کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-01-22 ساعت 20:38)Afra207 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 02:38)maryam1983 نوشته:  سلام دوستان.

امروز متوجه شدم متقاضياني كه فاميليشون در كشور زياد باشه، مثل: محمدي، احمدي، كريمي، ... ، پروسه كليرنسشون طولاني تر هست!

براي شرق دور هم فاميل " كيم" ذكر شده بود بعنوان فاميلي هاي رايج كه پروسه رو طولاني تر ميكنه.

والله فاميلي من خيلي خاصه اصلا مشابهش خيلي كم هست ، پنج ماهه از مصاحبه گذشته دريغ از هيچي
فاميلي فقط يكي از آيتم هاست، باقي عوامل رو كم و بيش همه ميدونيم چيا هستن:

نقص پرونده، نوع شغل، ميزان تحصيلات، رشته تحصيلي، خدمت سربازي، سابقه كيفري و ... .
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-01-22 ساعت 14:22)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 04:36)b2012 نوشته:  
(2017-01-18 ساعت 23:08)Farzad_2815 نوشته:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...utput=html

این جدول چقدر خوبه ... کاش یه جوری از همه درخواست بشه تا اطلاعانشون رو وارد کنند ... مثلا در یک تاپیک مجزا یا بالای فروم.

در ضمن من هم نتونستم اطلاعاتمو وارد کنم.

به ليست اعضا مراجعه كنيد. itex رو تو صفحه اول پيدا كنيد. وارد صفحه ايشون كه بشيد، سمت چپ صفحه دو تا گزينه كنار هم نوشته شده:

جدول منتظران - ورود منتظران

شما اول ورود منتظران رو انتخاب كنيد. مشخصاتتون رو بديد. بعد براي ديدن جدول، جدول منتظران رو انتخاب كنيد.

لینک صفحه ایشون اینه برای بقیه که اطلاعاتشون رو وارد کنند:
https://www.mohajersara.org/forum/user-58108.html
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-01-22 ساعت 21:59)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:38)Afra207 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 02:38)maryam1983 نوشته:  سلام دوستان.

امروز متوجه شدم متقاضياني كه فاميليشون در كشور زياد باشه، مثل: محمدي، احمدي، كريمي، ... ، پروسه كليرنسشون طولاني تر هست!

براي شرق دور هم فاميل " كيم" ذكر شده بود بعنوان فاميلي هاي رايج كه پروسه رو طولاني تر ميكنه.

والله فاميلي من خيلي خاصه اصلا مشابهش خيلي كم هست ، پنج ماهه از مصاحبه گذشته دريغ از هيچي

نقص پرونده، نوع شغل، ميزان تحصيلات، رشته تحصيلي، خدمت سربازي، سابقه كيفري و ... .

به چه شغل هايي گير ميدن؟ من مهندس مكانيكم تو يه شركت خيلي بزرگ نفت و گاز و نيرو گاهي هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، Alireza_D
سلام دوستان، من تقريبا ١٥ روز هست كه به سفارت ايميل زدم و اونها هم جواب رو دادن براي پيگيري نتيجه اف بي آي چك (حدودا ٤ ماه از مصاحبه گذشته) متاسفانه اصلا آپديتي تو سيس نداشتم، دوستان ميگفتن آخه بعد ايميل سفارت حداكثر بعد از ١ هفته آپديت ميزنن تو سيس ! نظرتون چيه ؟
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979 ، Alireza_D
(2017-01-20 ساعت 13:25)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-19 ساعت 23:03)جواد حبيبي نوشته:  
(2017-01-18 ساعت 22:57)maryam1983 نوشته:  براي ديدن جدول به اين آدرس مراجعه كنيد:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...utput=html

ممنون دوست عزیز به این ادرس مراجعه کردم ولی صفحه مربوطه باز نشد

به اين صفحه بريد. و بعد جدول رو انتخاب كنيد:

(2017-01-23 ساعت 00:06)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان، من تقريبا ١٥ روز هست كه به سفارت ايميل زدم و اونها هم جواب رو دادن براي پيگيري نتيجه اف بي آي چك (حدودا ٤ ماه از مصاحبه گذشته) متاسفانه اصلا آپديتي تو سيس نداشتم، دوستان ميگفتن آخه بعد ايميل سفارت حداكثر بعد از ١ هفته آپديت ميزنن تو سيس ! نظرتون چيه ؟

سلام دوست عزيز ، اصلا چنين چيزي نيست ، فكر خودتون رو درگير اپديت نكنين ، ايميل و اپديت حاصل از اون هيچ ارزشي و سهولتي براي رسيدگي زودتر پرونده نداره ، من حدود ١ ساله ap هستم واپديتهاي زيادي شدن و همچنان منتظر ، افرادي هم بودن كه ٨-٩ ماه بدون اپديت بودن و با اپديت اول دوخطي شدن . بخودتون استرس اپديت شدن يا نشدن نديدن بي جهت
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، hesgan ، Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979 ، صبا فرزاد
(2017-01-22 ساعت 23:59)Afra207 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:59)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:38)Afra207 نوشته:  والله فاميلي من خيلي خاصه اصلا مشابهش خيلي كم هست ، پنج ماهه از مصاحبه گذشته دريغ از هيچي

به چه شغل هايي گير ميدن؟ من مهندس مكانيكم تو يه شركت خيلي بزرگ نفت و گاز و نيرو گاهي هستم

كار دولتي، مشاغلي كه ممكنه از جهت انتقال اطلاعات خاص يا تكنولوژي به خارج از آمريكا، براي اونها نگراني بوجود بياره.
فكر ميكنم شغل شما از اين دست باشه. البته شغل منم يه همچين مشكلي رو بوجود آورده، ضمنا" مشاغلي كه با مراكز خاصي از دولت در ارتباط هستن، تدريس رشته هاي خاصي در دانشگاه، و ... هم مشمول اين قضيه ميشن.
بيكاري، خانه داري، مشاغل آزاد، مشاغل مربوط به هنر و ... از اين جهت يه حسن به حساب ميان.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
(2017-01-23 ساعت 00:34)Alireza_D نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 13:25)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-19 ساعت 23:03)جواد حبيبي نوشته:  ممنون دوست عزیز به این ادرس مراجعه کردم ولی صفحه مربوطه باز نشد

به اين صفحه بريد. و بعد جدول رو انتخاب كنيد:

(2017-01-23 ساعت 00:06)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان، من تقريبا ١٥ روز هست كه به سفارت ايميل زدم و اونها هم جواب رو دادن براي پيگيري نتيجه اف بي آي چك (حدودا ٤ ماه از مصاحبه گذشته) متاسفانه اصلا آپديتي تو سيس نداشتم، دوستان ميگفتن آخه بعد ايميل سفارت حداكثر بعد از ١ هفته آپديت ميزنن تو سيس ! نظرتون چيه ؟

سلام دوست عزيز ، اصلا چنين چيزي نيست ، فكر خودتون رو درگير اپديت نكنين ، ايميل و اپديت حاصل از اون هيچ ارزشي و سهولتي براي رسيدگي زودتر پرونده نداره ، من حدود ١ ساله ap هستم  واپديتهاي زيادي شدن و همچنان منتظر ، افرادي هم بودن كه ٨-٩ ماه بدون اپديت بودن و با اپديت اول دوخطي شدن . بخودتون استرس اپديت شدن يا نشدن نديدن بي جهت

اي بابا
چه بد
هر روز دارم يه چيز ميشنوم
استرسم بيشتر شد
يك ساله كه شما ap هستيد..... وحشتناكه
خدايا بهمون صبر بده
پاسخ
واییی. منم شنیدم تا ۲ سال طول کشیده شده هم داشتیم. اینجوری که خیلی بده. دوستان اینجا کی بیشتر از یه ساله منتظره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، Alireza_D
(2017-01-23 ساعت 02:42)NariNB نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 00:34)Alireza_D نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 13:25)maryam1983 نوشته:  به اين صفحه بريد. و بعد جدول رو انتخاب كنيد:

سلام دوست عزيز ، اصلا چنين چيزي نيست ، فكر خودتون رو درگير اپديت نكنين ، ايميل و اپديت حاصل از اون هيچ ارزشي و سهولتي براي رسيدگي زودتر پرونده نداره ، من حدود ١ ساله ap هستم  واپديتهاي زيادي شدن و همچنان منتظر ، افرادي هم بودن كه ٨-٩ ماه بدون اپديت بودن و با اپديت اول دوخطي شدن . بخودتون استرس اپديت شدن يا نشدن نديدن بي جهت

اي بابا
چه بد
استرسم بيشتر شد
خدايا بهمون صبر بده

دوست عزیز که ۱ ساله منتظری جسارتا سربازیتون چه قسمتی بوده و آیا ربطی به دولت داشتید یا رشته تحصیلی خاصی خوندید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، Alireza_D
(2017-01-23 ساعت 10:42)samira aslroosta نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 00:34)Alireza_D نوشته:  سلام دوست عزيز ، اصلا چنين چيزي نيست ، فكر خودتون رو درگير اپديت نكنين ، ايميل و اپديت حاصل از اون هيچ ارزشي و سهولتي براي رسيدگي زودتر پرونده نداره ، من حدود ١ ساله ap هستم  واپديتهاي زيادي شدن و همچنان منتظر ، افرادي هم بودن كه ٨-٩ ماه بدون اپديت بودن و با اپديت اول دوخطي شدن . بخودتون استرس اپديت شدن يا نشدن نديدن بي جهت

اي بابا
چه بد
استرسم بيشتر شد
خدايا بهمون صبر بده

دوست عزیز که ۱ ساله منتظری جسارتا سربازیتون چه قسمتی بوده و آیا ربطی به دولت داشتید یا رشته تحصیلی خاصی خوندید؟
متاسفانه زمان رسیدگی به پرونده ها داره طولانی تر میشه . من هم 14 ماه هست که منتظرم
اگر بخواهید هر روز به این موضوع فکر کنید خیلی اذیت میشید پس سعی کنید مهارت زبان یا هر چیزی که شما رو مشغول میکنه رو توو برنامه این روز های سختتون بزارید . بازخوبیش اینه که شما الان کنار خانوادتون هستید
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-01-23 ساعت 00:34)Alireza_D نوشته:  سلام دوست عزيز ، اصلا چنين چيزي نيست ، فكر خودتون رو درگير اپديت نكنين ، ايميل و اپديت حاصل از اون هيچ ارزشي و سهولتي براي رسيدگي زودتر پرونده نداره ، من حدود ١ ساله ap هستم  واپديتهاي زيادي شدن و همچنان منتظر ، افرادي هم بودن كه ٨-٩ ماه بدون اپديت بودن و با اپديت اول دوخطي شدن . بخودتون استرس اپديت شدن يا نشدن نديدن بي جهت

اي بابا
چه بد
استرسم بيشتر شد
خدايا بهمون صبر بده

سلام

دوستان عزیز ، اگه یه سرچی توی سایت visa journey بکنین( شاید یکی از موثق ترین سایتهاست و کلی اطلاعات مفید داره، حتا تاپبک برای ایرانی ها، تایم لاین و ...(   میبینین که همه افراد از همه جاهای دنیا ( بلا استثنا ) گفتند که تنها چیزی که واقعا حساب کتاب مشخصی نداره همین ap check هستش .
من دیدم کسی رو که ویزای یه ضرب گرفت ، من خودم زیر سه هفته کلیر شدم و ....
پیشنهاد من اینه که قدر لحظاتتون رو بدونین و تا می تونین مهارتهای زبانی شغلی حرفه ای کسب کنین، مطمئن باشین برای همه کلیر میشه.
امیدوارم همه شما عزیزان زودتر کلیر بشین و به آغوش خانواده ها برگردین.
یا حق
March.22 entered
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، mulan1979

اي بابا
چه بد
استرسم بيشتر شد
خدايا بهمون صبر بده

سلام دوستان ، معافيت از خدمت ، شغل ازاد ،اين چيزها زياد مهم نيست ، بستگي به نظر افيسر داره كه چه لايه هايي بهتون بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، victor2017 ، bhb32 ، mulan1979

دوست عزيز من هم امروز به سفارت ايميل زدم و پيگير اين قضيه شدم كه به قول يكي از دوستان سريع با ارسال يك پاسخ كاملا ماشيني از خجالتم دراومدن
همين امروز هم تو سايت سيس به خاطر ايميل آپديت شدم
ولي خب همونطور كه بچه ها گفتن اصلا اين آپديت مهم نيست
اينم متن نامه از قبل آمادشون

Dear inquirer,

Thank you for your inquiry. Your case is pending Administrative Processing. We have no control over this legally mandated process and we have no way to predict how much longer it will take before the Administrative Processing is complete. However, as soon as the Administrative process is finalized your case number will be published in our website at the following link http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html

When your case number appears on our website please come at your earliest convenience with your passport, 221(g)-Additional Information Sheet, and all missing documents to submit your documents for final processing of your case. Please check the validity of the medical exam before submitting your passport. Your visa will be valid till the expiration of the medical exam. If needed please kindly submit a new medical exams along with the missing documents.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Alireza_D ، صبا فرزاد ، Nooshin1361
(2017-01-23 ساعت 01:59)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 23:59)Afra207 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:59)maryam1983 نوشته:  فاميلي فقط يكي از آيتم هاست، باقي عوامل رو كم و بيش همه ميدونيم چيا هستن:

كار دولتي، مشاغلي كه ممكنه از جهت انتقال اطلاعات خاص يا تكنولوژي به خارج از آمريكا، براي اونها نگراني بوجود بياره.
فكر ميكنم شغل شما از اين دست باشه. البته شغل منم يه همچين مشكلي رو بوجود آورده، ضمنا" مشاغلي كه با مراكز خاصي از دولت در ارتباط هستن، تدريس رشته هاي خاصي در دانشگاه، و ... هم مشمول اين قضيه ميشن.
بيكاري، خانه داري، مشاغل آزاد، مشاغل مربوط به هنر و ... از اين جهت يه حسن به حساب ميان.
اون خانوم پزشكي كه واسه مديكال رفتم گفت هرچه بي نام و نشون تر باشي بهتره، موقع مصاحبه من اسم پالايشگاه و اينا نياوردم ، خيلي سربسته جواب دادم، نميدونم چرا اونقد بدشانسي اورديم از سال ٢٠١٣ درگير اين پروسه هستيم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-01-23 ساعت 19:51)Afra207 نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 01:59)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 23:59)Afra207 نوشته:  به چه شغل هايي گير ميدن؟ من مهندس مكانيكم تو يه شركت خيلي بزرگ نفت و گاز و نيرو گاهي هستم

اون خانوم پزشكي كه واسه مديكال رفتم گفت هرچه بي نام و نشون تر باشي بهتره، موقع مصاحبه من اسم پالايشگاه و اينا نياوردم ، خيلي سربسته جواب دادم، نميدونم چرا اونقد بدشانسي اورديم از سال ٢٠١٣ درگير اين پروسه هستيم

منم از ٢٠١٤ درگيرم... كيس شما هم ازدواجه؟

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان