کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-04-03 ساعت 01:35)samira aslroosta نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 00:22)tabangigs نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 21:17)Reza4203 نوشته:  سلام، هفته قبل از سفارت پیگیری کرده بودم برای ارسال مدارک دومیسایل که بهم جواب دادند نیازی نیست الان اراسال کنید، چون کیس شما توی AP هستش باید صبر کنی هر موقع جواب AP اومد دوباره مدیکال بدی و مدارک مربوطه به دومیسایلی رو بیاری با خودت، روی همون ایمیلی که بهم زده بودند بهشون جواب دادم که استتوس من تغییر کرده و مابقی قضایا، هنوز هیچ جوابی ندادند

اشتباه کردی نباید رو همون ایمیل ریپلای کنی!!! باید بری تو سایت سفارت تو قسمت ویزایهای مهاجرتی  نوشته question form روش کلیک میکنی باز میشه ادرس ایمیلتو میدی با کیس نامبر با اسم و مشخصات اونجا ایمیل میزنی

خوب اینها در باره نقص مدارک همسر منم همینها رو گفتن که اگه جواب اف بی ای اومد نقص مدارک رو برامون بفرستید. گفتن تا اون  موقع هیچ بررسی نمی کنیم. الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟

شما کپی تمام مدارکی که نقص خورد رو برای سفارت بفرستین ضرری نداره فقط هزینه پست داره بعد قاعدتا بعد از رسیدنش باید اپدیت بخورین تو سایت ی جورایی سعی کنید حداکثر هر دوماه به ی نحوی با سفارت در تماس باشین که بدونن پیگیر هستین اگه اپدیت نخورد تماس بگیرین که فرستادین
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-04-03 ساعت 01:49)tabangigs نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 00:22)tabangigs نوشته:  اشتباه کردی نباید رو همون ایمیل ریپلای کنی!!! باید بری تو سایت سفارت تو قسمت ویزایهای مهاجرتی  نوشته question form روش کلیک میکنی باز میشه ادرس ایمیلتو میدی با کیس نامبر با اسم و مشخصات اونجا ایمیل میزنی

خوب اینها در باره نقص مدارک همسر منم همینها رو گفتن که اگه جواب اف بی ای اومد نقص مدارک رو برامون بفرستید. گفتن تا اون  موقع هیچ بررسی نمی کنیم. الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟

شما کپی تمام مدارکی که نقص خورد رو برای سفارت بفرستین ضرری نداره فقط هزینه پست داره بعد قاعدتا بعد از رسیدنش باید اپدیت بخورین تو سایت ی جورایی سعی کنید حداکثر هر دوماه به ی نحوی با سفارت در تماس باشین که بدونن پیگیر هستین اگه اپدیت نخورد تماس بگیرین که فرستادین

من‌ یه تعدادیش رو فرستادم ولی گفتن فقط به دستمون رسیده حتی بازم نمی کنیم تا apتکمیل شه. حالا دوباره ایمیل زدم ببینم چی جواب می دن. رک پرسیدم اگر مدارکی می خوایید بگید
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs
(2017-04-03 ساعت 01:59)samira aslroosta نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 01:35)samira aslroosta نوشته:  خوب اینها در باره نقص مدارک همسر منم همینها رو گفتن که اگه جواب اف بی ای اومد نقص مدارک رو برامون بفرستید. گفتن تا اون  موقع هیچ بررسی نمی کنیم. الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟

من‌ یه تعدادیش رو فرستادم ولی گفتن فقط به دستمون رسیده  حتی بازم نمی کنیم تا apتکمیل شه. حالا دوباره ایمیل زدم ببینم چی جواب می دن. رک پرسیدم اگر مدارکی می خوایید بگید

فرستادن مدارک این خوبی رو داره که سفارتو مجبور میکنه حداقل ی نگاه به پروندتون بکنه ی اپدیت کنه و ی اطلاع رسانی کنه که رسید بدستشون حداقل ادم دلش خوش میشه پرونده گم نشده دلش گرم میشه وقتی مدت طولانی میگذره خبری نمیشه ادم با خودش میگه نکنه پرونده من گم شده باشه!!!؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من حالا ایمیل می زنم و بهشون می گم اگه بعد یه سال بگید کنسل ازتون شکایت می کنم چون من پیگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
سلام دوستان
چهاردهمين روز از بهارتون به خير و شادي

امروز ارمنستان يك نفر رو كلير كرد
YRV2014502002

انشاالله كه موفق باشه
انشاالله كليري تك تك اعضاي گروه
الهي آمين
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zamini1975 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983
(2017-04-03 ساعت 10:16)NariNB نوشته:  سلام دوستان

YRV2014502002

انشاالله كه موفق باشه
الهي آمين

خوش خبر باشي ناري جان
اولين خبر خوب سال رو شما دادي
اميدوارم تا ته سال هي خبر خوب بدي
ممنون
خواهشاً اگر تو سايت مهاجر سرا عضو هستن اعلام كنن ببينيم چند وقته تو پروسه ايد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-04-03 ساعت 00:22)tabangigs نوشته:  اشتباه کردی نباید رو همون ایمیل ریپلای کنی!!! باید بری تو سایت سفارت تو قسمت ویزایهای مهاجرتی  نوشته question form روش کلیک میکنی باز میشه ادرس ایمیلتو میدی با کیس نامبر با اسم و مشخصات اونجا ایمیل میزنی

سلام، من امروز زنگ زدم سفارت و خوشبختانه تونستم با یه نفر صحبت کنم، گفتش که این مشکل سیستمی هستش و نگران نباشید، اونهایی که یکسال از تاریخ مصاحبه شون گذسته باشه اتوماتیک این پیام رو می گیرند و استتوس کیس من رو به AP تغییر داد، فقط یه چیز جالب اتفاق افتاد که این بود که گفت مورد شما کیس خاص بوده و شما از ماه NOV رفتین توی AP و از مارچ نرفته کیستون به AP، در صورتیکه من قبل از NOV حداقل 10 بار به NVC زنگ زده بودم و گفته بودند که کیستون AP هستش، حواستون باشه.
Category: IR1
Apply:2014‎
Interview ‎Date: 29 March 2016‎
Abu ‎dhabi‎
Result: ‎Administrative Processing
Proof of Domicile
پاسخ
خوب خدا رو شکر. من خیلی نگران بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-04-03 ساعت 11:21)bhb32 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 10:16)NariNB نوشته:  سلام دوستان

YRV2014502002

انشاالله كه موفق باشه
الهي آمين

خوش خبر باشي ناري جان
اولين خبر خوب سال رو شما دادي
اميدوارم تا ته سال هي خبر خوب بدي
ممنون
خواهشاً اگر تو سايت مهاجر سرا عضو هستن اعلام كنن ببينيم چند وقته تو پروسه ايد

همسر من که تقریبا شد ۱۱ ماه !!!!
من که تا ۳ ماه پیش امریکا بودم دیگه برگشتم ایران.
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983
دوستان يك سوال
من مجبورم شناسنامه و كارت مليمو عوض كنم و اين سري جديد رو بگيرم
ميگن سري شناسنامه تغيير ميكنه،آيا مشكلي پيش مياد براي سفارت؟
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
سلام
از دوستان كسي شماره اي از سفارت ابوظبي كه پاسخ بدن داره!!!!من از ماه اگوست منتظر AP هستم و سفارت اصلا جواب ايميلي به من و وكيل نميده????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 12:56)Behnazbrojerdi نوشته:  سلام
از دوستان كسي شماره اي از سفارت ابوظبي كه پاسخ بدن داره!!!!من از ماه اگوست منتظر AP هستم و سفارت اصلا جواب ايميلي به من و وكيل نميده????

0097143768311
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979
(2017-04-03 ساعت 11:27)Reza4203 نوشته:  یه چیز جالب اتفاق افتاد که این بود که گفت مورد شما کیس خاص بوده و شما از ماه NOV  رفتین توی AP  و از مارچ نرفته کیستون به AP، در صورتیکه من قبل از NOV حداقل 10 بار به NVC زنگ زده بودم و گفته بودند که کیستون AP هستش، حواستون باشه.

اين كجاش يه چيز جالبه ؟؟
يني شما از مارچ تا نوامبر علاف بودي ؟؟؟؟؟
خدايا اينا ديگه كين. 8 ماه گذاشتنت سر كار
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-04-03 ساعت 11:27)Reza4203 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 01:35)samira aslroosta نوشته:  خوب اینها در باره نقص مدارک همسر منم همینها رو گفتن که اگه جواب اف بی ای اومد نقص مدارک رو برامون بفرستید. گفتن تا اون  موقع هیچ بررسی نمی کنیم. الان به نظرتون چیکار کنیم؟؟

سلام، من امروز زنگ زدم سفارت و خوشبختانه تونستم با یه نفر صحبت کنم، گفتش که این مشکل سیستمی هستش و نگران نباشید، اونهایی که یکسال از تاریخ مصاحبه شون گذسته باشه اتوماتیک این پیام رو می گیرند و استتوس کیس من رو به AP  تغییر داد، فقط یه چیز جالب اتفاق افتاد که این بود که گفت مورد شما کیس خاص بوده و شما از ماه NOV  رفتین توی AP  و از مارچ نرفته کیستون به AP، در صورتیکه من قبل از NOV حداقل 10 بار به NVC زنگ زده بودم و گفته بودند که کیستون AP هستش، حواستون باشه.

با سلام خدمت شما دوست گرامي

شما به همين شماره 0097143768311 زنگ زديد ؟ چوم من با اين شماره تماس گرفتم نشد اصلا صحبت كنم.

با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان منتظر
بنظر ميرسه بيشتر افرادي كه اينجا منتظر هستند با مدت هاي طولاني مال سفارت ابوظبي هستند اين درسته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: