کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن گواهی نامه
salam
che madareki bayad bebarim? tarjomeye taid shodeye govahinameye iran kafie?
پاسخ
تشکر کنندگان:
ترجمه به همراه اصل گواهي نامه لازمه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ،ميشه لطف كنيد و ايين نامه ايالت تگزاس به زبان فارسي و براي من لينكش و قرار بديد يا برام ايميل كنيد خيلي خيلي ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 13:04)ahdieh alipour نوشته:  salam
che madareki bayad bebarim? tarjomeye taid shodeye govahinameye iran kafie?
توی گوگل سرچ کنید گرفتم گواهینامه بینالمللی برین اونجا ها گواهینامه ون رو بینالمللی کنید فکر کنم یه قطعه عکس هم باید ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
سلام دوستان، من باید امتحان آیین نامه کالیفرنیا سن حوزه رو بدم، می‌خواستم بدونم آیا کسانی‌ که تازگی امتحان دادن، سؤالات فارسی عوض شده؟ یا هموناست که تو صفحات قبل به اشتراک گذشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-19 ساعت 00:07)tooran نوشته:  سلام دوستان، من باید امتحان آیین نامه کالیفرنیا سن حوزه رو بدم، می‌خواستم بدونم آیا کسانی‌ که تازگی امتحان دادن، سؤالات فارسی عوض شده؟ یا هموناست که تو صفحات قبل به اشتراک گذشته؟
سلام دوست عزیز
شما سوالات را بخون تا اشنا بشی ولی سوالات کمی عوض شده و حتما باید کتابو خوب بخونی من که دو دفعه رد شدم بخاطر اینکه فقط نمونه سوال خوندم
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمونه سوالات فارسی خیلی‌ آسونه، اما کتاب یه کم نکاتش بیشتره، عجیبه که تا حالا کسی‌ سوالا رو آپلود نکرده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-19 ساعت 02:28)tooran نوشته:  نمونه سوالات فارسی خیلی‌ آسونه، اما کتاب یه کم نکاتش بیشتره، عجیبه که تا حالا کسی‌ سوالا رو آپلود نکرده
دوست عزیز دوستان لطف کرده اند و نمونه سوالاتو گذاشته اندیکم بیشتر توتاپیک ها دور بزنی حتما خواهی یافتWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من تگزاس هستم شهر ارلینگتون برای گواهینامه چه چیز هایی نیاز هست که با خودم داشته باشم .؟
در خود سایت نوشته ویزا یی که مهر داشته باشد و پاسپورت معتبر کافی است .
لطفا من را راهنمایی کنید .
با سپاس از شما همراهان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ذوستان
من هم در شهر ارلینگتون هستم و میخواستم برای امتحان کتبیه گواهینامه برم دفترشون ولی یه جا توی این سایت خوندم الان دیگه چند ماهه گذروندن کورسهای انلاینه رانندگی پیش از امتحان اجباری شده. کسی اطلاعه دقیقتری در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 02:57)GHN نوشته:  سلام ذوستان
من هم در شهر ارلینگتون هستم و میخواستم برای امتحان کتبیه گواهینامه برم دفترشون ولی یه جا توی این سایت خوندم الان دیگه چند ماهه گذروندن کورسهای انلاینه رانندگی پیش از امتحان اجباری شده. کسی اطلاعه دقیقتری در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه

دوستان من از دی پی اس دالاس پرسیدم که این دوره ها اجباری هستن یا خیر بم گفتن فقط کسانی که میخوان ازمونه کتبی رو ندن بجاش این دوره رو در ازای پرداخت 50 دلار میگذرونن
ولی افراذی که تمایل به دادنه ازمونه knowledge دارند می تونن مستقلا به دفاتر دی پی اس مراجعه و امتحان بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-31 ساعت 01:36)aghajamali نوشته:  سلام دوستان عزیز
من تگزاس هستم شهر ارلینگتون برای گواهینامه چه چیز هایی نیاز هست که با خودم داشته باشم .؟
با سپاس از شما همراهان

برای امتحانه ایین نامه رانندگی در ارلینگتون دو تا مدرک دالّ بر آدرسه محل اقامته شما+کارته سوشیال سکیوریتی+پاسپورت و 25 دلار پول نقد باید همراتون باشه
من برای ادرس یک استیتمنت از بانک ارائه دادم و کارته سوشیالم رو که روش آدرس داشت. قبول کردن
امتحانش خیلی اسونه ولی جریمه ها و شرایط تعلیقه گواهینامه رو خوب بدونید تعداده زیادی از سوالا ازین بحشهاست. کلا 30 تا سواله که باید 21 تاشو درست پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 22:30)GHN نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 01:36)aghajamali نوشته:  سلام دوستان عزیز
با سپاس از شما همراهان

برای امتحانه ایین نامه رانندگی در ارلینگتون دو تا مدرک دالّ بر آدرسه محل اقامته شما+کارته سوشیال سکیوریتی+پاسپورت و 25 دلار پول نقد باید همراتون باشه
من برای ادرس یک استیتمنت از بانک ارائه دادم و کارته سوشیالم رو که روش آدرس داشت. قبول کردن
امتحانش خیلی اسونه ولی جریمه ها و شرایط تعلیقه گواهینامه رو خوب بدونید تعداده زیادی از سوالا ازین بحشهاست. کلا 30 تا سواله که باید 21 تاشو درست پاسخ بدین

برای امتحان شهری اگر خودمون هنوز ماشین نداشته باشیم و بخواهیم اجاره بکنیم حتما باید بیمه اش رو هم خودمون بدیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان/ من دو هفته دیگر میروم لوس آنجلس برای اولین بار/Big Grin
1- آیا میتوانم با گواهینامه بین المللی و ایرانی(همراه با ترجمه) هم ماشین کرایه کنم و هم رانندگی/ آیا مشکلی هست؟/
2-آیا در مدت اقامت 20 روزه میتوان گواهینامه گرفت؟ زمانبندی چگونه است؟ آیا از حالا جایی رزرو کنم؟
3-آیا وجود گواهینامه ایرانی و ترجمه برای گرفتن گواهینامه کمک و یا تسریع میکند؟
3-برای آموزش رانندگی محلی و استفاده از ماشین آموزش دهنده میتوانید سایت ویا کسی را معرفی کنید
4-امتحان فارسی بهتره ویا انگلیسی - آیا ترجمه فارسی مناسب هست
با تشکر از راهنمایی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من به تازگی اکانت کارفکس خریدم و الان 3 تا ریپورت دیگه با وین نامبر دارم که استفاده نکردم. از دوستان اگه کسی میخواد به من پیغام خصوصی یا ایمیل بده تا براش ریپورتو بفرستم. قیمتشم 14.99$ هست.اگه هم با شماره پلاک بخواید 8.99$. همونطور که میدونین قیمت ریپورت کارفکس برای یک ریپورت 40 دلار هستش. پس فکر میکنم به صرفه دوستان باشه. sa_alireza2004@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: rose119

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان