کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-05-22 ساعت 00:43)maryam1983 نوشته:  
(2017-05-22 ساعت 00:09)Reza4203 نوشته:  من امروز رفته بودم سفارت ابوظبی، برای مصاحبه دوم، AP ام 2 هفته پیش انجام شده بود و قرار بود که مدیکال جدید بدم و مدارک مربوط به دومیسایل رو ببرم.
کلی بهم گیر دادند در خصوص مدارک دومیسایل حدودا 40 دقیقه سوال و جواب، در نهایت بهم گفت که پاسپورت رو بزار و پنجشنبه بیا برای گرفتن ویزا.

الان رفتم توی سایت سیس دیدم که دوباره AP  هستم، OR  هم تبدیل به / شده و 1 خطی. لطفا اگه در این زمینه اطلاعات دارین بهم بگین.

ممنون

من شنيدم وقتي پاسپورت رو ميزاريم تو سفارت براي صدور ويزا، دوباره توي سيس وضعيتمون رو AP نشون ميده.

منم شنیدم بعد از or که / میاد بعد از یکی دو روز ویزا صادر میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، NariNB
(2017-05-22 ساعت 09:35)alireza55 نوشته:  سلام به همگي

من ٥ ماهي هست كه وارد امريكا شدم و مثل همه شماها توي پروسه كليرنس بودم به مدت ٤٤٠ روز حدودا ، يه توصيه دارم براتون ، هر چند ميدونم اهميت نميديد ، مثل خودم كه دوستاني كه وارد امريكا شده بودن و ميومدن اينجا توصيه ميكردن اهميت نميدادم، ميگفتم اينا هم دلشون خوشه ها ... ولي به هر حال قدر زمانتونو توي ايران بدونيد ، روزي 20 دفعه اين سايت سيس رو چك نكنيد ، بيشتر خوش باشيد توي ايران ...

سلام , همیشه برام سوال بوده اینایی که میرن با هر ویزایی چه درسی چه .... و میگن نارحتیم و ایران خوب بود و .. چرا وقتی میرن دیگه بر نمی گردن ایران زندگی کنند ؟ اونجا میمونن و میگن قدر ایران رو بودنید . اونی که شرایط زندگی در خارج از کشور را داشته باشه بتونه بمونه و برگرده کلا ایران زندگی کنه بعد از مدت کوتاهی که اونجا بود و این حرف رو بزنه اون درسته حرفش قبول دارم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 11:11)bahmantech نوشته:  

من ٥ ماهي هست كه وارد امريكا شدم و مثل همه شماها توي پروسه كليرنس بودم به مدت ٤٤٠ روز حدودا ، يه توصيه دارم براتون ، هر چند ميدونم اهميت نميديد ، مثل خودم كه دوستاني كه وارد امريكا شده بودن و ميومدن اينجا توصيه ميكردن اهميت نميدادم، ميگفتم اينا هم دلشون خوشه ها ... ولي به هر حال قدر زمانتونو توي ايران بدونيد ، روزي 20 دفعه اين سايت سيس رو چك نكنيد ، بيشتر خوش باشيد توي ايران ...

سلام ,      همیشه برام سوال بوده  اینایی  که میرن  با هر ویزایی  چه درسی  چه ....    و  میگن نارحتیم و ایران خوب بود و ..  چرا وقتی  میرن  دیگه  بر نمی گردن  ایران زندگی کنند ؟  اونجا  میمونن  و  میگن  قدر ایران رو بودنید .  اونی که شرایط  زندگی   در  خارج از کشور را  داشته باشه  بتونه بمونه   و   برگرده کلا ایران زندگی کنه بعد از مدت کوتاهی که اونجا بود  و  این  حرف رو بزنه   اون  درسته   حرفش  قبول دارم  Big Grin

بعضي ها شرايط برگشتن رو ندارن

بعضي ها فقط مجبورن كه برن
دلايل زياده...
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Sudeh ، NariNB
(2017-05-22 ساعت 00:09)Reza4203 نوشته:  من امروز رفته بودم سفارت ابوظبی، برای مصاحبه دوم، AP ام 2 هفته پیش انجام شده بود و قرار بود که مدیکال جدید بدم و مدارک مربوط به دومیسایل رو ببرم.
کلی بهم گیر دادند در خصوص مدارک دومیسایل حدودا 40 دقیقه سوال و جواب، در نهایت بهم گفت که پاسپورت رو بزار و پنجشنبه بیا برای گرفتن ویزا.

الان رفتم توی سایت سیس دیدم که دوباره AP  هستم، OR  هم تبدیل به / شده و 1 خطی. لطفا اگه در این زمینه اطلاعات دارین بهم بگین.

ممنون

اگر سوالهایی که پرسیدن رو بگید خیلی سپاسگذار می شم. و اینکه چه مدارکی برای اثبات سکونت بردید
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام انشالله كه زندگي جديد بر وفق مراد باشه ... دقيققااااا من هنوز نيومده اين حس و دارم كه بيشتر قدر اين روزا رو بدونم و استفاده كنم تازگيا رفتم يه كاري دارم ياد ميگيرم كه وقتي رفتم ازش استفاده كنم و خيلي بهش علاقمند شدم بعضي وقتا تَو دلم ميگم كاش دير تر كلير شم ????( دور از چشم نامزدم ) منظورم اينه كه هر حي به رفتنم نزديكتر ميشه بيشتر قدر ميدونم و ميخوام كه نهايت استفاده رو كنم
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB

ممنون

سلام دوست عزیز تبدیل شدن به یک خطی و / در این مورد طبیعی است و به زودی نبدیل به issued می شوید. ضمنا من وضعیت مشایه شما را دارم ولی بعد از دوخطی شدن
در تاریخ 5 may هنوز or نشدم و روی سایت هم کلیر نشدم می خواستم بدانم که شما چقدر بعد از دوخطی or و کلیر شدید؟ ایا ایمیل برای شما ارسال کردند که جه مدارکی را ببرید؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
دوستان عزیز من الان ارمنستان هستم و سفارت از من خواسته فرم ds260 رو آپدیت کنم لطفا به من بگید چجور اینکارو انجام بدم چون خیلی نگرانم و استرس دارم،لطفا سریع بهم جواب بدید
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي
(2017-05-23 ساعت 14:47)Nooshin1361 نوشته:  سلام به همه
دوستان عزیز من الان ارمنستان هستم و سفارت از من خواسته فرم ds260 رو آپدیت کنم لطفا به من بگید چجور اینکارو انجام بدم چون خیلی نگرانم و استرس دارم،لطفا سریع بهم جواب بدید

سلام نوشین خانم. در امصا اقای sayhoon که اخرین پست رو در قسمت اقدامات احتمالی گذاشتن نحوه تکمیل این فرم قرار داده شده که ظاهرا با فیلتر شکن میشه محتواش رو دید. یکسری به انجا بزنید و یا به ایشان پیام بدین. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، NariNB

چرا اینو خواستن؟ منم CR1 هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
بنده هم در تاریخ 15 می در ابوظبی مصاحبه داشتم.
آفیسر که یک آقای خوشرو و افغانی هم بود گفت همه چیز خوب است ولی نیاز است مراحل اداری طی شود!
فکر میکنم دلیلش کار دولتی من باشه. البته ترجمه معافیت خدمتم رو نبرده بودم که گفت موقعی که ویزات حاضر شد بیارش، ازشم پرسیدم و گفت AP شما ربطی به این ترجمه ای که نیاوردی نداره. یک کاغذ سفیدرنگ هم داد بهم که روش نوشته 221g و قسمت AP و همون ترجمه معافیت رو تیک زده واسم.
حالا سوال من اینه که به نظرتون زودتر ترجمه رو تحویل بدم بهتر نیست؟
با توجه به اینکه من و نامزدم هیچگونه سو سابقه ای نداریم و من خدمت سربازی نرفتم و فقط شغل دولتی دارم تقریبا چقدر Ap من طول میکشه؟
خود آفیسر گفت حدود سه تا چهر ماه دیگه. نمیدونم داستان چیه واقعا.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 20:55)نیمانیما نوشته:  سلام به همه دوستان. من شنیدم که اگه کسی به جز نامه تمکن مالی از بانک ایران اگه نامه ساپورتر از کسی که شهروند آمریکا هست هم ببره ممکنه کلیرنس بخوره؟ ایا این درست هستش و ایا با وجود اینکه کسی نامه حساب بانکی میبره نامه اسپانسر هم ببره بهتره یا نبره ؟ ( برای dv lottery)

دوست عزيز من هر دو مورد رو بردم و خيلي هم هر جفتش مهم بود و AP هم نخوردم . البته من ٢٠١٢ رو عرض مي كنم الان رو نمي دونم
پاسخ
تشکر کنندگان: نیمانیما ، NariNB
(2017-05-23 ساعت 20:41)mahziar_69 نوشته:  با سلام
آفیسر که یک آقای خوشرو و افغانی هم بود گفت همه چیز خوب است ولی نیاز است مراحل اداری طی شود!
فکر میکنم دلیلش کار دولتی من باشه. البته ترجمه معافیت خدمتم رو نبرده بودم که گفت موقعی که ویزات حاضر شد بیارش، ازشم پرسیدم و گفت AP شما ربطی به این ترجمه ای که نیاوردی نداره. یک کاغذ سفیدرنگ هم داد بهم که روش نوشته 221g و قسمت AP و همون ترجمه معافیت رو تیک زده واسم.
با توجه به اینکه من و نامزدم هیچگونه سو سابقه ای نداریم و من خدمت سربازی نرفتم و فقط شغل دولتی دارم تقریبا چقدر Ap من طول میکشه؟

به نظر من به هيچ چيزي كه لاقل ما ميدونيم ربطي نداره مدت زمان اي پي
من خانمم شغلي نداشتم كه بخواد دولتي يا غير باشه و هيچي ديگه
هيچ سو سابقه اي نداشتم و همسرم هم
اما الان ٦ماهه تو اي پي هستم
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mahziar_69 ، NariNB

به همه برای Ap میگن سه یا چهار ماه ... من الان 9 ماه ap هستم .. مثل شما نوع ویزا K1
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
سللام وارد سایت ذیل می شوید فرم برای شما مجددا باز شده است و اطلاعات قبلی هم داخلش هست اگر تغییراتی دارید اعمال می کنید و دوباره submit می کنید
https://ceac.state.gov/IV/SignOut.aspx
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، NariNB ، Nooshin1361

سلام ای پی خوردن از قبل تعیین شدست چون بستگی به فاکتور های مختلف داره من معافیت داشتم و کارم دولتی نبود 5 ساله ازدواج کردم فکر کردم یک ضرب می گیرم اما بخاطر فوق لیسانسم البته فکر می کنم ای پی خوردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان