کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن گواهی نامه
(2014-11-17 ساعت 06:47)sce نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 10:02)ps5 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 09:45)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
آيا ترجمه گواهينامه ايران براي گرفتن گواهينامه امريكا لازمه؟
من گواهينامه بين المللي رو گرفتم.
ممنون.

برای گرفتن خیر لازم نیست اما برای بیمه کردن ماشینتون اگر گواهینامه ایران رو بیارید اعتبارش رو بهتون اضافه میکنن و پول کمتری میدین. و لی برای گواهینامه اصلا لازم نیست با گواهینامه بین المملیتون هم میتونید راحت تا وقتی که گواهینامه اینجا رو بگیرید رانندگی کنید.
اکثر مراکز بیمه سابقه خارج از ایالات متحده رو قبول ندارن.حداقل در مورد استیت تگزاس که اینطوره.اگر هم قبول کنن خیلی بعید می دونم که تخفیف اون دندون گیر باشه.دیروز برای تمدید بیمه رفته بودم تریپل ای.علی رغم تبلیغاتی که می کردن در مورد کلاس های دیفنسیو درایوینگ،متاسفانه تخفیفی که به من دادن فقط 5 دلار در سال بود.Sad
موفق باشین.
ما که کالیفرنیا هستیم کل کالیفرنیا رو نمیدونم اما سن حوزه قبول داره و چیزی حدود 150 دلار به نفعمون شد .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، قصه گو ، taherifar ، goliii
خیلی خوبه.حتما شرکت بیمه ای رو که باهاش طرف هستین معرفی کنین که دوستان دیگه هم که می خواین بیان بتونن استفاده کنن.
ضمنا شما 150 دلار روی بیمه شخص ثالث برای یک سال تخفیف گرفتین یا روی بیمه فول ؟150 دلار تخفیف برای بیمه شخص ثالث فوق العاده به نظر میرسه.
موفق باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، قصه گو ، taherifar ، goliii ، hamed shayan
(2014-11-17 ساعت 07:37)ps5 نوشته:  
(2014-11-17 ساعت 06:47)sce نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 10:02)ps5 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 09:45)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
آيا ترجمه گواهينامه ايران براي گرفتن گواهينامه امريكا لازمه؟
من گواهينامه بين المللي رو گرفتم.
ممنون.

برای گرفتن خیر لازم نیست اما برای بیمه کردن ماشینتون اگر گواهینامه ایران رو بیارید اعتبارش رو بهتون اضافه میکنن و پول کمتری میدین. و لی برای گواهینامه اصلا لازم نیست با گواهینامه بین المملیتون هم میتونید راحت تا وقتی که گواهینامه اینجا رو بگیرید رانندگی کنید.
اکثر مراکز بیمه سابقه خارج از ایالات متحده رو قبول ندارن.حداقل در مورد استیت تگزاس که اینطوره.اگر هم قبول کنن خیلی بعید می دونم که تخفیف اون دندون گیر باشه.دیروز برای تمدید بیمه رفته بودم تریپل ای.علی رغم تبلیغاتی که می کردن در مورد کلاس های دیفنسیو درایوینگ،متاسفانه تخفیفی که به من دادن فقط 5 دلار در سال بود.Sad
موفق باشین.
ما که کالیفرنیا هستیم کل کالیفرنیا رو نمیدونم اما سن حوزه قبول داره و چیزی حدود 150 دلار به نفعمون شد .

قانون State ها باهم فرق داره! تو کارولینای شمالی هم گواهینامه بین المللی رو حتی برا رانندگی هم قبول ندارن چه برسه برا بیمه Sad
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، taherifar ، goliii
با گواهینامه بین المللی میتونید بیمه شرکت progressive رو با قیمت 594 دلار (شش ماهه) بگیرید.
کسانی که مشکل دارند پیام بزارند راهنماییشون میکنم. در ضمن با گواهینامه بین المللی هم میتونید رانندگی کنید (که شرایطش بستگی به استیت تون داره) و البته اصل گواهینامه هم همراهتون باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، goliii
(2014-11-19 ساعت 12:11)javid.1353 نوشته:  با گواهینامه بین المللی میتونید بیمه شرکت progressive رو با قیمت 594 دلار (شش ماهه) بگیرید.
کسانی که مشکل دارند پیام بزارند راهنماییشون میکنم. در ضمن با گواهینامه بین المللی هم میتونید رانندگی کنید (که شرایطش بستگی به استیت تون داره) و البته اصل گواهینامه هم همراهتون باشه.

مبلغ بيمه استيت به استيت فرق ميكنه وبأ گواهينامه بين المللى ميشه بيمه گرفت ولى با مبلغ بالا
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام دوستان.من گواهینامه موقت ایالت دیگری رو دارم و کلاس اجباری 8 ساعته هم رفتم
آیا برای کالیفرنیا قابل قبول است؟
مرسی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: goliii
(2015-02-18 ساعت 22:59)mahshid_jacobi نوشته:  سلام دوستان.من گواهینامه موقت ایالت دیگری رو دارم و کلاس اجباری 8 ساعته هم رفتم
آیا برای کالیفرنیا قابل قبول است؟
مرسی دوستان

سلام دوست من:
تا اونجايي كه من ميدونم و تو دفترچه راهنماي رانندگي كاليفرنيا خوندم(همين يكماهه ي اخير اقدام كردم واسه گواهينامه كاليفرنيا):شما اگه موقت تشريف بياريد كاليفرنيا كه نيازي به گواهينامه كاليفرنيا نيست ولي اگه قصد داريد ساكن كاليفرنيا باشيد قانونش اين رو ميگه كه بايد گواهينامه اين ايالت رو بگيريد كه كار سختي نيست : 1-ثبت نام(بايد انلاين نوبت بگيريد ولي ميشه رفت اونجا و تو صف ايستاد و كارتون رو انجام ميدن-من با پاسپورت و و يزاي مهر ورود خورده اين كار رو كردم-نيازي به سوشال سكيوريتي نامبر هم نبود-33دلار) 2-امتحان آيين نامه كاليفرنيا 3-ممكنه چون گواهينامه ي يه ايالت ديگه رو داريد امتحان شهري رو نگيرند ازتون(كه معمولا امتحان شهري رو نميخاد).موفق باشيد.
علی
ورود:13ژانويه 2015 سانفرانسيسكو،كاليفرنيا
تقدیر نباشد،تردید نباشد،خواستن با تمام وجود که باشد به هر آنچه که خواهی توانی رسید...
پاسخ
تشکر کنندگان: goliii ، amin arefi
با ترجمه رسمي گواهينامه ميشه تو تگزاس رانندگي كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من یه سوال دارم. من گواهینامه کالیفرنیا رو دارم . می خوام به فیلادلفیا نقل مکان کنیم . برای گواهینامه آیا باید کاری انجام بدم؟ مجدد نیاز به دادن امتحان ایین نامه و رانندگی با ماشین هست؟ ممنون از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای گرفتن گواهینامه برای زیر 24 سلل باید چه کارها کرد؟ کلاس هاش چجوریه؟ حتما بلید کلاس اموزشی عملی برم؟ یا تیوری انلاین فقط
ممنون میشم کسی پاسخ بده
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-16 ساعت 19:53)مسكاتي نوشته:  با ترجمه رسمي گواهينامه ميشه تو تگزاس رانندگي كرد؟

نه دوست عزیز با گواهینامه ایران و ترجمش نمیتونید اینجا رانندگی کنید، بعد از یکماه از اقامتتون برید برای امتحان
پاسخ
تشکر کنندگان: asher ، romance33
دوستان برای گواهینامه گرفتن با ماشینی که میخوای امتحان بدی باید بیمه نامش به نامه خودت باشه؟
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 06:48)aliklz نوشته:  دوستان برای گواهینامه گرفتن با ماشینی که میخوای امتحان بدی باید بیمه نامش به نامه خودت باشه؟

نه ماشین نه بیمه‌ لازم نیست به اسم شخصه امتحان دهنده باشه. فقط کافیه که بیمه‌ باشه ماشین.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، goliii ، Sam2014 ، aliklz
(2015-03-26 ساعت 04:41)f98 نوشته:  
(2015-03-16 ساعت 19:53)مسكاتي نوشته:  با ترجمه رسمي گواهينامه ميشه تو تگزاس رانندگي كرد؟

نه دوست عزیز با گواهینامه ایران و ترجمش نمیتونید اینجا رانندگی کنید، بعد از یکماه از اقامتتون برید برای امتحان
درود بر دوستان وسروران گرامی
عرض به خدمتتون بنده با اصل گواهینامه ایران و این مقوایی که بهش میگن گواهینامه بین المللی در کالیفورنیا رانندگی کردم . اولش هم رفتم DMV گفتند مشکلی نداره ولی اگر بخوایی ساکن بشی باید گواهینامه کالیفورنیا را بگیری ..ok بعدشم رفتم ماشین از Hertz و انترپرایز اجاره کنم گفتند مشکلی نیست و valid هست .مث آب خوردن .
عاما در تگزاس احتمالاً فرق فوکوله ....
در آیین نامه تگزاس که DL-7 هست در Chapter1 نوشته چه کسانی می تونند در تگزاس برانند ؟ کیا ؟
1- تصدیق تگزاس را داشته باشن . منظور همون گواهینامه رانندگی
.
.
5- افراد غیر ساکن و مقیم تگزاس بالای 18 سال بر اساس گواهینامه کشور خودشان و ...
.
.
.
8- افراد تازه ساکن New Residents نود( 90)روز وقت دارن تا گواهینامه تگزاس را بگیرند .( در این فاصله غیر ساکن به حساب اومده و مطابق بند 5 می توانند برانند ولی خیلی با احتیاط ...)
جمع بندی هم اینه که : اول به dps مراجعه کنید و بپرسید .( در تگزاس امور گواهینامه و رانندگی با dmv نیست) دوم اینکه یه این شرکت های اجاره اتومبیل مراجعه کنید چون از همه بهتر قوانین را میدونن .
آخرشم از دوستان و مطلعین درخواست میشود ارائه طریق بفرمایند.
سربلند و پیروز باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadi79 ، amin arefi ، ey1366
(2015-03-29 ساعت 20:46)Sam2014 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 04:41)f98 نوشته:  

درود بر دوستان وسروران گرامی
عرض به خدمتتون بنده با اصل گواهینامه ایران و این مقوایی که بهش میگن گواهینامه بین المللی در کالیفورنیا رانندگی کردم . اولش هم رفتم DMV گفتند مشکلی نداره ولی اگر بخوایی ساکن بشی باید گواهینامه کالیفورنیا را بگیری ..ok بعدشم رفتم ماشین از Hertz و انترپرایز اجاره کنم گفتند مشکلی نیست و valid هست .مث آب خوردن .
عاما در تگزاس احتمالاً فرق فوکوله ....
در آیین نامه تگزاس که DL-7 هست در Chapter1 نوشته چه کسانی می تونند در تگزاس برانند ؟ کیا ؟
1- تصدیق تگزاس را داشته باشن . منظور همون گواهینامه رانندگی
.
.
5- افراد غیر ساکن و مقیم تگزاس بالای 18 سال بر اساس گواهینامه کشور خودشان و ...
.
.
.
8- افراد تازه ساکن New Residents نود( 90)روز وقت دارن تا گواهینامه تگزاس را بگیرند .( در این فاصله غیر ساکن به حساب اومده و مطابق بند 5 می توانند برانند ولی خیلی با احتیاط ...)
جمع بندی هم اینه که : اول به dps مراجعه کنید و بپرسید .( در تگزاس امور گواهینامه و رانندگی با dmv نیست) دوم اینکه یه این شرکت های اجاره اتومبیل مراجعه کنید چون از همه بهتر قوانین را میدونن .
آخرشم از دوستان و مطلعین درخواست میشود ارائه طریق بفرمایند.
سربلند و پیروز باشید.
بله دوست عزیز این اطلاعاتو رو بروشور و وبسایتشون نوشتن ولی در عمل اصلا گواهینامه ایران رو قبول نمیکنند، خودم شخصا به سه جای مختلف dps رفتم و بهم گفتن گواهینامه ایران رو حتی برای سه ماهه اول قبول نداریم، شما خیال نکنید هرچی که تو سایتشون یا .... نوشته به همونم عمل میشه، در ضمن هر شهر از یک ایالت بازم. قانونای خاص خودشو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان