کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-21 ساعت 18:21)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 17:38)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:25)Nooshin1361 نوشته:  سلام دوست عزیز
روز مصاحبه از منم رزومه کاری و تحصیلی میخواست با وجود اینکه ارتباطی به کیس ازدواج نداره،با اینحال اگه مراحل اداری رو توی برگه براتون تیک نزده زودتر رزومه رو براشون بفرستید،نگران نباش عزیزم.
مدرك تحصيليتون چي بود مگه؟
از من نخواستن روز مصاحبه ممكنه بعدا كه كلير شدم بخوان ؟

بعد از کلیر شدنتون فک نمیکنم مدارک دیگه ای ازتون بخوان،چون نقص مدرک رو روز مصاحبه براتون توی برگه ابی تیک میزنن و همونا رو فقط میخوان.من دو تا مدرک در دو رشته متفاوت داشتم،و چون یکی از رشته های فعالیتم بیمه بود ازم رزومه کاری خواستن که من از قبل اماده کرده بودم هرچند کارمن کاملا دولتی نبود،نمایندگی بیمه داشتم .ترجمه مدارک تحصیلی هر دو رشته،و رزومه کاری،رو روز مصاحبه افیسر از من گرفت،ازم پرسید نمایندگی بیمه دولتی یا خصوصی.شاید یکی از دلایل ap خوردنم همین باشه.شایدم اصلا این نباشه.ولی با توجه به اینکه برگه ابی قبل از ورودمن به اتاق اماده بوده و با توجه به اینکه  کار من دولتی نبوده کاملا،وبا توجه به اسپانسری قوی همسرم،بازم کو اسپاسنر خواستن،وبا همه عکسا و مدارکی که فرستاده بودیم و بازم خواستن،همه اینا یعنی ap از قبل مشخص شده است و همه ما ایرانیا باید این مرحله رو بگذرونیم،و بقیه چیزا شانسی هستش.پرونده من به قدری کامل و تکمیل بود که همسرم از آمریکا با خیال راحت برای گرفتن ویزا همراهم اومد که بعدش منو ببره.ولی تا روز مصاحبه هیچی معلوم نیست،حتی بعدش هیچی مشخص نیست که چه زمان کلیر میشی.با این اوضاع هم همه مارو هولد نگه داشتن تا ببینن چی پیش میاد.فقط امیدوارم زودتر تکلیف مشخص بشه.امیدوارم.

منم دقیقا مثل شما روز مصاحبم همسرم باهام اومد . با اینکه نه کار دولتی داشتم نه کارم متناظر با تحصیلم بود به ap خوردیم. جالبه که افیسر به من گفت نامزد ت چند بار اومده ایران . منم گفتم تو 1 سال 5 بار برای دیدن من اومده و الانم بیرونه سفارت منتظر منه. گفتم بلیط هاشون هست میخواین ببینید گفت نه نیازی نیست. حتی متن چتایی که دادم زیاد نبود. یعنی من رندوم پرینت گرفتم. عکسم حدود 30 تا. میخوام بگم مدارک نشون دهنده رابطه از ما زیاد نخواستن. نه بلیط گرفت نه پرینت حساب مشترکمون. تازه ما عکس مراسم نامزدی هم نداشتیم.  به نظر من براساس مدارک اولیه که ما به uscis فرستاده بودیم اینا تصمیمشون و راجع به کیس ما گرفته بودن.. فقط مدرک مالیاتی همسرم و روش زیاد توجه نشون دادن. بهشون گفتم یه اسپانسر دوم هم دارم میخواین فرم 134 و؟ گفت بله بدین . مال خواهر همسرم بود . مسائل مالی انگار واسشون خیلی مهمه.  اما ap اونطوری که من فهمیدم زیاد به تحصیلات و کار مطلقا ارتباطی نداره.  زیاد کاراشون حساب کتاب نداره. همین و میتونم بگم فقط.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
(2017-02-20 ساعت 21:42)Alireza_D نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 20:46)behzadvaghefi نوشته:  دوستان، برای اولین بار سفارت جواب ایمیل من رو داد در مورد طولانی شدن ادمین پروسس و گفت منتظر بمونید و چک کنید Sad

سلام دوست عزيز ، شما كدوم سفارت هستين ؟

ابو ظبی هست، من نیستم ولی خانمم هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D
(2017-02-21 ساعت 19:00)vanima نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 17:38)vanima نوشته:  مدرك تحصيليتون چي بود مگه؟

بعد از کلیر شدنتون فک نمیکنم مدارک دیگه ای ازتون بخوان،چون نقص مدرک رو روز مصاحبه براتون توی برگه ابی تیک میزنن و همونا رو فقط میخوان.من دو تا مدرک در دو رشته متفاوت داشتم،و چون یکی از رشته های فعالیتم بیمه بود ازم رزومه کاری خواستن که من از قبل اماده کرده بودم هرچند کارمن کاملا دولتی نبود،نمایندگی بیمه داشتم .ترجمه مدارک تحصیلی هر دو رشته،و رزومه کاری،رو روز مصاحبه افیسر از من گرفت،ازم پرسید نمایندگی بیمه دولتی یا خصوصی.شاید یکی از دلایل ap خوردنم همین باشه.شایدم اصلا این نباشه.ولی با توجه به اینکه برگه ابی قبل از ورودمن به اتاق اماده بوده و با توجه به اینکه  کار من دولتی نبوده کاملا،وبا توجه به اسپانسری قوی همسرم،بازم کو اسپاسنر خواستن،وبا همه عکسا و مدارکی که فرستاده بودیم و بازم خواستن،همه اینا یعنی ap از قبل مشخص شده است و همه ما ایرانیا باید این مرحله رو بگذرونیم،و بقیه چیزا شانسی هستش.پرونده من به قدری کامل و تکمیل بود که همسرم از آمریکا با خیال راحت برای گرفتن ویزا همراهم اومد که بعدش منو ببره.ولی تا روز مصاحبه هیچی معلوم نیست،حتی بعدش هیچی مشخص نیست که چه زمان کلیر میشی.با این اوضاع هم همه مارو هولد نگه داشتن تا ببینن چی پیش میاد.فقط امیدوارم زودتر تکلیف مشخص بشه.امیدوارم.

منم دقیقا مثل شما روز مصاحبم همسرم باهام اومد . با اینکه نه کار دولتی داشتم نه کارم متناظر با تحصیلم بود به ap خوردیم. جالبه که افیسر به من گفت نامزد ت چند بار اومده ایران . منم گفتم تو 1 سال 5 بار برای دیدن من اومده و الانم بیرونه سفارت منتظر منه. گفتم بلیط هاشون هست میخواین ببینید گفت نه نیازی نیست. حتی متن چتایی که دادم زیاد نبود. یعنی من رندوم پرینت گرفتم. عکسم حدود 30 تا. میخوام بگم مدارک نشون دهنده رابطه از ما زیاد نخواستن. نه بلیط گرفت نه پرینت حساب مشترکمون. تازه ما عکس مراسم نامزدی هم نداشتیم.  به نظر من براساس مدارک اولیه که ما به uscis فرستاده بودیم اینا تصمیمشون و راجع به کیس ما گرفته بودن.. فقط مدرک مالیاتی همسرم و روش زیاد توجه نشون دادن. بهشون گفتم یه اسپانسر دوم هم دارم میخواین فرم 134 و؟ گفت بله بدین . مال خواهر همسرم بود . مسائل مالی انگار واسشون خیلی مهمه.  اما ap اونطوری که من فهمیدم زیاد به تحصیلات و کار مطلقا ارتباطی نداره.  زیاد کاراشون حساب کتاب نداره. همین و میتونم بگم فقط.

واقعا منم فهمیدم حساب و کتاب نداره لاقل با چیزایی که ما میسنجیم. از من حتی مدارک مالی که از همسرم اماده کرده بودم نخواستن پرسیدم لازم نیست بهتون بدم گفت نه نمیخوایم
متقاضي ويزاي K1
‎ ارسال مدارک بهAug ‎18 2016 - USCIS‎ ‎  
‎Aug ‎24 2016 - case receipt‎
NOA2 ‎- 1 Oct‎
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 17:38)vanima نوشته:  مدرك تحصيليتون چي بود مگه؟

با همه این حرفا فقط از خدا میخوام زودتر از بلاتکلیفی نجاتمون بده،وزودتر بریم سر خونه زندگیمون.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، zamini1975
(2017-02-21 ساعت 19:45)drfaezeh نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 18:21)Nooshin1361 نوشته:  بعد از کلیر شدنتون فک نمیکنم مدارک دیگه ای ازتون بخوان،چون نقص مدرک رو روز مصاحبه براتون توی برگه ابی تیک میزنن و همونا رو فقط میخوان.من دو تا مدرک در دو رشته متفاوت داشتم،و چون یکی از رشته های فعالیتم بیمه بود ازم رزومه کاری خواستن که من از قبل اماده کرده بودم هرچند کارمن کاملا دولتی نبود،نمایندگی بیمه داشتم .ترجمه مدارک تحصیلی هر دو رشته،و رزومه کاری،رو روز مصاحبه افیسر از من گرفت،ازم پرسید نمایندگی بیمه دولتی یا خصوصی.شاید یکی از دلایل ap خوردنم همین باشه.شایدم اصلا این نباشه.ولی با توجه به اینکه برگه ابی قبل از ورودمن به اتاق اماده بوده و با توجه به اینکه  کار من دولتی نبوده کاملا،وبا توجه به اسپانسری قوی همسرم،بازم کو اسپاسنر خواستن،وبا همه عکسا و مدارکی که فرستاده بودیم و بازم خواستن،همه اینا یعنی ap از قبل مشخص شده است و همه ما ایرانیا باید این مرحله رو بگذرونیم،و بقیه چیزا شانسی هستش.پرونده من به قدری کامل و تکمیل بود که همسرم از آمریکا با خیال راحت برای گرفتن ویزا همراهم اومد که بعدش منو ببره.ولی تا روز مصاحبه هیچی معلوم نیست،حتی بعدش هیچی مشخص نیست که چه زمان کلیر میشی.با این اوضاع هم همه مارو هولد نگه داشتن تا ببینن چی پیش میاد.فقط امیدوارم زودتر تکلیف مشخص بشه.امیدوارم.

واقعا منم فهمیدم حساب و کتاب نداره لاقل با چیزایی که ما میسنجیم. از من حتی مدارک مالی که از همسرم اماده کرده بودم نخواستن پرسیدم لازم نیست بهتون بدم گفت نه نمیخوایم
چه قدر جالب. دقيقا كيس با كيس فرق ميكنه.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: drfaezeh
یه سوال
اگه کلیرنس بیشتر از ۶ ماه طول بکشه ایا مجددا باید بریم مدیکال؟
متقاضي ويزاي K1
‎ ارسال مدارک بهAug ‎18 2016 - USCIS‎ ‎  
‎Aug ‎24 2016 - case receipt‎
NOA2 ‎- 1 Oct‎
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 02:28)drfaezeh نوشته:  یه سوال

Yes
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

بله حتما باید مجددا مدیکال برید.چون اعتبار ویزا بر اساس مدت زمان اعتبار مدیکالتونه.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: drfaezeh ، bhb32
(2017-02-22 ساعت 02:45)Nooshin1361 نوشته:  

بله حتما باید مجددا مدیکال برید.چون اعتبار ویزا بر اساس مدت زمان اعتبار مدیکالتونه.

doostan agar baraye medical mojadad tashrif mibarin havasetun bashe aslan mosaken tu un dore ghable medical estefade nakonin. chon tu azmayeshatun neshun mide va karetun chandin mah aghab miyofte, ye khanom enkaro karde bud baraye kamar dard mosaken khorde bud visasho nadadan, bande khoda ba 3 ta bachehash hameye vasayeleshunam avorde budan ke vaghti visa gereftan az haminja beran, vali bekhatere mosaken ke tu azmayesh khanom moshakhas shode bud, behesh goftan 2mah dg bia medical bede, baad baz 2mah baade unam bia ye medicale dg bede ta motmaen shim baad visa midim. hatman agar  daroo masraf mikonin be dr. begin ta baad baratun dardesar nashe.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-21 ساعت 18:23)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:53)ziziii نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:32)Nooshin1361 نوشته:  خیلی خووووووبه که ap  نخوردی،زودتر نقص مدرکتو تا اونجایی بفرست و تا ویزاتو نگرفتی بر نگرد،این خیلی خیلی خووووبه که ap رو واست تیک نزده.امیدوارم توی دو سه روز اینده ویزاتو بگیری عزیزم

merc nooshin jan, ishala shoma va doostan dg ham kheily zud clear shin

انشاالله،به امید خدا

عزیزم.این برگه ای که می گی سفید رنگه و توش چندین گزینه داره که اونهایی که لازمه رو تیک می زنه. به همسر منم همونو داده ولی بازم معنیش این نیست که ap نخورده باشید. ما هم نقص مدارک رو اناده کردیم و فرستادیم ولی تو سیس می گه تو پروسه هستید که این همون معنی ap رو می ده. من از وکیل تو آمریکا سوال کردم. تقریبا همه ایرانی ها رو ap می زنن ولی برگه هایی که روز مصاحبه می دن متفاوته.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 08:44)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 18:23)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 16:53)ziziii نوشته:  merc nooshin jan, ishala shoma va doostan dg ham kheily zud clear shin

انشاالله،به امید خدا

عزیزم.این برگه ای که می گی سفید رنگه و توش چندین گزینه داره که اونهایی که لازمه رو تیک می زنه. به همسر منم همونو داده ولی بازم معنیش این نیست که ap نخورده باشید. ما هم نقص مدارک  رو اناده کردیم و فرستادیم ولی تو سیس می گه تو پروسه هستید که این همون معنی ap رو می ده. من از وکیل تو آمریکا سوال کردم. تقریبا همه ایرانی ها رو ap می زنن ولی برگه هایی که روز مصاحبه می دن متفاوته.

bale fekr mikonam hagh ba shomast, alan yani shoma ham bekhatere naghse madarek chandin mahe ke montazerin?
vali ruye hamun barge yeki az gozineha administrative processing hast ke uno baraye man tik nazade hala nemidunam rabti dare ya na?
K1
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 09:12)ziziii نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 08:44)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 18:23)Nooshin1361 نوشته:  انشاالله،به امید خدا

عزیزم.این برگه ای که می گی سفید رنگه و توش چندین گزینه داره که اونهایی که لازمه رو تیک می زنه. به همسر منم همونو داده ولی بازم معنیش این نیست که ap نخورده باشید. ما هم نقص مدارک  رو اناده کردیم و فرستادیم ولی تو سیس می گه تو پروسه هستید که این همون معنی ap رو می ده. من از وکیل تو آمریکا سوال کردم. تقریبا همه ایرانی ها رو ap می زنن ولی برگه هایی که روز مصاحبه می دن متفاوته.

bale fekr mikonam hagh ba shomast, alan yani shoma ham bekhatere naghse madarek chandin mahe ke montazerin?
vali ruye hamun barge yeki az gozineha administrative processing hast ke uno baraye man tik nazade hala nemidunam rabti dare ya na?

برای شوهر منم فقط گفته اسپانسر دوم. و دامیسل داکیومنت همسر همین. ولی تو سایت سیس که چک می کنی می گه تو ادمین پروسه هستی که سفارتم به من گفت در این مرحله هیچ کاری از دست ما بر نمی اد مصاحبه همسر منم ۱ جولای بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 09:28)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 09:12)ziziii نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 08:44)samira aslroosta نوشته:  عزیزم.این برگه ای که می گی سفید رنگه و توش چندین گزینه داره که اونهایی که لازمه رو تیک می زنه. به همسر منم همونو داده ولی بازم معنیش این نیست که ap نخورده باشید. ما هم نقص مدارک  رو اناده کردیم و فرستادیم ولی تو سیس می گه تو پروسه هستید که این همون معنی ap رو می ده. من از وکیل تو آمریکا سوال کردم. تقریبا همه ایرانی ها رو ap می زنن ولی برگه هایی که روز مصاحبه می دن متفاوته.

برای شوهر منم فقط گفته اسپانسر دوم. و دامیسل داکیومنت همسر همین. ولی تو سایت سیس که چک می کنی می گه تو ادمین پروسه هستی  که سفارتم به من گفت در این مرحله هیچ کاری از دست ما بر نمی اد  مصاحبه همسر منم ۱ جولای بوده

bale manam tu site ceac tu administrative process hastam Sad khoda khodesh komak kone hamamun zudtar visa begirim?
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2017-02-22 ساعت 09:34)ziziii نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 09:28)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 09:12)ziziii نوشته:  bale fekr mikonam hagh ba shomast, alan yani shoma ham bekhatere naghse madarek chandin mahe ke montazerin?

برای شوهر منم فقط گفته اسپانسر دوم. و دامیسل داکیومنت همسر همین. ولی تو سایت سیس که چک می کنی می گه تو ادمین پروسه هستی  که سفارتم به من گفت در این مرحله هیچ کاری از دست ما بر نمی اد  مصاحبه همسر منم ۱ جولای بوده

bale manam tu site ceac tu administrative process hastam Sad khoda khodesh komak kone hamamun zudtar visa begirim?

بستگی به دستور جدید این مردک دیوانه داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
doostan ye soal, baraye clear shodan aval bayad 2 khati shim baad or , ya baraks ? ya enke hardo bayad bashan?
kodumesh behtare ke etefagh biyofte ta baadesh visa sader she?
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان