کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی در امریکا, تحقق رویاها
(2009-11-17 ساعت 00:20)hvm نوشته:  من آرزوهای دست نیافتنی ندارم
دوست دارم به اندازه ای که زحمت میکشم از زندگیم بهره ببرم
دوست ندارم بهم توهین بشه
دوست ندارم بخاطر مسائلی که من موجبش نبوده ام مواخذه بشم
دوست ندارم وقتی سر چهارراه ایستاده ام و هنوز چراغ قرمز هست ماشین پشتی با چراغ و بوق بهم دستور بده که راه بیوفتم
دوست ندارم وقتی توی پیاده رو راه میروم کسی با موتور سیکلت روبرویم درآید
دوست ندارم وقتی به کسی پول قرض میدهم و روز موعد بهش مراجعه میکنم جواب بشنوم که مگه نمیبینی پول ندارم
دوست ندارم وقتی یه دانشجو درسش رو نخوانده و همیشه سر کلاس غیبت کرده و آخر سر نمره 2 آورده و رد شده با هزار تا تلفن و واسطه از من تقاضای نمره کنه و وقتی پاسخ منفی میده تهدیدم کنه
دوست ندارم صاحب خانه هر سال اجاره را دوبرابر کنه
دوست ندارم برای هر چیزی نیاز به پارتی داشته باشم و بدون اون امکان رسیدن به حق خودم رو نداشته باشم
نمیدونم اسم اینها جای دیگه ای چیست اما برای من در حکم آرزو محسوب میشه
برای شما چطور؟

خب خوبه دیگه! چون با یه آمریکا رفتن به همشون میرسید.
من آرزوهام عجیب هستند و تو بهشت هم برآورده نمیشوند. :d
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، rs232 ، amirbakhshi ، hvm ، zara man ، taherifar
آرزوهای عجیب وجود ندارند
ممکنه فکر کنی عجیبند اما در واقع از چیزی در درون خود آدم نشات میگیرند که واقعی است

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، amirbakhshi ، zara man ، usa.lover ، taherifar
hvm جان خودت رو لو دادید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما استاد دانشگاه هستید؟ چی یاد میدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
با سلام
hvm جان می دونی اشکال کارت کجاست ؟ اگر فیلم راز رو دیده باشی فکر می کنم به تمام آرزوهات برسی . می دونی چرا ؟ چون فلسفه فیلم راز اینه که می گه انسان ها دارای امواج مثبت و منفی هستند و وقتی یک نفر آرزوی چیزی رو داره و براش انرژی می ذاره تمام کائنات دست به دست هم میدن که به آرزوش برسه . همه این انرژی رو دارن ولی نمی دونن چجوری ازش استفاده کنن . نکته مهم اینه که دنیا فقط اون چیزی رو که شما می خواین بهتون میده و کلمه "نمی خوام" براش تعریف نشده . یعنی اگر شما دوست ندارید که کسی بشما توهین کنه همیشه بگید من آدم با شخصیتی هستم و با دیگران با شخصیت برخورد می کنم . یعنی همیشه انرژی مثبت به خودتون بدید . هیچ وقت از کلمه دوست ندارم و نمی خوام استفاده نکنید چون برعکس اون چیزی که فکر می کنید همون چیزها براتون اتفاق می افته و این ثابت شده . شنیدین قدیمی های خودمون یک ضرب المثل داشتن که می گفتن " هر چی سنگه ماله پای لنگه " دقیقاً همین موضوعه . شما صبح وقتی از خواب پامیشید با انرژی مثبت پاشید و مرتب خواسته هاتون رو از دنیا بخواید نه اینکه از صبح که پامیشید از دنیا بخواید نخواسته هاتون رو بهتون نده چون دنیا کارش اینه که فقط تقدیم می کنه و سعی کنید این انرژی رو تا آخر شب با خودتون داشته باشید ، حتی شده با اونچیزایی که دوست دارید داشته باشید برا خودتون رویا بسازید و بخوابید . اولش شاید یکم سخت باشه ولی جواب میده من امتحان کردم . حتی اگر سر موضوعی خدایی نکرده اون چیزی نشد که خواسته بودید ناامید نشید . تلاش کنید که بار انرژی خودتون رو مثبت کنید . تا حالا براتون پیش اومده یک روز صبح که کسل و بی حوصله از خواب پا میشید تا آخر روز براتون بد میاد یا برعکس یک روز صبح که با انرژی بلند میشید هم خوش شانسی براتون میاد و همه چیز قشنگه . سعی کنید همیشه انرژی مثبت از خودتون خارج کنید . مطمئن باشید رو اطرافیانتون هم تاثیر میذاره . اگر دانشجوتون خیلی سیریشه سعی کنید تو روش لبخند بزنید و بگید خیلی دوست دارم کمک کنم ولی برام مقدور نیست اگر بازم پیله شد یا رو موبایلت زنگ زد بازم با لبخند و خوشرویی برخورد کن وقتی اون با یک انرژی منفی میاد که از شما نمره بگیره اگر شما هم انرژیتون منفی باشه این دو انرژِی منفی با هم برخورد می کنن حالا این وسط هرکی انرژی قوی تر باشه رو اون یکی تاثیر میذاره اما اگر با یک انرزی مثبت برید به جنگ انرژی منفی اگر رو انرژی مثبتتون کار کرده باشید و اون رو قوی کرده باشید مطمئن باشید پیروز می شید . مهم هم نیست اون خواستتون کجای این دنیای بزرگ باشه اگر شما در ایران هستید و آرزوی آمریکا رو دارید اگر واقعاً از دنیا بخواید شما رو به آرزوتون برسونه مطمئن باشید حتماً به آرزوتون میرسید . من که تو خیلی مسایل از این موضوع جواب گرفتم و بهش ایمان دارم . با اینکه سال اوله که تو لاتاری شرکت میکنم از همین الان خودمو تو آمریکا می بینم و هر شب بهش فکر می کنم و تو دلم قند آب میشه . از آرزو کردن خودتون نترسید . انشالله همه به آرزوهاشون برسن
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، lexington ، honareirani ، SamiraN ، radman87 ، mehrsa4 ، taherifar ، matin.sh
بابا امیر جان ایول و دمت گرم...
چه تفکراتی، عین خودم عجیب...
واقعا از اون وقتی که اومدی همه حرفایت رو قبول دارم...
یاد اون شعر محسن .ن---ا..م.جو افتادم که میگه:
یک روز از خواب پا میشی، میبینی رفتی به باد ....
ولی من به یک چیزی اعتقاد دارم که محمد(پیامبر مسلمانان) هم دقیقا به همین نکته اشاره کرد و میگه:
آرزوهایت رو فاش نکن...
یکی از دوستانم که چند پیش رفت مالزی، میگفت من میخواستم برم انگلیس تحصیل کنم ولی چون به همه گفتم من میخواهم برم، به طور عجیبی نشد که برم. ولی قضیه مالزی اش رو فقط من میدونستم و تونست بره...
به جان خودم من هم چندین بار به این مسئله بر خوردم.
پس حدیث امروز این شد:--------آرزوهایت رو فاش نکن-------
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، amirbakhshi ، lexington ، honareirani ، shr.jafari ، Hossein81 ، morteza111 ، taherifar
امیر جان کاملا درست میفرمایید .
من خودم به شخصه گاهی صبح ها که از خواب بلند میشوم انقدر اعصابم خورده که حد نداره اما با گفتن این چند جمله و تکرارا آن خیلی آروم میشم .
میگویم امروز روز بسیار خوبی هست .من خیلی سر حال و خوشحال ام .من خیلی ریلکس و آرامم .
و از این قبیل جملات .
البته اون قسمت آخر که گفتی میشه منفی در منفی مثبت Big Grin ولی جدا از شوخی hvm جان اون دانشجویی که مزاحمت میشه شمارش رو بده بقیه اش با من ....Wink
محمد جان من دارم درباره این حدیثی که فرمودید خیلی تحقیق میکنم و فکر میکنم درسته .
باید بیشتر روش تامل کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، amirbakhshi ، honareirani ، taherifar
ممنون از نظر لطفتون
میدونید به نظر من این مساله به حدیث تو هم بر میگرده usa.lover عزیز . چون تو دنیا آدمای حصود زیاد هستند اونم با انرژی منفی مطمئن باش همین انرژی های منفی رو نرفتن دوستت به انگلیس تاثیر گذاشته حالا چون برای مالزی فقط به تو گفته و تو هم از اونجا که از وجناتت پیداست انرژیت مثبته برنامش ردیف شده (بابا یکی جلوی منو بگیره کم کم باید کلاس انرژی درمانی یا یوگایی چیزی بذارم). منم حرفت رو قبول دارم اگه آدم فکر میکنه امکان داره انرژی منفی دیگران روش تاثیر بذاره نباید آرزوهاشو فاش کنه
آقا این حدیث رو یکی ثبتش کنه به نام usa.lover عزیز تا آیندگان استفاده کنن .
نوید جان انگار ریاضیت خیلی خوبه ها ، ولی جدی میگم این انرژیه دست هرچی محاسباته از پشت بسته . یعنی اگه کنترلش نکنی نمی دونی چه کارا میکنه . خلاصه از ما گفتن بود
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، ChairMan ، honareirani ، سمبل ، taherifar
امیر جان .
خیلی خوب در این باره جلو میری ...
ما یه تاپیک داریم در رابطه با انرژی مثبت و راز تشریف بیارید اونجا اگر دوست دارید درباره این راز یا همون انرژی مفصل تر بحث کنیم .
این هم لینکش:
سکوت مهاجرسرا
تشریف بیارید .
راستی آدمهای حصود با آدمهای حسود چه فرقی دارند؟Wink
آقا کلاس هم گذاشتی ما میایم ثبت نام .
در خدمتیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: amirbakhshi ، usa.lover ، taherifar
نوید جان مرسی از لطفت
ببخشید دیگه بعضی وقتا غلط املایی دارم . یکم سرم شلوغه دیگه لابلای متنهام در میره . چشم توی اون تاپیک مزاحمتون میشیم . البته یکم فرصت میخوام که بشینم مطالب دوستان رو بخونم بعد نظر خودم رو بدم . بازم از بابت تذکر غلط املایی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، taherifar
(2009-11-17 ساعت 11:18)NAV!D نوشته:  hvm جان خودت رو لو دادید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما استاد دانشگاه هستید؟ چی یاد میدید؟

البته حق التدریس
دانشگاههای آزاد و پیام نور درس میدم
کلا تمام دروس مربوط به حقوق
مثل تجارت- جزاء -اساسی- اصول- مدنی
خلاصه هرچه پیشنهاد بشه
اما تخصصم در اصول فقه بیشتره
(2009-11-17 ساعت 12:42)amirbakhshi نوشته:  با سلام
hvm جان می دونی اشکال کارت کجاست ؟ اگر فیلم راز رو دیده باشی فکر می کنم به تمام آرزوهات برسی . می دونی چرا ؟ چون فلسفه فیلم راز اینه که می گه انسان ها دارای امواج مثبت و منفی هستند و وقتی یک نفر آرزوی چیزی رو داره و براش انرژی می ذاره تمام کائنات دست به دست هم میدن که به آرزوش برسه . همه این انرژی رو دارن ولی نمی دونن چجوری ازش استفاده کنن . نکته مهم اینه که دنیا فقط اون چیزی رو که شما می خواین بهتون میده و کلمه "نمی خوام" براش تعریف نشده . یعنی اگر شما دوست ندارید که کسی بشما توهین کنه همیشه بگید من آدم با شخصیتی هستم و با دیگران با شخصیت برخورد می کنم . یعنی همیشه انرژی مثبت به خودتون بدید . هیچ وقت از کلمه دوست ندارم و نمی خوام استفاده نکنید چون برعکس اون چیزی که فکر می کنید همون چیزها براتون اتفاق می افته و این ثابت شده . شنیدین قدیمی های خودمون یک ضرب المثل داشتن که می گفتن " هر چی سنگه ماله پای لنگه " دقیقاً همین موضوعه . شما صبح وقتی از خواب پامیشید با انرژی مثبت پاشید و مرتب خواسته هاتون رو از دنیا بخواید نه اینکه از صبح که پامیشید از دنیا بخواید نخواسته هاتون رو بهتون نده چون دنیا کارش اینه که فقط تقدیم می کنه و سعی کنید این انرژی رو تا آخر شب با خودتون داشته باشید ، حتی شده با اونچیزایی که دوست دارید داشته باشید برا خودتون رویا بسازید و بخوابید . اولش شاید یکم سخت باشه ولی جواب میده من امتحان کردم . حتی اگر سر موضوعی خدایی نکرده اون چیزی نشد که خواسته بودید ناامید نشید . تلاش کنید که بار انرژی خودتون رو مثبت کنید . تا حالا براتون پیش اومده یک روز صبح که کسل و بی حوصله از خواب پا میشید تا آخر روز براتون بد میاد یا برعکس یک روز صبح که با انرژی بلند میشید هم خوش شانسی براتون میاد و همه چیز قشنگه . سعی کنید همیشه انرژی مثبت از خودتون خارج کنید . مطمئن باشید رو اطرافیانتون هم تاثیر میذاره . اگر دانشجوتون خیلی سیریشه سعی کنید تو روش لبخند بزنید و بگید خیلی دوست دارم کمک کنم ولی برام مقدور نیست اگر بازم پیله شد یا رو موبایلت زنگ زد بازم با لبخند و خوشرویی برخورد کن وقتی اون با یک انرژی منفی میاد که از شما نمره بگیره اگر شما هم انرژیتون منفی باشه این دو انرژِی منفی با هم برخورد می کنن حالا این وسط هرکی انرژی قوی تر باشه رو اون یکی تاثیر میذاره اما اگر با یک انرزی مثبت برید به جنگ انرژی منفی اگر رو انرژی مثبتتون کار کرده باشید و اون رو قوی کرده باشید مطمئن باشید پیروز می شید . مهم هم نیست اون خواستتون کجای این دنیای بزرگ باشه اگر شما در ایران هستید و آرزوی آمریکا رو دارید اگر واقعاً از دنیا بخواید شما رو به آرزوتون برسونه مطمئن باشید حتماً به آرزوتون میرسید . من که تو خیلی مسایل از این موضوع جواب گرفتم و بهش ایمان دارم . با اینکه سال اوله که تو لاتاری شرکت میکنم از همین الان خودمو تو آمریکا می بینم و هر شب بهش فکر می کنم و تو دلم قند آب میشه . از آرزو کردن خودتون نترسید . انشالله همه به آرزوهاشون برسن
تمام این حرفها قبول
اگه این کارها رو نمیکردم که الان وضعم خیلی خراب بودBig Grin
اما یه چیزی رو بدون
وقتی شب تا صبح مطالعه میکنی باسه اون چیزی که قراره سر کلاس بگی و اونوقت صبح که میخواهی ماشینت رو از در ببری بیرون که مثلا بری تدریس و میبینی یه آدمی ماشینش رو درست روی پل خونه ات پارک کرده و نمیتونی بری بیرون چند وات انرژی مثبت لازم داری که بتونه اون ماشین 2000کیلویی رو از روی پل خانه ات بذاره اون طرف تر؟
متاسفانه خانه از پای بست ویران استSad

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، rs232 ، ChairMan ، amirbakhshi ، یه مهاجر ، ana ، zara man ، taherifar
به نظر من این حرفا اصلا ریشه علمی و منطقی نداره.این درست مثل اینه که وسط چله تابستون تو بندر عباس بشینی فکر کنی که مثلا الان باید برف بباره.ایا چنین چیزی منطقیه؟ایا میشه با قوانین طبیعت مبارزه کرد؟ایا جهان هستی بر اساس افکار ما به حیات خودش ادامه میده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، laili ، frozen mind ، Batman ، kage.omid ، taherifar
میدونید من از بچگی تصویری که از قاره آمریکا داشتم ، تصویر زیبایی بود و همیشه دوست داشتم بهش برسم:

یه رودخونه خروشان که توش پر از ماهی آزاده و دو طرف رودخونه از درخت های تنومند کاج و برگ سوزنی ها پر شده.
اونورتر پشت درخت ها من یه کلبه چوبی دارم که زیر پله هاش هیزم های خورد شده رو گذاشتم. اونورتر هم یه کنده درخت هست که تبر توش گیر کرده...
تو خونه همیشه بوی دود و چوب تازه هست و از سقث خونه هم انواع پوست های گرونقیمت(سمور و راکن و ...) آویزونه..
هر روز ظهر هم یه خرگوش تازه کباب شده رو میخورم...Tongue
وقت های بیکاری هم یه صندلی راحتی کنار کلبه و رودخونه میزارم و در حالی که تفنگم رو روغن کاری میکنم و کلاهم تو صورتمه پیپ میکشم(توتونشو از شهر و از بهترین نوع انتخاب کردم)

البته فکر نکنین خیلی داغونم !! این فقط یه آرزوست

پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، taherifar
احساس میکنم هر چیزی که میخواستم بگم دوستان تو پستاشون گفتن ... بنظرم این تایپیکو قفل کنیم بهتر باشه !

من آدمایی مثل آرشو که کم پیدا میشن همیشه تو یه گروه قرار میدم :

کسایی که قدرت و انگیزه رویارویی با هر مشکلیو دارن و اونقده از خودشون انرژی مثبت ساطع میکنن که همه کارهاشونم طبق یه برنامه درست پیش میره ...

من یک نفرو میشناسم که اگه برید وبلاگشو بخونید میبینید دقیقاً صحبتهاش و افکارش مثل آرشه ... شاید خوندن وبلاگش خالی از لطف نباشه ...

اینم آدرسش : http://canadajoon.blogfa.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، farshidkhalafi ، taherifar
در تائید صحبتای بچه ها منم کاملا به این اعتقاد دارم که به هر چیزی ایمان داشته باشی و معتقد باشی و بهش از اعماق وجود فکر کنی بی شک بش میرسی..حالا اگه این تفکر مثبت باشه تمام نیروهای مثبتو جمع میکنه و اصلا از از روی انرژیهای منفی رد میشه..من به موفقیت همه بچه ها فکر میکنم و الان تصور میکنم همه 2010 کلیر میشن ..همه یه جای خوب پیدا میکنن..یه کار خوب و در نهایت یه زندگی خوب و اونچیزاییکه تو ذهنشون بوده پیاده میکنن..حالا به هیچعنوان سختیهاش مهم نیست و یا بعضی مواقع اصلا حس نمیشه چون ما به کاریکه و زندگیکه میخوایم بسازیم اعتقاد داریم..Smile
به امید اون روز..
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: online27H ، free_free ، taherifar
(2010-08-14 ساعت 20:48)free_free نوشته:  میدونید من از بچگی تصویری که از قاره آمریکا داشتم ، تصویر زیبایی بود و همیشه دوست داشتم بهش برسم:

یه رودخونه خروشان که توش پر از ماهی آزاده و دو طرف رودخونه از درخت های تنومند کاج و برگ سوزنی ها پر شده.
اونورتر پشت درخت ها من یه کلبه چوبی دارم که زیر پله هاش هیزم های خورد شده رو گذاشتم. اونورتر هم یه کنده درخت هست که تبر توش گیر کرده...
تو خونه همیشه بوی دود و چوب تازه هست و از سقث خونه هم انواع پوست های گرونقیمت(سمور و راکن و ...) آویزونه..
هر روز ظهر هم یه خرگوش تازه کباب شده رو میخورم...Tongue
وقت های بیکاری هم یه صندلی راحتی کنار کلبه و رودخونه میزارم و در حالی که تفنگم رو روغن کاری میکنم و کلاهم تو صورتمه پیپ میکشم(توتونشو از شهر و از بهترین نوع انتخاب کردم)

البته فکر نکنین خیلی داغونم !! این فقط یه آرزوست
دوست عزيز شما با همينگوي نسبتي ندارين؟! آخه اين پستتون منو ياد اون مرحوم انداخت
آرزوي بسيار قشنگي است.اميدوارم بهش برسيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، online27H ، free_free ، frozen mind ، mohsen324 ، seravin ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان