کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2016-06-03 ساعت 09:23)farsho نوشته:  سلام ما تا یک ماه دیگه عازم ویرجینیا فرفکس سنترویل هستیم دوتا خانواده سه نفری هستیم کسی هست بتونه در مورد اجاره خونه به ما کمک کنه ممنون میشم وتا آخر عمر مدیون میشم اگه کسی بتونه تو این محل برا ما خونه پیدا کنه مشکل اصلی ما چگونگی پرداخت پول هست آیا ما میتونیم توی این منطقه دوتا آپارتمان با اجاره 1000تا1200 دلار پیدا کنیم

سلام دوست عزیز.
من فکر نمیکنم بتونید خونه در منطقه خوبی با این قیمت پیدا کنید،اما یه پیشنهادی میکنم، که شما اگر اون خانواده دوم رو خوب میشناسید باهم یک خونه دو و یا سه خوابه بگیرید و باهم استفاده کنید،اینجوری اجاره هم نصف میشه.هزینه اجاره خونه سه طبقه،سه خوابه هم حدود ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰ دلار در ماه هست.
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون شما میتونید در اجاره چنین خونه ای به ما کمک کنید که وقتی رسیدیم مستقیم بریم تو خونه چگونه میتونیم پول اجاره را پرداخت کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 11:47)atasaleh2015@gmail.com نوشته:  سلام، من چند سالی هست که در ارنج کانتی کار و زندگی میکنم، اگه کسی سوالی داره شاید بتونم راهنمایی یا کمکی بکنم

سلام
میشه در مورد شهر اورنج کانتی ،کار ،درآمد و نحوه زندگی توضیح بدید؟من به دنبال یه شهر مناسب برا زنگی هستم که گرون هم نباشه برا شروع و اینکه مدارس خوبی هم داشته باشه،میشه در این مورد هم راهنماییم کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
دوستان عزیز کسی از نیویورک هستش به من اطلاعاتی بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آپارتمان یک خواب درلاس وگاس به مدت دوماه جولای وآگوست
به مبلغ 650دلار به اجاره داده میشود. مناسب برای مهاجرین که قصد اقامت یک یا دوماه درآمریکا ودریافت گرین کارت دارند.موقعیت آپارتمان نزدیک کالج مرکزی شهر والمارت وایستگاه اتوبوس.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: kimberly
دوستان من در سیاتل ایالت واشنگتن زندگی میکنم
اگر سوالی دارید و یا کمکی از دستم بر میاد پیغام بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: AlireZaz ، minoo meh
(2016-06-12 ساعت 00:27)amir2016 نوشته:  دوستان کی در سیاتل یا اطرافش هست
ما اواسط سپتامبر میریم سیاتل کسی از دوستان میتونه به ما کمکی بکنه؟ ممنون میشم بهم پیام بده.

دوست عزیز اگر کمکی از دستم برمیاد بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت واحد یک خوابه - ایالت واشنگتن

یک واحد یک خوابه واقع در شهر ردموند ایالت واشنگتن، مبله ، فول امکانات برای ماه‌های اکتبر و نوامبر موجود است.

در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من در کلیولند ایالت اوهایو زندگی میکنم اگه کسی خواست بیاد این شهر من هر کمکی بتونم خوشحال میشم انجام بدم
من حدود ۴ سال هست که اینجا هستم
شماره کیس : 2012AS00039XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:مارچ
[/size]تاریخ مصاحبه: 29می و دریافت برگ ابی و فرم 9 سوالی
تاریخ کلیر:16 jul با ستاره 20 jul بدون ستاره
تاریخ ورود به آمریکا :
هزینه ها : تا حالا با همه چی 2000 دلار برا ی 2 نفرBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sajaad ، asal_s ، dv2017 ، Pargosha ، hosseinix ، minoo meh
سلام دوستان خوشحالم ازاين كه ادمايي پيداميشن كه فقط به فكرخودشون نيستند چون واقعابيرون اومدن ازفرودگاه وپيداكردن يك مكان مناسب كه هزينه اش بالا نباشه خيلي مهم هست چون من همه همين مشكل رودارم به دلايلي مجبورم سالي يك باربه امريكا بيام تاگرين كارتم خراب نشه وبزرگترين مشكلم پيداكردن مكان مناسب ونزديك به فرودگاه هست واقعادستتون دردنكنه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
سلام به دوستان عزیز
از دوستان کسی هست که در مورد دنور کلرادو اطلاعاتی از قبیل سطح هزینه ها ، رفاه ،تحصیلات ، کار و هزینه مسکن و زندگی داشته باشد یا در آنجا ساکن باشد ؟؟
تاپیک کلرادو بسیار خلوت است و اطلاعات چندانی ندارد . پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من متاهل هستم و حدودا دسامبر قصد مهاجرت به dallas یا austin دارم .

کسی هست بتونه به من راهنمایی کنه و البته تا حدی که براش مقدور در ابتدا مارو یاری کنه ؟
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 11:42)alborz3718 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
از دوستان کسی هست که در مورد دنور کلرادو اطلاعاتی از قبیل سطح هزینه ها ، رفاه ،تحصیلات ، کار و هزینه مسکن و زندگی داشته باشد یا در آنجا ساکن باشد ؟؟
تاپیک کلرادو بسیار خلوت است و اطلاعات چندانی ندارد . پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
سلام. من حدود 3 ساله ساکن دنورم و قبلا 4 5 سال جتوب آمریکا بودم
سطح هزینه ها: متوسط، معمولا همه چی مثل بقیه جاهای آمریکا. به عنوان مثال مواد غذایی مثل همه جاست حالا چند درصد متفاوت بسته به اینکه از کجا خرید کنید. البته اینجا کمی از تگزاس گرونتر و از کالیفرنیا رزونتره در کل.
رفاه: عالی معرکه. شهر بینهایت تمیز و قشنگ. جاهای دیدنی و طبیعت فوق العاده و سرگرمی تا دلتون بخاد. من اینجا رو صددرصد به جنوب آمریکا و حتی به کالیفرنیا ترجیح میدم.
تحصیلات: چند تا داشگاه هست توی کلرادو سرچ کنید.
کار: اینجا مالتی سکتوره ینی همه زمینه ها توش هست. از نفت و آی تی گرفته تا عمران و پزشکی کمپانی های بزرگی توی دنور فعالند.
هزینه مسکن و زندگی: اپارتمان یه خوابه 1000 به بالا حدودا. البته شنیدم تگزاسم بالا رفته قیمتا جدیدا اما همین خونه توی کالیفرنیا 2 یا 3 هزارتاست.
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: alborz3718 ، hosseinix
اگر کسی عازم California, Bay Area مخصوصا Silicon Valley هستش خوشحال میشم بتونم براش کاری کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 17:01)nikijoun نوشته:  دوستان عزیز کسی از نیویورک هستش به من اطلاعاتی بده ؟

سلام من از نیویورک هستم اگر کمکی از دستم بر بیاد بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان