کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-18 ساعت 23:11)vanima نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 22:04)mulan1979 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 21:25)Afra207 نوشته:  من كه خسته شدم تصميم. گرفتم نامزدي رو بهم بزنم و شروع كردم به فاصله گرفتن از نامزدم

سلام دوست عزیز. یادمه یک جا نوشته بودید که مدت 4 ساله که درگیر این جریان هستید. کاملا به شما حق میدم که کم اورده باشید . اما بهتره با عجله در مورد رابطه تون تصمیم نگیرید. باید صبر کردید و دید که در این فرمان جدید چه چیزهایی نوشته شده.. همه ماها که اینجا هستیم وضعیتون از این نظر شبیهه . بهمین دلیل هم بهتون حق میدم که بعضی اوقات چنین فکرهایی به سرتون بزنه. اما صبور باشید .. ببینید قراره چه چیزهایی پیش بیاد .. بزودی تکلیف ماها هم معلوم میشه.
من و نامزدم هم بارها با هم حرفمون شده و من خواستم تموم کنم اما بعدش که فکر ک ردم دیدم این همه صبر کردم و وقت و احساس گذاشتم حیفه که به ثمر نرسه.  بازم صبر کردیم.  خیلی سخته اما یکم دیگه صبر کنین. .

ممنون دوستان ، چقد خوشحالم كه هم وطنان مهربون ودلسوزي دارم، من خيلي صبوري كردم ، داستان يه بچه فيلي هست تو يه روستا كه مردم بهش غذا ميدن نميره ، هي بزرگتر ميشه و حجم زيادي آذوقه روستا رو مي خوره ، هر بار كه مي خوان ولش كنن ، ميگن ما اينهمه خرجش كرديم و حيفه، حالا جريان منم شده اين و طرف مقابل هم هي ميگه نه اين قانون فلان و بهمان و به ترامپ هم راي داده و كار اونم توجيه ميكنه واسه همين هم صبرم تموم شده و هم عصباني هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
(2017-02-19 ساعت 01:33)Afra207 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 23:11)vanima نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 22:04)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز. یادمه یک جا نوشته بودید که مدت 4 ساله که درگیر این جریان هستید. کاملا به شما حق میدم که کم اورده باشید . اما بهتره با عجله در مورد رابطه تون تصمیم نگیرید. باید صبر کردید و دید که در این فرمان جدید چه چیزهایی نوشته شده.. همه ماها که اینجا هستیم وضعیتون از این نظر شبیهه . بهمین دلیل هم بهتون حق میدم که بعضی اوقات چنین فکرهایی به سرتون بزنه. اما صبور باشید .. ببینید قراره چه چیزهایی پیش بیاد .. بزودی تکلیف ماها هم معلوم میشه.
من و نامزدم هم بارها با هم حرفمون شده و من خواستم تموم کنم اما بعدش که فکر ک ردم دیدم این همه صبر کردم و وقت و احساس گذاشتم حیفه که به ثمر نرسه.  بازم صبر کردیم.  خیلی سخته اما یکم دیگه صبر کنین. .

ممنون دوستان ، چقد خوشحالم كه هم وطنان مهربون ودلسوزي دارم،  من خيلي صبوري كردم ، داستان يه بچه فيلي هست تو يه روستا كه مردم بهش غذا ميدن نميره ، هي بزرگتر ميشه و حجم زيادي آذوقه روستا رو مي خوره ، هر بار كه مي خوان ولش كنن ، ميگن ما اينهمه خرجش كرديم و حيفه، حالا جريان منم شده اين و طرف مقابل هم هي ميگه نه اين قانون فلان و بهمان و به ترامپ هم راي داده و كار اونم توجيه ميكنه واسه همين هم صبرم تموم شده و هم عصباني هستم

ای جانم. بخدا درکت میکنم. منم مثل شمام. اینقدر شده که عصبانی شدم و نتونستم جلوی خودم و بگیرم و پشیمون شدم از رابطه ای که شروع کردم. حتی الانم که دارم برای شما مینویسم از خیلی چیزا عصبانیم. اما راستش و بخواین با این موضوع یه جورایی لج کردم و میخوام تا تهش برم. اگه نامزدتون کارای اقای ترامپ و تایید میکنه یا بهش رای داده اصلا به این معنی نیست که شما براش مهم نیستین. یا نمیخواد کارتون درست شه. سر این چیزا بحث نکنین باهم . جز اعصاب خوردی هیچی نداره. من همیشه میگم ماهایی که میخوایم بریم اونوز شرایطمون سخت تره چون نامزد یا همسر ما که اونجا هستن قرار نیست کاری کنن . اونجا ثبات دارن. کار دارن زندگی دارن و فقط قراره یکی و ببرن اونجا. اما ماها اینجا رو هواییم. نه میتونیم کاری و شروع کنیم نه درسی نه برنامه ریزی. چون قرار نیست اینجا بمونیم و معلوم نیست تا کی این وضعیت ادامه داره. برای همین بی طافتی و عصبی شدن ماها خیلییییی طبیعیه. من خودم به شخصه پام و کردم تو یه کفش که باید بشه. شما هم اگه فکر میکنین براتون اهمیت داره دست نکشین. موفق باشید. :X:X:X:X
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، drfaezeh
(2017-02-18 ساعت 23:57)bhb32 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 19:54)vanima نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 18:47)bhb32 نوشته:  خدايي مفت مفت ٣ سال از عمر و زندگيمون رفت
اگر جای بجه های نامزدی یا ازدواجی بودین که 1 یا 2 سال هست که از همسرشون دورن چی میگفتین.
الان كيس من دقيقا ازدواجيه ديگه
خخخخخخخخخخخ
فكر كنم به امضاء من دقت نكرديد
به هر حال ممنون

ای وای :))))))))
بخدا وقتی داشتم مینوشتم یه حسی بهم میگفت شاید کیس ازدواجی باشه ها :))))))) ولی نمیدونستم کتگوریش چیه اخه. فکر کردم تحصیلی هستین. ببخشید :)) الان کلی خجالت کشیدم. :shy:
ولی بازم همون حرفت و میزنم . :D
واسه به دست اوردن یه چیزی باید یه چیزایی و از دست داد. همه ماها همینیم.
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361
روزهاي سختيه. براي هممون و هركدوم به يه شكل. براي فردي كه اونجاس و همسر داره و نداره. براي كسي كه اينجاس و رو هواس و نميتونه هيچ برنامه‌ريزي اي كنه. براي نامزدي كه هي ادم به درست و غلط بودن تصميمش در مقايسه با اينهمه سختيش فكر ميكنه. براي ازدواجي كه طعم با هم بودن رو كشيدين و الان بايد دور از هم باشين. هركدوم به يه شكل و با يه شدتي. Sad
ولي بهتره شتابزده تصميمي نگيريم و خودمونو مشغول كنيم.
ايا دوستان پيشنهادي براي تقويت زبان دارن؟ (موسسه يا خصوصي؟ كدوم موسسه يا كدوم مدرس؟ خوندن شخصي از روي كتابها ونرم افزارها؟ و ...)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، behzadvaghefi
(2017-02-19 ساعت 13:05)پري57 نوشته:  روزهاي سختيه. براي هممون و هركدوم به يه شكل. براي فردي كه اونجاس و همسر داره و نداره. براي كسي كه اينجاس و رو هواس و نميتونه هيچ برنامه‌ريزي اي كنه. براي نامزدي كه هي ادم به درست و غلط بودن تصميمش در مقايسه با اينهمه سختيش فكر ميكنه. براي ازدواجي كه طعم با هم بودن رو كشيدين و الان بايد دور از هم باشين. هركدوم به يه شكل و با يه شدتي. Sad
ايا دوستان پيشنهادي براي تقويت زبان دارن؟ (موسسه يا خصوصي؟ كدوم موسسه يا كدوم مدرس؟ خوندن شخصي از روي كتابها  ونرم افزارها؟ و ...)

چه خوب گفتین خانم پری. اینطوری که ادم میخونه میفهمه که خودش تنها نیست که این فکرا میاد سراغش. حالا من فکر کردم تو این مدت زبان بخونم. یه خانمی و قراره یکی معرفی کنه که خودش امریکایی هست و خصوصی زبان تدریس میکنه. اگه بشه برم پیش اون و با زبان خودم و سرگرم کنم و کتابای موسسه قبلیم و بخونم. من قبلا موسسه سفیر میرفتم که خوب بود و همه جا شعبه داشت . حتی کلاسای فقط مکالمه هم داشت
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
نه مطمين باشين كه فقط شما نيستين كه اين فكرا رو ميكنين و اين روزها براتون سخت و غمگينه.
من كه دو سال هم هست ازدواج كردم و همسرم رو هم خيلي دوست دارم گاهي فكر ميكنم اخه اين چه تصميمي بود كه انقدر دردسر داره Smile))

حالا اگر از اين خانم معلم راضي بودين بفرمايين كه من هم اقدام كنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-02-19 ساعت 13:25)پري57 نوشته:  نه مطمين باشين كه فقط شما نيستين كه اين فكرا رو ميكنين و اين روزها براتون سخت و غمگينه.
من كه دو سال هم هست ازدواج كردم و همسرم رو هم خيلي دوست دارم گاهي فكر ميكنم اخه اين چه تصميمي بود كه انقدر دردسر داره Smile))

حالا اگر از اين خانم معلم راضي بودين بفرمايين كه من هم اقدام كنم.

حتما بهتون اطلاع میدم . Rolleyes
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، Nooshin1361

اي دل غمديده حالت به شود دل بد مکن
وين سر شوريده بازآيد به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
چتر گل در سر کشي اي مرغ خوشخوان غم مخور

دور گردون گر دو روزي بر مراد ما نرفت
دايما يک سان نباشد حال دوران غم مخور

هان مشو نوميد چون واقف نه‌اي از سر غيب
باشد اندر پرده بازي‌هاي پنهان غم مخور

اي دل ار سيل فنا بنياد هستي برکند
چون تو را نوح است کشتيبان ز طوفان غم مخور

در بيابان گر به شوق کعبه خواهي زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغيلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد
هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

حال ما در فرقت جانان و ابرام رقيب
جمله مي‌داند خداي حال گردان غم مخور
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-02-19 ساعت 13:31)tabangigs نوشته:  

اي دل غمديده حالت به شود دل بد مکن
وين سر شوريده بازآيد به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن
چتر گل در سر کشي اي مرغ خوشخوان غم مخور

دور گردون گر دو روزي بر مراد ما نرفت
دايما يک سان نباشد حال دوران غم مخور

هان مشو نوميد چون واقف نه‌اي از سر غيب
باشد اندر پرده بازي‌هاي پنهان غم مخور

اي دل ار سيل فنا بنياد هستي برکند
چون تو را نوح است کشتيبان ز طوفان غم مخور

در بيابان گر به شوق کعبه خواهي زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغيلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد
هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

حال ما در فرقت جانان و ابرام رقيب
جمله مي‌داند خداي حال گردان غم مخور

احساس میکنم سایت مهاجر سرا از کلی ادم مهربون جمع شده که دایم دارن به هم دلداری میدن و از کارشون بقیه رو در جریان میذارن. دوستون دارم
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361
دوستان يه بحث ديگه، به نظرتون ازدواجي ها پاشيم بريم با همسر جان يه كشور ديگه اس مثل كانادا زندگي كنيم شدنيه ؟ مثلا با ويزاي كار همسر كه به ماهم فكركنم همون اولش ويزا ميدن يا با ويزاي تحصيلي،تا يكي دوسال باهم باشيم بعد قضيه اين ويزا حل بشه بريم آمريكا دوباره، چون دوري از همسر مورد سختيه، ويزامون كه اومد مثلا ميتونيم پاس سفيد بگيريم كانادا زندگي كنيم بعد بريم آمريكا.اينطوري دوري از همسر هم حل ميشه
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-19 ساعت 14:44)صبا فرزاد نوشته:  دوستان يه بحث ديگه، به نظرتون ازدواجي ها پاشيم بريم با همسر جان يه كشور ديگه اس مثل كانادا زندگي كنيم شدنيه ؟ مثلا با ويزاي كار همسر كه به ماهم فكركنم همون اولش ويزا ميدن يا با ويزاي تحصيلي،تا يكي دوسال باهم باشيم بعد قضيه اين ويزا حل بشه بريم آمريكا دوباره، چون دوري از همسر مورد سختيه، ويزامون كه اومد مثلا ميتونيم پاس سفيد بگيريم كانادا زندگي كنيم بعد بريم آمريكا.اينطوري دوري از همسر هم حل ميشه

راه حل بدي نيست ولي اخه همون اقدام واسه يه كشور ديگه مثل كانادا هم زمان بر هست شايد تا موقعي كه دارين براي كانادا اقدام ميكنين كلير شدين و رفتين
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-18 ساعت 21:25)Afra207 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 19:54)vanima نوشته:  

اگه اینطوری بهش فکر نکنین بهتره. همه ما اینجا شرایطمون مثل هم تفریبا. بعضی ها حساس تر .  این راهیه که دیرو زود داره و سوخت و سوز نداره. اگر جای بجه های نامزدی یا ازدواجی بودین که 1 یا 2 سال هست که از همسرشون دورن چی میگفتین.
امید داشته باشین. همه چی  درست میشه.
کار ساز ما به فکر کار ماست
فکر ما در کار ما ازار ماست

من كه خسته شدم تصميم. گرفتم نامزدي رو بهم بزنم و شروع كردم به فاصله گرفتن از نامزدم

احساساتي نشيد دوست عزيز، متأسفانه من قبلا" اينكارو انجام دادم و بشدت پشيمون شدم بعدش.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-19 ساعت 13:05)پري57 نوشته:  روزهاي سختيه. براي هممون و هركدوم به يه شكل. براي فردي كه اونجاس و همسر داره و نداره. براي كسي كه اينجاس و رو هواس و نميتونه هيچ برنامه‌ريزي اي كنه. براي نامزدي كه هي ادم به درست و غلط بودن تصميمش در مقايسه با اينهمه سختيش فكر ميكنه. براي ازدواجي كه طعم با هم بودن رو كشيدين و الان بايد دور از هم باشين. هركدوم به يه شكل و با يه شدتي. Sad
ايا دوستان پيشنهادي براي تقويت زبان دارن؟ (موسسه يا خصوصي؟ كدوم موسسه يا كدوم مدرس؟ خوندن شخصي از روي كتابها  ونرم افزارها؟ و ...)

من يك app دارم كه بصورت پيش فرض روي گوشي هاي iphone نصب هست و فوق العاده مفيده برام به نام podcast
شايد بشه روي گوشي هاي ديگه نصب كرد يا به نحو ديگه اي از برنامه هاش استفاده كرد
من تو يك سري از كانال هاش عضو شدم و دارم ازش لذت مي برم
فوق العاده براي يادگيري زبان خوبه اگر كلاس نمي خواد بره كسي
كانال هاي اين برنامه كه من اون ها رو subscribe كردم:
English in a minute
words and their stories
every day grammar TV
English @ the movies
همه هم مال voa هستن
شايد بتونيد محتويات اين كانال ها رو جاي ديگه به دست بياريد
مثلا توي گوگول سرچ كنيد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، zamini1975 ، armehraboon

من بدلايلي ٦/٥ ساله كه منتظرم! بدلايل شخصي از سال ٢٠١٠ درگير پروسه مهاجرت هستم!
فكر نكنم كسي اينجا اين همه مدت از همسرش دور زندگي كرده باشه ...
اينو گفتم كه بدونين تا چه حد دركتون ميكنم، تقريبا" در اين زمينه تخصص گرفتم! Wink
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-19 ساعت 12:11)vanima نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 01:33)Afra207 نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 23:11)vanima نوشته:  من و نامزدم هم بارها با هم حرفمون شده و من خواستم تموم کنم اما بعدش که فکر ک ردم دیدم این همه صبر کردم و وقت و احساس گذاشتم حیفه که به ثمر نرسه.  بازم صبر کردیم.  خیلی سخته اما یکم دیگه صبر کنین. .

ممنون دوستان ، چقد خوشحالم كه هم وطنان مهربون ودلسوزي دارم،  من خيلي صبوري كردم ، داستان يه بچه فيلي هست تو يه روستا كه مردم بهش غذا ميدن نميره ، هي بزرگتر ميشه و حجم زيادي آذوقه روستا رو مي خوره ، هر بار كه مي خوان ولش كنن ، ميگن ما اينهمه خرجش كرديم و حيفه، حالا جريان منم شده اين و طرف مقابل هم هي ميگه نه اين قانون فلان و بهمان و به ترامپ هم راي داده و كار اونم توجيه ميكنه واسه همين هم صبرم تموم شده و هم عصباني هستم

ای جانم. بخدا درکت میکنم. منم مثل شمام. اینقدر شده که عصبانی شدم و نتونستم جلوی خودم و بگیرم و پشیمون شدم از رابطه ای که شروع کردم. حتی الانم که دارم برای شما مینویسم از خیلی چیزا عصبانیم. اما راستش و بخواین با این موضوع یه جورایی لج کردم و میخوام تا تهش برم.  اگه نامزدتون کارای اقای ترامپ و تایید میکنه یا بهش رای داده اصلا به این معنی نیست که شما براش مهم نیستین. یا نمیخواد کارتون درست شه.  سر این چیزا بحث نکنین باهم . جز اعصاب خوردی هیچی نداره. من همیشه میگم ماهایی که میخوایم بریم اونوز شرایطمون سخت تره چون نامزد یا همسر ما که اونجا هستن قرار نیست کاری کنن . اونجا ثبات دارن. کار دارن زندگی دارن و فقط قراره یکی و ببرن اونجا. اما ماها اینجا رو هواییم. نه میتونیم کاری و شروع کنیم نه درسی نه برنامه ریزی. چون قرار نیست اینجا بمونیم و معلوم نیست تا کی این وضعیت ادامه داره.  برای همین بی طافتی و عصبی شدن ماها خیلییییی طبیعیه.  من خودم به شخصه پام و کردم تو یه کفش که باید بشه.    شما هم اگه فکر میکنین براتون اهمیت داره دست نکشین. موفق باشید. :X:X:X:X
ممنونم كه وقت گذاشتين و جواب منو دادين من واقعا خيلي خوشحال شدم كه مردمان سرزمينم نسبت به هم بيتفاوت نيستن ، من قضيه ام فرق داره كمي ٤ سال گذشته ، راستش من خيلي گذشت كردم ٤ سال ، زندگي طلايي و همش انتظار ، من رابطه رو تموم كردم، خودم هم نامه انصراف رو نوشتم ديگه همه داشتن مسخره ام ميكردن و راستش علاقه ام هم كم شده و انگيزه اي ندارم حالا فقط نميدونم نامه انصراف رو رو سايت اپلود كنم يا ايميل بزنم دقيقا نميدونم بايد چيكار كرد ، شايد روزي بخوام توريستي يا به هر نوعي تقاضاي ويزا كنم مشكلي نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان