کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-04-01 ساعت 22:26)NariNB نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 16:33)fb2016 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 11:15)bhb32 نوشته:  سايت سفارت رو خيلي جدي نگير
واقعيت اينه كه معدود كسايي هستن زير ٩ ماه كلير بشن چه برسه به ٣ ماه
البته الان در شرايط كنوني
من خودم ١٠ روز ديگه ٩ ماهم تموم ميشه
و از وقتي اينجام ده ها نفر از دوستان رو ديدم كه با من هستن و بلكه بيشتر
يكي اومد گفت ١٥٠ روز دگ نهايتشه يكي ديگه گفت ٦ ماهه ببنيد
مام از بس روزا رو شمرديم خسته شديم
اما دگ ول كرديم
اين ٩٨٪‏ هم كه دوستمون فرمودن منظور تعداد كثيري هستن و نه اينكه دقيق ٩٧٪‏ + ١ ٪‏
و درست هم فرمودن به نظر من

نامزدي هم يعني همينقدر طول ميكشه؟!?

انشاالله كه زود شما كلير بشين
اصلا اينا كارشون معلوم نيست
من خودم كسي رو ميشناسم كه تو ٦ ماه از اول تشكيل پرونده تا مصاححبه كارش تمام شده و ويزا گرفته
كيسش هم مثل شما بوده ، نامزدي

قاعدتا بايد به ازدواجي ها و نامزدي ها بيشتر بها بدن ولي برعكسِ

فقط ميتونم يه چيزي رو بهترن بگم براساس تجربه ٩ ماه ام
تعداد روزها رو نشماريد، اين ماه و اون ماه هم نكنيد
توكل كنيد به خدا
انشاالله زود زود همه كلير بشيم
اميد به خدا

واقعا سخت و طاقت فرساست
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
هشت دانشگاه برتر شرق آمریکا، همراه با ۲۳ دانشگاه دیگر، روز جمعه با ارائه گزارشی به دادگاه تجدید نظر فدرال خواهان لغو دائمی فرمان ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور عمدتا مسلمان به ایالات متحده شدند.

این دانشگاه‌ها، اجرای فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را باعث محدود شدن توانایی دانشگاه‌ها در جذب استعدادهای خارجی و کاهش تعداد دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانسته‌اند.

در ادامه مخالفت‌های چند قاضی فدرال آمریکا با فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ، روز پنجشنبه دریک واتسون قاضی فدرال ایالت هاوایی اجرای آن را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.

قاضی واتسون با درخواست داگلاس چین، دادستان ایالتی، برای تبدیل تعلیق موقت این فرمان به تعلیق نامحدود تا تکمیل روند رسیدگی قضایی به این فرمان، موافقت کرده است.
منبع: ‎VOAfarsi
متقاضي ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami ، maryam1983 ، bhb32 ، mulan1979 ، NariNB ، Sudeh ، صبا فرزاد
بچه چند نفر از دوستان تاریخ مصاحبشون تو بازه زمانی ۱۰سپتامبر تا ۱۵ اکتبر بوده؟؟ اگه ممکنه اطلاع بدید ی امار کوچولو سرانگشتی همینجا بگیریم ببینیم چند نفر هستن اونایی که تو ۶ ماه و ۷ ماه هستن؟ممنون از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیس همسر من‌یکم جولای بوده.‌همسر سیتیزن و پدر سیتیزن هست. البته من خودم مرداد می رم امریکا و مستقیم می رم اداره مهاجرت و می گم می خوام شکایت کنم. می گم یا بگید آره یا نه! ما تا ابد نمی تونیم منتظر بمونیم. کیس پناهندگی هم اینجوری نیست والا
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB ، Sudeh ، Nooshin1361
(2017-04-02 ساعت 03:53)samira aslroosta نوشته:  کیس همسر من‌یکم جولای بوده.‌همسر سیتیزن و پدر سیتیزن هست. البته من خودم مرداد می رم آمریکا و مستقیم می رم اداره مهاجرت و می گم می خوام شکایت کنم. می گم یا بگید آره یا نه! ما تا ابد نمی تونیم منتظر بمونیم. کیس پـنـاهــندگی هم اینجوری نیست والا

منم دقیقا مثل همسر شما هستم فقط تاریخ مصاحبم دیرتر بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 02:57)tabangigs نوشته:  بچه چند نفر از دوستان تاریخ مصاحبشون تو بازه زمانی ۱۰سپتامبر تا ۱۵ اکتبر بوده؟؟ اگه ممکنه اطلاع بدید ی امار کوچولو سرانگشتی همینجا بگیریم ببینیم چند نفر هستن اونایی که تو ۶ ماه و ۷ ماه هستن؟ممنون از همگی

من ۲۶ سپتامبر هستم .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، bhb32
خدا بخیر کنه عاقبتمون رو با این پروسه طاقت فرسا
دوستان کیس هایی مثل من، اگر متقاضی اصلی که ویزا گرفته بره زودتر امریکا در روند کلیرنس تاثیر مثبت داره؟
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 11:55)zamini1975 نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 02:57)tabangigs نوشته:  بچه چند نفر از دوستان تاریخ مصاحبشون تو بازه زمانی ۱۰سپتامبر تا ۱۵ اکتبر بوده؟؟ اگه ممکنه اطلاع بدید ی امار کوچولو سرانگشتی همینجا بگیریم ببینیم چند نفر هستن اونایی که تو ۶ ماه و ۷ ماه هستن؟ممنون از همگی

من ۲۶ سپتامبر هستم  .

من ٢٧ سپتامبر هستم
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
منم ١٢ جولاي
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
همسر منم 23 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سالاي قبل پيش نيومده بود كه پروسه كليرنس انقدر طول بكشه؟؟
متقاضي ويزاي نامزدي
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-04-01 ساعت 00:13)tabangigs نوشته:  
(2017-03-31 ساعت 21:35)Reza4203 نوشته:  من 29 ام می شد 1 سال از تاریخ مصاحبه ام، سایت سیس رو دیروز چک کردم و شوک شدم،
Expiring Soon

Section 203(g) of the Immigration and Nationality Act requires that your registration be canceled and any petition approved on your behalf canceled, if you do not apply for your immigrant visa within one year of being advised to do so.

You were advised of this requirement over 1 year ago, but we have not received a response from you since then. As a result, your application for a visa has been canceled and any petition approved on your behalf has also been canceled.

توی مهاجرسرا جستجو کردم و دیدم که قبلا هم این اتفاق برای کساییکه 1 سال از مصاحبه شون گذشته بود افتاده، کسی میدونه من الان باید چه کاری انجام بدم، به سفارت ابوظبی ایمیل زدم 2 ولی هنوز جوابی ندادند.

تو این مدت پیگری نکرده بودی؟؟؟؟؟ اخرین تماس و ایمیلی که زده بودی و جواب دادن کی بود!!؟ چه مدارکی کم داشتی!!؟ مدارکی که خواسته بودنو فرستاده بودی براشون!!؟

سلام، هفته قبل از سفارت پیگیری کرده بودم برای ارسال مدارک دومیسایل که بهم جواب دادند نیازی نیست الان اراسال کنید، چون کیس شما توی AP هستش باید صبر کنی هر موقع جواب AP اومد دوباره مدیکال بدی و مدارک مربوطه به دومیسایلی رو بیاری با خودت، روی همون ایمیلی که بهم زده بودند بهشون جواب دادم که استتوس من تغییر کرده و مابقی قضایا، هنوز هیچ جوابی ندادند
Category: IR1
Apply:2014‎
Interview ‎Date: 29 March 2016‎
Abu ‎dhabi‎
Result: ‎Administrative Processing
Proof of Domicile
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-04-02 ساعت 21:17)Reza4203 نوشته:  سلام، هفته قبل از سفارت پیگیری کرده بودم برای ارسال مدارک دومیسایل که بهم جواب دادند نیازی نیست الان اراسال کنید، چون کیس شما توی AP هستش باید صبر کنی هر موقع جواب AP اومد دوباره مدیکال بدی و مدارک مربوطه به دومیسایلی رو بیاری با خودت، روی همون ایمیلی که بهم زده بودند بهشون جواب دادم که استتوس من تغییر کرده و مابقی قضایا، هنوز هیچ جوابی ندادند

شما فردا هم زنگ بزن به سفارت هم به NVC تا يه ركوردي رو پروندت ثبت بشه
عجب آدمهايي هستن اينا
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 21:17)Reza4203 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 00:13)tabangigs نوشته:  
(2017-03-31 ساعت 21:35)Reza4203 نوشته:  من 29 ام می شد 1 سال از تاریخ مصاحبه ام، سایت سیس رو دیروز چک کردم و شوک شدم،
Expiring Soon

Section 203(g) of the Immigration and Nationality Act requires that your registration be canceled and any petition approved on your behalf canceled, if you do not apply for your immigrant visa within one year of being advised to do so.

You were advised of this requirement over 1 year ago, but we have not received a response from you since then. As a result, your application for a visa has been canceled and any petition approved on your behalf has also been canceled.

توی مهاجرسرا جستجو کردم و دیدم که قبلا هم این اتفاق برای کساییکه 1 سال از مصاحبه شون گذشته بود افتاده، کسی میدونه من الان باید چه کاری انجام بدم، به سفارت ابوظبی ایمیل زدم 2 ولی هنوز جوابی ندادند.

تو این مدت پیگری نکرده بودی؟؟؟؟؟ اخرین تماس و ایمیلی که زده بودی و جواب دادن کی بود!!؟ چه مدارکی کم داشتی!!؟ مدارکی که خواسته بودنو فرستاده بودی براشون!!؟

سلام، هفته قبل از سفارت پیگیری کرده بودم برای ارسال مدارک دومیسایل که بهم جواب دادند نیازی نیست الان اراسال کنید، چون کیس شما توی AP هستش باید صبر کنی هر موقع جواب AP اومد دوباره مدیکال بدی و مدارک مربوطه به دومیسایلی رو بیاری با خودت، روی همون ایمیلی که بهم زده بودند بهشون جواب دادم که استتوس من تغییر کرده و مابقی قضایا، هنوز هیچ جوابی ندادند

اشتباه کردی نباید رو همون ایمیل ریپلای کنی!!! باید بری تو سایت سفارت تو قسمت ویزایهای مهاجرتی نوشته question form روش کلیک میکنی باز میشه ادرس ایمیلتو میدی با کیس نامبر با اسم و مشخصات اونجا ایمیل میزنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 00:22)tabangigs نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 21:17)Reza4203 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 00:13)tabangigs نوشته:  تو این مدت پیگری نکرده بودی؟؟؟؟؟ اخرین تماس و ایمیلی که زده بودی و جواب دادن کی بود!!؟ چه مدارکی کم داشتی!!؟ مدارکی که خواسته بودنو فرستاده بودی براشون!!؟

اشتباه کردی نباید رو همون ایمیل ریپلای کنی!!! باید بری تو سایت سفارت تو قسمت ویزایهای مهاجرتی  نوشته question form روش کلیک میکنی باز میشه ادرس ایمیلتو میدی با کیس نامبر با اسم و مشخصات اونجا ایمیل میزنی

خوب اینها در باره نقص مدارک همسر منم همینها رو گفتن که اگه جواب اف بی ای اومد نقص مدارک رو برامون بفرستید. گفتن تا اون موقع هیچ بررسی نمی کنیم. الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان