کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-05-30 ساعت 17:49)nina111 نوشته:  دوستان امروز ساست سیس رو چک کردم این پیام اومده. باید چیکار کنم؟

Section 203(g) of the Immigration and Nationality Act requires that your registration be canceled and any petition approved on your behalf canceled, if you do not apply for your immigrant visa within one year of being advised to do so.

You were advised of this requirement over 1 year ago, but we have not received a response from you since then. As a result, your application for a visa has been canceled and any petition approved on your behalf has also been canceled.

Your application may be reinstated and any petition revalidated if, within one year, you can establish that your failure to pursue your immigrant visa application was due to circumstances beyond your control. Please provide a written statement to the Embassy or Consulate outlining the circumstances beyond your control and noting that you still wish to pursue this visa petition.

سلام
فكر كنم يكي از دوستان هم قبلا وضعيتي مشابه شما داشتن
بايد زنگ بزنين به سفارتتون، بگين الان يكسالِ كه از مصاحبه من گذشته و الان سايت سيس اين پيغام رو داده
براتون درستش ميكنن
نگران نباشين اين روند طبيعي ِ بعد يكسال اي پي
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، armehraboon ، bhb32
(2017-05-30 ساعت 12:44)NariNB نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:12)Nagh نوشته:  دوستان كسي تا به حال به سفارت ارمنستان تماس داشته ؟ داخلي خاصي داره براي پرسيدن اطلاعات پرونده؟

سلام
من تا حالا چند بار زنگ زدم داخلي خاصي نداشت
هر بار هم كه زنگ زدم گفتن پرونده دست ما نيست از دست ما خارج شده رفته اف بي آي

مرسي از پاسختون، من امريكا هستم و از اينجا تماس گرفتم و خيلي با لحن بدي بهم گفتن دست ما نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-05-30 ساعت 19:10)Sudeh نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 12:40)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 18:02)Sudeh نوشته:  یعنی این مدت هیچ کیس مهاجرتی کلیر نشده؟
همه لاتاری بودن؟!

چند نفری مهاجرتی هم کلیر شدن از جمله خوده من که بعداز یکسال،کلیرشدم.

خدارو شکر
تبریک میگم نوشین جان
ایشالله قسمت بقیه بچه ها
سپاس سوده عزیز،ایشالااا قسمت همه دوستان.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، Sudeh
(2017-05-31 ساعت 00:00)Nagh نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:44)NariNB نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:12)Nagh نوشته:  دوستان كسي تا به حال به سفارت ارمنستان تماس داشته ؟ داخلي خاصي داره براي پرسيدن اطلاعات پرونده؟

سلام

مرسي از پاسختون، من امريكا هستم و از اينجا تماس گرفتم و خيلي با لحن بدي بهم گفتن دست ما نيست

بله عزيزم
كلا اعصاب و روان ندارن
هر بار هم ميگن دست ما نيست
بي اعصابن ديگه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-05-30 ساعت 21:43)NariNB نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 17:49)nina111 نوشته:  دوستان امروز ساست سیس رو چک کردم این پیام اومده. باید چیکار کنم؟

Section 203(g) of the Immigration and Nationality Act requires that your registration be canceled and any petition approved on your behalf canceled, if you do not apply for your immigrant visa within one year of being advised to do so.

You were advised of this requirement over 1 year ago, but we have not received a response from you since then. As a result, your application for a visa has been canceled and any petition approved on your behalf has also been canceled.

Your application may be reinstated and any petition revalidated if, within one year, you can establish that your failure to pursue your immigrant visa application was due to circumstances beyond your control. Please provide a written statement to the Embassy or Consulate outlining the circumstances beyond your control and noting that you still wish to pursue this visa petition.

سلام
فكر كنم يكي از دوستان هم قبلا وضعيتي مشابه شما داشتن
بايد زنگ بزنين به سفارتتون، بگين الان يكسالِ كه از مصاحبه من گذشته و الان سايت سيس اين پيغام رو داده
براتون درستش ميكنن
نگران نباشين  اين روند طبيعي ِ بعد يكسال اي پي

تماس گرفتیم اما به هیچ عنوان جواب ندادن و گفتن فقط ایمیل بزنید!!
خیلی سیستم غیر منطقی دارن اینا. الان موندیم چکار کنیم????
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 12:22)Fahimeh Kh نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 11:52)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 10:57)samira aslroosta نوشته:  وقتی بعد از یک سال این فرم رو اپ دیت کرد چه مدارکی رو باید به سفارت پست کنن تا وقت مجدد برای قسم خوردن بدن؟؟ نکنه یه بار باید برن ترکیه مدیکال بدن و اونو پست کنن سفارت و بعد اونها وقت تایین می کنن دوباره برن ترکیه قسم بخورن؟؟
در ضمن مثل اینکه زمان کلیری با لای یکسال شده. همه کلیر شده ها تقریبا بالای یکسالن. من فکر می کنم برای اینکه ملت رو دوباره بکشن ترکیه و پول خرج کنن

دوست عزیز زمانی که کلیر شدید همه اینکارها باید انجام بشه،فرم مجدد،مدیکال،انگشت نگاری و قسم.برای پست هم کلیه مدارکی که ازتون میخوان رو باید بفرستید.به برگه ای که زمان مصاحبه بهتون دادن باید مراجعه کنید،نقص مدارک اگه دارید باضافه پاس و کپی.بعداز کلیری همه اینها در یک مرحله رفتن به ترکسه انجام میشع.موفق باشید

ممنون از پاسخ دقيق و دلسوزانه تون. فرم رو آپديت كرديم. نقص مدارك نداشتيم.
برنامه مون اينه كه اين هفته بريم براي تمديد مديكال و خودمون جوابش و پاس رو ببريم ابوظبي (سفارت) تحويل بديم تا اگر كاري لازمه همون روز انجام بديم تو سفارت. همسر من انگشت نگاري و قسم رو روز مصاحبه اش انجام داده بوده. ولي ظاهرا طبق تجربه دوستان چون بالاي يك سال شد، مجدد بايد انجام بشه! ( هرچند كه اثر انگشت تو صد سال تفاوتي نميكنه چه برسه به يك سال! جز تحميل هزينه اضافي هدف ديگه اي هم دارن آياااا؟!!)
دوستان تاييد ميكنيد اين برنامه رو؟ و اينكه اگر ما يكشنبه پاس هارو ببريم سفارت، ويزا رو كي تحويل ميدن؟ چند روز طول مي كشه؟

سلام به شما

لزوما انتظار بیش از یکسال دلیل مصاحبه مجدد نیست !
البته میتونه انافق بیفته...
ولی توی سایت سفارت این مضوضع رو اعلام میکنند...
چون اصولا نویت مصاحبه ها صبح هست...
حالا همچین جیزی از شما خواستند؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یه حدود یک ماه پیش انکارا مصاحبه داشتم و کلیر خوردم . سایت سیس روز مصاحبه اپدیت شد و بعد روز سوم وچهارم دو بار پشت هم اپدیت شد ولی سایت سفارت هر چهار روز یکبار داره اپدیت میشه تقریبا.. میخواستم بدونم کسی نظری داره که چه اتفاقی داره تو سفارت میفته؟ چون تا اونجا که من میدونم مدارک کیس رو سفارت برای ap مسول بررسی نیست ... ممنون میشم اگر از دوستان کسی نظری داره برام بنویسه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 18:35)NariNB نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 00:00)Nagh نوشته:  
(2017-05-30 ساعت 12:44)NariNB نوشته:  سلام

بله عزيزم
كلا اعصاب و روان ندارن
بي اعصابن ديگه

برعکس چیزی که فکر میکردم سفارت ارمنستان خیلی بی مسئولیت تر نسبت به باقی سفارتاست !!!!! هیچوقت جواب درستی نمیدن و راهنمایی نمی کنن که چه کاری باید انجام بدیم !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashita ، NariNB
(2017-06-01 ساعت 07:17)armehraboon نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 12:22)Fahimeh Kh نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 11:52)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز زمانی که کلیر شدید همه اینکارها باید انجام بشه،فرم مجدد،مدیکال،انگشت نگاری و قسم.برای پست هم کلیه مدارکی که ازتون میخوان رو باید بفرستید.به برگه ای که زمان مصاحبه بهتون دادن باید مراجعه کنید،نقص مدارک اگه دارید باضافه پاس و کپی.بعداز کلیری همه اینها در یک مرحله رفتن به ترکسه انجام میشع.موفق باشید

ممنون از پاسخ دقيق و دلسوزانه تون. فرم رو آپديت كرديم. نقص مدارك نداشتيم.
برنامه مون اينه كه اين هفته بريم براي تمديد مديكال و خودمون جوابش و پاس رو ببريم ابوظبي (سفارت) تحويل بديم تا اگر كاري لازمه همون روز انجام بديم تو سفارت. همسر من انگشت نگاري و قسم رو روز مصاحبه اش انجام داده بوده. ولي ظاهرا طبق تجربه دوستان چون بالاي يك سال شد، مجدد بايد انجام بشه! ( هرچند كه اثر انگشت تو صد سال تفاوتي نميكنه چه برسه به يك سال! جز تحميل هزينه اضافي هدف ديگه اي هم دارن آياااا؟!!)
دوستان تاييد ميكنيد اين برنامه رو؟ و اينكه اگر ما يكشنبه پاس هارو ببريم سفارت، ويزا رو كي تحويل ميدن؟ چند روز طول مي كشه؟

سلام به شما

سلام دوست عزیز
من مصاحبه مجدد نداشتم،فقط چون یک سال از مصاحبه ام گذشته بود گفتن برای انگشت نگاری و قسم مجددا به سفارت بیایید،به محض رفتن هم فقط تبریک گفتن و اثر انگشت گرفتن و دوباره قسم خوردم،کلا ۵دقیقه هم زمان نبرد توی باجه آفیسر.اگر نیاز به مصاحبه باشه که از قبل ایمیل میدن و دلیل مصاحبه هم میگن.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، maryam1983 ، جواد حبيبي ، NariNB ، Sudeh
(2017-06-01 ساعت 13:17)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 07:17)armehraboon نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 12:22)Fahimeh Kh نوشته:  ممنون از پاسخ دقيق و دلسوزانه تون. فرم رو آپديت كرديم. نقص مدارك نداشتيم.

سلام به شما

سلام دوست عزیز
من مصاحبه مجدد نداشتم،فقط چون یک سال از مصاحبه ام گذشته بود گفتن برای انگشت نگاری و قسم مجددا به سفارت بیایید،به محض رفتن هم فقط تبریک گفتن و اثر انگشت گرفتن و دوباره قسم خوردم،کلا ۵دقیقه هم زمان نبرد توی باجه آفیسر.اگر نیاز به مصاحبه باشه که از قبل ایمیل میدن و دلیل مصاحبه هم میگن.

سلام به شما دوست عزیز و سپاس از پاسخ شما

چه ساعتی یه سفارت مراجغه گردید؟
کدوم سفارت؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 17:12)armehraboon نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 13:17)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 07:17)armehraboon نوشته:  سلام به شما

سلام دوست عزیز

کدوم سفارت؟

سفارت که از امضا مشخصه دوست عزیز،سفارت ارمنستان.در ابتدا به من ایمیل دادن ساعت ۴عصر سفارت باشم،ولی مجددا ساعت ۱بهم ایمیل دادن که ساعت ۲:۳۰ سفارت باشم.لزوما فقط صبح ها مصاحبه نیست.چون ساعت ۲ظهربه بعد بیش از ده نفر از دوستان لاتاری بودن که برای مصاحبه تشریف اورده بودن سفارت.بعضی ها صبح وقت مصاحبه داشتن و بعضی ها ظهر تا عصر.برای من هم که فقط انگشت نگاری و قسم بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، NariNB
(2017-06-01 ساعت 17:50)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 17:12)armehraboon نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 13:17)Nooshin1361 نوشته:  سلام دوست عزیز

کدوم سفارت؟

سفارت که از امضا مشخصه دوست عزیز،سفارت ارمنستان.در ابتدا به من ایمیل دادن ساعت ۴عصر سفارت باشم،ولی مجددا ساعت ۱بهم ایمیل دادن که ساعت ۲:۳۰ سفارت باشم.لزوما فقط صبح ها مصاحبه نیست.چون ساعت ۲ظهربه بعد بیش از ده نفر از دوستان لاتاری بودن که برای مصاحبه تشریف اورده بودن سفارت.بعضی ها صبح وقت مصاحبه داشتن و بعضی ها ظهر تا عصر.برای من هم که فقط انگشت نگاری و قسم بود.

درسته دقت نگردم اصلا Big Grin

البته منظور از مصاحبه مجدد بعد یکسال که بعضی از دوستان میگن بیشتر همین تکرار قسم و انگشت نگاری هست تا لزوما یک مصاحبخ جدید...
مگر موارد حاص که فرایند مصاحبه دوبارخ تکرار بشه...

البته مواردی هم بودند با انتظار بیشتر یکسال ولی همین کار رو هم انجام نداند...خلاصه زیاد چای نگرانی برای هیچ کدوم از سایر دوستان عزیز نیست....
ممنون از پاسخ شما....
بیشتر هدف اطلاع رسانی برای سایر دوستان بود از ظرح این سوال....

امیدوارم به سرعت کارهای رفتن شما جور بشه...

شاد . موفق باشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-06-01 ساعت 13:02)Mahshhhıd نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 18:35)NariNB نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 00:00)Nagh نوشته:  مرسي از پاسختون، من امريكا هستم و از اينجا تماس گرفتم و خيلي با لحن بدي بهم گفتن دست ما نيست

بله عزيزم
كلا اعصاب و روان ندارن
بي اعصابن ديگه

برعکس چیزی که فکر میکردم سفارت ارمنستان خیلی بی مسئولیت تر نسبت به باقی سفارتاست !!!!! هیچوقت جواب درستی نمیدن و راهنمایی نمی کنن که چه کاری باید انجام بدیم !!!

وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 00:37)Yashita نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 13:02)Mahshhhıd نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 18:35)NariNB نوشته:  بله عزيزم
كلا اعصاب و روان ندارن
بي اعصابن ديگه

وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad
شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم امریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید
پاسخ
تشکر کنندگان: Yashita ، NariNB
(2017-06-02 ساعت 02:12)samira aslroosta نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 00:37)Yashita نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 13:02)Mahshhhıd نوشته:  برعکس چیزی که فکر میکردم سفارت ارمنستان خیلی بی مسئولیت تر نسبت به باقی سفارتاست !!!!! هیچوقت جواب درستی نمیدن و راهنمایی نمی کنن که چه کاری باید انجام بدیم !!!

وای که خدا بگم چیکارشون کنه آخه.... خیلی سفارت مزخرفیه، خیلی... شوهر من تو ایران از اکتبر تو کلیرنسه من و پسر7 ساله ام هم تو آمریکا تنها  Sad  Sad  Sad
شوهر منم از جولای و من دیگه بیشتر از این نمی تونم ایران بمونم و اواخر آگوست با پسر ۸ ساله ام می رم آمریکا. می گم نکنه خیلی بیشتر از یک سال طول بکشه بره رو دوسال. عزیزانی که اینجا حضور دارن کیا بیشتر از یکسال هستن و ایا به دوسال کسی رسیده؟؟ خواهشن بگید
دوستان کسی میدونه اگه وضعیت در حالت expring soonبمونه، مشکلی پیش میاد یا نه؟ چون تلفن که جواب نمیدن ایمیل رو هم که زدیم اما پاسخ ندادن!
مدرکی بفرستیم ؟
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB