کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-16 ساعت 23:07)Afra207 نوشته:  ربطي نداره ، خانم معصومه ابتكار از ديوار سفارت رفت بالا پسرش تو دانشگاه فلوريدا و يه ضرب ويزا گرفته، اكثر فرمانده هاي سپاه و راستي هل فرزندانشون امريكا هستن

قضیه پسر معصومه ابتکار فرق داره الان مشخص شده یکی از بندهای محرمانه قرارد ایران و امریکا درخصوص برجام این بوده که دولت امریکا به ۲۸۰۰ نفر از اتباع ایران عراق و سوریه که توسط ایران مشخص میشه گرین کارت بده و مسول صدور گرین کارت ها هم جان کری بوده الان هم مشکل ترامپ همینه گفته چرا باید همچین بند محرمانه ای باشه چرا ایران و دولتی که میگه مرگ بر امریکا باید ۲۸۰۰ نفرشون با پول های هنگفت بیان امریکا خونه های ملیون دلاری بگیرن متن ابن خبر تو تلگرام هم پخش شده من دیروز خوندم البته نمیدونم چقدر معتبر هست و منبع خبر کجاست ولی چندبار شنیدم خود ترامپ تو مصاحبش گفته برجام بندهای محرمانه ای داره که نمیتونم اعلام کنم ولی فاجعه هست و باعث میشه امنیت ملی ما به خطر بیفته و دشمن در ما رخنه کنه فکر کنم دقیقا برا همین سه کشور عراق و سوریه و ایران تو لیست این ۷ کشور هستن و گفته من اینو قبول ندارم ایران هم گفته حق نداری برجام و نقض کنی باید به ۲۸۰۰ نفری که ما میگیم گرین کارت بدی حالا صحت و سقم این قضیه با منتشر کنندگان خبر الله اعلم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
⁩ (http://smartel.kayhanco.ir/handler/image...4448)توافق ایران و دولت اوباما؛ اعطای ۲۸۰۰ گرین کارت به منسوبین مقامات کشور

۲۸۰۰ تن از برندگان لاتاری اقامت آمریکا، از بستگان و افراد مورد اعتماد برخی مقامات کشور هستند که با سرمایه‌های چند میلیارد دلاری در خاک آمریکا حضور دارند.

یک منبع آگاه خبری به خبرنگار «آمدنیوز» اطلاع داده است که یکی از اسناد محرمانه توافقات هسته‌ای ایران با دولت باراک اوباما، «اعطای گرین کارت به ۲۸۰۰ دارنده پاسپورت ایرانی، عراقی و سوری»، با توافق دولت جمهوری اسلامی و به دستور مستقیم «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا بوده است.

اعطای گرین کارت به این ۲۸۰۰ نفر برای ابقای میلیاردها دلار سرمایه جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا صورت گرفته است.

هم‌چنین ساخت «مسجد بورلی هیلز» در لس آنجلس از جمله سرمایه‌گذاری کلان جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا اعلام شده است.

افشای همین اسناد پیش‌شرط‌های برجام باعث شد که تیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به طمع تصاحب سرمایه کلان جمهوری اسلامی و پیش‌دستی به مسئولین کشور، پاسپورت جمهوری اسلامی را از ورود به خاک آمریکا منع کند.

هم‌چنین همین توافق با جمهوری اسلامی با باراک اوباما بود که باعث شد، مقامات ارشد کشور، اقدام دونالد ترامپ در ممنوعیت موقت ورود دارندگان گرین کارت به خاک آمریکا را «نقض برجام» عنوان کنند.

بدین ترتیب جمهوری اسلامی ایران با دولت اوباما توافق کردند که میلیارها دلار از اموال مردم ایران به جای بازگرداندن به کشور و صرف آن در توسعه و آبادانی، در سیستم پولی و مالی ایالات متحده آمریکا بماند و به نام اطرافیان مقامات کشور و برخی سرداران سپاه پاسداران در گردش مالی و سرمایه‌گذاری‌های خاص با شرط اعطای اقامت دائم به نام این افراد ثبت شود.

بنا بر این گزارش، دولت جدید آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» قصد بازگرداندن این سرمایه کلان ملی را به ایران ندارد، اما می‌تواند با شیوه منع ورود این افراد وابسته، ثروت ملی کشور را از کنترل جمهوری اسلامی خارج کند.

به نظر می‌رسد جنجال و هیاهوی لابی «نایاک» به رهبری «تریتا پارسی» نیز به همین موضوع باز می‌گردد. گفته می‌شود لابی جمهوری اسلامی ایران موسوم به «نایاک» چند میلیون دلار را در اختیار گرفته تا اعتراضات علیه این ترفند «دونالد ترامپ» را رهبری و هدایت کند.

اختلاف ارقام اعلامی از سوی مقامات کشور در خصوص منابع بلوکه شده ایران در آمریکا پیش از اجرای برجام و «لزوم به انجام رسیدن توافق هسته‌ای» برای بازگرداندن منابع کشور، یکی از مواردی است که اختلافات زیادی را در زمان امضای برجام و پس از آن میان رسانه‌ها و صاحب‌نظران به وجود آورد.

این اختلاف آماری به قدری متفاوت بود که وب‌سایت تابناک در تیرماه سال ۱۳۹۴ در مطلبی اعتراضی با عنوان «پول‌های بلوکه شده ایران چقدر است؛ ۲۹ یا ۱۳۰ میلیارد دلار؟»، نوشت: «میزان دارایی‌های بلوکه شده کشورمان در خارج از کشور ـ که قرار است در راستای اجرای «برجام» عودت داده شود ـ چقدر است و چرا هر کسی درباره آن یک عدد می‌گوید؟ چرا این همه اظهارات مسئولان داخلی و مقامات خارجی درباره این پول‌های بلوکه شده، ضد و نقیض است و اختلافاتی چندین برابری نشان می‌دهد؟!»

این منبع خبری در پایان اظهار کرد: چند ماه پیش از پایان دولت باراک اوباما، برخی افرادی که پاسپورت ایرانی، عراقی و سوری داشته‌اند، به صورت دسته‌جمعی توانسته‌اند گرین کارت ایالات متحده آمریکا را اخذ کنند و در لس آنجلس منازلی را به قیمت بیش از دو میلیون دلار خریداری کنند.

گفته می‌شود فرزند معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور نیز در لیست این ۲۸۰۰ نفر قرار دارد.

منبع : آمد نيوز
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
(2017-02-17 ساعت 10:16)tabangigs نوشته:  ⁩ (http://smartel.kayhanco.ir/handler/image...4448)توافق ایران و دولت اوباما؛ اعطای ۲۸۰۰ گرین کارت به منسوبین مقامات کشور

۲۸۰۰ تن از برندگان لاتاری اقامت آمریکا، از بستگان و افراد مورد اعتماد برخی مقامات کشور هستند که با سرمایه‌های چند میلیارد دلاری در خاک آمریکا حضور دارند.

یک منبع آگاه خبری به خبرنگار «آمدنیوز» اطلاع داده است که یکی از اسناد محرمانه توافقات هسته‌ای ایران با دولت باراک اوباما، «اعطای گرین کارت به ۲۸۰۰ دارنده پاسپورت ایرانی، عراقی و سوری»، با توافق دولت جمهوری اسلامی و به دستور مستقیم «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا بوده است.

اعطای گرین کارت به این ۲۸۰۰ نفر برای ابقای میلیاردها دلار سرمایه جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا صورت گرفته است.

هم‌چنین ساخت «مسجد بورلی هیلز» در لس آنجلس از جمله سرمایه‌گذاری کلان جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا اعلام شده است.

افشای همین اسناد پیش‌شرط‌های برجام باعث شد که تیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به طمع تصاحب سرمایه کلان جمهوری اسلامی و پیش‌دستی به مسئولین کشور، پاسپورت جمهوری اسلامی را از ورود به خاک آمریکا منع کند.

هم‌چنین همین توافق با  جمهوری اسلامی با باراک اوباما بود که باعث شد، مقامات ارشد کشور، اقدام دونالد ترامپ در ممنوعیت موقت ورود دارندگان گرین کارت به خاک آمریکا را «نقض برجام» عنوان کنند.

بدین ترتیب جمهوری اسلامی ایران با دولت اوباما توافق کردند که میلیارها دلار از اموال مردم ایران به جای بازگرداندن به کشور و صرف آن در توسعه و آبادانی، در سیستم پولی و مالی ایالات متحده آمریکا بماند و به نام اطرافیان مقامات کشور و برخی سرداران سپاه پاسداران در گردش مالی و سرمایه‌گذاری‌های خاص با شرط اعطای اقامت دائم به نام این افراد ثبت شود.

بنا بر این گزارش، دولت جدید آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» قصد بازگرداندن این سرمایه کلان ملی را به ایران ندارد، اما می‌تواند با شیوه منع ورود این افراد وابسته، ثروت ملی کشور را از کنترل جمهوری اسلامی خارج کند.

به نظر می‌رسد جنجال و هیاهوی لابی «نایاک» به رهبری «تریتا پارسی» نیز به همین موضوع باز می‌گردد. گفته می‌شود لابی جمهوری اسلامی ایران موسوم به «نایاک» چند میلیون دلار را در اختیار گرفته تا اعتراضات علیه این ترفند «دونالد ترامپ» را رهبری و هدایت کند.

اختلاف ارقام اعلامی از سوی مقامات کشور در خصوص منابع بلوکه شده ایران در آمریکا پیش از اجرای برجام و «لزوم به انجام رسیدن توافق هسته‌ای» برای بازگرداندن منابع کشور، یکی از مواردی است که اختلافات زیادی را در زمان امضای برجام و پس از آن میان رسانه‌ها و صاحب‌نظران به وجود آورد.

این اختلاف آماری به قدری متفاوت بود که وب‌سایت تابناک در تیرماه سال ۱۳۹۴ در مطلبی اعتراضی با عنوان «پول‌های بلوکه شده ایران چقدر است؛ ۲۹ یا ۱۳۰ میلیارد دلار؟»، نوشت: «میزان دارایی‌های بلوکه شده کشورمان در خارج از کشور ـ که قرار است در راستای اجرای «برجام» عودت داده شود ـ چقدر است و چرا هر کسی درباره آن یک عدد می‌گوید؟ چرا این همه اظهارات مسئولان داخلی و مقامات خارجی درباره این پول‌های بلوکه شده، ضد و نقیض است و اختلافاتی چندین برابری نشان می‌دهد؟!»

این منبع خبری در پایان اظهار کرد: چند ماه پیش از پایان دولت باراک اوباما، برخی افرادی که پاسپورت ایرانی، عراقی و سوری داشته‌اند، به صورت دسته‌جمعی توانسته‌اند گرین کارت ایالات متحده آمریکا را اخذ کنند و در لس آنجلس منازلی را به قیمت بیش از دو میلیون دلار خریداری کنند.

گفته می‌شود فرزند معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور نیز در لیست این ۲۸۰۰ نفر قرار دارد.

منبع : آمد نيوز

برای همین تو دستور اجرایی ترامپ دارندگان گرین کارت هم شامل میشد . میخاست افرادی که ازین راه گرین کارت گرفتن نزاره وارد امریکا بشن برا همین بود گفت خواستم یکماه فرصت بدم دیدم اینجوری ادم بدها سریع میان وارد کشور میشن از ترس اینکه نتونن دوباره بیان مشکلش با این قضیه هست اگه این خبر راست باشه به ترامپ حق میدم برای این کاراش
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-17 ساعت 10:26)tabangigs نوشته:  [quote='tabangigs' pid='743467' dateline='1487310393']
⁩ (http://smartel.kayhanco.ir/handler/image...4448)توافق ایران و دولت اوباما؛ اعطای ۲۸۰۰ گرین کارت به منسوبین مقامات کشور

هم‌چنین ساخت «مسجد بورلی هیلز» در لس آنجلس از جمله سرمایه‌گذاری کلان جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا اعلام ش....................

برای همین تو دستور اجرایی ترامپ دارندگان گرین کارت هم شامل میشد .  میخاست افرادی که ازین راه گرین کارت گرفتن نزاره وارد آمریکا بشن برا همین بود گفت خواستم یکماه فرصت بدم دیدم اینجوری ادم بدها سریع میان وارد کشور میشن از ترس اینکه نتونن دوباره بیان مشکلش با این قضیه هست اگه این خبر راست باشه به ترامپ حق میدم برای این کاراش

سلام دوست عزیز. این متن خبری که گذاشتید خیلی جالب بوده. یعنی انها از این فرصت برجام برای بردن فک و فامیلهاشون به امریکا هم استفاده کردن. از دید من اسامی اون افرادی که از طرف اینها اعلام شده تا به انها گرین کارت داده بشه حتما مشخص و موجوده، بنابراین اگر دولت امریکا بخواد می تونه از ورود همانها جلوگیری کنند. افرادی مثل ماها که هیچ ارتباطی به هیچ جایی نداریم چرا باید قربانی بشیم. من متوجه این جریان نمیشم که چطور این افراد معرفی شده تونستند از مسیر ap رد بشوند در حالی که ما ادمهای عادی باید مدت طولانی بخاطر مدرک و یا شاعل بودنمون توی صف کلیر شدن باشیم. به نطر شما عجیب نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، zamini1975 ، tabangigs
دوستان کسی این روزا آپدیت داشته ؟ به نظرم اصلا پرونده های گرین کارتی رو به جز لاتاری بررسی نمی کنند. کسی اگر خبری داره اینجا به اشتراک بذاره لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمیدونم چقدر خبر صحت داره چون خیلی از خبرگذاری ها از رو غرض ورزی مطلب جللی میزنن امید وارم دروغ باشه چون برای ما که ادمهای معمولی غیر وابسته به دولت هستیم بد میشه قاعدتا اگه راست باشه باید خبر تو امریکا هم درز کنه ولی من از بستگانم تو امریکا میپرسم یا دوستای امریکایی خودم اونجا هیشکس این خبر رو نشنیده برا همین امیدوارم دروغ باشه البته اگر راست باشه دیر یا زود تو امریکا هم پخش میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NAzeez ، maryam1983
(2017-02-17 ساعت 10:14)tabangigs نوشته:  
(2017-02-16 ساعت 23:07)Afra207 نوشته:  ربطي نداره ، خانم معصومه ابتكار از ديوار سفارت رفت بالا پسرش تو دانشگاه فلوريدا و يه ضرب ويزا گرفته، اكثر فرمانده هاي سپاه و راستي هل فرزندانشون امريكا هستن

قضیه پسر معصومه ابتکار فرق داره الان مشخص شده یکی از بندهای محرمانه قرارد ایران و آمریکا درخصوص برجام این بوده که دولت آمریکا به ۲۸۰۰ نفر از اتباع ایران عراق و سوریه که توسط ایران مشخص میشه گرین کارت بده و مسول صدور گرین کارت ها هم جان کری بوده الان هم مشکل ترامپ همینه گفته چرا باید همچین بند محرمانه ای باشه چرا ایران و دولتی که میگه مرگ بر آمریکا باید ۲۸۰۰ نفرشون با پول های هنگفت بیان آمریکا خونه های ملیون دلاری بگیرن متن ابن خبر تو تلگرام هم پخش شده من دیروز خوندم البته نمیدونم چقدر معتبر هست و منبع خبر کجاست ولی چندبار شنیدم خود ترامپ تو مصاحبش گفته برجام بندهای محرمانه ای داره که نمیتونم اعلام کنم ولی فاجعه هست و باعث میشه امنیت ملی ما به خطر بیفته و دشمن در ما رخنه کنه فکر کنم دقیقا برا همین سه کشور عراق و سوریه و ایران تو لیست این ۷ کشور هستن و گفته من اینو قبول ندارم ایران هم گفته حق نداری برجام و نقض کنی باید به ۲۸۰۰ نفری که ما میگیم گرین کارت بدی حالا صحت و سقم این قضیه با منتشر کنندگان خبر الله اعلم

والا فرمایش شما اصلا بی راه هم نیست. اصلا بعید نیست و باورکردنی هست. از اینا همه چی بر میاد. هر اتفاقی که بیوفته فقط و فقط مردم عادی اذیت میشن.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، zamini1975 ، tabangigs
(2017-02-17 ساعت 10:14)tabangigs نوشته:  

قضیه پسر معصومه ابتکار فرق داره الان مشخص شده یکی از بندهای محرمانه قرارد ایران و آمریکا درخصوص برجام این بوده که دولت آمریکا به ۲۸۰۰ نفر از اتباع ایران عراق و سوریه که توسط ایران مشخص میشه گرین کارت بده و مسول صدور گرین کارت ها هم جان کری بوده الان هم مشکل ترامپ همینه گفته چرا باید همچین بند محرمانه ای باشه چرا ایران و دولتی که میگه مرگ بر آمریکا باید ۲۸۰۰ نفرشون با پول های هنگفت بیان آمریکا خونه های ملیون دلاری بگیرن متن ابن خبر تو تلگرام هم پخش شده من دیروز خوندم البته نمیدونم چقدر معتبر هست و منبع خبر کجاست ولی چندبار شنیدم خود ترامپ تو مصاحبش گفته برجام بندهای محرمانه ای داره که نمیتونم اعلام کنم ولی فاجعه هست و باعث میشه امنیت ملی ما به خطر بیفته و دشمن در ما رخنه کنه فکر کنم دقیقا برا همین سه کشور عراق و سوریه و ایران تو لیست این ۷ کشور هستن و گفته من اینو قبول ندارم ایران هم گفته حق نداری برجام و نقض کنی باید به ۲۸۰۰ نفری که ما میگیم گرین کارت بدی حالا صحت و سقم این قضیه با منتشر کنندگان خبر الله اعلم

البته تمام نسل دوم علما همه امريكا هستن قبلا ميرفتن انگليس الان ميرن امريكا
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، zamini1975 ، tabangigs ، bhb32
(2017-02-17 ساعت 17:01)Afra207 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 10:14)tabangigs نوشته:  [quote='Afra207' pid='743425' dateline='1487270270']
ربطي نداره ، خانم معصومه ابتكار از ديوار سفارت رفت بالا پسرش تو دانشگاه فلوريدا و يه ضرب ويزا گرفته، اكثر فرمانده هاي سپاه و راستي هل فرزندانشون امريكا هستن

البته تمام نسل دوم علما همه امريكا هستن قبلا ميرفتن انگليس

ادم نمیدونه قسم حضرت عباس قبول کنه یا دم خروس!؟ نفر اول تو صف راهپیمایی مرگ بر امریکا میرن ازونور نفر اول تو صف گیرین کارت امریکا هستن !
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
(2017-02-17 ساعت 11:17)mulan1979 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 10:26)tabangigs نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 10:16)tabangigs نوشته:  ⁩ (http://smartel.kayhanco.ir/handler/image...4448)توافق ایران و دولت اوباما؛ اعطای ۲۸۰۰ گرین کارت به منسوبین مقامات کشور

هم‌چنین ساخت «مسجد بورلی هیلز» در لس آنجلس از جمله سرمایه‌گذاری کلان جمهوری اسلامی ایران در خاک آمریکا اعلام ش....................

برای همین تو دستور اجرایی ترامپ دارندگان گرین کارت هم شامل میشد .  میخاست افرادی که ازین راه گرین کارت گرفتن نزاره وارد آمریکا بشن برا همین بود گفت خواستم یکماه فرصت بدم دیدم اینجوری ادم بدها سریع میان وارد کشور میشن از ترس اینکه نتونن دوباره بیان مشکلش با این قضیه هست اگه این خبر راست باشه به ترامپ حق میدم برای این کاراش

سلام دوست عزیز. این متن خبری که گذاشتید خیلی جالب بوده. یعنی انها از این فرصت برجام برای بردن فک و فامیلهاشون به آمریکا هم استفاده کردن.  از دید من اسامی اون افرادی که از طرف اینها اعلام شده تا به انها گرین کارت داده بشه حتما مشخص و موجوده، بنابراین اگر دولت آمریکا بخواد می تونه از ورود همانها جلوگیری کنند. افرادی مثل ماها که هیچ ارتباطی به هیچ جایی نداریم چرا باید قربانی بشیم. من متوجه این جریان نمیشم که چطور این افراد معرفی شده تونستند از مسیر ap رد بشوند در حالی که ما ادمهای عادی باید مدت طولانی بخاطر مدرک و یا شاعل بودنمون توی صف کلیر شدن باشیم. به نطر شما عجیب نیست؟

یدفه تو ی کتابی ی عبارتی خوندم گاهی بهش فکر میکنم میبینم چه عبارت جالب و درستی هستش میتونم در جواب شما که میپرسید به نظر شما عجیب نیست؟ همون عبارت رو عینا بگم درجواب : قوانین همچون تارهای عنکبوتی هستند که فقط افراد عادی داخل ان گیر میکنند افراد دارای قدرت و ثروت به راحتی از این تارها عبور میکنند ! قضیه اینه برادر من . منو شما و مردم خود امریکا همه سرکاریم . زدو بنداشو پشت پرده انجام میدن کاسه کوسه هاشو تو سر مردم عادی میشکونن که بگن الکی نیست که همه چی قانون داره!!! واسه خودشون کشکه اگه قرار باشه برا مردم عادی قانون باشه برا صاحبان قدرت و ثروت هم قانون باشه پس فرق منو شما با اونا چی میشه!!؟
پاسخ
(2017-02-17 ساعت 18:37)tabangigs نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 11:17)mulan1979 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 10:26)tabangigs نوشته:  سلام دوست عزیز. این متن خبری که گذاشتید خیلی جالب بوده. یعنی انها از این فرصت برجام برای بردن فک و فامیلهاشون به آمریکا هم استفاده کردن.  از دید من اسامی اون افرادی که از طرف اینها اعلام شده تا به انها گرین کارت داده بشه حتما مشخص و موجوده، بنابراین اگر دولت آمریکا بخواد می تونه از ورود همانها جلوگیری کنند. افرادی مثل ماها که هیچ ارتباطی به هیچ جایی نداریم چرا باید قربانی بشیم. من متوجه این جریان نمیشم که چطور این افراد معرفی شده تونستند از مسیر ap رد بشوند در حالی که ما ادمهای عادی باید مدت طولانی بخاطر مدرک و یا شاعل بودنمون توی صف کلیر شدن باشیم. به نطر شما عجیب نیست؟

اما به نظرم اگه اینجوری بود الان اوباما این جمهوری خواها به سلابه کشید بودن، بعيد ميدونم

یدفه تو ی کتابی ی عبارتی خوندم گاهی بهش فکر میکنم میبینم چه عبارت جالب و درستی هستش میتونم در جواب شما که میپرسید به نظر شما عجیب نیست؟ همون عبارت رو عینا بگم درجواب : قوانین همچون تارهای عنکبوتی هستند که فقط افراد عادی داخل ان گیر میکنند افراد دارای قدرت و ثروت به راحتی از این تارها عبور میکنند ! قضیه اینه برادر من . منو شما و مردم خود آمریکا همه سرکاریم . زدو بنداشو پشت پرده انجام میدن کاسه کوسه هاشو تو سر مردم عادی میشکونن که بگن الکی نیست که همه چی قانون داره!!! واسه خودشون کشکه اگه قرار باشه برا مردم عادی قانون باشه برا صاحبان قدرت و ثروت هم قانون باشه پس فرق منو شما با اونا چی میشه!!؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، mulan1979
(2017-02-17 ساعت 19:13)Afra207 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 18:37)tabangigs نوشته:  اما به نظرم اگه  اینجوری بود الان اوباما این جمهوری خواها به سلابه کشید بودن، بعيد ميدونم

یدفه تو ی کتابی ی عبارتی خوندم گاهی بهش فکر میکنم میبینم چه عبارت جالب و درستی هستش میتونم در جواب شما که میپرسید به نظر شما عجیب نیست؟ همون عبارت رو عینا بگم درجواب : قوانین همچون تارهای عنکبوتی هستند که فقط افراد عادی داخل ان گیر میکنند افراد دارای قدرت و ثروت به راحتی از این تارها عبور میکنند ! قضیه اینه برادر من . منو شما و مردم خود آمریکا همه سرکاریم . زدو بنداشو پشت پرده انجام میدن کاسه کوسه هاشو تو سر مردم عادی میشکونن که بگن الکی نیست که همه چی قانون داره!!! واسه خودشون کشکه اگه قرار باشه برا مردم عادی قانون باشه برا صاحبان قدرت و ثروت هم قانون باشه پس فرق منو شما با اونا چی میشه!!؟
نمیدونم این خبرگزاری منبع خبرش کجا بوده ؟ فقط گفته به نقل از یک منبع اگاه . تو گوگل هم سرچ کردم همه ارجاع دادن به همین خبرگزاری . به شخصه من خودم دوست دارم دروغ باشه این خبر به هرحال باید صبر کنیم ببینیم اگه صحت داشته باشه همجونور که تو ایران درز پیدا کرد خبر تو امریکا هم منتشر میشه اونجا باید ببینیم واکنش هارو البته شخصا نظرم اینه که اگه پخش هم بشه چون تقریبا تمام رسانه ها مخالف ترامپ هستن اگه بخوان به این خبر بپردازن ی جورایی به نفع ترامپ میشه میگه دیدین من دلیل این دستورم این بود به قول حقوقدانان از موارد لوث شدن قضیه میشه برا این احتمال میدم حتی در صورت انتشار خبر تو امریکا رسانه ها سعی میکنن موضوع رو بی اهمیت جلوه بدن و بگن خب امریکا سرزمین ازادی هست و ما بهترین کشور جهانیم حالا اگه ی کشور دیگه به عنوان امتیاز ۲۸۰۰ تا گرین کارت برای شهرونداش به عنوان امتیاز بخاد چیز خاصی نیست . رسانه ها سعی میکنن موضوع رو بی اهمیت جلوه بدن برا مردمشونم که همه مهاجر هستن زیاد فرق خاصی نمیکنه برا ما که ایران هستیم و درک کاملی از مسله داریم این قضیه خاص میشه و میتونیم عمق فاجعه رو درک کنیم برا شهروند امریکایی چه فرقی داره من گرین کارت بگیرم برم اونجا زندگی کنم یا ی ایرانی دیگه؟ جفتمون ایرانی هستیم هردومونو به اسم ایرانی میشناسه براش منو ایرانی دیگه فرقی نداره!
پاسخ
(2016-09-21 ساعت 19:15)clean_lovers نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 12:54)Mahshhhıd نوشته:  کیس من ازدواج هست ارمنستان . فردا 120 روز از تاریخ مصاحبم میگذره . من با حرف شما کلی امیدوار شدم . میشه بگید طبق چه چیزی 120 تا 150 روز میگید ؟؟؟

امیدواری حق شماست باید امیدوار باشید به امید خدا بزودی کیستون میاد رو سایت طبق گفته بچه ها در بالا  کیس با کیس فرق می کنه من نقص مدرک نداشتم بعد از 130 روز کیسم اومد رو سایت از itex@ عزیز می خوام تصحیح کنه کیس من رو روی 130 روز آپدیت کنه 14 روز اشتباهه

دوستان این چدول منتظران کجاست ؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2017-02-17 ساعت 19:49)vanima نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 19:15)clean_lovers نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 12:54)Mahshhhıd نوشته:  کیس من ازدواج هست ارمنستان . فردا 120 روز از تاریخ مصاحبم میگذره . من با حرف شما کلی امیدوار شدم . میشه بگید طبق چه چیزی 120 تا 150 روز میگید ؟؟؟

امیدواری حق شماست باید امیدوار باشید به امید خدا بزودی کیستون میاد رو سایت طبق گفته بچه ها در بالا  کیس با کیس فرق می کنه من نقص مدرک نداشتم بعد از 130 روز کیسم اومد رو سایت از itex@ عزیز می خوام تصحیح کنه کیس من رو روی 130 روز آپدیت کنه 14 روز اشتباهه

دوستان این چدول منتظران کجاست ؟

تو قسمت لیست اعضا ، کاربری به نام itex رو سرچ کن ، تو امضاش میتونی ببینی .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-15 ساعت 02:29)maryam1983 نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 20:36)behzadvaghefi نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 10:01)maryam1983 نوشته:  آخرين آپديت منم مربوط به دسامبره. من الان ٧ ماه و چهار روز از مصاحبه ام ميگذره. دسامبر تنها آپديت طي اين مدت بوده!

Shoma mosaahebatun keh bude? Maale khanume man 28 july, alan 7 maah mishe tu ap hastim

---------------------
Salam be doostan,

vaghean 7 mahe ke montazerid ?!?! sakhtisho faghat khodemoon mifahmim na hich kase digeh..... case khanoom e bande dare varede mahe 5 AP mishe va taghriban 2.5 sal entezaro dareem tahamol mikonim.

ba in ghavanin fellan maloom nist chi mishe!?!?! faghat bayad mosbat bood albate goftanesh kheyli asoontar az amal kardaneshe... be omide ye khabar khosh be zoodi.

----------------------------------------

ازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: ‎2014/9/9‎
اپروو: ‎2015/5/13‎
تاريخ دريافت كيس نامبر: ‎2015/6/17‎
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: ‎2016/5/25‎
تاريخ مصاحبه: ‎2016/7/14‎
نتيجه مصاحبه: AP
آپديت: ١٥ جولاي - ٤ اكتبر (بخاطر ايميل ارسالي خودم) - ١٢ دسامبر
پاسخ