کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-08-30 ساعت 00:24)maryam1983 نوشته:  
(2017-08-29 ساعت 18:20)Maryam gol نوشته:  
(2017-08-29 ساعت 17:42)mulan1979 نوشته:  سلام من قبلا در سایت ویزا جرنی خونده بودم که ویراهای نامزدی که رد میشن رو دیگه نمیشه کاریش کرد و تنها راهش اینه که ازدواج کنید و دوباره برای ویزای ازدواج اقدام کنید. البته اگر دوستان نظر متفاوتی دارن لطفا نطرشون رو بگن. شما میتونید در اون سایت بیشتر در موردش تحقیق کنید و بخونید

خیلی ممنون دوست عزیز پس من و نامزدم ازدواج میکنیم و اینبار میرم ترکیه
دوست عزيز خيلي متأسفم كه ويزاي نامزديتون رد شده. من تجربه مشابهي دارم. پيشنهاد ميكنم آنكارا رو انتخاب نكنيد، چون متقاضي زياد هست اونجا. ارمنستان بهتره بنظر من.

منم پيشنهاد ميكنم ارمنستان نريد
سفارت ما بود
خيلي مزخرف بود
خانواده من رو هم ريجكت كردن
البته توريستي بودن اونا
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، mulan1979 ، bhb32
(2017-08-31 ساعت 01:30)NariNB نوشته:  
(2017-08-30 ساعت 00:24)maryam1983 نوشته:  
(2017-08-29 ساعت 18:20)Maryam gol نوشته:  خیلی ممنون دوست عزیز پس من و نامزدم ازدواج میکنیم و اینبار میرم ترکیه
دوست عزيز خيلي متأسفم كه ويزاي نامزديتون رد شده. من تجربه مشابهي دارم. پيشنهاد ميكنم آنكارا رو انتخاب نكنيد، چون متقاضي زياد هست اونجا. ارمنستان بهتره بنظر من.

سفارت ما بود
خيلي مزخرف بود
البته توريستي بودن اونا

خیلی ممنونم دوستان عزیز
من در ارمنستان تجربه خیلی بدی داشتم برای همین اینبار که بخوام اقدام بکنم میرم یه سفارت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، bhb32 ، maryam1983
(2017-08-31 ساعت 08:42)Maryam gol نوشته:  
(2017-08-31 ساعت 01:30)NariNB نوشته:  
(2017-08-30 ساعت 00:24)maryam1983 نوشته:  دوست عزيز خيلي متأسفم كه ويزاي نامزديتون رد شده. من تجربه مشابهي دارم. پيشنهاد ميكنم آنكارا رو انتخاب نكنيد، چون متقاضي زياد هست اونجا. ارمنستان بهتره بنظر من.

سفارت ما بود
خيلي مزخرف بود
البته توريستي بودن اونا

خیلی ممنونم دوستان عزیز
من در ارمنستان تجربه خیلی بدی داشتم برای همین اینبار که بخوام اقدام بکنم میرم یه سفارت دیگه

انشاالله موفق باشيد
ارمنستان كلا بده
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
سلام دوستان. من آزمون تعيين سطح دادم، دانش زبانم در سطح متوسط به بالاست. كسي ميدونه دوره هاي فوق فشرده مكالمه زبان كدوم آموزشگاه تهران بهتره؟
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
(2017-08-31 ساعت 10:31)maryam1983 نوشته:  سلام دوستان. من آزمون تعيين سطح دادم، دانش زبانم در سطح متوسط به بالاست. كسي ميدونه دوره هاي فوق فشرده مكالمه زبان كدوم آموزشگاه تهران بهتره؟

کلاس خصوصی بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983
بچه ها همونطور كه اكثر شما مي دونيد اگر كيسي بيش از يك سال در مرحله AP بمونه اين كيس تبديل مي شه به Expire soon‌ و طي تماسي كه ميگيره با سفارت يا NVC ضمن اينكه دوباره به حالت AP برمي گرده فرم DS-260 رو هم براش باز مي كنن.
بعضي از كيس ها هم همون Ap باقي مي مونن و تبديل به Expire soon‌ نمي شن. اما وقتي زمان كلير شدنشون ميشه سفارت بهشون ميگه فرم DS-260 رو آپ ديت كنيد و بياييد براي دريافت ويزا.
در رابطه با خودم، هنوز كيسم AP هست اما ديروز كه خانمم چك كرد متوجه شديم فرم DS-260 براي ما Re-Open شده بدون اينكه به ما اطلاع بدن. حالا از كِي باز شده نمي دونيم.
1.آيا اين موضوع براي كسي اتفاق افتاده؟؟
2. الان من بايد آپديت كنم يا بايد صبر كنيم ببينيم چي مي گن؟ البته من ايميل زدم به سفارت اما جواب ندادن فعلا
ممنون مي شم بچه هاي مطلع به هر دو سوالم جواب بدن.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، atessa ، maryam1983 ، NariNB
(2017-08-31 ساعت 12:54)bhb32 نوشته:  بچه ها همونطور كه اكثر شما مي دونيد اگر كيسي بيش از يك سال در مرحله AP بمونه اين كيس تبديل مي شه به Expire soon‌ و طي تماسي كه ميگيره با سفارت يا NVC ضمن اينكه دوباره به حالت AP برمي گرده فرم DS-260  رو هم براش باز مي كنن.
بعضي از كيس ها هم همون Ap باقي مي مونن و تبديل به Expire soon‌  نمي شن. اما وقتي زمان كلير شدنشون ميشه سفارت بهشون ميگه فرم DS-260  رو آپ ديت كنيد و بياييد براي دريافت ويزا.
در رابطه با خودم، هنوز كيسم AP  هست اما ديروز كه خانمم چك كرد متوجه شديم فرم DS-260 براي ما Re-Open شده بدون اينكه به ما اطلاع بدن. حالا از كِي باز شده نمي دونيم.
2. الان من بايد آپديت كنم يا بايد صبر كنيم ببينيم چي مي گن؟ البته من ايميل زدم به سفارت اما جواب ندادن فعلا

دوست عزيز سلام

براي منم بيشتر از 13 ماه از مصاحبه ميگذره و expiring soon نشده و سوال منم اين بود كه آيا منم بايد پر كنم و لي دوستان گفتن كه براي اونا هم چنين چيزي نيومده. بنظرم اگر باز شده دوباره پر كنيد بفرستيد. البته ببينيد دوستان چه نظري دارند.
راستي از كجا فهميديد دوباره باز شده ؟
نوع كيس:‌F2A
شروع پروسه :‌نوامبر 2014
اپرو NVC: اپريل 2015
مصاحبه :  18جولاي 2016 در ابوظبي
نتيجه :‌processing administrative
آپديت ها:‌اكتبر 2016،‌مارچ 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-08-31 ساعت 15:08)atessa نوشته:  
(2017-08-31 ساعت 12:54)bhb32 نوشته:  بچه ها همونطور كه اكثر شما مي دونيد اگر كيسي بيش از يك سال در مرحله AP بمونه اين كيس تبديل مي شه به Expire soon‌ و طي تماسي كه ميگيره با سفارت يا NVC ضمن اينكه دوباره به حالت AP برمي گرده فرم DS-260  رو هم براش باز مي كنن.
بعضي از كيس ها هم همون Ap باقي مي مونن و تبديل به Expire soon‌  نمي شن. اما وقتي زمان كلير شدنشون ميشه سفارت بهشون ميگه فرم DS-260  رو آپ ديت كنيد و بياييد براي دريافت ويزا.
در رابطه با خودم، هنوز كيسم AP  هست اما ديروز كه خانمم چك كرد متوجه شديم فرم DS-260 براي ما Re-Open شده بدون اينكه به ما اطلاع بدن. حالا از كِي باز شده نمي دونيم.

دوست عزيز سلام

براي منم بيشتر از 13 ماه از مصاحبه ميگذره و expiring soon  نشده و سوال منم اين بود كه آيا منم بايد پر كنم و لي دوستان گفتن كه براي اونا هم چنين چيزي نيومده. بنظرم اگر باز شده دوباره پر كنيد بفرستيد. البته ببينيد دوستان چه نظري دارند.
راستي از كجا فهميديد دوباره باز شده ؟

دوستان

منم چك كردم ديدم باز شده براي منم. حالا چكار كنيم ؟ آيا واقعا آونقدر بي مبالات هستن كه نگفتن ؟ كه بايد دوباره پر بشه ؟ راستش دوستاني كه اينجا هستن من ديدم كه وقتب دوباره فرستادن انگار پروسه اشون تموم شده
نوع كيس:‌F2A
شروع پروسه :‌نوامبر 2014
اپرو NVC: اپريل 2015
مصاحبه :  18جولاي 2016 در ابوظبي
نتيجه :‌processing administrative
آپديت ها:‌اكتبر 2016،‌مارچ 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-08-31 ساعت 15:17)atessa نوشته:  منم چك كردم ديدم باز شده براي منم. حالا چكار كنيم ؟ آيا واقعا آونقدر بي مبالات هستن كه نگفتن ؟ كه بايد  دوباره پر بشه ؟ راستش دوستاني كه اينجا هستن من ديدم كه وقتب دوباره فرستادن انگار پروسه اشون تموم شده
دقيقا همينطوره
مثلا نوشين خانم وقتي كلير شدن تازه فهميدن بايد آپديت كنن اين فرم ٢٦٠ رو
اونم با كلي استرس و زماني كه تو ارمنستان بودن
درحالي كه شايد زودتر هم براشون باز شده بوده
ب هر حال من ايميل زدم ب سفارت

Dear Sir/Madam
With respect, I have to inform you that by looking at my profile on the CEAC (Online Immigrant visa and Alien Registration Application part), I figured out that the status of IV Application in front of my name had been changed from "Completed" to "Re-Open".

Due to this change, I would greatly appreciate if you let me know whether re-submitting the Ds-260 Form (update my information) is required at this time or I have to wait for your further permission.

Your
attention to the prolong Administrative Processing of the case
in addition to answer the above inquiry is appreciated
جواب دادن نتيجه رو ميگم
كسي اگر تجربه در اين ضمينه داره كمك كنه ممنون ميشيم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، atessa ، Sara49 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-08-31 ساعت 15:08)atessa نوشته:  راستي از كجا فهميديد دوباره باز شده ؟

خانمم چك كردن سايت رو و متوجه شدن
دوستان ديگه اي هم كه ميخوان چك كنن از مسير زير ميتونن اين كار رو انجام بدن

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، atessa ، Sara49 ، NariNB ، maryam1983
(2017-08-31 ساعت 15:33)bhb32 نوشته:  
(2017-08-31 ساعت 15:17)atessa نوشته:  منم چك كردم ديدم باز شده براي منم. حالا چكار كنيم ؟ آيا واقعا آونقدر بي مبالات هستن كه نگفتن ؟ كه بايد  دوباره پر بشه ؟ راستش دوستاني كه اينجا هستن من ديدم كه وقتب دوباره فرستادن انگار پروسه اشون تموم شده
دقيقا همينطوره
مثلا نوشين خانم وقتي كلير شدن تازه فهميدن بايد آپديت كنن اين فرم ٢٦٠ رو
اونم با كلي استرس و زماني كه تو ارمنستان بودن
درحالي كه شايد زودتر هم براشون باز شده بوده
ب هر حال من ايميل زدم ب سفارت

Dear Sir/Madam
With respect, I have to inform you that by looking at my profile on the CEAC (Online Immigrant visa and Alien Registration Application part), I figured out that the status of IV Application in front of my name had been changed from "Completed" to "Re-Open".

Due to this change, I would greatly appreciate if you let me know whether re-submitting the Ds-260 Form (update my information) is required at this time or I have to wait for your further permission.

Your
جواب دادن نتيجه رو ميگم
كسي اگر تجربه در اين ضمينه داره كمك كنه ممنون ميشيم
دقيقا درسته
زماني كه كلير شدم و ارمنستان رفتم سفارت بهم گفت كه بايد فرم آپديت كنم در صورتي كه تا زماني كه ويزا صادر شد من ap بودم.و نميدونستم فرم باز شده.
بخاطر همين دوستاني كه بيش از يكسال از مصاحبه اشون گذشته به نظرم فرم رو اپديت كنن هيچ ضرري نداره دوستان.حداقل استرسي كه اونجا به من واردشد به شما نشه.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، atessa ، NariNB ، maryam1983 ، mulan1979
بچه ها ديروز كه هيچي اما امروز ١٠ شهريور ٩٦ تعداد ٦ كيس در ارمنستان كلير شدن كه ٢ تا غير لاتاري بودن
2017AS4450
2017AS6325
2017AS5141
2017AS443
YRV2016562001
YRV2014824009
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NariNB ، maryam1983
(2017-08-31 ساعت 15:33)bhb32 نوشته:  من ايميل زدم ب سفارت

Dear Sir/Madam

Your

اينم جواب سفارت

Dear inquirer,
You
should update and resubmit your DS260 form. Please keep in mind that after completion of the administrative processing you should return
to the embassy for fingerprinting.
با جوابي كه بم دادن ب تاريخ امروز آپديت شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: amir3333 ، Sara49 ، mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB ، atessa
(2017-09-01 ساعت 16:30)bhb32 نوشته:  
(2017-08-31 ساعت 15:33)bhb32 نوشته:  من ايميل زدم ب سفارت

Dear Sir/Madam

Your

اينم جواب سفارت

Dear inquirer,
You
should update and resubmit your DS260 form. Please keep in mind that after completion of the administrative processing you should return    
to the embassy for fingerprinting.
با جوابي كه بم دادن ب تاريخ امروز آپديت شدم

سلام دوست عریز. به نظر میرسه که داره اتفاقات خوبی برای کیس شما میفته. ارزو می کنم بزودی کلیر بشید و به همسرتون بپیوندید. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB
(2017-08-31 ساعت 15:37)bhb32 نوشته:  
(2017-08-31 ساعت 15:08)atessa نوشته:  راستي از كجا فهميديد دوباره باز شده ؟

خانمم چك كردن سايت رو و متوجه شدن
دوستان ديگه اي هم كه ميخوان چك كنن از مسير زير ميتونن اين كار رو انجام بدن

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx

منم به اين لينك مراجعه كردم و ديدم فرم مربوطه برام Reopened شده كه دوباره پر كردم، در پايان هم برام اين تأييديه اومد:

Thank You
Your Immigrant Visa and Alien Registration Application form (Form DS-260) has been automatically forwarded to your interview location.

بعد هم دوباره به لينك بالا مراجعه كردم، ديدم Reopened به Compeleted تبديل شده.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان