کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
دوستان جالبه که اگه تو مارکت ها سرچ کنید تو هر شهری همه جور آپارتمان پیدا میکنین
از 400 تا گرفته تا 2000 تا و بالاترر
پس اگه کسی کم پول دااشته باشه همونطور که تو دالاس خونه پیدا میکنه تو لس آنجلس هم میتونه
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
سلام.
من ویرجینیا زندگی میکنم که تا washington DC یک ربع راهه. دلیل من برای اومدن این بود که هم اسپانسرم هم 2 تا از دوستام اینجا بودن ولی الان خوشحالم که اینجام.
چون نزدیک پایتخت هست، کار پیدا کردن خوبه. ضمن اینکه از چند نفری که 30-35 ساله اینجا زندگی میکنن شنیدم که وقتی بحران اقتصادی میشه، DC وایالتهای اطراف زود تر خودشونو جمع و جور میکنن و از بحران میان بیرون. حالا دوستانی که در ایالتهای دیگه هستن میتونن راجع به این موضوع بیشتر نظر بدن
پاسخ
(2010-07-25 ساعت 06:41)Neda نوشته:  سلام.
من ویرجینیا زندگی میکنم که تا washington DC یک ربع راهه. دلیل من برای اومدن این بود که هم اسپانسرم هم 2 تا از دوستام اینجا بودن ولی الان خوشحالم که اینجام.
چون نزدیک پایتخت هست، کار پیدا کردن خوبه. ضمن اینکه از چند نفری که 30-35 ساله اینجا زندگی میکنن شنیدم که وقتی بحران اقتصادی میشه، DC وایالتهای اطراف زود تر خودشونو جمع و جور میکنن و از بحران میان بیرون. حالا دوستانی که در ایالتهای دیگه هستن میتونن راجع به این موضوع بیشتر نظر بدن

ندا خانم میتونم بپرسم که کدوم شهر ویرجیینا هستین؟
اونجا چقدر ایرانی داره؟
چقدر طول کشید کار پیدا کنین؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، maaref ، rad_95 ، ghorbat ، امیر مهاجر ، ASALI ، roeentan
(2010-07-25 ساعت 15:19)wushu kung fu نوشته:  دوستان من بهتون پیشنهاد میکنم اصلا سمتTexas بخصوص شهر
Houston نرید چون امنیتش زیر صفر من که خودم آمریکا نیستم ولی از دوستانم شنیدم اینحا تنها بیرون (شب)رفتن یعنی..........

تازه گرو های دزد متجاوز گر مواد مخدر و اینطور چیزا زیاده که دوست من هم مورد حمله ی یکی از همین متجاوز گرا قرار گرفته بود و در رفت

آقا اینا رو که من شنیدم میگم آمریکا اصلا امنیت نداره مقصد و به کانادا تغییر بدیم بهتره( کشوری که امنیت تمام و کمال حاکمه)

دوست عزیز ، بردار من . آخه چرا انقدر الکی‌ تو ایران نشستی حکم صادر می‌کنی‌ . من مدتی‌ هست که پستاتو می‌خونم ، واقعا هیچ کدوم از پستات اطلاعات مستدل نداره ، همش بر پایهٔ تخیلات کودکانه و یا داستانهای حماسی که گویا دوستانتون تعریف کردن هست.و از اون جالبتر برام اینه که بعضی‌‌ها تو این فروم زیر هر پست کذبی تشکر میزنن. من چند هفتهٔ پیش به ادمین عزیز هم نامه زدم و گفتم ، به نظر من و خیلی‌ از بچهای که این سایت رو ترک کردن این فروم تبدیل به مسافرسرا شده .

من دوستان زیادی دارم که هوستون زندگی‌ می‌کنن ، و خودم هم از نزدیک هوستون رو دیدم . هیچ کدوم از این حرفا صحت نداره . تو لینک زیر خطرناک‌ترین شهرهای آمریکا نام برده شده ، میتونید ببینید که حتا یکی‌ از شهر‌های تگزاس توی این لیست نیست .
http://www.forbes.com/2009/04/23/most-da...de_16.html
در ضمن بردار عزیز wushu kung fu الان دورهٔ اینترنت هست دیگه آدما خالی‌ بندیی دوستاشونو به این راحتی‌ قبول نمیکنن ، قبل از این که پست بزنی‌ تو این فروم لطفا یه سرچ تو اینترنت بکن ، چند تا site مثل www.forbes.com رو سر بزن ببین اگه صحت داشت بد بیا و فتوا بده . در ضمن اون دمای هواست که زیر صفر میره عزیزم ،

پاسخ
بابا اینجا قراره یه مرجع باشه برای مهاجرین . اگه حرفی‌ میزنید ، یا اطلاعاتی‌ میذارید مطمئن باشید که اون اطلاعات صحت داره . کلی‌ آدم پست شما رو میخونه و بر اساس اون تصمیم میگیره . متاسفانه این فروم شده جای اتلاف وقت یکسری آدم بیکار ، توی انجمن‌ها پر از پستهای هجو هست . "کدام فیلم روی شما تاثیر گذشت " " آیا به شانس اعتقاد دارید ؟" من هردفعه میام مهاجرسرا بیشتر پستهای هجو می‌خونم تا پست‌های که بهم اطلاعات بده .و اگر هم هنوز اینجا سر میزنم فقط برای ادای دینم به این سایت .

پاسخ
طبق بند 11 قوانین مهاجرسرا انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق ممنوع است.
شخصا بعد از این با این دسته از کاربران طبق قوانین سایت برخورد میکنم.
واقعا برای من سوال شده بعضی کاربران حتما باید تو همه تاپیک ها پست داشته باشند خوبه آدم بعضی وقت ها هم شنونده باشه.
جناب وشو کونگفو من تو پلینو تگزاس زندگی میکنم باور کن به این قاطعیتی که شما نظر دادی در مورد تگزاس نمیتونم نظر بدم واقعا تبریک میگم به شما بابت این اعتماد بنفس!!!!
از دوستانی قبیل جناب وشو کونگفو و ...... تقاضا دارم که از زدن همچین پست هایی پرهیز کنند و اگر دوباره همچین موردی تو سایت پیش بیاد خودم اولین نفری هستم که نسبت به محرومیت کاربر خاطی اقدام میکنم
2010AS3xxx
پاسخ
نقل قول:ارسال شده توسط ALIREZA205 - امروز 04:37 AMدوست عزیز ، بردار من . آخه چرا انقدر الکی‌ تو ایران نشستی حکم صادر می‌کنی‌ . من مدتی‌ هست که پستاتو می‌خونم ، واقعا هیچ کدوم از پستات اطلاعات مستدل نداره ، همش بر پایهٔ تخیلات کودکانه و یا داستانهای حماسی که گویا دوستانتون تعریف کردن هست.و از اون جالبتر برام اینه که بعضی‌‌ها تو این فروم زیر هر پست کذبی تشکر میزنن. من چند هفتهٔ پیش به ادمین عزیز هم نامه زدم و گفتم ، به نظر من و خیلی‌ از بچهای که این سایت رو ترک کردن این فروم تبدیل به مسافرسرا شده .

من دوستان زیادی دارم که هوستون زندگی‌ می‌کنن ، و خودم هم از نزدیک هوستون رو دیدم . هیچ کدوم از این حرفا صحت نداره . تو لینک زیر خطرناک‌ترین شهرهای آمریکا نام برده شده ، میتونید ببینید که حتا یکی‌ از شهر‌های تگزاس توی این لیست نیست .
در ضمن بردار عزیز wushu kung fu الان دورهٔ اینترنت هست دیگه آدما خالی‌ بندیی دوستاشونو به این راحتی‌ قبول نمیکنن ، قبل از این که پست بزنی‌ تو این فروم لطفا یه سرچ تو اینترنت بکن ، چند تا site مثل http://www.forbes.com رو سر بزن ببین اگه صحت داشت بد بیا و فتوا بده . در ضمن اون دمای هواست که زیر صفر میره عزیزم ،
حقیقت تلخ است!!!!
دوست عزیز من حرفی که زدم رو تایید می کنم چون که این حرف از یک دوست آمریکاییم که در این شهر زندگی میکنه زدم حالا بر فرض مثال شما رفتید اونور یا اصلا نرفتید سابقه ی زندگیتون در آمریکا چه قدره 5 سال یا فوقش 10 سال ! شما چگونه می خواید از بدی های اونور بگید در حالی که دوست بنده تمام عمرش رو در آمریکا زندگی کرده وبچه نیست که بخواد الکی من و شما رو بترسونه بلکه حقیقت داره و من دوباره این نوشته رو تایید می کنم نمیخوام روحیه ی شما رو بگیرم ولی آمریکا اونطوری هم که همه فکر میکنن نیست من عموم تو شهر آتلانتاست چیزای تعریف کرده که شاید شما به گوشتم نخورده ویادتون باشه با 5 سال یا 10 سال موندن در یک کشوری نمیشه قضاوت کرد !
اما در مورد پست ها ی من بهتر یه سر دیگه ی هم به همون منطفه برنید ( گفتگوی آزاد) "موسیقی مورد علاقه ی شما چیست" "فیلم مورد علاقه ی شما چیست" و.... که من هم با دیدن این پست ها این ها روزدم و با اخطار آقای سراوین گفتم حتما اشتباه از من بود که این ها رو زدم والان هم از ایشون تشکر می کنم که دارن فضای سایت رو عوض میکنن

موفق باشید
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh
جناب وشو کونگ فو
شما تو این پست که چند وقت پیش زدید عنوان کردید که عموی یکی از دوستانتون آمریکا هستند!!!!!
در مورد دوم که میفرمایید که شما چطور میتونید از بدی های اونور بگید باید عرض کنم که من تو تاپیک مسخره در آمریکا چه می خواهید کنید وقتی شما از رویاهاتون مینوشتید و من میگفتم دوستان اینطوری نیست شما مخالفت میکردید و میگفتید این ها رویا نیست هدفه
در ضمن مطئنا حرف های عموی دوستتون!!! نمیتونه یه مرجع برای دوستانی که قصد مهاجرت دارن باشه
واقعا من موندم در کار شما
2010AS3xxx
پاسخ
(2010-07-26 ساعت 11:19)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:ارسال شده توسط ALIREZA205 - امروز 04:37 AMدوست عزیز ، بردار من . آخه چرا انقدر الکی‌ تو ایران نشستی حکم صادر می‌کنی‌ . من مدتی‌ هست که پستاتو می‌خونم ، واقعا هیچ کدوم از پستات اطلاعات مستدل نداره ، همش بر پایهٔ تخیلات کودکانه و یا داستانهای حماسی که گویا دوستانتون تعریف کردن هست.و از اون جالبتر برام اینه که بعضی‌‌ها تو این فروم زیر هر پست کذبی تشکر میزنن. من چند هفتهٔ پیش به ادمین عزیز هم نامه زدم و گفتم ، به نظر من و خیلی‌ از بچهای که این سایت رو ترک کردن این فروم تبدیل به مسافرسرا شده .

در ضمن بردار عزیز wushu kung fu الان دورهٔ اینترنت هست دیگه آدما خالی‌ بندیی دوستاشونو به این راحتی‌ قبول نمیکنن ، قبل از این که پست بزنی‌ تو این فروم لطفا یه سرچ تو اینترنت بکن ، چند تا site مثل http://www.forbes.com رو سر بزن ببین اگه صحت داشت بد بیا و فتوا بده . در ضمن اون دمای هواست که زیر صفر میره عزیزم ،
حقیقت تلخ است!!!!
دوست عزیز من حرفی که زدم رو تایید می کنم چون که این حرف از یک دوست آمریکاییم که در این شهر زندگی میکنه زدم حالا بر فرض مثال شما رفتید اونور یا اصلا نرفتید سابقه ی زندگیتون در آمریکا چه قدره 5 سال یا فوقش 10 سال ! شما چگونه می خواید از بدی های اونور بگید در حالی که دوست بنده تمام عمرش رو در آمریکا زندگی کرده وبچه نیست که بخواد الکی من و شما رو بترسونه بلکه حقیقت داره و من دوباره این نوشته رو تایید می کنم نمیخوام روحیه ی شما رو بگیرم ولی آمریکا اونطوری هم که همه فکر میکنن نیست من عموم تو شهر آتلانتاست چیزای تعریف کرده که شاید شما به گوشتم نخورده ویادتون باشه با 5 سال یا 10 سال موندن در یک کشوری نمیشه قضاوت کرد !
اما در مورد پست ها ی من بهتر یه سر دیگه ی هم به همون منطفه برنید ( گفتگوی آزاد) "موسیقی مورد علاقه ی شما چیست" "فیلم مورد علاقه ی شما چیست" و.... که من هم با دیدن این پست ها این ها روزدم و با اخطار آقای سراوین گفتم حتما اشتباه از من بود که این ها رو زدم والان هم از ایشون تشکر می کنم که دارن فضای سایت رو عوض میکنن

موفق باشید
من واقعا موندم . آخه برادر انقد بی‌ منطق نباش . یعنی‌ سایت forbes معتبر تره یا خالی‌ بندیی دوستتون . به جای پست‌های بیهوده یه چند تا پست بذار که سند داشته باشه ،
بجای حرف عموی دوستت که داستانهای حماسی تعریف کرده براتون از آمریکا یه ۲ تا لینک بده به من که هوستون آمار جرمش زیر صفره قضاوت این موضوع هم با کسانی‌ که میخونن این پست‌ها رو .دورهٔ رستم و شاهنامه تموم شده عزیزم الان باید مستند حرف بزنی‌

دوست من اینجا یه سایت مهاجرتی برای کسانی‌ که اطلاعات از آمریکا میخوان ، شما هر وقت قرار لاتاری برنده شدی و آمدی آمریکا بد از دیده‌ها و خاطرات خودت میتونی‌ حرف بزنی‌

پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، free_free ، OverLord ، Hornet ، soniarazmi ، abnanta ، rad_95 ، ghorbat ، امیر مهاجر ، ASALI ، pariya2 ، ostokhan ، sadeghi897 ، A.R.R ، Hedieh20
نقل قول:ارسال شده توسط seravin - امروز 10:39 AM
جناب وشو کونگ فو
شما تو این پست که چند وقت پیش زدید عنوان کردید که عموی یکی از دوستانتون آمریکا هستند!!!!!
در مورد دوم که میفرمایید که شما چطور میتونید از بدی های اونور بگید باید عرض کنم که من تو تاپیک مسخره در آمریکا چه می خواهید کنید وقتی شما از رویاهاتون مینوشتید و من میگفتم دوستان اینطوری نیست شما مخالفت میکردید و میگفتید این ها رویا نیست هدفه
در ضمن مطئنا حرف های عموی دوستتون!!! نمیتونه یه مرجع برای دوستانی که قصد مهاجرت دارن باشه
واقعا من موندم در کار شما

حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس در بند آن مباش که نشنید یا شنید

دوستان وظیفه ی من گفتن است کاری ندارم کسی می خواد قبول کنه یا نه

آقای سراوین عزیز من آمریکا رو انتخاب کردم چون هدفم توی اون کشور و در هیچ کشوری دیگه نمی تونم بهش برسم پس تمام و مطمئن باشید من خودم بلدم چه جوری با این آدما کنار بیام( دزد. مواد مخدره و...) چون دارم همین الانم باهاشون کنار میام و این قدر از این آدما دیدم و باهاشون درگیر شدم که نمیتونم بگم چه قدر
و مثل این که شما تا ما رو محروم نکنی بیخیال ما نمیشی Big Grin. بله عموی دوست من در آتلانتاست و من هم از زبون دوستم نوشتم که اون موقع در کنار من بود
نقل قول:ارسال شده توسط ALIREZA205 - امروز 10:52 AM
من واقعا موندم . آخه برادر انقد بی‌ منطق نباش . یعنی‌ سایت forbes معتبر تره یا خالی‌ بندیی دوستتون . به جای پست‌های بیهوده یه چند تا پست بذار که سند داشته باشه

دوست من
من این سایت رو قبول دارم ولی شما یه جوری حرف می زنی که انگار توی امریکا هیچ گونه خلاف و این طور چیزا نیست
مثلا زاهدان خطرناک ترین شهر ایران آیا توی تهران خلافی وجود نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
جناب وشو کونگ فو
واقعا من هیچ ربطی بین گفته های ما و پاسخ های شما نمیبینم!!!!
شاید من اشتباه میکنم
یکی از دوستانم حرف خیلی قشنگی میزد:
میگفت ما ایرانی ها چیزی رو که تو تخیلاتمون هست رو برای بقیه تعریف میکنیم و میگیم اینو شنیدم
چیزی رو که میشنویم تعریف میکنیم و میگیم خودم دیدم
چیزی رو که میبینیم برای بقیه تعریف میکنیم و میگیم برای خودم اتفاق افتاده!!!
2010AS3xxx
پاسخ
نقل قول:
(2010-07-26 ساعت 12:20)seravin نوشته:  جناب وشو کونگ فو
شاید من اشتباه میکنم
میگفت ما ایرانی ها چیزی رو که تو تخیلاتمون هست رو برای بقیه تعریف میکنیم و میگیم اینو شنیدم

آقای سراوین من جوابی به شما نداشتم که بدم در حالی که به دوست عزیز ALIREZA205 جواب دادم حالا شما بگید آمریکا هیچ خلافی نداره !!!!

یکی از دوستانم حرف جالبی زد گفت: ایرانی جماعت همیشه خودش رو برتر عاقل تر و دانا تر میدونه و اضافه کرد که من جماعتی مغرور تر از ایرانیا ندیدم حتی در مقابل انگلیسیا!
پاسخ
تشکر کنندگان: rad_95
(2010-07-26 ساعت 12:25)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2010-07-26 ساعت 12:20)seravin نوشته:  جناب وشو کونگ فو
شاید من اشتباه میکنم

آقای سراوین من جوابی به شما نداشتم که بدم در حالی که به دوست عزیز ALIREZA205 جواب دادم حالا شما بگید آمریکا هیچ خلافی نداره !!!!

یکی از دوستانم حرف جالبی زد گفت: ایرانی جماعت همیشه خودش رو برتر عاقل تر و دانا تر میدونه و اضافه کرد که من جماعتی مغرور تر از ایرانیا ندیدم حتی در مقابل انگلیسیا!
آمریکا هم توش خلاف هست بکش بکش هست همه چی هست!!
ولی شما پست اول خودت رو بخون با قاطعیت نوشتی آی مردم نرید تگزاس مخصوصا هیوستون چون عموی دوستم یا خودم که بالاخره ما هم نفهمیدیم گفته اینجا بکش بکشه!!!
ما داریم رو حرف اول شما بحث میکنیم که واقعا استدلال حرف شما فقط عموی دوستتونه!!!!
این چه ربطی به این داره که اینجا خلاف صورت میگیره یا نه

در مورد اون دوستتون هم که حرف جالبی زده باید عرض کنم واقعا قشنگ گفت دوستتون الان خودتون رو نگاه کنید دارید در مورد تگزاس صحبت میکنید با قاطعیت در حالی که من و علیرضا داریم تو همین تکزاس زندگی میکنیم حالا هی به شما بگیم اینطوری نیست از اونجایی که شما خودتون رو عاقل تر و داناتر میدونید میگید نه اینطوریه که من میگم

واقعا قضاوت در مورد بحث های این چنینی رو باید به اذهان عمومی واگذار کرد
این جمله رو خیلی دوست دارم:
کسی رو که خوابیده میشه بیدار کرد ؛ ولی کسی رو که خودشو به خواب زده نه.
2010AS3xxx
پاسخ
نقل قول:ارسال شده توسط seravin - امروز 11:29 AM
ولی شما پست اول خودت رو بخون با قاطعیت نوشتی آی مردم نرید تگزاس مخصوصا هیوستون چون عموی دوستم یا خودم که بالاخره ما هم نفهمیدیم گفته اینجا بکش بکشه!!!
ما داریم رو حرف اول شما بحث میکنیم که واقعا استدلال حرف شما فقط عموی دوستتونه!!!!

اگر تو فارغي از حال دوستان يارا
فراغت از تو ميسر نمي‌شود ما را

دوست من من نیومدم بگم آآآآآآآآآآآآآیییییییییییی مردم نرید تگزاس من فقط یه اطلاع به دوستان دادم که که مراقب باشند اصلا به من چه هرکی خواست بره هرکی هم خواست نره

من زیاد به نوشته های کتابی مثل سایت ها و کتاب ها و اینطور چیزا اعتقاد ندارم چون این جمله رو باورم دارم "شنیدن کی بود مانند دیدن " و من حرف دوستان رو در مورد امریکا به عنوان یه سند نگه می دارم وگرنه بیکار نیستن که بیان بگن اینجا بکش بکشه که چی شه ؟؟؟؟

اصلا من حرفم رو اصلاح می کنم آمریکا کشوری بسیار امن و بدونه هیچ گونه خلاف و جنگ و آدم کشی هر کی خواست می تونه به هر ایالتی که خواست بره

آقا من نمی فهمم!!!!! شما دارید تو تگزاس زندگی می کنید و سعی مکنید به من بفهمونید که اینجا اینطور نیست درست ولی همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه نکنید من نمیگم که تگزاس ایالتی کاملا خطرناکه بلکه می گم نه تنها تو تگزاس بلکه تو هر کشوری کنار صلح جنگ هم هست

پایان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-26 ساعت 12:38)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:ارسال شده توسط seravin - امروز 11:29 AM

اگر تو فارغي از حال دوستان يارا
فراغت از تو ميسر نمي‌شود ما را

دوست من من نیومدم بگم آآآآآآآآآآآآآیییییییییییی مردم نرید تگزاس من فقط یه اطلاع به دوستان دادم که که مراقب باشند اصلا به من چه هرکی خواست بره هرکی هم خواست نره
دقیقا پست اولت رو بخون همین رو گفتی که اصلا تگزاس نرید.

من زیاد به نوشته های کتابی مثل سایت ها و کتاب ها و اینطور چیزا اعتقاد ندارم چون این جمله رو باورم دارم "شنیدن کی بود مانند دیدن " و من حرف دوستان رو در مورد امریکا به عنوان یه سند نگه می دارم وگرنه بیکار نیستن که بیان بگن اینجا بکش بکشه که چی شه ؟؟؟؟
واقعا منطقتون از اینکه سایت ها و کتاب ها رو قبول ندارید مشخص شد
در مورد شنید کی بود مانند دیدن دقیقا این فعل معکوس داره یعنی اینکه باید فقط ببینی شنیدن فایده نداره مثل اینکه شما برعکس برداشت کردی و به شنیدن اکتفا میکنی و معنی این حرفت یعنی اینکه اگر هم خودت ببینی عکس اون چیزیه که شنیدی بازم باور نمیکنی

اصلا من حرفم رو اصلاح می کنم آمریکا کشوری بسیار امن و بدونه هیچ گونه خلاف و جنگ و آدم کشی هر کی خواست می تونه به هر ایالتی که خواست بره
شما عادت داری گاه از اینور بوم میوفتی گاه از اونور
پایان

(2010-07-26 ساعت 12:38)wushu kung fu نوشته:  آقا من نمی فهمم!!!!! شما دارید تو تگزاس زندگی می کنید و سعی مکنید به من بفهمونید که اینجا اینطور نیست درست ولی همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه نکنید من نمیگم که تگزاس ایالتی کاملا خطرناکه بلکه می گم نه تنها تو تگزاس بلکه تو هر کشوری کنار صلح جنگ هم هست

پایان

نه دوست من برعکس ما داریم تو تگزاس زندگی میکنیم و شمایی که تا حالا آمریکا رو ندیدی میخوای به ما بفهمونی که اینجا اونطوریه که شما میگی.
بازم مثل تاپیک به پارسی بودن خود افتخار کنیم داری نرم میشی
اولش میگی اصلا نرید تگزاس اونجا بکش بکشه حالا الان داری میگی "من نمیگم که تگزاس ایالتی کاملا خطرناکه بلکه می گم نه تنها تو تگزاس بلکه تو هر کشوری کنار صلح جنگ هم هست"
2010AS3xxx
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان