کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
(2014-09-12 ساعت 19:51)farnaz.f نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 09:22)sib 24 نوشته:  

دوست عزیز همه چیز به ویزا بولتن بستگی داره.پرونده همسر من ۷ ماهه که تکمیل شده و نوبت مصاحبه هنوز ندادند.سفارتشم ابوظبی هست.

ممنونم واقعا
ما کارنت هستیم.شما چطور؟
در این صورت چی؟
[/quote]

خواهش میکنم.منظورتون رو متوجه نشدم.پرونده شما از کی شروع شده؟
[/quote]

۲۰۱۲ یعنی پریوریتی دیت ما قبل از شماره ویزا بولتن هست و کارنت شدیم شما چطور؟ ولی مدارکمون ۱۰ روزه ایمیل کامل بودنش اومده.فکر میکنید کی وقت مصاحبه میدن؟
[/quote]
با nvc تماس بگیرید شما احتمال زیاد همین ماه باید مصاحبه برید.
ما نزدیک ۸ ماهه منتظریم چون تاریخمون بعد از تاریخهای ویزا بولتن هست.حالا حالاها باید منتظر بمونیمSad
[/quote]
ان وی سی گفت اصلا معلوم نیست و به سفارت بستگی داره. با سفارت جطور میشه تماس گرفت؟اصلا فایده ای داره؟
[/quote]
ببخشید من نمیدونم ویزا بولتن یعنی چی؟؟ واینکه چه تاثیری داره روی وقت مصاحبه؟؟ میشه یه توضیحی بدین. مدارک ما هم 17 روزه کامل شده تو nvc یعنی چقدر باید منتظر بمونیم؟؟ سفارت ما هم ابوظبی هست... Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-09-09 ساعت 19:10)farnaz.f نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه وضعیت ابوظبی الان چجوره؟
از زمان دریافت ایمیل کامل شدن مدارک F2A تا ایمیل دادن وقت مصاحبه الان چقدر طول میکشه؟
وبعدش وقت مصاحبه ابوظبی را واسه چقدر بعد میدن معمولا الان؟
ممنون میشم از دوستانی که اخیرااز ابوظبی خبری داشتن کمک
کنند چون من باید برگردم .
با خود ابوظبی تماس بگیرم فایده داره چون ان وی سی گفت نمیدونیم؟یا سایتی هست که حدود دستم بده؟
وایا واقعا لازمه وقت مصاحبه آمریکا بود؟

دوستان سلام سوال من هم مشابه است ٣١ اكتبر ٢٠١٤ يه ايميل امده مبني بر اينكه مدارك كامله منتظر وقت سفارت باشيد ولي تا حالا تقريبا دو ماه گذشته از سفارت و وقتش خبري نيست در ضمن سفارت ما انكارا هستش كسي اطلاع داده بايد چه كاري انجام بدم يا باز بايد منتظر بمونم ???
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، msar
برای ما ۲۷ ژانویه ۲۰۱۴ ایمیل زدند پرونده کامله منتظر مصاحبه باشید.سفارتمون ابوظبی هستش.۱۱ ماهه منتظریم.وبسایت ویزا بولتن رو هر ماه چک کنید.بستگی به این داره پروندتون کی شروع شده.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
[/quote]
ببخشید من نمیدونم ویزا بولتن یعنی چی؟؟ واینکه چه تاثیری داره روی وقت مصاحبه؟؟ میشه یه توضیحی بدین. مدارک ما هم 17 روزه کامل شده تو nvc یعنی چقدر باید منتظر بمونیم؟؟ سفارت ما هم ابوظبی هست... Sad
[/quote]

ویزا بولتن اسم یک وبسایت هست که بعد از تکمیل مدارک NVC بشما میگه این وبسایت رو چک کنید.priority date یا همان تاریخ شروع پروندتون با تاریخ اعلام شده ویزا بولتن یکی بود وقت مصاحبه شماست.
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام..
نميدونم چرا همه ى دوستاني كه درباره وقت مصاحبه شون نوشتن از طريق ويزاي نامزدي أقدام كردن...
يعني كسي نيست كه با ويزاي ازدواج با فرد سيتيزن أقدام كرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
من ٩ماه هست كه در انتظار به سر ميبرم و تازه هفته پيش كيس من approv شده...
و بعد أزين هنوز معلوم نيست چقدر ديگه بايد انتظار بكشم ...
به من گفته بودن سفارت امريكا در ارمنستان خيلي زودتر وقت مصاحبه ميده اما.....
من هنوز اندر خم يك كوچه ام.......[emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow ، msar
(2014-12-25 ساعت 16:41)عقيق نوشته:  سلام..
نميدونم چرا همه ى دوستاني كه درباره وقت مصاحبه شون نوشتن از طريق ويزاي نامزدي أقدام كردن...

دوست عزیز من 18 فوریه 2015 پرونده ام در nvc تکمیل شده بعد از 4 ماه هنوز تاریخ مصاحبه نیامده.موفق باشید.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 16:30)barfi1 نوشته:  
(2014-12-25 ساعت 16:41)عقيق نوشته:  سلام..

دوست عزیز من 18 فوریه ۲۰۱۵ پرونده ام در nvc تکمیل شده بعد از ۴ ماه هنوز تاریخ مصاحبه نیامده.موفق باشید.

سلام دوست عزيز
با عرض معذرت فكر كنم توي قسمت امضات تاريخ ارسال مداركت به nvc اشتباه شده فكر كنم منظورتون ژانويه بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، barfi1
سلام دوستان عزيز من كيس نامبر گرفتم الان تو سيس وضعيتready شده فرم ds1٦٠پركردم ولي كانفرمشن هنوز نيومده من كي ميتونم وقت بگيرم؟ بايد حتما از سفارت ايميل بياد بعد وقت بگيرم؟ويزاي نامزدي ارمنستان.يه سوال ديگه چقدر مگه طول ميكشه دي اس ١٦٠ كانفرم بشه؟ ممنونم

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان راهنمايي بفرماييد

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
دوستان كسي جديدا وقت گرفته؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من کیس f2a هستم. اپریل 2015 برام یه ایمیل اومد که مدارکم تو nvc کامله و باید منتظر وقت مصاحبه بمونم.سفارت هم آنکاراست. از اون زمان تا حالا نه از جایی ایمیلی دریافت کردم و نه خودم اقدامی کردم بره گرفتن وقت. visa bulletin رو هم چک کردم و الان یک ماه دیگه مونده که به ما برسه.
از اون جایی که بعد از اون ایمیل دیگه ایمیلی برام نیومده والان تو یک سری از پست ها خوندم که برای آنکارا خودمون باید اقدام کنیم یک مقدار نگران شدم. می شه من رو راهنمایی کنید که الان باید چکار کنم؟ و اینکه اگه بخوام برم وضغیتم رو چک کنم کیس نامبرم رو تو چه سایتی باید بزنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 01:46)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من کیس f2a هستم. اپریل ۲۰۱۵ برام یه ایمیل اومد که مدارکم تو nvc کامله و باید منتظر وقت مصاحبه بمونم.سفارت هم آنکاراست. از اون زمان تا حالا نه از جایی ایمیلی دریافت کردم و نه خودم اقدامی کردم بره گرفتن وقت. visa bulletin رو هم چک کردم و الان یک ماه دیگه مونده که به ما برسه.
از اون جایی که بعد از اون ایمیل دیگه ایمیلی برام نیومده والان تو یک سری از پست ها خوندم که برای آنکارا خودمون باید اقدام کنیم یک مقدار نگران شدم. می شه من رو راهنمایی کنید که الان باید چکار کنم؟ و اینکه اگه بخوام برم وضغیتم رو چک کنم کیس نامبرم رو تو چه سایتی باید بزنم؟
سلام.چون شما کیس ازدواج با دارنده گرین کارت هستین وقت مصاحبه بهتون اعلام میشه وقتی که کارنت بشین.با توجه به اینکه میفرمایید یه ماه دیگه کارنت میشین جای نگرانی نیست.اگر مدارکتون کامل باشه بزودی نامه مصاحبتون میرسه.موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh
سلام دوست عزيز من نامزدي هستم سفارت ارمنستان بيشتر از ١ ماه مدارك رسيده تو سيس وضعيت ردي شده .من براي وقت گرفتن حتما بايد ايميل دريافت كنم؟ نظرتون چيه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 09:29)negin26 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 01:46)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من کیس f2a هستم. اپریل ۲۰۱۵ برام یه ایمیل اومد که مدارکم تو nvc کامله و باید منتظر وقت مصاحبه بمونم.سفارت هم آنکاراست. از اون زمان تا حالا نه از جایی ایمیلی دریافت کردم و نه خودم اقدامی کردم بره گرفتن وقت. visa bulletin رو هم چک کردم و الان یک ماه دیگه مونده که به ما برسه.
سلام.چون شما کیس ازدواج با دارنده گرین کارت هستین وقت مصاحبه بهتون اعلام میشه وقتی که کارنت بشین.با توجه به اینکه میفرمایید یه ماه دیگه کارنت میشین جای نگرانی نیست.اگر مدارکتون کامل باشه بزودی نامه مصاحبتون میرسه.موفق باشین
سلام نگین جان.خیلی سپاسگزارم از پاسختون. من یه سوال دیگه هم داشتم از خدمتتون. اینکه من شنیدم زمان مصاحبه وقتی من آنکارا هستم همسرم باید آمریکا باشه. واقعن اینطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 09:29)negin26 نوشته:  
سلام نگین جان.خیلی سپاسگزارم از پاسختون. من یه سوال دیگه هم داشتم از خدمتتون. اینکه من شنیدم زمان مصاحبه وقتی من آنکارا هستم همسرم باید آمریکا باشه. واقعن اینطوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: