کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
کسی هست که الان سیاتل یا پرتلند باشه یا اینکه در آینده بخواد به یکی از این جاها بره؟
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان مستقر در USA
من برای اومدن به دلایل مختلف (رونق کار، آب و هوا، وجود ایرانی و ...) ایالت کالیفرنیا رو انتخاب کردم.Smile
مسئله اینه که نمی دونم کدوم شهر برای کار بهتره، از اینجا هم که نمیشه کار پیدا کرد، من مهندس سیویل هستم با تجربه طراحی در تاسیسات نفت و گاز، میخواستم بدونم آیا دوستان پیشنهادی دارن در این خصوص؟Cool
من فکر می کنم اگه یک شهر درست حسابی رو آدم برای ورود انتخاب کنه بالاخره کار گیر میاد ؟؟!!!
آیا این شهر تو ایالت کالفرنیا کدام شهر (یا شهر ها ) میتونه باشه ؟؟
ممنون میشم:
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اقامت 5 ماهه خارج از امریکا البته نه در ایران بلکه در یک کشور دیگه برای گرین کارت مشکلی ایچاد نمیکنه؟
تشکر کنندگان: mml
(2011-04-22 ساعت 20:18)US2011 نوشته:  سلام دوستان
اقامت 5 ماهه خارج از امریکا البته نه در ایران بلکه در یک کشور دیگه برای گرین کارت مشکلی ایچاد نمیکنه؟

سلام
نه دوست من، شما هر شیش ماه بیا امریکا یه سوک سوک کن برگرد هرجا دلت خواست! البته بودند مواردی که بعد یک سال هم اومدن یه سری زدن امریکا ببینن اگه مشکلی برای امریکایی ها وجود داره حلش کنن و برگردن اما خب این توصیه نمیشه چون ممکنه اون آفیسری که توی فرودگاه گرین کارتتو و تاریخ ورود خروجتو چک میکنه شب قبلش با زنش دعواش شده باشه باهات لج کنه گرین کارتتو ضبط کنه بگه برو دفعه بعدی با ویزای توریستی بیا!
خلاصه شما بین شیش هفت ماه بیا یه سر امریکا یه دوری بزن برگرد

البته اگر دوستان گرام خلاف نظر بنده را دارند لطفا ... Wink

-------------------------------------
دوست عزيز، لطفا پيش داوري نكنيد (Frozen Mind).

تشکر کنندگان: US2011
(2011-04-24 ساعت 09:52)iust_software نوشته:  
(2011-04-22 ساعت 20:18)US2011 نوشته:  سلام دوستان

سلام
نه دوست من، شما هر شیش ماه بیا امریکا یه سوک سوک کن برگرد هرجا دلت خواست! البته بودند مواردی که بعد یک سال هم اومدن یه سری زدن امریکا ببینن اگه مشکلی برای امریکایی ها وجود داره حلش کنن و برگردن اما خب این توصیه نمیشه چون ممکنه اون آفیسری که توی فرودگاه گرین کارتتو و تاریخ ورود خروجتو چک میکنه شب قبلش با زنش دعواش شده باشه باهات لج کنه گرین کارتتو ضبط کنه بگه برو دفعه بعدی با ویزای توریستی بیا!
خلاصه شما بین شیش هفت ماه بیا یه سر امریکا یه دوری بزن برگرد

البته اگر دوستان گرام خلاف نظر بنده را دارند لطفا ... Wink

-------------------------------------
دوست عزيز، لطفا پيش داوري نكنيد (Frozen Mind).

با سلام
در خصوص رفت و آمد به امریکا تاپیک اختصاصی وجود داره و تمام موارد اونجا به بحث گذاشته شده . فقط جهت تشویق شما به مطالعه و جستجو در تاپیک های اختصاصی این موضوع رو یاد آور میشم که رفت و آمد به امریکا در هر شرایطی و برای هر مدتی حتی کمتر از شش ماه میتونه برای دارندگان گرین کارت به قیمت از دست دادن اقامتتون تموم بشه.
با تشکر

تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101
سلام
می خواستم مدارکReentry رو از Losangeles بفرستم.
آدرس پستی رو می خواستم.
اگه کسی داره ممنون میشه بده
راستی ما سه نفریم همه مدارک رو با هم تو پاکت بزاریم یا جدا جدا بفرستیم
تشکر کنندگان:
(2011-04-24 ساعت 22:02)arisa-mohammad نوشته:  با سلام
در خصوص رفت و آمد به امریکا تاپیک اختصاصی وجود داره و تمام موارد اونجا به بحث گذاشته شده . فقط جهت تشویق شما به مطالعه و جستجو در تاپیک های اختصاصی این موضوع رو یاد آور میشم که رفت و آمد به امریکا در هر شرایطی و برای هر مدتی حتی کمتر از شش ماه میتونه برای دارندگان گرین کارت به قیمت از دست دادن اقامتتون تموم بشه.
با تشکر

شما خودتون این تاپیک رو مطالعه کردین؟! از کجا چنین نتیجه ای گرفتین؟!
لطفا اگر قصد کمک دارین بیشتر دقت کنین هیچ نمونه ای نیست که زیر 6 ماه یا حتی 1 سال منجر به ابطال گرین کارت شده باشه.
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: US2011 ، emankh101 ، alirezanz
دوستان عزيزم yas و arisa-mohammad،
هر دوي شما رو به آرامش دعوت مي كنم. مهاجرسرا محل دوستيه، نه دلخوري ...

farzad101 گرامي در تاپيك بحث شیرین رفت و آمد به آمریکا در خصوص مساله مورد اختلاف شما مطلب جالب توجهي نوشتن. لطفا مطالعه فرماييد.

متشكرم
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: arisa-mohammad ، mavarfan ، ParsTrader ، hamed_gh ، emankh101 ، alirezanz
انجمن 2010 به زودی بسته خواهد شد. لطفا گفتگوهای خود را در تالارهای مهاجرت و زندگی در آمریکا دنبال کنید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: Hornet ، WIKIMAN ، amir53 ، maxsupermax ، free_free ، sam_hash ، emankh101 ، frozen mind ، Ashkan78 ، drkamrani1 ، alirezanz
Port of Entry میشه اولین نقطه ورود که همون Memphis باشه. یه زمان 3 ساعته حتما برای انجام کارهای مهاجرتی در نظر بگیرید. اگه اولین نقطه ورود همون شهر مقصدتون باشه بهتره. به هرحال استرس نرسیدن به پرواز بعدی رو نخواهید داشت. برای گرفتن GC و SSN هم ایرادی نداره فقط ممکنه دیرتر به دستتون برسه. البته منطقشو نمیدونم اما برای چند نفر پیش اومده. اما در کل کارتون انجام میشه و Memphis هم فرودگاه معتبری داره.
تشکر کنندگان: mml ، Hornet ، emankh101 ، alirezanz
دوست عزیز
منم وقتی رسیدم آمریکا ویزام فقط 5 روز اعتبار داشت و هیچ مشکلی هم نبود.
موفق باشید.

(2010-04-20 ساعت 15:49)farnaz1668 نوشته:  سلام
من اعتبار ویزام 15 sep است و ميخواهم 9 jul بروم.همه میگن دیره....ولی من تا کارام و انجام بدهم طول میکشه.
می خواستم بدونم بقیه دوستان هم نزدیک پایان اعتبار ویزاشون رفتند و مشکلی داشتند یا خیر؟
ممنون

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: sam_hash ، maxsupermax ، emankh101 ، mahmood_eng ، اليزا ، behzadb57 ، hamed_gh ، optoelec ، jan
سلام من در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شدم چند روز پیش نامش رو تو ایمیلم دریافت کردم اما نمیدانم برای ادامه کارهایم به کجا مراجعه کنم و مدارکم رو کجا تحویل بدم ازتون خواهشـــــــــــــــــــــ دارم اگه میتونید منو راهنمایی کنید . چون وقت زیادی نداره لطفا زودتر کمکم کنید

دوست عزیز، شما این مطلب را در ۳ تاپیک دیگر تکرار کرده اید. این خلاف مقررات است.
نامه ای که دریافت کرده اید مصداق بارز تقلب است. به آن اعتنا نکنید.
Frozen Mind
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 15:35)morteza kjhg نوشته:  سلام من در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شدم چند روز پیش نامش رو تو ایمیلم دریافت کردم اما نمیدانم برای ادامه کارهایم به کجا مراجعه کنم و مدارکم رو کجا تحویل بدم ازتون خواهشـــــــــــــــــــــ دارم اگه میتونید منو راهنمایی کنید . چون وقت زیادی نداره لطفا زودتر کمکم کنید

منظورتون همین اخیرا هست؟؟2012؟
اون که باطل شده!!!!
تشکر کنندگان: jan
سلام دوستان عزیز
من تازه وارد این تاپیک شدم ،یکم خوندمش و واسم چند تا سوال ایجاد شد.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
1)واسه سوشال سکیوریتی باید بعد از ورود به امریکا درخواستی بدیم یا همینکه توی اون فرمهای سری اول که قدیما پست کرده بودیم کی.سی.سی نوشته بودیم که ssn میخوایم کافیه؟اگه باید درخواست بدیم از طریق چه فرمیه یا منبعش کلا چیه؟
2)برای رفت و آمدهای اول و دوم پاس سفید به جه درد میخوره؟مگه نمیشه با پاس ایرانی و گرین کارت رفت و آمد کرد؟در کل درخواست پاس سفید یک چیز ضرب العجله یا نه؟
3)مجوز های مربوط به سایز چمدان و میزان ارزی که با خودمون میبریم برای فرودگاه مبدا یا مقصد رو از چه منبع معتبر و بروزی میشه فهمید؟

خیلی خیلی ممنونم
تشکر کنندگان: jan ، Hornet
1- در فرم ds230 شما جواب مثبت دادید و یک آدرس جهت دریافت پس به آن آدرس می آید ضمنا" پس از ورود شما به اداره سوشیال مراجعه می کنید و پیگیر کارتون می شوید و اگر نیامد همانجا درخواست جدید و آدرس می دهید .
2- پاس سفید برای کسانی هست که بخواهند 2 سال خارج از us باشند و رفت و آمد نکنند .
3- اندازه و سایز را هر شرکت هواپیمایی اعلام می کند می توانید از سایت شرکت مطلع شوید معمولا" استاندارد چمدان 28 اینچی است و بعضا" 32 ولی وزن هر چمدان 23 کیلو برای اکونومی کلاس و 32 کیلو برای بیزننس و فرست کلاس . میزان ارز خروجی 5000 دلار برای هر پاس و منبعش اداره گمرکات یا سایت آن و سایت هواپیمایی و میزان ارز ورودی بدون محدودیت ولی باید حتما" اعلام کنید .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: Hornet ، gadfly ، jan ، SH1A2R3 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان