کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
سلام . مکان و زمان رو اطلاع بدید دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان:
از دو سه روز دیگه شروع می کنم با همه ی دوستانی که شماره تماس دادند تماس می گیرم و مکان گردهمایی رو اعلام می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، sdt_ali
msnazi نوشته: از دو سه روز دیگه شروع می کنم با همه ی دوستانی که شماره تماس دادند تماس می گیرم و مکان گردهمایی رو اعلام می کنم

kavoshgarnet:
ایکاش به جای "گردهم آیی برندگان 2010 تهرانی،..." می نوشتید: "گرد هم آیی برندگان 2010 در تهران، ..."
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، mohsen324
m.memari نوشته: بهتره زمانش بعد از برگشتن اولين گروهي كه موفق به گرفتن ويزا شدن باشه.
و براي تعيين مكانش پيشنهاد مي كنم عزيزان تهراني كه موافق هستند با اعلام آمادگي خود و تعداد همراهان،جمعيت حاضرين مشخص شود و در آن زمان نسبت به تعيين مكان مناسب نظر سنجي شود .

[font=Tahoma]چرا اینقدر اصرار دارید زمانش بعد از برگشت اولین نفر باشه؟ میشه الان یه گردهم آیی داشته باشیم و اولین نفری که داره میره می [/font]بینه سوال بچه ها بیشتر در چه زمینه اییه. وقتی برگشت دوباره جمع میشیم و از تجربیاتش استفاده می کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، mohsen324
خوبه، فقط زودتر مکانش رو تعیین کنید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324
msnazi نوشته: من امروز با یکی از دوستان که ید طولایی در زمینه ی برگزاری meeting داره صحبت کردم و قرار شد اگر بشه ایشون به ما کمک کنند که این گردهم آیی رو به نحو احسنت برگزار کنیم. به زودی خبر های جدید را به اطلاع دوستان می رسانم.
برای محل برگزاری کسی پیشنهادی نداره؟
من یک پیشنهاد دارم اگر موافق هستید اعلام کنید. پیشنهاد من یک پارک جنگلی مثل پارک چیتگر است.
با تشکر، محسن

پارک چیتگر دوره و همه نمی تونن بیان. حالا چرا پارک چیتگر؟ مگه میخوایم خلاف کنیم؟iiiii
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز محل برگزاری میتینگ پارک چیتگر نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه پارک چیتگر باشه من نمیتونم بیام خیلی دوره بابا یک جای نزدیک بگذارید
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها بنظرم اگه درکه دربند فرحزاد اینجور جاها باشه هم محدودیت جا نداریم هم میشه اونجا سرگم هم بود با چای وقلیان....Winkاین نظره منه
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
لطف کنید راجع به مکان برگزاری گردهمایی اینجا بحث نکنید. با تک تکتون تلفنی صحبت خواهم کرد و نظرتون رو خواهم پرسید. مچکرم

به دلیل مسائل امنیتی این رو گفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: behroozm ، king_of_sky
لطفا" من رو هم درجریان تاریخ و مکان گردهمایی بگذارید
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam khob hastid man soroush barande 2008 hastaam va talanam 2 bari us raftam khoshhal misham manam tomeetingeton hozor dashte basham va age soal ya komaki khastin anjam bedam
age shod tarikh va makanesho be manam begin
نامه اول may 2007
نامه دوم july 2008
مصاحبه aug 2008
كيليرنس sep 11
دريافت ويزا sep 21
پاسخ
تشکر کنندگان: behroozm ، ساسان
من پيشنهاد مي كنم ميتينگ را در تاريخ 29 آبان در تهران در پارك ملت بگذاريد .
ساعت 6 عصر ، چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميترا نوشته: من پيشنهاد مي كنم ميتينگ را در تاريخ 29 آبان در تهران در پارك ملت بگذاريد .
ساعت 6 عصر ، چطوره؟

لطف کنید راجع به مکان برگزاری گردهمایی اینجا بحث نکنید. با تک تکتون تلفنی صحبت خواهم کرد و نظرتون رو خواهم پرسید. مچکرم

به دلیل مسائل امنیتی این رو گفتم.
زمان برگزاری گردهماایی هم جمعه 3 مهر است. ایشالا همتون رو می بینم.
برای شرکت در میتینگ شماره خودتون رو برای من ارسال کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من هم یکی از برندگان هستم واگر ساعت ومکان این میتینگ مشخص شد به من هم اطلاع بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان