کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-05-26 ساعت 04:02)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 19:42)Fahimeh Kh نوشته:  با سلام خدمت دوستان محترم منتظر.
همسرم 24 مي پارسال ابوظبي مصاحبه داشت (F2A). بعد از 11 ماه و در تاريخ 3 مي امسال دوخطي و 9 مي از / به Or تبديل شد. بالاخره بعد از يك سال و يك روز، امروز در سايت سفارت كلير شد. Rolleyes  بعد از اين نااميدي طولاني، الان حيلي شوكه هستيم. از كارشناسان و دوستان يه سوال دارم. ميخوام بدونم با توجه به متني كه تو سايت اومده، آيا لازمه دوباره همسرم بره سفارت براي قسم خوردن و مصاحبه مجدد يا پاسپورت و جواب مديكال جديد رو   فقط با EMPOST بفرستيم؟
متن سايت سفارت اينه:
Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.

If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.
Please Re-submit DS-260 and return to the embassy on any working day at 1pm (during Ramadan) along with your passport and new medical examination.
ما قبل از مصاحبه براي پست ثبت نام كرده بوديم.

دوست عزیز
با توجه به اینکه یکسال از مصاحبه همسرتون میگذره باید فرم ds260 رو مجددا سابمیت یا همون اپدیت یا بروزرسانی کنید،که من بهتون توصیه میکنم قبل از هرکاری این فرم رو آپدیت کنید.همینطور نیاز به مدیکال مجدد و انگشت نگاری و مجددا قسم خوردن هست که بعداز ارسال مدارک از طریق پست،سفارت به شما ایمیل میده و یه وقت مشخص میکنه برای انگشت نگاری و قسم،و مصاحبه مجدد هم ندارید،برای من به این شکل بوده،و تجربیات من دراین پروسه هست.به امید موفقیت برای شما و همسرتون،امیدوارم به زودی ویزاشون صادر بشه.

ممنون از پاسختون. براي برخي دوستان ديدم كه آخر متني كه تو سايت سفارت هست نوشته بوده MUST APPEAR IN PERSON FOR OATH... ولي براي ما ننوشته. يعني بازم ممكنه بخوان از همسرم كه بره سفارت؟  Sad راستش من دو سه ماهه كه ايرانم و اگردوباره همسرم بره سفارت نگرانيم كه به عدم حضور من در آمريكا گير بدن اين بار.
و يه سوال ديگه اينكه توي سايت https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv دقيقا بايد چيكار كنيم؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، NariNB
(2017-05-26 ساعت 12:10)Nooshin1361 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
بالاخره ویزای منم ایشود شد و انتظار به سر رسید،ایشالا به زودی زود برای همه دوستان  همچین روزی برسه.ازهمه دوستانی که در این یکسال با راهنمایی و صحبتهاشون به بنده کمک کردن و باعث دلگرمی شدن تشکر میکنم و سپاسگذارم.برای همگی عزیزان آرزوی بهترین های این دنیا رو دارم.سلامت و موفق باشید.

نوشين جان تبريك ميگم بهت و برات بهترين ها رو آرزو ميكنم. اميدوارم سلامت و خوشبخت باشي كنار همسرت.
شروع زندگي مشتركت مبارك عزيزم!
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، NariNB ، mulan1979 ، Yashita
(2017-05-26 ساعت 12:14)Fahimeh Kh نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 04:02)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 19:42)Fahimeh Kh نوشته:  با سلام خدمت دوستان محترم منتظر.
همسرم 24 مي پارسال ابوظبي مصاحبه داشت (F2A). بعد از 11 ماه و در تاريخ 3 مي امسال دوخطي و 9 مي از / به Or تبديل شد. بالاخره بعد از يك سال و يك روز، امروز در سايت سفارت كلير شد. Rolleyes  بعد از اين نااميدي طولاني، الان حيلي شوكه هستيم. از كارشناسان و دوستان يه سوال دارم. ميخوام بدونم با توجه به متني كه تو سايت اومده، آيا لازمه دوباره همسرم بره سفارت براي قسم خوردن و مصاحبه مجدد يا پاسپورت و جواب مديكال جديد رو   فقط با EMPOST بفرستيم؟
متن سايت سفارت اينه:
Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.

If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.

New medical examination is required.
Please Re-submit DS-260 and return to the embassy on any working day at 1pm (during Ramadan) along with your passport and new medical examination.
ما قبل از مصاحبه براي پست ثبت نام كرده بوديم.

دوست عزیز
با توجه به اینکه یکسال از مصاحبه همسرتون میگذره باید فرم ds260 رو مجددا سابمیت یا همون اپدیت یا بروزرسانی کنید،که من بهتون توصیه میکنم قبل از هرکاری این فرم رو آپدیت کنید.همینطور نیاز به مدیکال مجدد و انگشت نگاری و مجددا قسم خوردن هست که بعداز ارسال مدارک از طریق پست،سفارت به شما ایمیل میده و یه وقت مشخص میکنه برای انگشت نگاری و قسم،و مصاحبه مجدد هم ندارید،برای من به این شکل بوده،و تجربیات من دراین پروسه هست.به امید موفقیت برای شما و همسرتون،امیدوارم به زودی ویزاشون صادر بشه.

ممنون از پاسختون. براي برخي دوستان ديدم كه آخر متني كه تو سايت سفارت هست نوشته بوده MUST APPEAR IN PERSON FOR OATH... ولي براي ما ننوشته. يعني بازم ممكنه بخوان از همسرم كه بره سفارت؟  Sad راستش من دو سه ماهه كه ايرانم و اگردوباره همسرم بره سفارت نگرانيم كه به عدم حضور من در آمريكا گير بدن اين بار.
و يه سوال ديگه اينكه توي سايت https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv دقيقا بايد چيكار كنيم؟!
دوست عزیز راجع به اینکه همسرتون نیاز به مصاحبه مجدد دارن یا نه بستگی به سفارت و آفیسر مربوطه داره،برای من مصاحبه نداشت و عرض کردم خدمتتون که فقط انگشت نگاری و قسم بود.توی سایتی هم که فرمودید باید ثبت نام کنید چون بعد از کلیر شدن نیاز به گرفتن کریر نامبر دارید برای ارسال مدارکتون از طریق پست دی اچ ال.طریقه ثبت نام در پست هایی که دوستان گذاشتن مفصل هست.به فروم مربوطه برید و مطالعه کنید و دقیق انجام بدید.موفق باشید.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
(2017-05-26 ساعت 15:05)maryam1983 نوشته:  
بالاخره ویزای منم ایشود شد و انتظار به سر رسید،ایشالا به زودی زود برای همه دوستان  همچین روزی برسه.ازهمه دوستانی که در این یکسال با راهنمایی و صحبتهاشون به بنده کمک کردن و باعث دلگرمی شدن تشکر میکنم و سپاسگذارم.برای همگی عزیزان آرزوی بهترین های این دنیا رو دارم.سلامت و موفق باشید.

نوشين جان تبريك ميگم بهت و برات بهترين ها رو آرزو ميكنم. اميدوارم سلامت و خوشبخت باشي كنار همسرت.

مریم عزیز
ممنونم از پیام و حس قشنگت،امیدوارم به زودی روز ایشود شدن ویزات برسه و با خوشحالی تمام در کنار همسرت به خوشبختی و آرامش برسی عزیزم.سپاسگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: atessa ، bhb32 ، maryam1983 ، NariNB ، mulan1979

نوشين عزيز خيلي خيلي مباركت باشه و اميدوارم فصل جديد زندگيت اونقدر سرشار از عشق و شادي باشه كه تنش هاي يكسال اخير رو به فراموشي بسپري
در لحظه هاي شيرين وصال براي ماهم دعا كن
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، NariNB ، mulan1979
(2017-05-26 ساعت 15:24)Nooshin1361 نوشته:  

مریم عزیز
ممنونم از پیام و حس قشنگت،امیدوارم به زودی روز ایشود شدن ویزات برسه و با خوشحالی تمام در کنار همسرت به خوشبختی و آرامش برسی عزیزم.سپاسگذارم.

دوست عزیز
بسیار تبریک میگم و شروع زندگی فوق العاده ای رو براتون آرزو میکنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، NariNB ، mulan1979 ، عدلی
(2017-05-26 ساعت 15:29)fb2016 نوشته:  

نوشين عزيز خيلي خيلي مباركت باشه و اميدوارم فصل جديد زندگيت اونقدر سرشار از عشق و شادي باشه كه تنش هاي يكسال اخير رو به فراموشي بسپري

دوست عزیزم بسیار بسیار ممنونم از اینهمه دعا و آرزوی قشنگی که برای من کردید،امیدوارم هزاران برابر این آرزوهای قشنگ برای شما و همسرتون باشه.به امید موفقیت هرچی زودتر برای شما در این پروسه طاقت فرسا.خوشبخت و عاقبت بخیر باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، maryam1983 ، NariNB ، bhb32 ، mulan1979 ، عدلی
(2017-05-26 ساعت 17:28)atessa نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 15:05)maryam1983 نوشته:  نوشين جان تبريك ميگم بهت و برات بهترين ها رو آرزو ميكنم. اميدوارم سلامت و خوشبخت باشي كنار همسرت.

مریم عزیز

دوست عزیز
بسیار تبریک میگم و شروع زندگی فوق العاده ای رو براتون آرزو میکنم .

با سپاس از شما دوست عزیز،امیدوارم این شادی ها همواره در زندگی شما هم باشه.موفق باشی دوست عزیزم.
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32

بزنيد دست قشنگه رو????????????
جيغ دست هورااااااااااااااااا???????????????????????????????????????
مباركه باشه
چه خبر خوبي
خيلي خيلي خوشحال شدم
انشاالله پله هاي موفقيت رو همينجوري تند تند بري بالا
ماها رو تنها نذار و بهمون سر بزن
خوشحال ميشيم

جيغ دست هوراااااااااااااااااا??????????????????
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-05-26 ساعت 15:29)fb2016 نوشته:  

اوخي
چه قشنگ
گريه ام گرفت

راست ميگه دوستمون دعامون كن?
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، bhb32 ، inanna ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، عدلی

مریم عزیز
نوشين جان مباركه عزيزم
يه سوْال شما، سفارت به شما گفت كه بايد دوباره براي انگشت نگيري و قسم خوردن مراجعه كنين؟؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، NariNB ، bhb32
(2017-05-26 ساعت 23:05)NariNB نوشته:  

مباركه باشه
چه خبر خوبي
خيلي خيلي خوشحال شدم
خوشحال ميشيم

نارین عزیزم ایشالا به زودی برای شما جیغ دست و هورا بکشیم اینجاا،یکی یکی به زودی در چندروز آینده کلیر میشید ایشالاااا،برات بهترین ها رو آرزو میکنم عزیزم،من اینجا هستم همیشه و هرکمکی از دستم بربیاد انجام میدم.خوشبخت بشی دوستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32
(2017-05-27 ساعت 00:39)vanima نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 15:05)maryam1983 نوشته:  نوشين جان تبريك ميگم بهت و برات بهترين ها رو آرزو ميكنم. اميدوارم سلامت و خوشبخت باشي كنار همسرت.

مریم عزیز
نوشين جان مباركه عزيزم
يه سوْال شما، سفارت به شما گفت كه بايد دوباره براي انگشت نگيري و قسم خوردن مراجعه كنين؟؟

ممنونم وانیما جان،ایشالا به زودی کلیری شما
عزیزم چون یکسال از مصاحبه ام گذشته بود وقتی پاس رو با دی اچ ال فرستادم و به دستشون رسید بلافاصله بهم ایمیل دادن که فرم ds260 رو اپدیت کن و وقتی انجام دادی به ما ایمیل بده وخبر بده که انجام شده ،که بعدش بهت وقت بدیم بیای سفارت برای انگشت نگاری و قسم،که منم انجام دادم و بقیه کارا.واسه شما ایشالا یکسال نمیشه و خیلی زودتر کلیر میشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NariNB ، bhb32 ، vanima
(2017-05-27 ساعت 01:54)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 23:05)NariNB نوشته:  

مباركه باشه
چه خبر خوبي
خيلي خيلي خوشحال شدم
خوشحال ميشيم

نارین عزیزم ایشالا به زودی برای شما جیغ دست و هورا بکشیم اینجاا،یکی یکی به زودی در چندروز آینده کلیر میشید ایشالاااا،برات بهترین ها رو آرزو میکنم عزیزم،من اینجا هستم همیشه و هرکمکی از دستم بربیاد انجام میدم.خوشبخت بشی دوستم.

ممنون دوستم
انشاالله شما هم زندگي خوب و سرشار از عشق و انرژي رو هر چه زودتر تجربه كني
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، armehraboon
(2017-05-27 ساعت 02:13)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 00:39)vanima نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 15:24)Nooshin1361 نوشته:  مریم عزیز
نوشين جان مباركه عزيزم

ممنونم وانیما جان،ایشالا به زودی کلیری شما
عزیزم چون یکسال از مصاحبه ام گذشته بود وقتی پاس رو با دی اچ ال فرستادم و به دستشون رسید بلافاصله بهم ایمیل دادن که فرم ds260 رو اپدیت کن و وقتی انجام دادی به ما ایمیل بده وخبر بده که انجام شده ،که بعدش بهت وقت بدیم بیای سفارت برای انگشت نگاری و قسم،که منم انجام دادم و بقیه کارا.واسه شما ایشالا یکسال نمیشه و خیلی زودتر کلیر میشید
عزیزم پس مدیکال رو کی انجام‌می دی. چون جز مدارکی که با دی اچ ال می فرستی مگه نباید مدیکال مجدد هم باشه؟ اون موقع که برای انگشت نگاری مجدد می ری یا یه دوز دیگه رفتی مدیکال دوباره رو انجام دادی و یه دور دیگه هم برای قسم مجدد و انگشت نگاری باید بری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان