درخواست خود ذکر نمایید، مگرآنکه قانوناً از همسر خود جدا شده باشید.(بر اساس یک توافقنامه کتبی تایید شده توسط دادگاه و یا حکم دادگاه). اگر شما از همسر خود طلاق گرفته و یا قانوناً جدا شده اید، نیازی به ذکر نام همسر سابقتان نمی باشد. شما باید نام تمامی فرزندان مجرد و زیر 21 سال خود را ذکر نمایید. این موضوع شامل تمامی فرزندان خود شما، فرزندان همسرتان و یا فرزندانی که مطابق قوانین کشورتان به فرزندخواندگی قبول نموده اید، می باشد. مگر آنکه فرزند شما تابعیت ایالات متحده را داشته و یا به صورتی قانونی در آمریکا اقامتی دایمی داشته باشد. نام تمامی فرزندان زیر 21 سال خود را در درخواست خود ذکر نمایید، حتی اگر آنها دیگر با شما زندگی نمی کنند و یا شما نمی خواهید تا آنها از طریق برنامه DV به ایالات متحده مهاجرت کنند.

این موضوع که شما نام اعضای خانواده خود را در درخواستتان ذکر نموده اید به این معنا نمی باشد که آنها باید بعداً با شما به آمریکا مسافرت کنند. آنها می توانند در صورت تمایل در کشور خود باقی بمانند. با این حال اگر شما در فرم درخواست رواديدی خود نام یک شخص واجد شرایط وابسته به خود را ذکر نمایید که قبلاً نام او را در درخواست اصلی خود ذکر ننموده اید، پرونده شما مردود خواهد شد. این موضوع تنها شامل کسانی می شود که در زمان تکمیل فرم درخواست اصلی جزو اعضای خانواده شما بوده اند و شامل کسانی که پس از آن به عضویت خانواده شما در آمده اند، نمی شود. همسر شما نیز می تواند در عین حالی که نام او در درخواست شما ذکر شده است، درخواست جداگانه ای را ارسال نماید، در صورتی که هر دو درخواست شامل نام تمامی افراد وابسته به شما در خانواده تان باشد.
تشکر کنندگان:
بالاخره روز ثبت نام یا روز مصاحبه؟(آخرین روزی که بشه ثبت نام کرد یا روزی که میریم واسه مصاحبه)
من روز ثبت نام 20 سالم بوده ولی الان 21 سالمه
چی میشه حالا؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2009-08-28 ساعت 00:18)admin نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.
سلام و درورد خداوند
میخوستم ببینم تاریخ ثبت نام و شرایط ثبت نام چطوریه؟
تشکر کنندگان:
سلام

با توجه به دستورالعمل ثبت نام، صفحه 5، بند 14، ملاك سن فرزند در زمان ثبت نام مي باشد. در اين بند تذكر داده شده كه در صورتي كه در زماتن ثبت نام فرزند زير 21 سال باشد و تا زمان صدور ويزا سنش بالا رود (Aging Out) تحت شرايطي مشمول قانون حفظ شرايط فرزندي (Child Status Protection Act) شده و مانند فرزند زير 21 سال با وي رفتار مي شود.

از طرفي در صفحه 7، پاسخ سوال 11، تصريح شده كه هرچند شرايط سفر تمامي تمامي افراد ثبت نام شده به عنوان افراد خانواده محيا نباشد، تمامي فرزندان زير 21 سال غير مقيم در ايالات متحده بايد در درخواست اوليه ملحوظ شوند.

(2010-02-02 ساعت 20:07)idn نوشته:  بالاخره روز ثبت نام یا روز مصاحبه؟(آخرین روزی که بشه ثبت نام کرد یا روزی که میریم واسه مصاحبه)
من روز ثبت نام 20 سالم بوده ولی الان 21 سالمه
چی میشه حالا؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، kavoshgarnet ، idn

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان