کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
از دوستان کسی از نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای نامزدی آمریکا در تفلیس خبر داره؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-17 ساعت 15:24)azadandish نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 12:43)tina alin نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 14:43)azadandish نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 12:10)tina alin نوشته:  سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن case num گفتن باید یک فرمی رو به اسم ds160 توی سایت پر کنم و نزدیک به یک ماه هست که اون رو هم پر کردم و فرستادم حالا باید چیکار کنم اینجا هیچ کس حرفی از ds160 نزده ، کیس من نامزدی هست
لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده نمی دونم چطور باید وقت برای سفارت بگیرم

دوست عزیز سفارتتون کجاست ؟ اگر ابوظبی هستید منتظر باشید که از سفارت برات تعیین وقت مصاحبه بیاد توسط ایمیل هر چند که معمولا دویا سه هفته ای سفارت میفرسته مال شما یکماهه که گذشته پس براشون ایمیل بزنید و اگر انکار هستید که باید خودتون تعیین وقتتون رو انجام بدید. در مورد ارمنستان نمیدونم .
lمرسی از راهنماییتون ، سفارت ارمنستان هست شما هم این فرم ds160رو توی سایتت پر کردین؟ و اینی که میگن یک ایمیل حاوی چند تا فرم میاد که باید پرشون کنی و بفرستی و بهد خودشون وقت سفارت میدن چیه؟

من از ارمنستان اصلا اطلاعات ندارم . من فرم ds160 رو پر کردم و از اون موضوع ایمیلی که میگید من اصلا چیزی نشنیدم و ندیدم .

بعدش خودتون برای وقت گرفتن اقدام کردین؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
درود به همه دوستان،

من امروز اين ايميل رو از NVC گرفتم. ميشه لطفا به من بگيد که من خودم بايد نوبت بگيرم از سفارت يا سفارت خودش نوبت ميده و اينکه اگه سفارت نوبت ميده چقدر طول ميکشه؟
ممنون.

Dear Sir or Madam:

The National Visa Center has received all documentation necessary to complete pre-processing
of your case. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner
and attorney (if applicable) will be notified.

The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment
until the US Embassy or Consulate General has issued a visa.

The US Embassy or Consulate General may require additional documentation at the time of
the interview. Additional documentation requirements if applicable can be referenced at
the following URL: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3742.html

Sincerely,
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-01-19 ساعت 03:17)toomaj77 نوشته:  درود به همه دوستان،

من امروز اين ايميل رو از NVC گرفتم. ميشه لطفا به من بگيد که من خودم بايد نوبت بگيرم از سفارت يا سفارت خودش نوبت ميده و اينکه اگه سفارت نوبت ميده چقدر طول ميکشه؟
ممنون.

Dear Sir or Madam:

The National Visa Center has received all documentation necessary to complete pre-processing
of your case. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner

The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment

The US Embassy or Consulate General may require additional documentation at the time of
the interview. Additional documentation requirements if applicable can be referenced at

Sincerely,
تو این متن نوشته که : مدارک شما به دستشون رسیده و مراحل اولی‌ کار انجام شده و براتون وقت مصاحبه تعیین شده که به زودی برای شما برگه اطلاع از زمان مصاحبه فرستاده خواهد شد. (به شما یا اونی که برایتان ویزا در خواست کرده ، خبر خواهند داد.), اگر لازم باشه از شما در خواست مدارک بیشتر خواهد شد که در زمان مصاحبه با خودتان بیارید.اسنادی که ممکن است از شما بخواهیم مشابه چی‌‌هایی‌ است که در این لینک می‌بینید.
ارأدتمند
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، baba manam sanaz ، shandiz ، shadoow ، toomaj77 ، Nightsky007 ، Shahabpk

ممنون.

Dear Sir or Madam:

Sincerely,

سلام دوست عزیز من الان 3 ماه هست فرم ds160 روپر کردم ولی هنوز خبری از سفارت نیست شما چیکار کردین این نامه براتون اومد؟

پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Nightsky007
(2014-01-19 ساعت 08:48)mazlom khanom نوشته:  

ممنون.

Dear Sir or Madam:

Sincerely,
تو این متن نوشته که : مدارک شما به دستشون رسیده و مراحل اولی‌ کار انجام شده و براتون وقت مصاحبه تعیین شده که به زودی برای شما برگه اطلاع از زمان مصاحبه فرستاده خواهد شد. (به شما یا اونی که برایتان ویزا در خواست کرده ، خبر خواهند داد.), اگر لازم باشه از شما در خواست مدارک بیشتر خواهد شد که در زمان مصاحبه با خودتان بیارید.اسنادی که ممکن است از شما بخواهیم مشابه چی‌‌هایی‌ است که در این لینک می‌بینید.
ارأدتمند

ممنونم از شما.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-21 ساعت 12:50)tina alin نوشته:  

ممنون.

Dear Sir or Madam:

Sincerely,

سلام دوست عزیز من الان 3 ماه هست فرم ds160 روپر کردم ولی هنوز خبری از سفارت نیست شما چیکار کردین این نامه براتون اومد؟

سلام،

من همون فرم ds-260 رو آنلاين پر کردم و فرستادم که بعد از 1 ماه و نيم اين ايميل اومد. تو اين مدت زمان کار ديگه اي انجام ندادم دوست من. شما هم آنلاين پر کرديد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-24 ساعت 05:13)toomaj77 نوشته:  
(2014-01-21 ساعت 12:50)tina alin نوشته:  

ممنون.

Dear Sir or Madam:

Sincerely,

سلام،

من همون فرم ds-260 رو آنلاين پر کردم و فرستادم که بعد از 1 ماه و نيم اين ايميل اومد. تو اين مدت زمان کار ديگه اي انجام ندادم دوست من. شما هم آنلاين پر کرديد؟

بله منم آنلاین پر کردم ولی 3 ماهم گذشته و هیچ ایمیلی نگرفتم آخر خودم رفتم تو سایت وقت سفارت گرفتم

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز آیا میشه تاریخ مصاحبه را که در نامه دوم بعد از کارنت شدن کیس نامبر توسط اونا مشخص میشه تغییر داد یا باید سر اون تاریخی که وقت مصاحبه تعیین شده رفت سفارت کشور مورد نظر؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه‌ها من ۱۹ دسامبر یه نامه از NVC گرفتم که گفته بود کیسمون رو فرستادن به سفارت ارمنستان و خود سفارت با ما تماس میگیره. الان یک ماه و نیم گذشته و خبری از ایمیل سفارت ارمنستان نشده. یه بار هم ایمیل دادم به سفارت ارمنستان گفتن که باید منتظر ایمیل باشیم. بچه هایی که سفارت ارمنستان وقت مصاحبه بهشون داده میشه بگن که چقد طول کشیده؟

با تشکر
پاسخ
سلام دوستان.وقت سفارت برای ویزا F2A رو ایمیل میزنند یا نامه میفرستند?
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: sselinaa ، shadoow ، romance33
(2014-02-15 ساعت 02:24)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.وقت سفارت برای ویزا F2A رو ایمیل میزنند یا نامه میفرستند?

ممنون میشم اگه کسی به این سوال جواب بده چون برای من هم سواله؟ و اینکه اصولا چقدر ممکنه که طول بکشه و به چه صورته؟
[font=Verdana]
clear your mind out of can't
[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow
(2014-02-15 ساعت 02:24)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.وقت سفارت برای ویزا F2A رو ایمیل میزنند یا نامه میفرستند?

دوست عزیز هم ایمیل میزنن و هم نامه میفرستن.ولی معمولاً ایمیل زودتر به دستتون میرسه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow
سلام دوستان 2تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین . در اخرین ایمیلی که واسه درخواست ویزای k1 اومد کیس نامبر این جمله هم نوشته شده بود
APPOINTMENT DATE AND TIME: September 1,2014, AT 8:00 A.M.
این الان تاریخی هست که خودشون واسه مصاحبه واسم مشخص کردن؟
و سوال دیگه اینکه سر تیر نامه ام این بود
Embassy of the United States of America
Consular Section
P. O. Box 4009
Abu Dhabi, U.A.E.

یعنی از ابوظبی بود و من وقتی داشتم فرم ds-160 رو پر میکردم دبی رو انتخاب کردم. الان من باید در اون تاریخ به دبی مراجعه کنم یا به ابوظبی؟
پاسخ
دوستان کسی میدونه برای ابوظبی چه جوری باید وقت گرفت؟ پول MRV رو هم دادم ....توی سایت .......?usvisa-info.com
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان