کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دروغ گفتن در امریکا
حجت جان دست رو دلم گذاشتی بد جورررررررر

هر چند وقت که این ایمیل هایی که دوستان مبنی در برنده شدن در لاتاری دریافت میکنند که کلی مارو میخندونه.
اما نکته ضایع تر موقعی هستش که دوستای به اصلاح مهندس(کامپیوتر و برق و...) که انتظار بیشتری در مورد مسایل کامپیوتری ازشون میره، یک سری ایمیل هایی رو فوروارد میکنند که واقعا خنده داره.
یادمه چند ساله پیش 100 نفر از دوستان برای من ایمیل زدند و گفتند که شرکت یاهو داره مشترک هایی رو که از ایمیلشون استفاده نمیکنند رو حذف میکنه، اگر این وارد این سایت نشی و ایمیل و پسوردت رو نزنی تا 1 ماه دیگه ایمیلت از بین میره، خوب فکر میکنم این دیگه سرچ کردن هم نمیخواد.
1- آخه مگر یاهو مریضه که خودش پیغام نده .
2- مگر یاهو خله ؟؟ خوب پیدا کردن اینکه من از اکانتم استفاده میکنم یا نه کاری نداره..
3- و 4- و5- و.....
بگذریم خلاصه که تمامی ایمیل این دوستانی که گفتم و ازجمله پسر عمه ی خودم بر باد رفت.

---------------------------
,
,
,
,
,
,
,
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
(2010-02-08 ساعت 12:29)@Š!M نوشته:  ممنون میشم چند تا منبع در این رابطه قرار بدین.

غیر از منابع اون مقاله ویکی‌پدیا که معرفی کردم، این هم شاید برای شما جالب باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، taherifar
همین موضوع دروغ باعث شده روابط عاطفی هم خیلی تیره وتار بشه...مثلا وقتی تو ایران با کسی دوست می شی یکی از سوال های ذهنت اینه که طرف وضعیت تاهلش رو اشتباه نگفته باشه...دوست دارم بدونم تو آمریکا هم همچین معضلی وجود داره که مثلا مرد متاهل به خاطر اینکه بخواد دوست جدید پیدا کنه خودشو مجرد جا بزنه...چند وقت پیشا با یه پسر آمریکایی دوست بودم که تو یکی از عکساش زوم کردم دیدم ring fingerدست چپش انگشتر داره کلی باهاش دعوا کردم وهرچقدر هم گفت اشتباه فکر می کنی باورم نشد باهاش به هم زدم...حالا نمی دونم من با حساب معضلات ایران با این قضیه برخورد کردم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
دروغ مصلحتی در آمریکا اصلا انجام نمیشه
برای دروغ گفتن آیا مجازاتی دارند ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان