کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
هيچ جواب قطعي براي اين سوال وجود نداره.اصلا مشخص نيست بر چه اساس نوبت بندي مي كنن.فقط بايد حوصله و صبر داشته باشين.تا اينجا كه خدا رو شكر خوش شانس بودين و كاراتون سريع پيش رفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، msar
(2009-11-30 ساعت 12:07)Ziba نوشته:  سلام
من 3 نوامبر مدارکی که سفارت می خواست برای آنکارا پست کردم.
ولی هنوز بعد از 21 روز برام وقت مصاحبه نیومده . کسی میدونه که ممکن کی بیاد ؟ و آیا ممکن مدارک اشکالی داشته که نیومده ؟
ممکن هست که اگه اشکالی داشته باشه به ما اطلاع بدن ؟
ببخشید SHompet . شما چه مدارکی رو همراه فرمهایی که به سفارت ارسال کردید فرستادید ؟ و چه زمانی پست کردید ؟
خیلی ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب سوال منو بده و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده Wink

والا من درست نمیدونم! من 2 بار مدارک فرستادم. دفعه اول که مدارکی که نیاز بود برای درخواست ویزا! دفعه دوم هم بعد از 3-4 ماه که کپی پاسپورت + چند تا فرم دیگه. البته همه رو هم برای وکیلمون فرستادم نمیدونم چه به چی شده اصلاً Big Grin
فقط الان 2 کیلو از مدارک رو کپی کرده و فرستاده تا ببرم برای مصاحبه ولی نمیدونم کدوم اول بود کدوم دوم.Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Ziba ، msar
(2009-12-05 ساعت 01:43)ShoMpeT نوشته:  
(2009-11-30 ساعت 12:07)Ziba نوشته:  سلام
من 3 نوامبر مدارکی که سفارت می خواست برای آنکارا پست کردم.
ولی هنوز بعد از 21 روز برام وقت مصاحبه نیومده . کسی میدونه که ممکن کی بیاد ؟ و آیا ممکن مدارک اشکالی داشته که نیومده ؟
ممکن هست که اگه اشکالی داشته باشه به ما اطلاع بدن ؟
ببخشید SHompet . شما چه مدارکی رو همراه فرمهایی که به سفارت ارسال کردید فرستادید ؟ و چه زمانی پست کردید ؟
خیلی ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب سوال منو بده و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده Wink

والا من درست نمیدونم! من 2 بار مدارک فرستادم. دفعه اول که مدارکی که نیاز بود برای درخواست ویزا! دفعه دوم هم بعد از 3-4 ماه که کپی پاسپورت + چند تا فرم دیگه. البته همه رو هم برای وکیلمون فرستادم نمیدونم چه به چی شده اصلاً Big Grin
فقط الان 2 کیلو از مدارک رو کپی کرده و فرستاده تا ببرم برای مصاحبه ولی نمیدونم کدوم اول بود کدوم دوم.Sad

مرسی از جوابتون . شما تاریخ مصاحبتون کیه؟
و چه تاریخی برای اولین بار برای دریافت ویزای نامزدی اقدام کردید؟
اگر ممکنه بعد از مصاحبه حتماً تجربیات خودتون رو هم با ما درمیون بزارید.
امیدورام که به شما FBI CHeck نخوره و راحت ویزاتون رو بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، msar
من عید امسال مدارک رو برای وکیلمون فرستادم. دقیقاً تاریخش یادم نیست. شهریور هم برای من تاریخ مصاحبه رو فرستادن. به من برای XX دسامبر وقت دادن.
من هم امیدوارم FBI چک نصیبه ما نشه. ایشالا بعد از مصاحبه هم یه سفرنامه تپل مینویسم. ممنون.
پاسخ
(2009-12-08 ساعت 15:07)Ziba نوشته:  بچه ها کسی میدونه وقتی که تاریخ و زمان مصاحبه در سایت مشخص شد باید برای سایت سفارت آمریکا در ترکیه ایمیل بزنیم و اعلام کنیم که ما اون روز مشخص در سفارت خواهیم بود یا خیر . یعنی اینکه باید حتما حضورمون رو accept کنیم ؟ یا به هر حال این تاریخ و روز برای ما تعیین شده ؟

نه زیبا جان شما مدارکو کامل کن و هرچه زودتر بفرست تا احتمال بک گراندت کمتر بشه. موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2009-12-08 ساعت 15:12)payam_prz نوشته:  
(2009-12-08 ساعت 15:07)Ziba نوشته:  بچه ها کسی میدونه وقتی که تاریخ و زمان مصاحبه در سایت مشخص شد باید برای سایت سفارت آمریکا در ترکیه ایمیل بزنیم و اعلام کنیم که ما اون روز مشخص در سفارت خواهیم بود یا خیر . یعنی اینکه باید حتما حضورمون رو accept کنیم ؟ یا به هر حال این تاریخ و روز برای ما تعیین شده ؟

نه زیبا جان شما مدارکو کامل کن و هرچه زودتر بفرست تا احتمال بک گراندت کمتر بشه. موفق باشی.
من مدارکی که از طریق ایمیل اعلام شده بود توسط نامزدم پر کردم و فرستادم . و طی یکی دو روزه اخیر توی سایت کیس نامبر و تاریخ و ساعت مصاحبمون رو دیدم ولی فکر نمیکنم مدارک دیگه ای باید بفرستم ؟
البته برای من در خصوص زمان مصاحبه نه ایمیلی دریافت کردم و نه پاکتی در منزل !!!
ببخشید اینقدر سوال میکنم . نمیخوام اصلا اشتباهی تو کارامون داشته باشیم .
IQ من هم در حد معمول.... Big Grin
ممنون از جوابتون
پاسخ
چه مدارکی رو باید بفرستیم بعد مشخص شدن وقت مصاحبه؟؟؟؟؟
پاسخ
بعد از مشخص شدنه تاریخه مصاحبه که دیگه مدرکی نباید فرستاده بشه!

زیبا جان, وقتی تاریخ مصاحبه رو روی سایت دیدی, یعنی Accept شده دیگه و نمیخواد کاری کنید. مدرک دیگه ای هم نمیخواد بفرستی. فقط مدارکی که داری رو آماده کن برای روزه مصاحبه. Big Grin

موفق باشید.
پاسخ
شما کی میرین واسه مصاحبه؟ وقتی برگشتین لطفا" تعریف کنین که چکار کردین و چطور بود. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، msar
من هفته دیگه میرم ترکیه. وقتی برگشتم از سیر تا پیاز رو مینویسم Big Grin
برای من هم دعا کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: payam_prz ، Monica ، ana ، seravin ، msar
سلام
من یک سوال داشتم شاید بعد توضیحات دوستان سوالم مسخره باشه اما من اسم این فرمارو بلد نیستم تا بدونم الن تو کدوم مرحله هستم
من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم نامزدم سیتیزن آمریکاست
فقط می دونم ایشون یک سری فرم از اداره مهاجرت گرفت و پر کرد و 1 feb براشون فرستاد اما نمی دونم الان باید چیکار کرد می شه لطف کنید یک توضیحی بدین که بعد از این مرحله چه کارهایی باید صورت بگیره یا اینکه اونا کی بهم خبر می دن
ممنونم بی نهایت
پاسخ
الان باید منتظر این باشی که ببینی کیس شما رو قبول میکنن یا نه . اگه قبول کنن بعد یه مدت برای شما یه شماره میاد که بقیه کارا با اون پیگیری میشه و بعد از اون یه ایمیل حاوی چند فرم که باید پر بشه و بفرستین و بعد از اون وقت سفارت میدن بهتون. این کارها چند ماهی طول میکشه
پاسخ
(2010-02-16 ساعت 23:08)r_bahrami نوشته:  سلام
من یک سوال داشتم شاید بعد توضیحات دوستان سوالم مسخره باشه اما من اسم این فرمارو بلد نیستم تا بدونم الن تو کدوم مرحله هستم
فقط می دونم ایشون یک سری فرم از اداره مهاجرت گرفت و پر کرد و 1 feb براشون فرستاد اما نمی دونم الان باید چیکار کرد می شه لطف کنید یک توضیحی بدین که بعد از این مرحله چه کارهایی باید صورت بگیره یا اینکه اونا کی بهم خبر می دن
ممنونم بی نهایت

دو هفته تا 4 هفته بعد از اینکه شما درخواست ها و فرمها رو به اداره مهاجرت ارسال کردید یک رسیددریافت می کنید از اداره مهاجرت مبنی بر دریافت مدارک شما و به جریان افتادن پروندتون در اداره مهاجرت
بعد از اون باید منتظر APPROVE (مهم)شدن کیستون باشید که این پروسه 3 تا 6 ماه ممکن طول بکشه . این APPROVE از طریق ایمیل یا نامه به شما اطلاع داده میشه .
یکی دوماه بعد از APPROVE شدن شما یک Case Number میگیرید(مهم) و بعد از اون هم باید منتظر یک ایمیل از سفارت باشید که درخواست یک سری از مدارک از شما می کنه . شما این مدارک رو (اصل) به سفارت ارسال می کنید و کپی رو نزد خودتون نگه میدارید . و خوشحال و خندان منتظر وقت سفارت میشید که اون هم دو تا سه ماه بعد به شما ابلاغ میشه
برای اطلاعات بیشتر بد نیست این لینک رو هم مطالعه کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...0#pid33360

موفق باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، msar
(2010-02-17 ساعت 13:16)Ziba نوشته:  
ممنونم بی نهایت

دو هفته تا 4 هفته بعد از اینکه شما درخواست ها و فرمها رو به KCC ارسال کردید یک رسیددریافت می کنید از سفارت مبنی بر دریافت مدارک شما و به جریان افتادن پروندتون در KCC
بعد از اون باید منتظر APPROVE (مهم)شدن کیستون باشید که این پروسه 3 تا 6 ماه ممکن طول بکشه . این APPROVE از طریق ایمیل یا نامه به شما اطلاع داده میشه .
یکی دوماه بعد از APPROVE شدن شما یک Case Number میگیرید(مهم) و بعد از اون هم باید منتظر یک ایمیل از سفارت باشید که درخواست یک سری از مدارک از شما می کنه . شما این مدارک رو (اصل) به سفارت ارسال می کنید و کپی رو نزد خودتون نگه میدارید . و خوشحال و خندان منتظر وقت سفارت میشید که اون هم دو تا سه ماه بعد به شما ابلاغ میشه

موفق باشید .

KCC چیه
پاسخ
(2010-02-17 ساعت 13:29)amir29 نوشته:  
(2010-02-17 ساعت 13:16)Ziba نوشته:  
ممنونم بی نهایت

دو هفته تا 4 هفته بعد از اینکه شما درخواست ها و فرمها رو به KCC ارسال کردید یک رسیددریافت می کنید از سفارت مبنی بر دریافت مدارک شما و به جریان افتادن پروندتون در KCC

موفق باشید .

KCC چیه

ببخشید این بچه های لاتاری اینقدر فعالن و من فروم هاشون رو مطالعه میکنم که همه رو با هم دارم قاطی می کنم . Smile
منظور من همون اداره مهاجرت در امریکاست .
البته ممکنه همون KCC باشه که به کیس های دیگه مثل نامزدی و ازدواج و ... رسیدگی میکنه .
این رو دقیق نمیدونم .
ممنون از یادآوریتون Wink
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان