کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قیمت مسکن در آمریکا
سلام دوستان
کسی اطلاع داره آپارتمان معمولی تو مریلند متری چند دلاره؟
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-25 ساعت 20:50)maziar irani نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاع داره آپارتمان معمولی تو مریلند متری چند دلاره؟

تو آمریکا متأسفانه متر و کیلومتر و سیستم متریک استفاده نمیکنند. قیمت خونه/آپارتمان رو بر اساس فوت مربع حساب میکنند. به نظر من بهترین راه این هست که از سایت های زیر برای پیدا کردن قیمت مسکن استفاده کنید.

www.Zillow.com
www.kw.com

Keller Williams یه شرکت معروف هست که کار های مربوط به املاک انجام میدن. هر وقت که آمادگی خرید داشته باشید میتونید از سایتشون یه مشاور پیدا کنید و کارتون رو شروع کنید. اکثر دفاتر Keller Williams در رابطه با وام هم کمک میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، kasrafo ، ziza ، maziar irani
مي خواستم بدونم يه خونه دو يا سه خوابه واسه زن و شوهر و دو تا بچه كه يكيش مدرسه اي هست تو لس أنجلس تو يه محله خوب و مناسب خانواده ميشه لا ٣٠٠٠٠٠$ خريد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پيشنهادتون در مورد خريد مغازه ،معايب ومحسناتش رو مي خواستم بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چون هيچ كس جواب نميده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تازه اشنا شدم با این فروم (تازه کارم هوام رو داشته باشید) میخوام ببینم اگر خونه ای رو اجاره کنیم بهتره یا اینکه بخری از روشی که صفحه اول گفته شد یعنی اینکه تقریبا 20 هزار تاش رو خودت بدی بقیش هم وام بگیری به نظرتون راحت میشه هر ماه وام رو به موقع داد یعنی واقعا کار هایی که اونجا هست براش انقدر بهت پول میدن که هر ماه بتونی حداقل 2000 تا خرج کنی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: godot
میبخشید دوسان من یه سوال داشتم
در کل ایالات متحده با خرید خانه از زمین اون خونه هم سهم میبریم ؟ یا مثل دوبی فقط خود واحد هوایی ؟
هر ایالت قانون خودشو داره یا کلیه ؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: نوروز ، storagemeter
یکی به داد من برسه لطفا
من هیچ دیدی از آمریکا و ایالت های مختلفش ندارم . و از نظر من همه جاش از اینجا خیلی بهتره
من و شوهرم بچه هم نداریم و خیال نداریم تا 2-3 سال بعد از ورودمون هم بچه دار بشیم
این ها را گفتم که خداییش راهنمایی به در دبخور کنید
ایالتی که بشه دو تاشغل مناسب (مثل خیاطی -برقکاری - و...) پیدا کرد و یک خونه یک خوابه معمولی هم پیدا کرد کجا را پیشنهاد می دهید؟
سئوال دوم این قیمت هایی که در سایت های معرفی شده اعلام شده برای یک هفته است یا یک ماه ؟قراردادهای اونجا هم سالیانه است یا ماهیانه ؟
مثلا زده 1600 دلار !!!! خوب این به پول ما که داریم از اینجا میایم میشه پس انداز یک سال من !!!!
بعد اینکه حداقل دستمزد برای شغلی مثل شغل هایی که گفتم چقدره؟ و آیا میشه با این دستمزد همچین اجاره ای را پرداخت کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، storagemeter ، shadi79 ، قصه گو
(2013-11-23 ساعت 16:27)saba713 نوشته:  یکی به داد من برسه لطفا
من هیچ دیدی از آمریکا و ایالت های مختلفش ندارم . و از نظر من همه جاش از اینجا خیلی بهتره
من و شوهرم بچه هم نداریم و خیال نداریم تا 2-3 سال بعد از ورودمون هم بچه دار بشیم
این ها را گفتم که خداییش راهنمایی به در دبخور کنید
ایالتی که بشه دو تاشغل مناسب (مثل خیاطی -برقکاری - و...) پیدا کرد و یک خونه یک خوابه معمولی هم پیدا کرد کجا را پیشنهاد می دهید؟
سئوال دوم این قیمت هایی که در سایت های معرفی شده اعلام شده برای یک هفته است یا یک ماه ؟قراردادهای اونجا هم سالیانه است یا ماهیانه ؟
مثلا زده 1600 دلار !!!! خوب این به پول ما که داریم از اینجا میایم میشه پس انداز یک سال من !!!!
بعد اینکه حداقل دستمزد برای شغلی مثل شغل هایی که گفتم چقدره؟ و آیا میشه با این دستمزد همچین اجاره ای را پرداخت کرد؟

سلام
شما همچین گفتید یکی یه داد من برسه که من گفتم چه اتفاقی افتاده....
شما در تمام ایالتها میتوانید این دو شغل و خونه یک خوابه معمولی پیدا کنید
مگر میشه در ایالتی خونه یک خوابه پیدا نشه؟؟؟

قراردادها معمولا سالیانه هست ولی میشه قراردادهای ماه به ماه (با قیمتهای بالاتر هم پیدا کرد) اون 1600 هم قاعدتا باید ماهیانه باشه

حداقل دستمزد ایالت به ایالت فرق میکنه به عنوان مثال در آریزونا 7.80 دلار در ساعت برای سال 2013 هست که البته مالیات هم کم میشه
معمولا باید زن و شوهر با هم کار کنند تا با شغل معمولی بتونند هزینه ها رو مدیریت کنند
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Danoosh ، saba713 ، storagemeter ، amin arefi ، lighter
سلام
میخواستم بدونم قیمت اپارتمان(برای خرید)تودیترویت برای یک نفرچقدره؟؟؟(تویه محله ی متوسط نه خیلی گرون)
پاسخ
تشکر کنندگان:
gbtmعزیز ممنونم که جواب دادی
با این دستمزد که باید در هفته 6روز و هر روز 8ساعت هم کار کنی در ماه میشه تازه 1747 دلار که هزینه خونه را فقط پوشش میده . بقیه مخارج را چطوری تامین میکنید. خوب هزینه ماشین -بیمه-درمان-پوشاک-خوراک -رفت و آمد و.... اینطوری باید در روز 20 ساعت کار کنیم !!!
همه ایرانی هایی که رفتن این طوری کار میکنن؟
من الان اینجا مهندس نرم افزارم و خونه خیلی خوبی در محله خیلی عالی شهر دارم -ی ماشین خوب دارم -حقوق خوب دارم - مشکلم فقط فکری اعت..قاد..یه وگرنه خیلی مشکل مالی ندارم خدا را شکر
البته اگر کسی غیر از این شرایط را هم داشته باشه بعید می دونم حتی بتونه هزینه مصاحبه و اقامت اولیه را در ایلات های مختلف تامین کنه ....
پاک گیج شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2013-11-24 ساعت 14:09)saba713 نوشته:  gbtmعزیز ممنونم که جواب دادی
با این دستمزد که باید در هفته 6روز و هر روز 8ساعت هم کار کنی در ماه میشه تازه 1747 دلار که هزینه خونه را فقط پوشش میده . بقیه مخارج را چطوری تامین میکنید. خوب هزینه ماشین -بیمه-درمان-پوشاک-خوراک -رفت و آمد و.... اینطوری باید در روز 20 ساعت کار کنیم !!!
من الان اینجا مهندس نرم افزارم و خونه خیلی خوبی در محله خیلی عالی شهر دارم -ی ماشین خوب دارم -حقوق خوب دارم - مشکلم فقط فکری اعت..قاد..یه وگرنه خیلی مشکل مالی ندارم خدا را شکر
البته اگر کسی غیر از این شرایط را هم داشته باشه بعید می دونم حتی بتونه هزینه مصاحبه و اقامت اولیه را در ایلات های مختلف تامین کنه ....
پاک گیج شدم

خیلی خوبه که از راه نرم افزار در ایران تونستین یک خونه خوب در محله عالی و... تهیه کنین. با این استعداد در آمریکا سالیانه بالای 100هزار دلار درآمد خواهید داشت و البته زندگی بهتر نسبت به ایران.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: saba713
بچه ها بابت اجاره خونه باید پول پیش هم بدیم یا نه؟؟
مرسی اگه جواب بدبد
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 16:23)Arashiv نوشته:  بچه ها بابت اجاره خونه باید پول پیش هم بدیم یا نه؟؟
مرسی اگه جواب بدبد

توی Maryland بین 300دلار تا یک ماه اجاره خونه (بین 800 تا 1500دلار) رو به عنوان deposit میگیرن. معمولاً برجها و مجتمع های شرکتی deposit کمتری میگیرن و اگر low income باشین ممکنه تسهیلاتی در نظر بگیرن.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Arashiv
(2013-11-24 ساعت 14:09)saba713 نوشته:  gbtmعزیز ممنونم که جواب دادی
پاک گیج شدم

سلام
این درامدهایی که عرض کردم برای کار کژال است برای کارهای اصلی مانند مهندسی کامپیوتر درامدها خیلی خیلی بالاتر است

واقعیت اینه که اگر کار اصلی پیدانشه بناچار باید به کارهای فرعی با درامد خیلی پایین بسنده کرد فقط برای امرار معاش یعنی طرف خیلی خوش شانس باشه دخل و خرجش یکی باشه که از جیب نخوره

من اگر جای شما بودم اول یک سفر کوتاه مدت میامدم و شرایط رو میسنجیدم بعد تصمیم نهایی رو میگرفتم

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان