کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی در امریکا, تحقق رویاها
هر وقت میام تو این وبسایت تلاشم صد برابر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2010-08-14 ساعت 20:48)free_free نوشته:  میدونید من از بچگی تصویری که از قاره آمریکا داشتم ، تصویر زیبایی بود و همیشه دوست داشتم بهش برسم:

یه رودخونه خروشان که توش پر از ماهی آزاده و دو طرف رودخونه از درخت های تنومند کاج و برگ سوزنی ها پر شده.
اونورتر پشت درخت ها من یه کلبه چوبی دارم که زیر پله هاش هیزم های خورد شده رو گذاشتم. اونورتر هم یه کنده درخت هست که تبر توش گیر کرده...
تو خونه همیشه بوی دود و چوب تازه هست و از سقث خونه هم انواع پوست های گرونقیمت(سمور و راکن و ...) آویزونه..
هر روز ظهر هم یه خرگوش تازه کباب شده رو میخورم...Tongue
وقت های بیکاری هم یه صندلی راحتی کنار کلبه و رودخونه میزارم و در حالی که تفنگم رو روغن کاری میکنم و کلاهم تو صورتمه پیپ میکشم(توتونشو از شهر و از بهترین نوع انتخاب کردم)

البته فکر نکنین خیلی داغونم !! این فقط یه آرزوست
free_freeجان این تصویری که شما گفتی‌ رو من بیشتر توی صحنه‌های فیلما دیدم فکر می‌کنم شما هم مثل من از بچگی این جور فیلمها رو خیلی‌ دوست داشتی‌

البته خوب هیچکدومشون با پایان خوشی‌ تموم نمی‌شدTongue

شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دوستان منم کاملا با جذب و انرژی مثبت موافقم و ایمان دارم بدون این نیرو و قانون زندگی نمیچرخه.حتی دوستان معترض هم میدونن گرچه شاید نشه توی تابستون و بندر عباس نشه تجسم کرد برف میباره اما توی زندگی روزمره ما داریم حوادث زندگیمونو جذب میکنیم.البته لازم به ذکره انسانهایی هستند که میتونند کاری کنند تو تابستون تو بندرعباس برف بیاد...
من با این قانون زندگی میکنم...
شاد باشید Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza ، Hossein81 ، rouzbehdarvishi ، qeshmi ، taherifar
(2010-08-16 ساعت 19:42)ramin2010 نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 20:48)free_free نوشته:  میدونید من از بچگی تصویری که از قاره آمریکا داشتم ، تصویر زیبایی بود و همیشه دوست داشتم بهش برسم:

یه رودخونه خروشان که توش پر از ماهی آزاده و دو طرف رودخونه از درخت های تنومند کاج و برگ سوزنی ها پر شده.
اونورتر پشت درخت ها من یه کلبه چوبی دارم که زیر پله هاش هیزم های خورد شده رو گذاشتم. اونورتر هم یه کنده درخت هست که تبر توش گیر کرده...
تو خونه همیشه بوی دود و چوب تازه هست و از سقث خونه هم انواع پوست های گرونقیمت(سمور و راکن و ...) آویزونه..
هر روز ظهر هم یه خرگوش تازه کباب شده رو میخورم...Tongue
وقت های بیکاری هم یه صندلی راحتی کنار کلبه و رودخونه میزارم و در حالی که تفنگم رو روغن کاری میکنم و کلاهم تو صورتمه پیپ میکشم(توتونشو از شهر و از بهترین نوع انتخاب کردم)

البته فکر نکنین خیلی داغونم !! این فقط یه آرزوست
free_freeجان این تصویری که شما گفتی‌ رو من بیشتر توی صحنه‌های فیلما دیدم فکر می‌کنم شما هم مثل من از بچگی این جور فیلمها رو خیلی‌ دوست داشتی‌

البته خوب هیچکدومشون با پایان خوشی‌ تموم نمی‌شدTongue

با سلام دوست عزیز خیلی وسترنی بود امیدوارم ارزوت به تحقق بپیونده
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، taherifar
دوستان پایولو کوییلو در کتاب کیمیاگر
میگه اگه ارزویی دارین یا سعی نکنین بهش برسین که بتونین با همون هدف به زندگی ادامه بدین یا اگه براش اقدام کردین و رسیدین اگه ارزویی بزرگتری نداشته باشین احساس پوچی میکنین!

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان