کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-08-17 ساعت 12:55)Sasa-t نوشته:  دوستان سلام

من بعد از ۱۴ ماه و نیم توی ای پی بودن دیشب کلیر شدم. بعد از یکساله شدن و تغییر وضعیتم تو سایت سیس از AP به Expiring soon به سفارت ایمیل دادم و اطلاع دادم که بعد از تقریبا سه هفته وضعیت به حالت قبل برگشت. همچنین فرم DS-260 رو هم خودم ریسابمیت کردم و براشون فرستادم که در هر دو مرحله بالا من اپدیت شدم (به تاریخ ۲۰ ژوئن) دیگه اپدیتی نداشتم تا اینکه دو هفته پیش به سفارت ایمیل دادم که ۱۴ ماه هست توی ای پی هستم و لطفا به من وضعیتم رو بگن و آیا باید بیام برای مدیکال جدید یا خیر؟ که جوابی دریافت نکردم و اپدیتی نشدم تا پریشب ۱۵ آگوست که اپدیت شدم و همینطور ۱۶ آگوست که همراه با or شدن بود. دو خطی رو دیشب چک کردم که دو خطی نبود و یه خطی هست همچنان. در سایت سفارت نیز اطلاع از کلیری به تاریخ ۱۶ آگوست را دادن. انشالله این شروعی برای کلیری خانوادگی ها باشه.

در ضمن نوشتن که ویزا در این ماه آماده نیست و ندارن و باید بعد از ۱ اکتبر تا قبل از ۱ دسامبر به سفارت همراه با مدیکال و پاسپورت شخصا حضور پیدا کنم.

سلام
انشاالله بسلامتي و دل خوش
خيلي خوشحال شدم
هورااااااااااااااااااااا
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Sasa-t
امروز دوشنبه 30 مرداد 1396 سفارت در ارمنستان تعداد 18 كيس لاتاري رو كلير كرد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، mulan1979 ، maryam1983
(2017-08-21 ساعت 10:51)bhb32 نوشته:  امروز دوشنبه 30 مرداد 1396 سفارت در ارمنستان تعداد 18 كيس لاتاري رو كلير كرد

كلا ماها بوقيم
كيس خانوادگي بوقِ

بوق بوق بوق بوق
خخخخخخخخخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
(2017-08-21 ساعت 11:22)NariNB نوشته:  
(2017-08-21 ساعت 10:51)bhb32 نوشته:  امروز دوشنبه 30 مرداد 1396 سفارت در ارمنستان تعداد 18 كيس لاتاري رو كلير كرد

كلا ماها بوقيم
كيس خانوادگي بوقِ

بوق بوق بوق بوق
خخخخخخخخخخ

Salam, kolan alan cheghadr dige az bachehaye lottory mondan, alan bayad kheyliashon clear shode bashan
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، NariNB
(2017-08-21 ساعت 13:01)Winter 1395 نوشته:  Salam, kolan alan cheghadr dige az bachehaye lottory mondan, alan bayad kheyliashon clear shode bashan

معلوم نيست
تازه اينا بچه هاي ارمنستان هستن من آمارشون رو ميزارم
كلي هم تو آنكارا و دبي احتمالا اين روزا دارن كلير مي شن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
@itex@
سلام
باتوجه به پست 763394# مربوط به دوستمون sasa-t
لطفا ايشون رو به تاريخ١٦ آگوست در جدول منتظران كلير كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB ، itex
سلام دوستان
بعد إز مصاحبه ما در ابوظبي يه ايميل از سفارت با آدرس abudhabiIV@state.gov اومده كه داخلش نوشته با ريبلاى كردن به اين ايميل به سوالات جديدى كه ميدند در مورد سفر ها و شبكه هاى اجتماعى و .... جواب بديم. بعد كه ما اين كار رو انجام داديم يعنى با ريبلاى كردن به إيميل دريافتي سوالات را جواب داديم و فرستاديم يه إيميل بصورت auto rely اومد (از همون ادرس) كه توش كلي مطلب نوشته و كفته كه اين يك جواب اتوماتيك هست و بهش باسخ نديد. أيا جواب هامون را دريافت كرده اند؟
دوستان كه تجربه اين كار رو دارند ، ايا ما درست انجام داديم يا بايد جواب اون سوالات رو به إيميل ديكه اي هم بفرستيم؟

خيلي ممنون ميشم اكه لطف كنيد و راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
(2017-08-21 ساعت 18:56)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
بعد إز مصاحبه ما در ابوظبي يه ايميل از سفارت با آدرس abudhabiIV@state.gov اومده كه داخلش نوشته با ريبلاى كردن به اين ايميل به سوالات جديدى كه ميدند در مورد سفر ها و شبكه هاى اجتماعى و .... جواب بديم. بعد كه ما اين كار رو انجام داديم يعنى با ريبلاى كردن به إيميل دريافتي سوالات را جواب داديم و فرستاديم يه إيميل بصورت auto rely اومد (از همون ادرس) كه توش كلي مطلب نوشته و كفته كه اين يك جواب اتوماتيك هست و بهش باسخ نديد. أيا جواب هامون را دريافت كرده اند؟
دوستان كه تجربه اين كار رو دارند ، ايا ما درست انجام داديم يا بايد جواب اون سوالات رو  به إيميل ديكه اي هم بفرستيم؟

جواب شمارا دریافت کرده اند ولی اثری ندارد.
به خود سفارت ایمیل کنید و مواردی که خواسته شده را بفرستید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، hosseinkht ، NariNB
دوستان خانوادگي سلام
كسي اين چند وقته كلير نشده؟؟؟
تورو خدا يكي حداقل بگه شده
مرديم كه ☹️☹️☹️☹️
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32
(2017-08-21 ساعت 19:43)shahin61 نوشته:  
دوستان كه تجربه اين كار رو دارند ، ايا ما درست انجام داديم يا بايد جواب اون سوالات رو  به إيميل ديكه اي هم بفرستيم؟

خيلي ممنون از پاسختون
واقعا که این ابوظبی شاهکار.... اینقدر تاکید کرده بود که حتما باید از طربق ریپلای به این ایمیل پاسخ اون سوالات را بدید و اسکنش نکنید و pdf نکنید و به ایمیل دیگه ای نفرستید و ....

حالا از طریق همون سایت سفارت و لینک Contact us باید انجام بدیم؟
و ابنکه اون سوالات را تو فایل PDF پر کنبم و فایل را بفرستیم؟

خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، bhb32 ، NariNB
(2017-08-21 ساعت 20:10)vanima نوشته:  دوستان خانوادگي سلام
مرديم كه ☹️☹️☹️☹️

یه خانم که مثل اینکه پدر مادرشون براشون اقدام کرده بودند اخیرا کلیر شدند تو ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، NariNB ، bhb32
(2017-08-21 ساعت 20:27)hosseinkht نوشته:  
(2017-08-21 ساعت 19:43)shahin61 نوشته:  

خيلي ممنون از پاسختون
واقعا که این ابوظبی شاهکار.... اینقدر تاکید کرده بود که حتما باید از طربق ریپلای به این ایمیل پاسخ اون سوالات را بدید و اسکنش نکنید و pdf نکنید و به ایمیل دیگه ای نفرستید و ....

حالا  از طریق همون سایت سفارت و لینک Contact us باید انجام بدیم؟
و ابنکه اون سوالات را تو فایل PDF پر کنبم و فایل را بفرستیم؟

خیلی ممنون
شاید سرشون شلوغه و قاطی کردن !
من اگر باشم همان نامه را هم اتچ میکنم برای سفارت همراه با آنچه خوسته شده.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht ، NariNB ، bhb32

اين فرم 5535 هستش ؟
اگه اينه همون كار رو ك گفتن بكنيد و براشون ريپلاي كنيد اسكن و كار ديگه اي نكنيد
تا اين فرم رو نفرستيد ب كيستون رسيدگي نميكنن
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
(2017-08-21 ساعت 20:10)vanima نوشته:  دوستان خانوادگي سلام
مرديم كه ☹️☹️☹️☹️

na lol Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من از چند نفر شنيدم ميگن كه اين مدت زياد كليرنس كه الان براي من 13 ماه شده لازمه كه وكيل بگيريم پيگيري كنه. نظر شما چيه ؟ من كه واقعا خسته شدم
نوع كيس:‌F2A
شروع پروسه :‌نوامبر 2014
اپرو NVC: اپريل 2015
مصاحبه :  18جولاي 2016 در ابوظبي
نتيجه :‌processing administrative
آپديت ها:‌اكتبر 2016،‌مارچ 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32 ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان