کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سابقه کار
من 7 سال سابقهپ به عنوان کارگر تو بیمه دارم تو یه کافی نت معتبر و اسم و رسم دار ، بیمه همه تایید میکنه اپراتور هستم آیا با ارائه مدارک فنی حرفه ای این کافیت میکنه ؟ یا حتما تو سابقه باید ذکر بشه اپراتور شبکه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید:
من برای مهاجرت به استرالیا یک پروسه ی 3 ساله در پیش دارم و تو این مدت هم مشغول تحصیل خواهم بود و در ضمن من در شمال کشور زندگی می کنم و سوالم اینه که من می تونم در شمال کشور دانشجو باشم و در تهران به صورت پارت تایم کار کنم؟ یه جورایی بیمه ی من اونجا رد شه؟ بعد برام مشکل ساز نمی شه؟ چون یکی از دوستام شرکت داره و می خواد منو به عنوان برنامه نویس اونجا بیمه کنه! آیا ای ن امکان پذیره؟ بعد نمیان بگن تو شمال دانشجو بودی چطور تهران کار می کردی؟ حتی شده پارت تایم؟
ممنون می شم کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2012-10-23 ساعت 15:42)yasina نوشته:  سلام دوستان
خیلی ممنون می شم اگر راهنماییم کنید:
من برای مهاجرت به استرالیا یک پروسه ی 3 ساله در پیش دارم و تو این مدت هم مشغول تحصیل خواهم بود و در ضمن من در شمال کشور زندگی می کنم و سوالم اینه که من می تونم در شمال کشور دانشجو باشم و در تهران به صورت پارت تایم کار کنم؟ یه جورایی بیمه ی من اونجا رد شه؟ بعد برام مشکل ساز نمی شه؟ چون یکی از دوستام شرکت داره و می خواد منو به عنوان برنامه نویس اونجا بیمه کنه! آیا ای ن امکان پذیره؟ بعد نمیان بگن تو شمال دانشجو بودی چطور تهران کار می کردی؟ حتی شده پارت تایم؟
ممنون می شم کمکم کنید.
سلام
معمولا استرالیا سابقه کار بعد از گرفتن مدرک لیسانس را قبول می کند و سابقه کار حین تحصیل را محاسبه نمی کند
اما شما می توانید در شمال درس بخونید و برای یک شرکت در تهران برنامه نویسی کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، msar
با درود.
من چند سالی هست شبکه کار میکنم. مدرک لیسانسم غیر مرتبط با کارمه.
دارای مدارک بین المللی شبکه-ماکروسافت هم هستم(MCITP)
البته تو این چند سال فقط نزدیک دوسال بیمه ام رد شده.
خواستم من رو راهنماییم کنید که کیس من چطوره و از کجا باید اقدام کنم.
با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: ALPARSLAN ، msar
(2010-08-15 ساعت 17:14)yek_mosafer نوشته:  من با آشنا و پارتی سابقه جور کردم البته در زمینه کاریم ، یکی از دوستانمون نیز با همین روش سابقه جور کرد اصلاً هم جائی سابقه کار نداشت ، بیشتر 1 سال بیمه مهمه ، سابقرو میشه گیر اورد ! یا حق

من معلم زبانم و سابقه طولانی کار تدریس زبان در اموزشگاه دارم. ولی برای نیوزیلند سابقه کار در دانشگاه لازمه. اگر کسی اشنایی داره که بتونه سابقه کار به عنوان استاد انگلیسی جور کنه به من کمک کنه. ایمیل kargarsepide@yahoo.com
پاسخ
سلام من لیسانس پرستاری ام وهفت سال سابقه بیمه متاهل هستم و مدرک زبان ندارم چه جوری باید برای مهاجرت اقدام کنم وایا من شرایطشو دارم
پاسخ
(2010-10-20 ساعت 16:14)رامین راد نوشته:  اين را به ياد داشته باشيد كه شما دوسال از سابقه كارتان بايد به زمان لاج چسبيده باشد . يعني دوسال قبل از لاج را شما مشغول به كار باشيد .
گفتار نيك - پندار نيك و رفتار نيك[/b] [/color][/align]

من شخصا با هر گونه تقلب و پرونده سازي مخالفم و توصيه نميكنم
درود
من مهندس مكانيك هستم ولي در سه سال اخير سابقه كاري ندارم يعني كار آزاد داشتم (وضعيت ايران رو كه ميدونيد) در شهركهاي اطراف كرج زمينهاي كوچيك و ارزون ميخريدم و ميساختم و ميفروختم. هيچ شركت و مدرك و سندي هم ندارم. پس تكليف ما چيه
البته بيمه برام از يه شركتي رد شده ولي پييوسته نيست و دو يا سه مورد فاصله داره.
پاسخ
سلام
سوال من اینه که کار در هنگام تحصیل در دانشگاه حساب نمیشه ؟
من یکی از پست ها رو که خوندم نوشته بود که هر دو سال کار به عنوان یک سال سابقه محاسبه میشه می خواستم بدونم این درسته ؟
در ضمن من در دفتر داداشم کار میکنم که بیمه هم نیستم

در ضمن علاوه بر موارد بالا که گفتم خواهرم هم الان به استرالیا مهاجرت کرده که از این طریق میتونم از ایالت خواهرم دعوت نامه دریافت کنم
پاسخ
(2013-05-19 ساعت 11:32)nimeh123 نوشته:  سلام
سوال من اینه که کار در هنگام تحصیل در دانشگاه حساب نمیشه ؟
من یکی از پست ها رو که خوندم نوشته بود که هر دو سال کار به عنوان یک سال سابقه محاسبه میشه می خواستم بدونم این درسته ؟
در ضمن من در دفتر داداشم کار میکنم که بیمه هم نیستم

در ضمن علاوه بر موارد بالا که گفتم خواهرم هم الان به استرالیا مهاجرت کرده که از این طریق میتونم از ایالت خواهرم دعوت نامه دریافت کنم

سلام

سابقه کار حین تحصیل حساب نمیشه

بعضی از ویزاها داشتن اعضای خانواده امتیاز حساب میشه باید ببینید برای کدوم ویزا میخواهید اقدام کنید

سابقه بدون بیمه هم یعنی هیچ
پاسخ
سلام دوستان.کسی هست که از طریق تیف به استرالیا مهاجرت کرده باشه؟ (مدرک معماری تیف که توسط مجتمع فنی تهران کلاساش برگزارمیشه).لطفا راهنمایی کنید.مرسی
پاسخ
(2013-05-26 ساعت 16:35)shiima.44 نوشته:  سلام دوستان.کسی هست که از طریق تیف به استرالیا مهاجرت کرده باشه؟ (مدرک معماری تیف که توسط مجتمع فنی تهران کلاساش برگزارمیشه).لطفا راهنمایی کنید.مرسی

سلام

تا اونجایی که میدونم با داشتن مدرک تیف ایران واجد شرایط مهاجرت به استرالیا نخواهید بود

مطمین هم نیستم حتی بعد از مهاجرت از کانالهای دیگه این مدرک در استرالیا معتبر باشه
پاسخ
Sad پس چیکار کنم؟..من کلی رو این تیف برنامه ریزی داشتم..بنظرم بهترین روش بود هم هزینه..هم وقت..بنظرم درس خوندن تو دانشگاهای ایران برای من که قصد مهاجرت دارم کار بیخودیه.چه مدرک معماری تو ایران معتبره..واسه مهاجرت؟؟؟راستی..مرسی از پاسختون
پاسخ
سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز من چند مدرک در مورد علوم بانک اطلاعاتی دارم در حال حاضر هم دانشجوی رشته مهندسی کامپیوترم هستم معدلم هم بد نیست دارم مدرک ایلتس هم میگیرم ولی چیزی که ندارم سابقه کار هست که ندارم ولی مدتی هست دارم به عنوان یه کاراموز در پالایگاه کار میکنم توقسمت مرتبط با حرفه البته نه بیمه دارم و نه حقوق ایا این برای رفتن سابقه کار محسوب میشه ایا این موضوع رو از من میپذیرن؟؟؟
پاسخ
(2014-02-15 ساعت 23:09)oliya24 نوشته:  سلام و خسته نباشید
دوستان عزیز من چند مدرک در مورد علوم بانک اطلاعاتی دارم در حال حاضر هم دانشجوی رشته مهندسی کامپیوترم هستم معدلم هم بد نیست دارم مدرک ایلتس هم میگیرم ولی چیزی که ندارم سابقه کار هست که ندارم ولی مدتی هست دارم به عنوان یه کاراموز در پالایگاه کار میکنم توقسمت مرتبط با حرفه البته نه بیمه دارم و نه حقوق ایا این برای رفتن سابقه کار محسوب میشه ایا این موضوع رو از من میپذیرن؟؟؟

سلام
متاسفانه خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mohammadg846 ، msar
سلام به همه
من تو مهندسی کامپیوتر تازه از دانشگاه پیام نور (که همه می دونین کلاس درست و حسابی نداره) فارغ التحصیل شدم.
تو زمان دانشجوییم و حتی قبل از اون جمعا 4 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. به این صورت که تو دو تا آموزشگاه تدریس داشتم و برام گواهی نوشتن که فلان مدت اونجا بودم. می تونم روی این 4 سال به عنوان کار نیمه وقت حساب کنم؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان