کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-21 ساعت 14:56)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:54)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:52)vanima نوشته:  راست میگی؟؟ من نشنیده بودم. من لیسانس بودم چیزی نگفت. واسه کارمم گفت رزومه داری ؟ گفتم نه. بعدش هیچی نگفت. اصلا اگه میخواستن باید جز مدارک به شما میگفتن که ببری. یعنی که چی؟ حالا باید چکار کنی؟ بفرستی براشون از ایران ؟ ap  که نخوردی ؟

are mifrestam. manam be goruhe ap peyvastam Big Grin  salam ziziii hastam ye ap  Big Grin
kheily maskhare bud akhe resume chi, goftam man ke shaghel nabudam chi bayad benevisam, goft maghalati ke chap kardio benevis!!!

میخواستی بگی هیچی چاپ نکردم. اه. حال گیری.  دانشجویی که رزومه نداره . شاید منظورش ترجمه مدرکت بوده

bebin hamintor ke harf mizad engar dasht checkam mikard tu net, man ye maghale tu net daram, fekr konam uno did baad goft resume???
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 14:54)ziziii نوشته:  are mifrestam. manam be goruhe ap peyvastam Big Grin  salam ziziii hastam ye ap  Big Grin
kheily maskhare bud akhe resume chi, goftam man ke shaghel nabudam chi bayad benevisam, goft maghalati ke chap kardio benevis!!!

نقص مدرك با AP فرق داره ها
اگر فقط نقص مدرك باشه سريع يه رزومه درب و داغون درست كنيد بفرستيد براشون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-02-21 ساعت 14:58)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:56)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:54)ziziii نوشته:  are mifrestam. manam be goruhe ap peyvastam Big Grin  salam ziziii hastam ye ap  Big Grin

میخواستی بگی هیچی چاپ نکردم. اه. حال گیری.  دانشجویی که رزومه نداره . شاید منظورش ترجمه مدرکت بوده

bebin hamintor ke harf mizad engar dasht checkam mikard tu net, man ye maghale tu net daram, fekr konam uno did baad goft resume???

دقیقا . با منم که مصاحبه میکرد از رو نت نگاه میکرد. من تو یه شرکتی کار میکردم که کارش پروزه های دریایی بود مثل ساخت شناور و اسکله نفتی و اینا. ازم پرسید کار شرکت چیه گفتم الان بگم کارش اینه اینا خوف برشون برمیداره فکر میکنن کشتی جنگی میسازیم. گفتم عمران بود کارش Big Grin ولی بعد با یه لبخند بهم ap داد Tongue
یه پسره بوره لاغر بود. عینکی.
حالا ziziii جان بیا تو لیست جدول متظران بنویس مشخصاتت و. هم برات راحت تر میگذه هم میبینی که بودن کسایی که 36 روزه یا 55 روزه کلیر شدن و امید میگیری. Shy Rolleyes
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 14:59)bhb32 نوشته:  

نقص مدرك با AP فرق داره ها
اگر فقط نقص مدرك باشه سريع يه رزومه درب و داغون درست كنيد بفرستيد براشون

bale hatman. dota case khanevadegi emruz visa gereftan.
K1
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 15:03)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:58)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:56)vanima نوشته:  میخواستی بگی هیچی چاپ نکردم. اه. حال گیری.  دانشجویی که رزومه نداره . شاید منظورش ترجمه مدرکت بوده

دقیقا . با منم که مصاحبه میکرد از رو نت نگاه میکرد. من تو یه شرکتی کار میکردم که کارش پروزه های دریایی بود مثل ساخت شناور و اسکله نفتی و اینا. ازم پرسید کار شرکت چیه گفتم الان بگم کارش اینه اینا خوف برشون برمیداره  فکر میکنن کشتی جنگی میسازیم. گفتم عمران بود کارش  Big Grin  ولی بعد با یه لبخند بهم ap داد  Tongue
حالا ziziii جان بیا تو لیست جدول متظران بنویس مشخصاتت و. هم برات راحت تر میگذه هم میبینی که بودن کسایی که 36 روزه یا 55 روزه کلیر شدن و امید میگیری.  Shy  Rolleyes

e man fekr mikardam age mard bud rahatar migereft, ye khanom ba man mosahebe kard, az raftaresh hes mikardam visa nemikhad bede Big Grin vali entezar dashtam ye madrake dg azam bekhad baad naghs bezane na resume? dg tavakol bekhoda. entezar hamrah ba stress kheily sakhte. ta farda bayad tanemun belarze ke yevaght executive order halemuno nagire.
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 15:10)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:03)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:58)ziziii نوشته:  bebin hamintor ke harf mizad engar dasht checkam mikard tu net, man ye maghale tu net daram, fekr konam uno did baad goft resume???

دقیقا . با منم که مصاحبه میکرد از رو نت نگاه میکرد. من تو یه شرکتی کار میکردم که کارش پروزه های دریایی بود مثل ساخت شناور و اسکله نفتی و اینا. ازم پرسید کار شرکت چیه گفتم الان بگم کارش اینه اینا خوف برشون برمیداره  فکر میکنن کشتی جنگی میسازیم. گفتم عمران بود کارش  Big Grin  ولی بعد با یه لبخند بهم ap داد  Tongue
حالا ziziii جان بیا تو لیست جدول متظران بنویس مشخصاتت و. هم برات راحت تر میگذه هم میبینی که بودن کسایی که 36 روزه یا 55 روزه کلیر شدن و امید میگیری.  Shy  Rolleyes

e man fekr mikardam age mard bud rahatar migereft, ye khanom ba man mosahebe kard, az raftaresh hes mikardam visa nemikhad bede Big Grin  vali entezar dashtam ye madrake dg azam bekhad baad naghs bezane na resume? dg tavakol bekhoda.  entezar hamrah ba stress kheily sakhte. ta farda bayad tanemun  belarze ke yevaght executive order halemuno nagire.

نه بابا من دلم روشنه به ماها کاری نداره. با هیچ قانونی نمیتونه جلو ویزای ازدواجی و نامزدی و بگیره.   ببین شاید ap نخوردیا.  خودش گفت  ap?
رزومت و بفرست براشون بعدم یه ایمیل بزن که من مدرکم و دادم و حالا باید چیکار کنم. بیخودی یهو منتظر ap نشینی. به من خودش گفت مدارک همه کامله یه برگه ابی داد و گفتش مراحل اداری دارین شما. بعدش من مدیکالم هنوز دستشون نرسیده بود. همین
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: ziziii
(2017-02-21 ساعت 15:15)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:10)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:03)vanima نوشته:  دقیقا . با منم که مصاحبه میکرد از رو نت نگاه میکرد. من تو یه شرکتی کار میکردم که کارش پروزه های دریایی بود مثل ساخت شناور و اسکله نفتی و اینا. ازم پرسید کار شرکت چیه گفتم الان بگم کارش اینه اینا خوف برشون برمیداره  فکر میکنن کشتی جنگی میسازیم. گفتم عمران بود کارش  Big Grin  ولی بعد با یه لبخند بهم ap داد  Tongue

e man fekr mikardam age mard bud rahatar migereft, ye khanom ba man mosahebe kard, az raftaresh hes mikardam visa nemikhad bede Big Grin  vali entezar dashtam ye madrake dg azam bekhad baad naghs bezane na resume? dg tavakol bekhoda.  entezar hamrah ba stress kheily sakhte. ta farda bayad tanemun  belarze ke yevaght executive order halemuno nagire.

نه بابا من دلم روشنه به ماها کاری نداره. با هیچ قانونی نمیتونه جلو ویزای ازدواجی و نامزدی و بگیره.   ببین شاید ap نخوردیا.  خودش گفت  ap?
رزومت و بفرست براشون بعدم یه ایمیل بزن که من مدرکم و دادم و حالا باید چیکار کنم. بیخودی یهو منتظر ap نشینی. به من خودش گفت مدارک همه کامله یه برگه ابی داد و گفتش مراحل اداری دارین شما. بعدش من مدیکالم هنوز دستشون نرسیده بود. همین

شما پرسیدین چقدر طول میکشه همین مرحله اداری؟ من که پرسیدم گفت سه ماه
متقاضي ويزاي K1
‎ ارسال مدارک بهAug ‎18 2016 - USCIS‎ ‎  
‎Aug ‎24 2016 - case receipt‎
NOA2 ‎- 1 Oct‎
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 15:30)drfaezeh نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:15)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:10)ziziii نوشته:  e man fekr mikardam age mard bud rahatar migereft, ye khanom ba man mosahebe kard, az raftaresh hes mikardam visa nemikhad bede Big Grin  vali entezar dashtam ye madrake dg azam bekhad baad naghs bezane na resume? dg tavakol bekhoda.  entezar hamrah ba stress kheily sakhte. ta farda bayad tanemun  belarze ke yevaght executive order halemuno nagire.

na ap nakhordam, ye barge behem dad ke ye seri gozine dasht ke harkodum shamele hale man  mishe tik bezane, ap ro nazade, faghtat tu ghesmate tozihate un barge khodesh nevesht resume.
man azash naporsidam cheghadr tool mikeshe chon goft khodemun behet khabar midim.
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: drfaezeh
(2017-02-21 ساعت 15:37)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:15)vanima نوشته:  نه بابا من دلم روشنه به ماها کاری نداره. با هیچ قانونی نمیتونه جلو ویزای ازدواجی و نامزدی و بگیره.   ببین شاید ap نخوردیا.  خودش گفت  ap?

na ap nakhordam, ye barge behem dad ke ye seri gozine dasht ke harkodum shamele hale man  mishe tik bezane, ap ro nazade, faghtat tu ghesmate tozihate un barge khodesh nevesht resume.
man azash naporsidam cheghadr tool mikeshe chon goft khodemun behet khabar midim.
من پرسیدم گفت شاید چند هفته شایدم چند ماه.
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 14:45)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:43)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:33)ziziii نوشته:  salam doostane khubam, ye soal daram mamnoon misham rahnamaeim konin.
vaghti clear mishin cheghar tool mikeshe ta post passport ro tahvile sefarat bede va baad ba visa be shoma bargardune? chand ruz?

من شنیدم اگه پاست و ببری و به پست تحویل بدی 3 رور کاری زمان میبره تا ویزا بزنن توش و بر گردونن

ziziii جان خبری نبود ازتون. رفتین مصاحبه ؟

are azizam, emruz mosahebe dashtam, hameye madarek kamel bud, man shaghel ham nabudam, vali chon arshad hastam azam resume khast, naghse madrak khordam. hala nemidunam dg chi mishe Sad  ta hala nadidam kasi resume bebare case namzadio ezdevaj Sad aslan mikhast engar behem visa nade.

سلام دوست عزیز
روز مصاحبه از منم رزومه کاری و تحصیلی میخواست با وجود اینکه ارتباطی به کیس ازدواج نداره،با اینحال اگه مراحل اداری رو توی برگه براتون تیک نزده زودتر رزومه رو براشون بفرستید،نگران نباش عزیزم.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
(2017-02-21 ساعت 15:15)vanima نوشته:  نه بابا من دلم روشنه به ماها کاری نداره. با هیچ قانونی نمیتونه جلو ویزای ازدواجی و نامزدی و بگیره.   ببین شاید ap نخوردیا.  خودش گفت  ap?

خیلی خووووووبه که ap نخوردی،زودتر نقص مدرکتو تا اونجایی بفرست و تا ویزاتو نگرفتی بر نگرد،این خیلی خیلی خووووبه که ap رو واست تیک نزده.امیدوارم توی دو سه روز اینده ویزاتو بگیری عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979 ، armehraboon
(2017-02-21 ساعت 16:32)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:30)drfaezeh نوشته:  شما پرسیدین چقدر طول میکشه همین مرحله اداری؟ من که پرسیدم گفت سه ماه

خیلی خووووووبه که ap  نخوردی،زودتر نقص مدرکتو تا اونجایی بفرست و تا ویزاتو نگرفتی بر نگرد،این خیلی خیلی خووووبه که ap رو واست تیک نزده.امیدوارم توی دو سه روز اینده ویزاتو بگیری عزیزم

merc nooshin jan, ishala shoma va doostan dg ham kheily zud clear shin
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983
(2017-02-21 ساعت 16:25)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:45)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:43)vanima نوشته:  من شنیدم اگه پاست و ببری و به پست تحویل بدی 3 رور کاری زمان میبره تا ویزا بزنن توش و بر گردونن

ziziii جان خبری نبود ازتون. رفتین مصاحبه ؟

are azizam, emruz mosahebe dashtam, hameye madarek kamel bud, man shaghel ham nabudam, vali chon arshad hastam azam resume khast, naghse madrak khordam. hala nemidunam dg chi mishe Sad  ta hala nadidam kasi resume bebare case namzadio ezdevaj Sad aslan mikhast engar behem visa nade.

سلام دوست عزیز
روز مصاحبه از منم رزومه کاری و تحصیلی میخواست با وجود اینکه ارتباطی به کیس ازدواج نداره،با اینحال اگه مراحل اداری رو توی برگه براتون تیک نزده زودتر رزومه رو براشون بفرستید،نگران نباش عزیزم.
مدرك تحصيليتون چي بود مگه؟
از من نخواستن روز مصاحبه ممكنه بعدا كه كلير شدم بخوان ؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 17:38)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:25)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 14:45)ziziii نوشته:  are azizam, emruz mosahebe dashtam, hameye madarek kamel bud, man shaghel ham nabudam, vali chon arshad hastam azam resume khast, naghse madrak khordam. hala nemidunam dg chi mishe Sad  ta hala nadidam kasi resume bebare case namzadio ezdevaj Sad aslan mikhast engar behem visa nade.

سلام دوست عزیز
مدرك تحصيليتون چي بود مگه؟
از من نخواستن روز مصاحبه ممكنه بعدا كه كلير شدم بخوان ؟

بعد از کلیر شدنتون فک نمیکنم مدارک دیگه ای ازتون بخوان،چون نقص مدرک رو روز مصاحبه براتون توی برگه ابی تیک میزنن و همونا رو فقط میخوان.من دو تا مدرک در دو رشته متفاوت داشتم،و چون یکی از رشته های فعالیتم بیمه بود ازم رزومه کاری خواستن که من از قبل اماده کرده بودم هرچند کارمن کاملا دولتی نبود،نمایندگی بیمه داشتم .ترجمه مدارک تحصیلی هر دو رشته،و رزومه کاری،رو روز مصاحبه افیسر از من گرفت،ازم پرسید نمایندگی بیمه دولتی یا خصوصی.شاید یکی از دلایل ap خوردنم همین باشه.شایدم اصلا این نباشه.ولی با توجه به اینکه برگه ابی قبل از ورودمن به اتاق اماده بوده و با توجه به اینکه کار من دولتی نبوده کاملا،وبا توجه به اسپانسری قوی همسرم،بازم کو اسپاسنر خواستن،وبا همه عکسا و مدارکی که فرستاده بودیم و بازم خواستن،همه اینا یعنی ap از قبل مشخص شده است و همه ما ایرانیا باید این مرحله رو بگذرونیم،و بقیه چیزا شانسی هستش.پرونده من به قدری کامل و تکمیل بود که همسرم از امریکا با خیال راحت برای گرفتن ویزا همراهم اومد که بعدش منو ببره.ولی تا روز مصاحبه هیچی معلوم نیست،حتی بعدش هیچی مشخص نیست که چه زمان کلیر میشی.با این اوضاع هم همه مارو هولد نگه داشتن تا ببینن چی پیش میاد.فقط امیدوارم زودتر تکلیف مشخص بشه.امیدوارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، maryam1983
(2017-02-21 ساعت 16:53)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:32)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 15:37)ziziii نوشته:  na ap nakhordam, ye barge behem dad ke ye seri gozine dasht ke harkodum shamele hale man  mishe tik bezane, ap ro nazade, faghtat tu ghesmate tozihate un barge khodesh nevesht resume.

خیلی خووووووبه که ap  نخوردی،زودتر نقص مدرکتو تا اونجایی بفرست و تا ویزاتو نگرفتی بر نگرد،این خیلی خیلی خووووبه که ap رو واست تیک نزده.امیدوارم توی دو سه روز اینده ویزاتو بگیری عزیزم

merc nooshin jan, ishala shoma va doostan dg ham kheily zud clear shin

انشاالله،به امید خدا