کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حیوانات خانگی در آمریکا
(2009-12-03 ساعت 02:54)rs232 نوشته:  من شنیدم که همستر اگر عصبانی بشه گاز میگیره! این خبر درسته؟

چه سوالي آقا آرش هر موجود زنده اي رو كه اذيت كني از خودش دفاع ميكنهBig Grin.هر كدوم با توجه به ذات و طبيعتشون!!! من كه تعداد زيادي همستر داشتم تابحال هيچ كدومشون منو گاز نگرفتن.حيوانات بخوبي احساسات ادما رو درك مي كنن حتي اونا خيلي بيشتر از اون چيزي كه ما فكر مي كنيم درك ميكنن.مشكل اينه كه بيشتر مردم به دقت بهشون توجه نمي كنن وگرنه ديگه بر هيچ كس پوشيده نيست برخي از حواس اونا از ما خيلي قويتره!!! بنابراين مطمئن باشين حيوونا براحتي ميفهمن كي ازشون ميترسه ،كي دوستشون داره يا متنفره و.................همسر من يه سگ داره شايد باورتون نشه كه ما براحتي با واكنش اون نسبت به ادما تا حدي ميتونيم در برخورد اول بفهميم چجور ادمي هستن.اين سگ به هر ادمي كه روي خوش نشون نداده بعد از مدتي به ما ثابت شده كه واقعا ادم درستي نيست در عوض رفتارش با ادمهاي خوب فوق العاده ستWink
(2009-12-03 ساعت 13:39)rs232 نوشته:  آخه این هم شد حیوان؟ یعنی چه که گاز میگیره؟ اگر منو گاز بگیره من هم همچین دمبش رو گاز میگیرم که تا آخر عمرش فراموش نشه!

با سازمان حمايت از حيوانات چي كار مي كنينBig Grinهمه جا كه مثل ايران نيست
(2009-11-24 ساعت 03:32)rs232 نوشته:  اگر شنیده اید که برخی از امریکاییها حیواناتشان را از فرزندانشان بیشتر دوست دارند شاید خیلی بیراه نباشد چون برای حیوانشان به اندازه فرزندانشان خرج میکنند و آنها را دوست دارند.

طبق آمار هزينه اي كه امريكائي ها براي نگهداري از پت كردن بيشتر از هزينه هاي بچه ها در اين كشور بودهWink
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، rs232 ، Monica ، hasti_banoo ، aaraam
با سلام

سوای فیزیکی، فکرم نیز چندی است مشغول و نشده است بیشتر خدمت برسم.
در راستای موضوع یکی دو عکس از نوع مخصوصی « سگ» های مینیاتوری را خدمتتان ارائه میکنم و خود عکسها گویاست.

اینگونه حیوانات ناشی از دستکاری ژنتیکی است و دارای شرایط و ویژگیهای خاص خود هستند و از حمله : غذایی مخصوص، محل و دما ی ویژه ی نگهداری و .... از همه مهمتر قیمتی مخصوصصصصص و کسی میگفت زمانی به خارج از آمریکا قاچاق بود و بسیاری از آنها در جیب بغل قاچاقچی محترم ، راهی بهشت حیوانات شده اند.

راستی حالا کسی هست که دلش بیاد و با یه تیپایی ، پرتش کنه شست متر اونورتر؟؟
بدرود ارادتمند حمید

[عکس: attachment.php?aid=653]
[عکس: attachment.php?aid=654]
[عکس: attachment.php?aid=655]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، mohsen324 ، usa.lover ، seravin ، sh-b ، laili ، Ali Sepehr ، kavoshgarnet ، hvm ، mehspeed ، یه مهاجر ، honareirani ، WIKIMAN ، Monica ، espahbod ، hasti_banoo ، Afies ، aaraam
وای چقدر ناز هستند!!!
حمید جان قیمت این نازنین ها چنده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من عاشق این سگهام ..ولی متاسفانه من چند سال پیش جوجه اردک دخترم و به طور تصادفی زیر قدوم مبارک له کردم هنوز صدای جیغش تو گوشمه...دیگه حاضر نیستم اون تجربه دوباره تکرار بشه.....بعدش هم ماشاالله تو خونه ی ما اینقدر همه سفت و محکم راه میروند که اگه منم له نکنم دیگران صد در صد خدمت این بی نوا میرسندSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، Monica ، Spiritual ، سارا کوچولو
اینا میلیون می ارزند.
به دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm
(2009-12-04 ساعت 00:18)kavoshgarnet نوشته:  اینا میلیون می ارزند.
به دلار

هر چه میخوان گاز بگیرند
آدم کیف میکنه همچین موجود با ارزشی گازش بگیرهBig Grin
من که عکسشون رو بگ گراند دسکتاپم کردم Wink

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، laili ، usa.lover
لیلی خانم اشکال نداره از محمد بی رحم تر بودین با آبجوش میکشته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، usa.lover ، honareirani
(2009-12-04 ساعت 00:56)NAV!D نوشته:  لیلی خانم اشکال نداره از محمد بی رحم تر بودین با آبجوش میکشته ؟

مال من عمدی نبود ...تصادفی بود...
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، honareirani ، سارا کوچولو
یعنی کار من در 4،3 سالگی عمدی بود؟ اون موقع جمجمه ام هم آبکی بود چه برسه به مغزم!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani
جرم جرمه .
مجازات خودتون رو بایستی پس بدبد
پ
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، honareirani ، espahbod ، سارا کوچولو
در آمریکا شما مراکز urgent care برای حیوانات به همان اندازه که برای انسانها می بینید دیده می شود و تازه جالبترین قانون در آتش نشانی اینجا اگر آتش نشان وارد جایی بشه که یک حیوان و یک انسان باشه باید اول حیوان رو کمک کنه بعد انسان رو چون اغتقاد دارند که انسان عقل ذاره و می تواند راه خودش رو پیدا کند ولی حیوان نمی تونه.
و جالبترین چیزی که من در عمرم دیدم و تا ساعتها مات و مبهوت بودم تولد سگ یکی از دوستان آمریکایی که در پارک مخصوص سگها برای سگش تولد گرفته بود اون موقع با این سایت آشنا نبودم و اگرنه حتما چند تا عکس میگرفتم جل اللخالق دوره آخر زمان شده برای سگها کلاه بوقی گذاشته بودن کیک مخصوص سگها درست مثل فیلمها البته فقط برای من تعجب اور بود و اگرنه بقیه خیلی هم ذوق می کردند
در ضمن اینجا یک شغل هست که فارسیش میشه سگ چران وظیفه اون اینه که سگ چند تا از آدمها رو که گرفتار هستند رو یکجا می برند بیرون برای گردش و...... پول خوبی هم می گیرند معمولا مشتری اینجور افراد آدمهای شاغل گرفتار و پیرزن و پیرمردها هستند.
موفق و پیروز باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، usa.lover ، honareirani ، Ali Sepehr ، Monica ، سارا کوچولو ، hasti_banoo ، aaraam
يكي از ده شغل پردرامد دنيا ،مربي حيواناته!!!! افرادي كه تحصيلات اكادميك دارن و هر نوع اموزشي رو به پتها ميدن!!! البته در اروپا و امريكا مدارسي هم براي حيوانات وجود داره براي افراديكه از پس هزينه خصوصي اين معلمها بر نميان بچه هاشون رو صبحها ميفرستن مدرسهSmile)
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، usa.lover ، سارا کوچولو ، kianoush
Mehspeedعزیز
شاید برای ما شغل سک چرانی مسخره بیاید، امـّا برای آنها یک شغلی است همسان دیگر شغلها، و مهم این است که درآمد داشته باشند، البته بسیاری از آنها واقعا ً به این جور شغلها، خیلی علاقمندند و حتی در تلویزیون یک برنامه ای(شو)هست که گروهی، بصورت خیریه، همچون پلیس در جهت حفاظت و مراقبت از حیوانات اقدام میکنند.

جالب که گاهی طی یک گزراش همسایه ها، گویی که برای نجات انسانی از بند شکنجه گران، تلاش میکنند، اسلحه بدست و با یورشی ناگهانی اقدام به نجات حیوانی که در خانه ای اسیر و یا بدرفتاری شده است میکنند.
بنده بسیار تلاش کردم که قیمتی واقعی از این گونه سگها ی مینیاتوری که به « تی کاپ یورکی Tea Cup Yorkie » مشهورند را بدست بیاورم، ولی در این محدوده ی ما کسی دقیق نمیدانست، بهر حال آنچه که دوستان یادآور شدند قیمتی در حدود 500$ تا 600$ است و در مقایسه با قیمت سگهای معمولی که از رایگان شروع میشود تا حدود 250$ ، یه کوچولو گران است.
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، یه مهاجر ، laili ، honareirani ، aaraam
(2009-12-04 ساعت 18:44)lexington نوشته:  Mehspeedعزیز
شاید برای ما شغل سک چرانی مسخره بیاید، امـّا برای آنها یک شغلی است همسان دیگر شغلها، و مهم این است که درآمد داشته باشند، البته بسیاری از آنها واقعا ً به این جور شغلها، خیلی علاقمندند و حتی در تلویزیون یک برنامه ای(شو)هست که گروهی، بصورت خیریه، همچون پلیس در جهت حفاظت و مراقبت از حیوانات اقدام میکنند.

جالب که گاهی طی یک گزراش همسایه ها، گویی که برای نجات انسانی از بند شکنجه گران، تلاش میکنند، اسلحه بدست و با یورشی ناگهانی اقدام به نجات حیوانی که در خانه ای اسیر و یا بدرفتاری شده است میکنند.

درسته اصولا اين افاده ها و كلاس گذاشتن ها مختص ماست.ما ملتي هستيم كه فقط به تاريخ خيلي دور خودمون مي باليم و الان هيچي نداريم ولي ماشاا.... اخر ادعا.ولي در كشورهاي پيشرفته تا زمانيكه حرفه اي خلاف قانون نباشه مهم و قابل احترامه....همين شغل سگ چراني هم بظاهرا كار ساده اي مياد اما براي كسي كه هيچ اطلاعاتي نداره يه كار غيرممكن و خطرناك ميتونه باشه

در مورد اون گروه هاي حمايت از حيوانات هم كه اشاره كردين peta و alf از معرفترين شون هستن كه هر دو در امريكا شعبات و اعضاي زيادي دارن.اين گروه ها حتي در برابر شكنجه اي كه به حيوانات در ازمايشگاه ها تحميل ميشه اعتراض ميكنن و هر سال كمپين دارن.همين طور بر ضد كي اف سي و مك دونالد و.................
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، hasti_banoo ، kianoush ، aaraam
حمید میزوری جان عجب سگ های نازی هستند این قوچولو ها! آدم دوست داره بخورتشون! خیلی ماه اند.
اومدم یو.اس.آ حتما یه سگ معمولی البته نه اینقدر کوچیک ولی مقداری کوچک برای خودم میخرم!
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان