کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
من هم مثل دوستمون بی اریا هر کاری از دستم بربیاد درخدمتم.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

عذر خواهي ميكنم،من به دليل عضويت جديد و اشنايي نداشتن كامل از سايت اينجا صحبتم رو خدمتتون بيان ميكنم،
من قبولي ٢٠١٧ هستم و ان شاا.. تصميم دارم به كاليفرنيا برم به اتفاق خانومم و پسرم.هيچ كسي رو هم اونجا ندارم.لطفا در
صورت امكان من رو راهنمايي كنين در هر موردي كه ميدرنين برام لازمه كه بدونم. با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: MiladCr7
درود بر مردان و زنان نیک مهاجر سرا (انصار المجاهدین الی الامیریکی)
من بهزاد هستم ۳۰ ساله اهل شهریار و بدون تخصص خاص.
یکبار به میشیگان اومدیم به همراه همسرم و بعد از گرفتن گرین کارت و سوشال و ای دی و پاس سفید (یک ماه) برگشتیم ایران, حالا من قصد دارم طی چند ماه اینده بدون همسرم به سن دیگو یا سانفرانسیسکو بیام و خونه (با همخونه)اجاره کنم حدود شش ماه تا یکسال به یه کار جنرال مشغول بشم تا جا بیفتم و بعد همسرم هم به من ملحق بشه,
ایا کسی از دوستان کسی هست که بتونه توی سن دیگو یا سنفرنسیسکو به من برای پیدا کردن راه و چاه و پیدا کردن جا و همخونه و مثلا اپلای کردن برای کار کمک بکنه؟ (خودم کامپیوتر زیاد بلد نیسم ولی زبانم بدک نیست)
هل من ناصر ینصرنی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
البته منظورم تو پست بالا خط اول, انصار المهاجرین بود(به شوخی) که اشتباه نوشتم, پوزش میخوام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ببخشید ایا در ایالت های امریکا چیزی شبیه پانسون وجود داره!?و به چه صورت هست و چه امکاناتی دارند!?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا کسی در کارولینای جنوبی زندگی میکنه بتونه منو راهنمایی کنه ؟ از نظر اجاره مسکن ، کار و .... .لطفا هر کس اطلاعاتی در خصوص شهر گرین ویل در کارولینای جنوبی اطلاعاتی داره برام من پیامک کنه . متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اینجا ظاهرا بیشتر درخواست کمک میشه تا اینکه کسی کمک کنه درسته؟
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون ازين تاپيك خووب ،من مهلت پاس سفيدمjanuary تموم ميشه و ميخوام برگردم امريكا ،از دوستاني كه سمت لس انجلس هستن خواهش ميكنم اگر كسي دنبال هم خونه هست  معرفي كنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت واحد یک خوابه - ایالت واشنگتن

یک واحد یک خوابه واقع در شهر ردموند ایالت واشنگتن، مبله ، فول امکانات برای ماه‌های اکتبر و نوامبر و احتمالا مدت بیشتر موجود است.

در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من در حال حاضر ساکن لس انجلس هستم و شدیدا احتیاج به کار دارم (هرکاری). لیسانس عمران هستم با سابقه 8 ساله در ایران یه مدت 2 ماهه هم در فست فود کار کردم (در امریکا). خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه. شماره و ایمیل من : 3462709960
shahmiribehzad@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 14:32)behzadsh نوشته:  سلام دوستان، من در حال حاضر ساکن لس انجلس هستم و شدیدا احتیاج به کار دارم (هرکاری). لیسانس عمران هستم با سابقه 8 ساله در ایران یه مدت 2 ماهه هم در فست فود کار کردم (در آمریکا). خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه. شماره و ایمیل من : 3462709960
shahmiribehzad@gmail.com

اگه تو شهر دیگه ای هم کار مرتبط با CIVIL ENG سراغ دارین بلافاصله میتونم نقل مکان کنم ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
از قرار معلوم اين تاپيك براي اينه كه همه از گرفتاريه أعضاء گرفتار با خبر بشن، همينو همين...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 18:01)abbas_wme نوشته:  از قرار معلوم اين تاپيك براي اينه كه همه از گرفتاريه أعضاء گرفتار با خبر بشن، همينو همين...

سلام دوست عزیز.
اینجوریام نیست من خیلیارو میشناسم توی مهاجر سرا به همدیگه کمک میکنن اما بعضی از دوستان درخواست های عجیب میکنن برای همین بی جواب میمونه.
ما فعلا سن خوزه هستیم دوستان در بدو ورود هر سوال یا کمکی خواستن در میون بذارن.
در ضمن کمپانی که الان کار میکنم دنبال راننده هستن تا دیروز که کسیو پیدا نکردن اگه کسی مایل بود رزومشو بهم ایمبل بزنه میتونم بهشون بدم البته شخصا به هیچ کس توصیه نمیکنم به عنوان درایور به سن خوزه نقل مکان کنه.برای دوستانی خوبه که اینجا هستن و دنبال کار.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: asal_s ، AbbasHTC
سلام. از دوستان عزیز کسی هست که در ایالت کارولینای شمالی زندگی کنه یا اشنایی و اونجا داشته باشه؟؟

(من خیلی با این سایت و ادمایی که تو این سایت عضو هستن حال کردم. واقعا که هزار افرین به مرام و حس دوستیتون)
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-15 ساعت 14:17)Ali.kh نوشته:  اگر کسی عازم  California, Bay Area مخصوصا Silicon Valley  هستش خوشحال میشم بتونم براش کاری کنم.

سلام اگه زحمتی نیست میتونم بدونم اجاره یه سوئیت برای زوج توی اون منطقه چقدره درضمن اياکاربراي پرستار و مهندسی صنایع پیدا میشه ما داریم میاییم آمریکا ولی نمی دونیم اوضاع اونجا چطوره؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان