کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
بچه ها شماره تلفن ارمنستان عوض شده؟؟؟
بجز اين دوتا شماره
كسي شماره ديگه اي داره
0037460270113
0037410464700
شماره اولي كه انگار كلا عوض شده
دومي هم زبان فارسي نداره
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. چند روز پيش همسر من يه ايميل فرستاد به سفارت در آنكارا. اينم جوابشون:

We regret to inform you that your case is still undergoing the required administrative processing, and a decision cannot be made regarding your eligibility for a visa until this process is completed.
Unfortunately, our office is unable to predict how long administrative processing will take for any given case, and we are unable to influence the completion of the process. However, please be assured that the case is being given every consideration under U.S. law and will be processed as quickly as legally possible.
Once this process is concluded we will contact you with further instructions.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، عدلی ، NariNB
(2017-08-24 ساعت 14:30)vanima نوشته:  
(2017-08-22 ساعت 11:07)NariNB نوشته:  
(2017-08-21 ساعت 20:10)vanima نوشته:  دوستان خانوادگي سلام
كسي اين چند وقته كلير نشده؟؟؟
تورو خدا يكي حداقل بگه شده
مرديم كه ☹️☹️☹️☹️

سلام به شما
غير از دوستمون sasa-t فعلا كسي خبري از كليري نداده
من كه كارم از مردن گذشته، فسيل شدم.....تاريخي شدم بخدا

وااااييي شما هنوز كلير نشديد؟؟؟ خداياااااا ميخوام گريه كنم ?????

سلام
نه هستم در خدمتتون?????????
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-08-24 ساعت 14:40)bhb32 نوشته:  من يه سري جدول منتظران رو نگاه كردم ديدم ٢٠٦ روز از مصاحبم گذشته
چند روز پيشم نگاه كردم خيلي اتفاقي ديدم ٤٠٥ روز گذشته
پيش خودم گفتم هر سري ب جدول منتظران نگاه كردم يكي از مدل هاي پژو رو ديدم
اين اواخرم كه ميدونيد ايران خودرو پژو ٢٠٠٨ رو پيش فروش كرده
با مدلِ ٢٠٠٨ پژو كلير نشم صلوات
خخخخخ
به همون ٥٠٤ آخوندي ها هم راضي هستيم

خخخخخخ
انفاقا منم تا ٢٠٦ رو ديدم، پژو اومد تو ذهنم
خخخخخخ
صلوات
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-08-24 ساعت 14:32)vanima نوشته:  [quote='shayan_yg' pid='763588' dateline='1503384406']
نظرتون‌چیه ای میل بزنیم یکم اعتراض کنیم که ما هم زندگی داریم خانواده داریم این چه وضعیه ما با ارایه این همه مدارک باید ۱۳ ماه منتظر بمونیم مسخره شده دیگه فکر کنم‌اینام دیدن ما صدامون در نمی یاد بیخیال شدن

وإلا اعتراض كه فقط مجبوريم به سفارت بكنيم اونا هم ميگن ما نميدونيم
خدا لعنتشون كنه ....كه اينجوري ماها رو دارن نابود
من صحبت کردم‌اعتراضم کردم بهشون گفتم‌اگه شما به این‌سرعت می تونید یه کیس لاتاریو که هیچ‌چیزی ازشون‌نمی دونید سریع کلیر کنید چطوری ما ها که زیر و بم‌اطلاعات ما رو دارید نمی تونید کلیر کنید اومد حرفای تو ای میل رو تکرار کنه گفتم‌ من توضیح نخواستم فقط یه سوال داشتم بنظرتون منطقی و رشنال می رسه ای روند؟خخخخ باز گفت نا تمام سعیمونو می کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB
چهارشنبه و پنج شنبه هيچ كيسي تو ارمنستان كلير نشد من خوشحال شدم گفتم بچه هاي لاتاري تموم شدن. همشون كلير شدن
اما امروز جمعه ٣ شهريور ٩٦ ارمنستان تعداد ٥ كيس لاتاري رو كلير كرد
اين هفته هم در كل ٢٦ كيس در ارمنستان كلير شدن كه همگي لاتاري بودن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NariNB ، واهيك آقاجاني ، maryam1983
امروز ٦ شهريور ٩٦ تعداد ٦ كيس لاتاري در ارمنستان كلير شدن
كلا دور، دورِ ٦ بود امروز
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، maryam1983 ، mosa10dei ، tamoko89 ، tamoko89 ، mulan1979
مسخره شده کیس ازدواجی هیچی یه ماه دیگه دوباره لاتاریا شروع میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، NAzeez
امروز 7 شهريور ٩٦ تعداد 1 كيس لاتاري در ارمنستان كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
سلام دوستان
من تقاضای ویزای نامزدی کرده بودم اما دیروز عصر سفارت ارمنستان به من ایمیل فرستاد که ویزای شما رد شده است و منتظر نامه امیگریشن باشید تا علت رد شدن را به شما بگوید اما من و نامزدم تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم و اینبار تقاضای ویزای ازدواج بکنیم ما تمام مدارک رو کامل به سفارت داده بودیم اما باز هم ویزای منو قبول نکردن نامزدم میگه شاید چون اختلاف سنی داریم قبول نکردن ولی ما تصمیم داریم بهشون ثابت کنیم که رابطه ما واقعیه با این حال دوستان اگر تجربه ای دارید که بتونه به من و نامزدم کمک بکنه ممنون میشم در اختیار من بگذارید
ویزا : k1
سفارت : ارمنستان
تاریخ مصاحبه: ۲۲ جون ۲۰۱۷
ایمیل رد ویزا : ۲۸ آگوست ۲۰۱۷
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، bhb32 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-08-29 ساعت 17:11)Maryam gol نوشته:  سلام دوستان
من تقاضای ویزای نامزدی کرده بودم اما دیروز عصر سفارت ارمنستان به من ایمیل فرستاد که ویزای شما رد شده است و منتظر نامه امیگریشن باشید تا علت رد شدن را به شما بگوید اما من و نامزدم تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم و اینبار تقاضای ویزای ازدواج بکنیم ما تمام مدارک رو کامل به سفارت داده بودیم اما باز هم ویزای منو قبول نکردن نامزدم میگه شاید چون اختلاف سنی داریم قبول نکردن ولی ما تصمیم داریم بهشون ثابت کنیم که رابطه ما واقعیه با این حال دوستان اگر تجربه ای دارید که بتونه به من و نامزدم کمک بکنه ممنون میشم در اختیار من بگذارید

سلام من قبلا در سایت ویزا جرنی خونده بودم که ویراهای نامزدی که رد میشن رو دیگه نمیشه کاریش کرد و تنها راهش اینه که ازدواج کنید و دوباره برای ویزای ازدواج اقدام کنید. البته اگر دوستان نظر متفاوتی دارن لطفا نطرشون رو بگن. شما میتونید در اون سایت بیشتر در موردش تحقیق کنید و بخونید
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، NariNB ، NAzeez
سلام دوستان عزیز. من هم یک سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید. من امروز پاسپورت جدیدم رو گرفتم. چطوری باید اطلاع بدم که پاسپورتم تغییر کرده ؟ یکی از دوستان قبل نوشته بود که به سایت http://ais.usvisa-info.com مراجعه بکنم و شماره پاستون رو به جدید عوض کنم. اما من به سایت مراجعه کردم و متوجه نشدم که منطورشون کدوم قسمت از اکانت خودم هست. اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم که اطلاع بده
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
(2017-08-29 ساعت 17:42)mulan1979 نوشته:  

سلام من قبلا در سایت ویزا جرنی خونده بودم که ویراهای نامزدی که رد میشن رو دیگه نمیشه کاریش کرد و تنها راهش اینه که ازدواج کنید و دوباره برای ویزای ازدواج اقدام کنید. البته اگر دوستان نظر متفاوتی دارن لطفا نطرشون رو بگن. شما میتونید در اون سایت بیشتر در موردش تحقیق کنید و بخونید

خیلی ممنون دوست عزیز پس من و نامزدم ازدواج میکنیم و اینبار میرم ترکیه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، NAzeez ، NariNB
(2017-08-29 ساعت 18:20)Maryam gol نوشته:  
(2017-08-29 ساعت 17:42)mulan1979 نوشته:  

خیلی ممنون دوست عزیز پس من و نامزدم ازدواج میکنیم و اینبار میرم ترکیه
اول ببینید علت رد شدن کیس نامزدی چی بوده بعد تصمیم بگیرید..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-08-29 ساعت 17:46)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان عزیز. من هم یک سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید. من امروز پاسپورت جدیدم رو گرفتم. چطوری باید اطلاع بدم که پاسپورتم تغییر کرده ؟ یکی از دوستان قبل نوشته بود که به سایت http://ais.usvisa-info.com مراجعه بکنم و شماره پاستون رو به جدید عوض کنم. اما من به سایت مراجعه کردم و متوجه نشدم که منطورشون کدوم قسمت از اکانت خودم هست. اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم که اطلاع بده
تا آنجا که برای خودم پیش آمده باید یه سفارت ایمیل بزنید و کپی صفحه اول پاس جدید را هم بفرستید.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان