کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
فعلا كه بايد منتظر نظر دادگاه عالي باشيم
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 02:12)samira aslroosta نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 00:37)Yashita نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 13:02)Mahshhhıd نوشته:  برعکس چیزی که فکر میکردم سفارت ارمنستان خیلی بی مسئولیت تر نسبت به باقی سفارتاست !!!!! هیچوقت جواب درستی نمیدن و راهنمایی نمی کنن که چه کاری باید انجام بدیم !!!

وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad
شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم آمریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید

ای واااای خدا نکنه...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 10:22)nina111 نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 00:37)Yashita نوشته:  وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad
شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم آمریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید
دوستان کسی میدونه اگه وضعیت در حالت expring soonبمونه، مشکلی پیش میاد یا نه؟ چون تلفن که جواب نمیدن ایمیل رو هم که زدیم اما پاسخ ندادن!
مدرکی بفرستیم  ؟

شما منتظر جواب ايميل باشين
اگر تا پنج روز كاري جواب ايميلتون رو ندادن مجددا ايميل بزنين
وقتي به سفارت زنگ زدين با فرد ايراني صحبت كردين يا انگليسي زبان؟
اگر با ايراني صحبت كردين بهتون پيشنهاد ميدم اين دفعه با انگليسي زبان صحبت كنين
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
(2017-06-03 ساعت 10:53)NariNB نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 10:22)nina111 نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 02:12)samira aslroosta نوشته:  شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم آمریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید
دوستان کسی میدونه اگه وضعیت در حالت expring soonبمونه، مشکلی پیش میاد یا نه؟ چون تلفن که جواب نمیدن ایمیل رو هم که زدیم اما پاسخ ندادن!
مدرکی بفرستیم  ؟

شما منتظر جواب ايميل باشين
اگر تا پنج روز كاري جواب ايميلتون رو ندادن مجددا ايميل بزنين
وقتي به سفارت زنگ زدين با فرد ايراني صحبت كردين يا انگليسي زبان؟
اگر با ايراني صحبت كردين بهتون پيشنهاد ميدم اين دفعه با انگليسي زبان صحبت كنين

انگلیسی زبان بود. اما گفت فقط با ایمیل پاسختون رو میدیم!!
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
سوالي برام پيش اومده لطفا كمكم كنيد. از قضا وقتي بعد از مصاحبه ap ميخوريم، در سايت سفارت case status بايد processing pending بشه. ايا درسته؟  من از اولين روز مصاحبه تا امروز interview scheduled هستش و حتي با اپديت هم تغييري نكرده. اين عاديه؟
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-06-03 ساعت 22:09)واهيك آقاجاني نوشته:  سلام دوستان
سوالي برام پيش اومده لطفا كمكم كنيد. از قضا وقتي بعد از مصاحبه ap ميخوريم، در سايت سفارت case status بايد processing pending بشه. ايا درسته؟  من از اولين روز مصاحبه تا امروز interview scheduled هستش و حتي با اپديت هم تغييري نكرده. اين عاديه؟

سلام دوست عزیز

نخیر، اگر AP بخورین وضعیت کیس به Administrative Processing تغییر می کنه. احتمالا صفحۀ شما رو در سایت هنوز آپدیت نکردن که البته زیاد هم مهم نیست، ولی می تونین تماس بگیرین و بخواین که درستش کنن.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، bhb32 ، NariNB
(2017-06-03 ساعت 23:34)hesgan نوشته:  
(2017-06-03 ساعت 22:09)واهيك آقاجاني نوشته:  سلام دوستان

سلام دوست عزیز

نخیر، اگر AP بخورین وضعیت کیس به Administrative Processing تغییر می کنه. احتمالا صفحۀ شما رو در سایت هنوز آپدیت نکردن که البته زیاد هم مهم نیست، ولی می تونین تماس بگیرین و بخواین که درستش کنن.

ممنون دوست عزيز ، اگه بخواهم از امريكا با سفارت تماس بگيرم ، شماره تماس خاصي داره ؟ و چه تو ساعتهايي بايد تماس گرفت . قبلا از راهنماييتون خيلي ممنونم.
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا
یکی از دوستان من تقریبا یکساله که توی administrative pricessing گیر کرده. حالا یه اپدیت خورده و بجاش نوشته at nvc. به نظرتون معنیش چیه؟
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-04 ساعت 07:24)negar6043 نوشته:  دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا
یکی از دوستان من تقریبا یکساله که توی administrative pricessing گیر کرده. حالا یه اپدیت خورده و بجاش نوشته at nvc. به نظرتون معنیش چیه؟

یکی از بچه ها این اتفاق براش افتاده بود با سفارت تماس گرفته بود گفته بودن نگران نباشین سایت پیش فرض بعد یکسال اینو میزنه ما درستش میکنیم فقط فرم ds260 رو اپدیت کنین دوباره پرش کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB ، bhb32 ، negar6043
ما دوباره فرم ds 260 و ds 261 رو آپدیت کردیم. جالبه که هردو رو ناقص نشون میداد. یعنی ما کامل پر نکردیم. اما حالا دوباره آپدیت کردیم و کامل شد complete. بعد ازون توی سایت سیس آپدیت شدیم اما استتوس تغییری نکرده!
F2A

اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، NariNB ، mulan1979 ، bhb32
(2017-06-01 ساعت 13:02)Mahshhhıd نوشته:  برعکس چیزی که فکر میکردم سفارت ارمنستان خیلی بی مسئولیت تر نسبت به باقی سفارتاست !!!!! هیچوقت جواب درستی نمیدن و راهنمایی نمی کنن که چه کاری باید انجام بدیم !!!

وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad

سلام دوستان، ap شوهر من 16 ماه طول کشید، معمولا بعد از 1 سال دیگه زود می یاد و ایشااله زیاد طولانی نمی شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Yashita ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-05-30 ساعت 12:47)minaz00 نوشته:  سلام دوستان یه سوال .. ما یه کیس دو نفره هستیم که الان یک نفرمون کلیر شده و برای پیکاپ ویزا درخواست دادیم. اژانس موقع پرینت رسید کوریر رسید رو برای هر دو نفر دو سری پرینت گرفت و یک سریش رو به همراه مدارک نفر کلیر شده فرستاد به پیک و اون یکی رسید رو داد دست من که هر وقت کلیر شدم با مدارک بفرستم سفارت.
سوال من اینه که وقتی گزینه کنسولگری از من درخواست مدارک کرده میزنیم اسم کیس هارو جدا میاره و چند خط زیرش نوشته درصورتی که مراحل انجام نشده ادامه درخواست ممکنه باعث ایجاد تاخیر و تلاش برای گول زدن و این حرفا بشه.
آیا این روندی که آژانس انجام داده منطقیه یا نباید رسید کوریر برای منی که هنوز کلیر نشدم درخواست می داد. ممنون اگه کسی که در جریانه جواب بده.

هيچ مشكلي نيست
ما حتي قبل از اينكه كلير بشيم اين كار رو كرديم
جهت ارسال مدارك ناقص
يكي از بچه ها هم مثل ما اين كار رو انجام دادن
قبل از كليري و بعد از چند ماه كلير شدن و ويزاشون رو گرفتن
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، maryam1983 ، NariNB

مدرکی بفرستیم ؟
F2A

اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 23:32)nina111 نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 00:37)Yashita نوشته:  وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad
مدرکی بفرستیم  ؟

دوست عزیز سلام

میخواستم بگم ابوظبی به ایمیل من این هفته ظرف مدت 3 روز جواب داد که واقعا سریع بود. شما کی ایمیل زدید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-06-06 ساعت 01:59)atessa نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 23:32)nina111 نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 02:12)samira aslroosta نوشته:  شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم آمریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید
مدرکی بفرستیم  ؟

دوست عزیز سلام

میخواستم بگم ابوظبی به ایمیل من این هفته ظرف مدت 3 روز جواب داد که واقعا سریع بود. شما کی ایمیل زدید ؟

امروز میشه ۵ روز که ایمیل زدیم، اما پاسخی ندادن
F2A

اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB