کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-10-05 ساعت 00:53)Nagh نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 19:05)Nooshin1361 نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
ضمن تبریک به همه دوستانی که کلیر شدن،لازم دونستم چند نکته رو اینجا مطرح کنم که عزیزان بدون نگرانی و استرس برای گرفتن ویزاشون اقدام کنن.
با توجه به اینکه کلیر شدنشون بیش از یکسال شده در ابتدا فرم ds260 رو اپدیت و سابمیت کنید،ارمنستان هیچگونه ایمیل کلیری نمیفرسته پس منتظر نمونید،تمامی مدارک مالیاتی جدید رو همراه با مدارک دیگه ای که ازتون خواسته بودن ااگرنواقص داشتید با خود ببریدعکس جدید برای مدیکال و سفارت فراموش نشودقبل از رفتن حتما وقت مدیکال بگیرید و سوابق مدیکال قبلی رو همراه خودتون ببرید.کریر نامبر فراموش نشود،به محض رسیدن به ارمنستان اگر دکتر قبول کرد کپی پاس رو برای مدیکال ببرید که بتونید زودتر پاس و بقیه مدارک رو دی اچ ال کنید.یکی از دوستان با هماهنگی دکتر انجام دادن.به هرحال منتظر جواب مدیکال نباشید خودشون به سفارت میفرستن،شما حالا قبل یا بعداز مدیکال پاس و بقیه مدارک رو با دی اچ ال بفرستید،به محض  رسیدن مدارک،سفارت به شما ایمیل میده و وقت انگشت نگاری و قسم مجدد رو مشخص میکنه.بعداز مراجعه به سفارت ضمن تبریک و کاراهای ذکر شده سه روزه کاری زمان میبره برای صدور ویزا که گاها پیش اومده فردای اون روز ویزا صادر شده مث ویزای خودم،اینها کارهایی هستن که باید انجام بشه،قابل توجه دوستان عزیزی که پرسیدن الان باید چکار کنیم،تبریک مجدد به دوستان کلیر شده و ارزوی کلیری برای بقیه دوستان.در ضمن گرفتن ویزا تا قبل از ۱۸ اکتبر مهمه.بعد از اون اگر ویزای معتبر دستتون باشه برای وارد شدن به یو اس مشکلی ندارید،

دوست عزيز ممنونم از پاسخ كامل و جامعتون ، آيا شما خودتون مدارك رو از ارمنستان فرستاديد يا از ايران DHL كرديد؟ حضورا مدارك رو تحويل مي گيرن؟
خواهش میکنم وظیفه است،
بله من خودم شخصا مدارک رو از دی اچ ال ارمنستان برای سفارت فرستادم،نیاز به حضور خودم بود چون باید برای انگشت نگاری و قسم مجدد به سفارت میرفتم.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB ، mulan1979 ، Sara49
امروز ١٣ مهر ٩٦ سفارت در ارمنستان فقط يك كيس رو كلير كرد
YRV2016735003
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، NariNB ، tamoko89 ، mulan1979
@samira aslroosta@
سلام خانم روستا
خوب هستيد
خيلي وقته خبري ازتون نيست
كلير شدن همسرتون؟؟
پيگيري هم نكرديد جايي؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-10-05 ساعت 12:01)bhb32 نوشته:  امروز ١٣ مهر ٩٦ سفارت در ارمنستان فقط يك كيس رو كلير كرد
YRV2016735003
K
Khaste nabashan zamane lottarya che khob clear mikardan be ma resid ye done ye done
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
(2017-09-29 ساعت 20:17)bhb32 نوشته:  
(2017-09-29 ساعت 19:54)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-09-29 ساعت 12:31)bhb32 نوشته:  امروز ٧ مهر ١٣٩٦ تعداد ٢ كيس در ارمنستان كلير شدن
YRV2015585011
YRV2106662010
الان که دارن غیر از لاتاری کلیر میکنن اخه چرا هیچکدوم از شماها نیستید ای بابااااا،من هر روز میام اینجا چک میکنم به امید اینکه یکیتون بگید کلیر شدید،من نمیفهمم الان این کیس ها که کلیر میشن مصاحبه اشون واسه کی بوده اخه،اول از همه من بودم که ماه می بودم بعدش شماها بودید،قائدتا الان نوبتی هم باشه نوبته شماهاست اخه...والا من عصبی شدم چه برسه به شماها،خدا صبرو امید بده ایشالا.
زمان
زمانش ك برسه ماهم كلير ميشيم
البته يك مورد ديگه هم هست اين چند وقته فكر منو به خودش مشغول كرده
اگر بچه ها همكاري كنن شايد بتونيم به يه نتايجي برسيم در رابطه باهاش
اين صرفا فكر منه و توضيحش اينه:
فلسفه برگزاري لاتاري و سهميه هاي كشورها در قبولي لاناري رو كه همتون ميدونيد چيه
آمريكايي ها مي خوان از تنوع هاي نژادي مختلف تو كشورشون داشته باشن و متناسب با كمترين نوع تنوع هاي موجود، سهميه زيادتر تخصيص ميدن
از طرفي هم نمي خوان يك نوع نژاد فقط يك جاي امريكا تمركز داشته باشه و تمايل ب پخش قوميت ها در سراسر امريكا دارن
حالا اگر اين بحث رو تعميم بديم ب خودمون شايد يكي از دلايل طولاني شدن پروسه AP بچه ها جايي هست ك انتخاب كردن برن
مثلا خانم من لس آنجلسه و قطعا من وقتي ازم پرسيدن كجا ميخواي بري لس انجلس رو اعلام كردم
ازاونجايي كه جمعيت ايراني در لس آنجلس زياده، حتما افسر ميگه بجاي اينكه اين آقا يا خانم رو كلير كنم اوني رو كلير ميكنم ك ميخواد بر فرض بره داكوتا
يا جاهايي كه پراكندگي حضور ايراني اونجا كمتره
من خودم توي امضام لس انجلس رو ب عنوان مقصد وارد ميكنم. اگر همه بچه ها هم اين كار رو بكنن، @itex@ عزيز هم يه ستون باز كنه تو جدول منتظران به عنوان مقصدي كه اعلام كرديم ب سفارت و يكي حال داشته باشه امار پراكندگي ايراني ها در امريكا رو بطور دقيق در بياره شايد بشه به يه نتايجي در رابطه با اين فرضيه رسيد
اصل فرضيه: اگر جايي كه ميخوايد بريد (فارغ از چك هاي امنيتي ك روي پرونده انجام ميدن) ايراني كمتري ساكن باشن احتمال كلير شدن شما زودتره
وگرنه دليلي نداره مني كه سربازي نرفتم و كار دولتي ندارم تاالان ١٤ ماه از انتظارم بگذره
يا حتي خانم هايي كه اصلا خانه دار هستن
اينم بگم براي رسيدن به ب ي نتيجه خوب در رابطه با اين فرضيه كار آماري بايد انجام داد كه من فكر نمي كنم كسي در اين خصوص همكاري كنه

به شما قول می‌دم موقع کلیر کردن شما به محلی که می‌خواین برین توجهی نمی‌کنن. اگر فرض کنیم پرونده ها در مناطق مختلفی ارزیابی میشه، احتمالش وجود داره مناطقی که جمعیت مهاجر بیشتری داره به دلیل ترافیک کاری، بررسی مدارک بیشتر طول بکشه. در هر صورت چون جدول ما فقط شامل کسری از بچه های ویزای نامزدی/ازدواج/خانوادگی هست معیار خوبی برای بررسی آمار کل مهاجرهای ایرانی و غیر ایرانی نیست (یک نمونه آماری قابل اطمینان باید از کل جامعه آماری بصورت تصادفی باشه). به هر دلیلی فکر می‌کنین مقصد در کلیر شدن شما تأثیر داره کالیفرنیا، دی سی، ویرجینیا، کالرینای شمالی و تگزاس رو انتخاب نکنین اینطوری از بیشتر مناطقی که ایرانیها انتخاب می‌کنن دور خواهید بود.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، maryam1983 ، bhb32 ، mulan1979 ، armehraboon
(2017-10-07 ساعت 03:14)itex نوشته:  به شما قول می‌دم موقع کلیر کردن شما به محلی که می‌خواین برین توجهی نمی‌کنن. اگر فرض کنیم پرونده ها در مناطق مختلفی ارزیابی میشه، احتمالش وجود داره مناطقی که جمعیت مهاجر بیشتری داره به دلیل ترافیک کاری، بررسی مدارک بیشتر طول بکشه. در هر صورت چون جدول ما فقط شامل کسری از بچه های ویزای نامزدی/ازدواج/خانوادگی هست معیار خوبی برای بررسی آمار کل مهاجرهای ایرانی و غیر ایرانی نیست (یک نمونه آماری قابل اطمینان باید از کل جامعه آماری بصورت تصادفی باشه). به هر دلیلی فکر می‌کنین مقصد در کلیر شدن شما تأثیر داره کالیفرنیا، دی سی، ویرجینیا، کالرینای شمالی و تگزاس رو انتخاب نکنین اینطوری از بیشتر مناطقی که ایرانیها انتخاب می‌کنن دور خواهید بود.

به هر حال ممنون از پاسختون
اگر فرصت كرديد يكم اين جدول رو اديت كنيد بعضي ها اسمشون 2 بار ثبت شده مثل Mohamadreza88 و Far787 يكي هم كليري ش رو اشتباه زده عدد منفي نشون مي ده
بعضي ها هم مشخصه با دو تا آي دي يك نفر هستن مثل پوپر و a.l.gh با 134 روز كليري يا ATYY و Ali2 با 138 روز كليري يا OGHD و Elahvision با 155روز كليري و چند نفر ديگه كه همه المان هاشون شبيه همه . البته اگر خودتون هم مثل من فكر مي كنيد. اگرم نه كه هيچ
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB ، mulan1979 ، maryam1983 ، amir3333 ، zamini1975
(2017-10-08 ساعت 15:04)abedi110 نوشته:  بچه ها نظرتون در مورد تکلیف ap ها بعد از ۱۸ اکتبر چیه ؟
با فرض اینکه فرمان کنسل نشه

Nemidonam, vali fekr nakonam ke betonan baraye modate tolani visa aslan nadan,
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32
سفارت آمریکا در ترکیه صدور روادید غیرمهاجرتی را متوقف کرد

آمریکا اعلام کرد به دلیل نگرانی از امنیت کارکنان و دیپلمات‌های این کشور در ترکیه، فعلا صدور روادید غیرمهاجرتی در سفارت آمریکا و کنسولگری‌های این کشور در ترکیه را متوقف کرده است.

سفارتخانه ترکیه در واشنگتن نيز، در اقدامی تلافی‌جویانه، ارائه تمام خدمات صدور ویزا برای اتباع آمریکایی جهت سفر به ترکیه را تعلیق کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، NariNB
شکیبایی اگر نبود دیوانه میشدیم
ز خویش و خویشتن بیگانه میشدیم

هر بامدادان تا بامداد دیگر آفتاب
پنجره ی فرسودهٔ پشت خانه میشدیم

باران دلهره های دست روزگار را
بر دل و جانمان سوز تازیانه میشدیم

تحمل درد و اظطراب قرار ز دل میبرد
چو برگهای پاییز دچار زمانه میشدیم

درون پیله ی امید، تنیده کرمی به غم
دگر نه در آرزوی فردا پروانه میشدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، SaraAT ، amir3333 ، NariNB ، mulan1979
(2017-10-07 ساعت 03:14)itex نوشته:  
(2017-09-29 ساعت 20:17)bhb32 نوشته:  
(2017-09-29 ساعت 19:54)Nooshin1361 نوشته:  الان که دارن غیر از لاتاری کلیر میکنن اخه چرا هیچکدوم از شماها نیستید ای بابااااا،من هر روز میام اینجا چک میکنم به امید اینکه یکیتون بگید کلیر شدید،من نمیفهمم الان این کیس ها که کلیر میشن مصاحبه اشون واسه کی بوده اخه،اول از همه من بودم که ماه می بودم بعدش شماها بودید،قائدتا الان نوبتی هم باشه نوبته شماهاست اخه...والا من عصبی شدم چه برسه به شماها،خدا صبرو امید بده ایشالا.
زمان
زمانش ك برسه ماهم كلير ميشيم
البته يك مورد ديگه هم هست اين چند وقته فكر منو به خودش مشغول كرده
اگر بچه ها همكاري كنن شايد بتونيم به يه نتايجي برسيم در رابطه باهاش
اين صرفا فكر منه و توضيحش اينه:
فلسفه برگزاري لاتاري و سهميه هاي كشورها در قبولي لاناري رو كه همتون ميدونيد چيه
آمريكايي ها مي خوان از تنوع هاي نژادي مختلف تو كشورشون داشته باشن و متناسب با كمترين نوع تنوع هاي موجود، سهميه زيادتر تخصيص ميدن
از طرفي هم نمي خوان يك نوع نژاد فقط يك جاي امريكا تمركز داشته باشه و تمايل ب پخش قوميت ها در سراسر امريكا دارن
حالا اگر اين بحث رو تعميم بديم ب خودمون شايد يكي از دلايل طولاني شدن پروسه AP بچه ها جايي هست ك انتخاب كردن برن
مثلا خانم من لس آنجلسه و قطعا من وقتي ازم پرسيدن كجا ميخواي بري لس انجلس رو اعلام كردم
ازاونجايي كه جمعيت ايراني در لس آنجلس زياده، حتما افسر ميگه بجاي اينكه اين آقا يا خانم رو كلير كنم اوني رو كلير ميكنم ك ميخواد بر فرض بره داكوتا
يا جاهايي كه پراكندگي حضور ايراني اونجا كمتره
من خودم توي امضام لس انجلس رو ب عنوان مقصد وارد ميكنم. اگر همه بچه ها هم اين كار رو بكنن، @itex@ عزيز هم يه ستون باز كنه تو جدول منتظران به عنوان مقصدي كه اعلام كرديم ب سفارت و يكي حال داشته باشه امار پراكندگي ايراني ها در امريكا رو بطور دقيق در بياره شايد بشه به يه نتايجي در رابطه با اين فرضيه رسيد
اصل فرضيه: اگر جايي كه ميخوايد بريد (فارغ از چك هاي امنيتي ك روي پرونده انجام ميدن) ايراني كمتري ساكن باشن احتمال كلير شدن شما زودتره
وگرنه دليلي نداره مني كه سربازي نرفتم و كار دولتي ندارم تاالان ١٤ ماه از انتظارم بگذره
يا حتي خانم هايي كه اصلا خانه دار هستن
اينم بگم براي رسيدن به ب ي نتيجه خوب در رابطه با اين فرضيه كار آماري بايد انجام داد كه من فكر نمي كنم كسي در اين خصوص همكاري كنه

به شما قول می‌دم موقع کلیر کردن شما به محلی که می‌خواین برین توجهی نمی‌کنن. اگر فرض کنیم پرونده ها در مناطق مختلفی ارزیابی میشه، احتمالش وجود داره مناطقی که جمعیت مهاجر بیشتری داره به دلیل ترافیک کاری، بررسی مدارک بیشتر طول بکشه. در هر صورت چون جدول ما فقط شامل کسری از بچه های ویزای نامزدی/ازدواج/خانوادگی هست معیار خوبی برای بررسی آمار کل مهاجرهای ایرانی و غیر ایرانی نیست (یک نمونه آماری قابل اطمینان باید از کل جامعه آماری بصورت تصادفی باشه). به هر دلیلی فکر می‌کنین مقصد در کلیر شدن شما تأثیر داره کالیفرنیا، دی سی، ویرجینیا، کالرینای شمالی و تگزاس رو انتخاب نکنین اینطوری از بیشتر مناطقی که ایرانیها انتخاب می‌کنن دور خواهید بود.

(2017-10-09 ساعت 23:54)bhb32 نوشته:  شکیبایی اگر نبود دیوانه میشدیم

پنجره ی فرسودهٔ  پشت خانه میشدیم

دگر  نه در آرزوی فردا پروانه میشدیم

من همون پنجره فرسوده پشت خانه شده ام😢
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983
شکیبایی اگر نبود دیوانه میشدیم

[/quote]

[/quote]

سلام به همگی دوستان عزیز. میدونم که وضعیت فعلی اصلا خوش آیند نیست . قرار بود که تاریخ 5 اکنبر کسانی که نظرات مخالف و یا موافق دارند در مورد فرمان جدید به دادگاه ارائه بشه که علیرغم گذشت چند روز از تاریخ ذکر شده هنوز هیچ خبر خاصی از افرادی که مخالفت خودشون رو اعلام کرده باشن نیست. با در نظر گرفتن اینکه در فرمانهای قبلی افرادی که وضعیتی شبیه به ما داشتند یعنی کسانی که همسر ، پدر و مادر و فرزند ایشان در امریکا زندگی می کرده اند، بعد از اعلام مخالفت دادگاهها مستثنی شده اند ؛ آیا فکر می کنید امیدی باشه که اینبار هم افرادی همانند ما مستثنی بشوند. من و همسرم وکیل نداریم آیا کسانی از شما که وکیل دارید چیزی در این مورد شنیدید و یا می دونید که بتونید در اینجا به اشتراک بگذارید؟ آذر ماه امسال سومین سالگرد ازدواج ماست و این خیلی غم انگیزه که هیچیک از ماهایی که هنوز اینجا هستیم نتونستیم همانند سایر زوجها یک زندگی عادی و معمولی در کنار همسرمون رو آغاز کنیم. فعلا در حال حاضر همسرم نظرش اینه که بعد از 18 اکتبر تا حد زیادی میشه فهمید که نتیجه این مخالفتها و موافقتها به کجا کشیده . چون اگر از اون تاریخ به بعد فرمان جدید اجرا بشه نشون میده که یا مخالفتی صورت نگرفته و یا این مخالفتها تاثیر چندانی نداشته است. ممنون میشم اگر هر یک از شما هر چیزی در این مورد میدانید اینجا به اشتراک بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: amir3333 ، bhb32 ، maryam1983 ، NariNB
سلام دوست عزیز
امیدوارم هر چه سریعتر کارتون درست بشه و برین پیش همسرتون. ما هم این آذر ماه میشه 2 سال و با هر فرمان جدید غمگین تر میشیم. ولی توی فرمان جدید که یک قسمتش ذکر شده بود که همسران جزو استثنا هستن و بنظر میرسه جای نگرانی نیست از این لحاظ.
(2017-10-10 ساعت 11:25)mulan1979 نوشته:  شکیبایی اگر نبود دیوانه میشدیم

[/quote]

سلام به همگی دوستان عزیز. میدونم که وضعیت فعلی اصلا خوش آیند نیست . قرار بود که تاریخ 5 اکنبر کسانی که نظرات مخالف و یا موافق دارند در مورد فرمان جدید به دادگاه ارائه بشه که علیرغم گذشت چند روز از تاریخ ذکر شده هنوز هیچ خبر خاصی از افرادی که مخالفت خودشون رو اعلام کرده باشن نیست. با در نظر گرفتن اینکه در فرمانهای قبلی افرادی که وضعیتی شبیه به ما داشتند یعنی کسانی که همسر ، پدر و مادر و فرزند ایشان در آمریکا زندگی می کرده اند، بعد از اعلام مخالفت دادگاهها مستثنی شده اند ؛ آیا فکر می کنید امیدی باشه که اینبار هم افرادی همانند ما مستثنی بشوند. من و همسرم وکیل نداریم آیا کسانی از شما که وکیل دارید چیزی در این مورد شنیدید و یا می دونید که بتونید در اینجا به اشتراک بگذارید؟  آذر ماه امسال سومین سالگرد ازدواج ماست و این خیلی غم انگیزه که هیچیک از ماهایی که هنوز اینجا هستیم نتونستیم همانند سایر زوجها یک زندگی عادی و معمولی در کنار همسرمون رو آغاز کنیم. فعلا در حال حاضر همسرم نظرش اینه که بعد از 18 اکتبر تا حد زیادی میشه فهمید که نتیجه این مخالفتها و موافقتها به کجا کشیده . چون اگر از اون تاریخ به بعد فرمان جدید اجرا بشه نشون میده که یا مخالفتی صورت نگرفته و یا این مخالفتها تاثیر چندانی نداشته است. ممنون میشم اگر هر یک از شما هر چیزی در این مورد میدانید اینجا به اشتراک بگذارید.
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
مرسی دوست عزیز. این قانون جدید کی اومده ؟ قبلا گفته شده بوده که از 18 اکتبر به بعد به هیچ ایرانی که مهاجرتی یا غیرمهاجرتی بخواد ویزا بگیره ویزا نمیدن بجز دو گروه ویزای دانشجویی. این متن را از کجا اوردید و ایا این در مورد تاریخ بعد از 18 اکتبر هم مصداق داره ؟ من همین الان جمله را که از طریق پیام برام فرستاده بودید را در گوگل سرچ کردم . اون جمله متلق به فرمان اجرایی تاریخ 6 مارچ 2017 هست. این در حالی است که در اوایل اکتبر یک فرمان اجرایی جدید صادر شده است که گفته است از بعد از 18 اکتبر به هیچ ایرانی با هیچ نوع ویزایی اجازه ورود به امریکا داده نمی شود و تنها دو مدل از ویزای دانشجویی قادرند اون هم با شرط و شروط تعیین شده وارد خاک امریکا بشوند. در این مورد می توانید به قسمت اقدامات احتمالی همین سایت مراجعه کنید. ممنونم .

(2017-10-10 ساعت 16:23)SaraAT نوشته:  سلام دوست عزیز
امیدوارم هر چه سریعتر کارتون درست بشه و برین پیش همسرتون. ما هم این آذر ماه میشه 2 سال و با هر فرمان جدید غمگین تر میشیم. ولی توی فرمان جدید که یک قسمتش ذکر شده بود که همسران جزو استثنا هستن و بنظر میرسه جای نگرانی نیست از این لحاظ.

سلام به همگی دوستان عزیز. میدونم که وضعیت فعلی اصلا خوش آیند نیست . قرار بود که تاریخ 5 اکنبر کسانی که نظرات مخالف و یا موافق دارند در مورد فرمان جدید به دادگاه ارائه بشه که علیرغم گذشت چند روز از تاریخ ذکر شده هنوز هیچ خبر خاصی از افرادی که مخالفت خودشون رو اعلام کرده باشن نیست. با در نظر گرفتن اینکه در فرمانهای قبلی افرادی که وضعیتی شبیه به ما داشتند یعنی کسانی که همسر ، پدر و مادر و فرزند ایشان در آمریکا زندگی می کرده اند، بعد از اعلام مخالفت دادگاهها مستثنی شده اند ؛ آیا فکر می کنید امیدی باشه که اینبار هم افرادی همانند ما مستثنی بشوند. من و همسرم وکیل نداریم آیا کسانی از شما که وکیل دارید چیزی در این مورد شنیدید و یا می دونید که بتونید در اینجا به اشتراک بگذارید؟  آذر ماه امسال سومین سالگرد ازدواج ماست و این خیلی غم انگیزه که هیچیک از ماهایی که هنوز اینجا هستیم نتونستیم همانند سایر زوجها یک زندگی عادی و معمولی در کنار همسرمون رو آغاز کنیم. فعلا در حال حاضر همسرم نظرش اینه که بعد از 18 اکتبر تا حد زیادی میشه فهمید که نتیجه این مخالفتها و موافقتها به کجا کشیده . چون اگر از اون تاریخ به بعد فرمان جدید اجرا بشه نشون میده که یا مخالفتی صورت نگرفته و یا این مخالفتها تاثیر چندانی نداشته است. ممنون میشم اگر هر یک از شما هر چیزی در این مورد میدانید اینجا به اشتراک بگذارید.
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT ، bhb32 ، maryam1983 ، NariNB
the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;quote='mulan1979' pid='765182' dateline='1507636807']
مرسی دوست عزیز. این قانون جدید کی اومده ؟ قبلا گفته شده بوده که از 18 اکتبر به بعد به هیچ ایرانی که مهاجرتی یا غیرمهاجرتی بخواد ویزا بگیره ویزا نمیدن بجز دو گروه ویزای دانشجویی. این متن را از کجا اوردید و ایا این در مورد تاریخ بعد از 18 اکتبر هم مصداق داره ؟ من همین الان جمله را که از طریق پیام برام فرستاده بودید را در گوگل سرچ کردم . اون جمله متلق به فرمان اجرایی تاریخ 6 مارچ 2017 هست. این در حالی است که در اوایل اکتبر یک فرمان اجرایی جدید صادر شده است که گفته است از بعد از 18 اکتبر به هیچ ایرانی با هیچ نوع ویزایی اجازه ورود به آمریکا داده نمی شود و تنها دو مدل از ویزای دانشجویی قادرند اون هم با شرط و شروط تعیین شده وارد خاک آمریکا بشوند. در این مورد می توانید به قسمت اقدامات احتمالی همین سایت مراجعه کنید. ممنونم .

(2017-10-10 ساعت 16:23)SaraAT نوشته:  سلام دوست عزیز

[/quote]
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NariNB
[quote='SaraAT' pid='765186' dateline='1507639494']
the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;quote='mulan1979' pid='765182' dateline='1507636807']

این استثناء تنها تا 18 اکتبر عمل می کنه و بعد از اون اگر هیچ مخالفتی صورت نگیره و انجام اون متوقف نشه شامل همه کیسهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی بجز 2 مدل ویزای دانشجویی خواهد شد.

For the last three months, the administration used an executive order to ban foreign nationals from six Muslim-majority countries from entering the US unless they have a “bona fide” relationship with a person or entity in the country. Those nations included Iran, Syria, Libya, Somalia, Yemen, and Sudan.

Individuals with that “bona fide” exception — such as a foreign grandparent of a US citizen — can still apply for visas until October 18. After that date, the new restrictions on travel will begin.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان