کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-10-07 ساعت 11:34)bhb32 نوشته:  
(2017-10-07 ساعت 03:14)itex نوشته:  به شما قول می‌دم موقع کلیر کردن شما به محلی که می‌خواین برین توجهی نمی‌کنن. اگر فرض کنیم پرونده ها در مناطق مختلفی ارزیابی میشه، احتمالش وجود داره مناطقی که جمعیت مهاجر بیشتری داره به دلیل ترافیک کاری، بررسی مدارک بیشتر طول بکشه. در هر صورت چون جدول ما فقط شامل کسری از بچه های ویزای نامزدی/ازدواج/خانوادگی هست معیار خوبی برای بررسی آمار کل مهاجرهای ایرانی و غیر ایرانی نیست (یک نمونه آماری قابل اطمینان باید از کل جامعه آماری بصورت تصادفی باشه). به هر دلیلی فکر می‌کنین مقصد در کلیر شدن شما تأثیر داره کالیفرنیا، دی سی، ویرجینیا، کالرینای شمالی و تگزاس رو انتخاب نکنین اینطوری از بیشتر مناطقی که ایرانیها انتخاب می‌کنن دور خواهید بود.

به هر حال ممنون از پاسختون
اگر فرصت كرديد يكم اين جدول رو اديت كنيد بعضي ها اسمشون 2 بار ثبت شده مثل Mohamadreza88 و Far787 يكي هم كليري ش رو اشتباه زده عدد منفي نشون مي ده
بعضي ها هم مشخصه با دو تا آي دي يك نفر هستن مثل پوپر و a.l.gh با 134 روز كليري يا ATYY و Ali2 با 138 روز كليري يا OGHD و Elahvision  با 155روز كليري و چند نفر ديگه كه همه المان هاشون شبيه همه . البته اگر خودتون هم مثل من فكر مي كنيد. اگرم نه كه هيچ
ممنون

ممنون از اطلاع رسانی مواردی که گفتین رو اصلاح کردم. فقط اسامی که اطلاعاتشون شبیه هم هست چون هر دو کاربر وجود دارن توی لیست اعضای سایت بهتر دست نزنیم.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، armehraboon ، NariNB ، zamini1975 ، mulan1979
(2017-10-10 ساعت 21:31)mulan1979 نوشته:  
(2017-10-10 ساعت 17:14)SaraAT نوشته:  the foreign national seeks to enter the United States to visit or reside with a close family member (e.g., a spouse, child, or parent) who is a United States citizen, lawful permanent resident, or alien lawfully admitted on a valid nonimmigrant visa, and the denial of entry during the suspension period would cause undue hardship;quote='mulan1979' pid='765182' dateline='1507636807']

این استثناء تنها تا 18 اکتبر عمل می کنه و بعد از اون اگر هیچ مخالفتی صورت نگیره و انجام اون متوقف نشه شامل همه کیسهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی بجز 2 مدل ویزای دانشجویی خواهد شد.

For the last three months, the administration used an executive order to ban foreign nationals from six Muslim-majority countries from entering the US unless they have a “bona fide” relationship with a person or entity in the country. Those nations included Iran, Syria, Libya, Somalia, Yemen, and Sudan.

Individuals with that “bona fide” exception — such as a foreign grandparent of a US citizen — can still apply for visas until October 18. After that date, the new restrictions on travel will begin.
ولي در متن بالا اون استثناي قبلي هنوزم وجود داره. يعني نوشته بجز افراد واجد شرايط (همسران و فرزندان زير ١٨ ساا)، بقيه تا ١٨ اكتبر فرصت دارن (مثل پدربزرگ ها و مادربزرگها).
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT ، bhb32 ، NariNB ، mulan1979
(2017-10-10 ساعت 21:44)itex نوشته:  
(2017-10-07 ساعت 11:34)bhb32 نوشته:  
(2017-10-07 ساعت 03:14)itex نوشته:  به شما قول می‌دم موقع کلیر کردن شما به محلی که می‌خواین برین توجهی نمی‌کنن. اگر فرض کنیم پرونده ها در مناطق مختلفی ارزیابی میشه، احتمالش وجود داره مناطقی که جمعیت مهاجر بیشتری داره به دلیل ترافیک کاری، بررسی مدارک بیشتر طول بکشه. در هر صورت چون جدول ما فقط شامل کسری از بچه های ویزای نامزدی/ازدواج/خانوادگی هست معیار خوبی برای بررسی آمار کل مهاجرهای ایرانی و غیر ایرانی نیست (یک نمونه آماری قابل اطمینان باید از کل جامعه آماری بصورت تصادفی باشه). به هر دلیلی فکر می‌کنین مقصد در کلیر شدن شما تأثیر داره کالیفرنیا، دی سی، ویرجینیا، کالرینای شمالی و تگزاس رو انتخاب نکنین اینطوری از بیشتر مناطقی که ایرانیها انتخاب می‌کنن دور خواهید بود.

به هر حال ممنون از پاسختون
اگر فرصت كرديد يكم اين جدول رو اديت كنيد بعضي ها اسمشون 2 بار ثبت شده مثل Mohamadreza88 و Far787 يكي هم كليري ش رو اشتباه زده عدد منفي نشون مي ده
بعضي ها هم مشخصه با دو تا آي دي يك نفر هستن مثل پوپر و a.l.gh با 134 روز كليري يا ATYY و Ali2 با 138 روز كليري يا OGHD و Elahvision  با 155روز كليري و چند نفر ديگه كه همه المان هاشون شبيه همه . البته اگر خودتون هم مثل من فكر مي كنيد. اگرم نه كه هيچ
ممنون

ممنون از اطلاع رسانی مواردی که گفتین رو اصلاح کردم. فقط اسامی که اطلاعاتشون شبیه هم هست چون هر دو کاربر وجود دارن توی لیست اعضای سایت بهتر دست نزنیم.

@itex@
piboo و ميترا١٢٣ هم دوبار در جدول تكرار شدن و البته كلير هم شدن.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB ، mulan1979 ، itex
(2017-10-04 ساعت 13:23)Nagh نوشته:  
(2017-09-22 ساعت 19:51)bhb32 نوشته:  
(2017-09-22 ساعت 16:28)vanima نوشته:  Bhb شما هنوز كلير نشدين ؟؟؟ من خيلي وقته اينجا سر نزدم فكر ميكردم تا حالا ويزاتون اومده 😔😔
نه منم هنوز كلير نشدم
منتظريم
به اميد خدا ببينيم چي ميشه

(2017-10-04 ساعت 13:19)mohammadreza88 نوشته:  سلام خدمت دوستان, کیس من هم بعد از 16 ماه و 16 روز کلیر شد. اطلاعات کامل رو دز امضا نوشتم خدمت دوستان.
جالب اینکه خیلی وقت هستش که آپدیتی نداشتم و امروز مستقیم اور شدم و در سایت سفارت ارمنستان شماره کیسم دیدم.
حالا با توجه به گذشت بیش از یک سال باید سفارت وقت مجدد مصاحبه نعیین کنه, یا می تونم مستقیم برم سفارت و بگم که برای مصاحبه مجدد اومدم؟؟
خدا کنه تا قبل از 18 ام ویزا صادر بشه
دوست عزيز تبريك مي گم من هم دنبال پاسخ همين سوال هستم كه بايد الان چي كار كنيم چون همسر من هم امروز كليير شد.
سلام. تبریک میگم.می بخشید میشه لطفا بگین نوع ویزاتون چی بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها امروز 19 مهر 96 فقط يك نفر در ارمنستان كلير شد
YRV2016647004
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، zamini1975 ، NariNB
(2017-10-11 ساعت 12:49)ati22578240 نوشته:  سلام. تبریک میگم.می بخشید میشه لطفا بگین نوع ویزاتون چی بوده؟
سلام. فكر نكنم ايشون الان باشن كه جواب شما رو بدن. احتمالا الان سفارت هستن
كيس ايشون F2A هست. يعني خانوادگي. ازدواج با گرين كارتي.
ساير اطلاعات رو هم مي تونيد از تو امضا شون پيدا كنيد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB
مصاحبه من كه با كودتاي آنكارا همزمان شد، حالا هم كه به صدور ويزا نزديك ميشم، آمريكا و تركيه باهم مشكل دارن! آمريكا اعلام كرده ديگه ويزايي صادر نميكنه توسط سفارتش در تركيه! حالا تصور كنين حال آنكارايي ها رو در اين شرايط ! 😞😞😞

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، NariNB ، mulan1979
(2017-10-11 ساعت 16:12)maryam1983 نوشته:  مصاحبه من كه با كودتاي آنكارا همزمان شد، حالا هم كه به صدور ويزا نزديك ميشم، آمريكا و تركيه باهم مشكل دارن! آمريكا اعلام كرده ديگه ويزايي صادر نميكنه توسط سفارتش در تركيه! حالا تصور كنين حال آنكارايي ها رو در اين شرايط ! 😞😞😞

عزيزم ناراحت نباش
ميدونم خيلي دردناكِ
همه شرايط مشابه داريم اما اين وسط استرس شما بيشترِ، ما هم نميدونيم تا الان كه كلير نشديم بعد ١٨ ام قراره چه بلايي سرمون بياد
همه تو برزخيم

به خدا توكل كن
به قول دوستمون bhb عزيز: هر كه به خدا توكل كند او را بس است.

نااميدي چيزي از پيش نميبره
ماها فقط با اميد داريم زندگي ميكنيم، غضه نخور عزيزم درست ميشه انشاالله
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979
(2017-10-12 ساعت 02:44)NariNB نوشته:  
(2017-10-11 ساعت 16:12)maryam1983 نوشته:  مصاحبه من كه با كودتاي آنكارا همزمان شد، حالا هم كه به صدور ويزا نزديك ميشم، آمريكا و تركيه باهم مشكل دارن! آمريكا اعلام كرده ديگه ويزايي صادر نميكنه توسط سفارتش در تركيه! حالا تصور كنين حال آنكارايي ها رو در اين شرايط ! 😞😞😞

عزيزم ناراحت نباش
ميدونم خيلي دردناكِ
همه شرايط مشابه داريم اما اين وسط استرس شما بيشترِ، ما هم نميدونيم تا الان كه كلير نشديم بعد ١٨ ام قراره چه بلايي سرمون بياد
همه تو برزخيم

به خدا توكل كن
به قول دوستمون bhb عزيز: هر كه به خدا توكل كند او را بس است.

نااميدي چيزي از پيش نميبره
ماها فقط با اميد داريم زندگي ميكنيم، غضه نخور عزيزم درست ميشه انشاالله
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

ممنون عزيزم 🌺💋. اميدوارم بزودي يه فكري واسه همه ما بكنن.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB
(2017-10-10 ساعت 22:53)maryam1983 نوشته:  
(2017-10-10 ساعت 21:44)itex نوشته:  ممنون از اطلاع رسانی مواردی که گفتین رو اصلاح کردم. فقط اسامی که اطلاعاتشون شبیه هم هست چون هر دو کاربر وجود دارن توی لیست اعضای سایت بهتر دست نزنیم.

@itex@
ممنون اصلاح کردم.
واقعاً توی این شرایط نامساعد خوشحالم می‌بینم دوتا از قدیمیهای جدول کلیر شدن. piboo تقریبا موقعی که من کلیر شدم مصاحبه داشته یعنی بیشتر از ۳ سال منتظر کلیر شدن بوده. و البته میترا هم نزدیک به سال منتظر بوده که زمان وقعاً زیادیه.
به هردو این دوستان تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشن.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، mulan1979
(2017-10-13 ساعت 01:33)itex نوشته:  
(2017-10-10 ساعت 22:53)maryam1983 نوشته:  
(2017-10-10 ساعت 21:44)itex نوشته:  ممنون از اطلاع رسانی مواردی که گفتین رو اصلاح کردم. فقط اسامی که اطلاعاتشون شبیه هم هست چون هر دو کاربر وجود دارن توی لیست اعضای سایت بهتر دست نزنیم.

@itex@
ممنون اصلاح کردم.
واقعاً توی این شرایط نامساعد خوشحالم می‌بینم دوتا از قدیمیهای جدول کلیر شدن. piboo تقریبا موقعی که من کلیر شدم مصاحبه داشته یعنی بیشتر از ۳ سال منتظر کلیر شدن بوده. و البته میترا هم نزدیک به سال منتظر بوده که زمان وقعاً زیادیه.

سه سال؟؟؟؟؟
آقا نگيد اين حرف رو
خداي من
نخواستيم اين ا م ر ي ك ا ي لعنتي رو، واسه خودشون
لعنت به ذات كثيفشون
يعني نشد تو اين مدت من يك روز آرامش داشته باشم
با خاك يكي بشن انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، mulan1979
(2017-10-13 ساعت 08:03)NariNB نوشته:  
(2017-10-13 ساعت 01:33)itex نوشته:  
(2017-10-10 ساعت 22:53)maryam1983 نوشته:  @itex@
ممنون اصلاح کردم.

سه سال؟؟؟؟؟
آقا نگيد اين حرف رو
خداي من
نخواستيم اين ا م ر ي ك ا ي لعنتي رو، واسه خودشون
لعنت به ذات كثيفشون
يعني نشد تو اين مدت من يك روز آرامش داشته باشم
با خاك يكي بشن انشاالله

با اين جمله ات دوست عزيز آتيشم زدي
خون تو جيگرم كردي
دارم سكته ميكنم...
چرا آخه اينقدر طولاني؟
شما ازشون خبر دارين؟ مي شناسيد اين افراد رو كه حداقل اطلاعاتي ازشون بهمون بديد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
سلام دوستان
ما بعد از كلي مكاتبه با سفارت ارمنستان بالاخره بعد از جواب هاي تكراري كه ميدادن اين ايميل و به ما دادن و اب پاكي و ريختن رو دست ما::
Dear inquirer,

We understand your concern and regret the frustration caused by this period of administrative processing, which is a legally mandated requirement in a high volume of visa applications.  A case undergoing administrative processing is subject to general review that often extends one year beyond the date of the interview.  Please continue to check the website for your case number.

اكثر كسايي كه با من شروع كردن الان اون طرفن و زندگيشون و شروع كردن و تازه بچشونم تَو راهه اونوقت دلم واسه خودم ميسوزه كه هي ميايم اينجا و هي جواباي تكراري و مسخره سفارت و ميخونيم و هي تن و بدنمون از اين اخبار بايد بلرزه... واقعا دلم ميسوزه از اين شانسسسسس

به هر حال گفتم با شما به اشتراك بذارم جواب سفارت و
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، NariNB
(2017-10-13 ساعت 16:26)vanima نوشته:  سلام دوستان
ما بعد از كلي مكاتبه با سفارت ارمنستان بالاخره بعد از جواب هاي تكراري كه ميدادن اين ايميل و به ما دادن و اب پاكي و ريختن رو دست ما::
Dear inquirer,

We understand your concern and regret the frustration caused by this period of administrative processing, which is a legally mandated requirement in a high volume of visa applications.  A case undergoing administrative processing is subject to general review that often extends one year beyond the date of the interview.  Please continue to check the website for your case number.

اكثر كسايي كه با من شروع كردن الان اون طرفن و زندگيشون و شروع كردن و تازه بچشونم تَو راهه اونوقت دلم واسه خودم ميسوزه كه هي ميايم اينجا و هي جواباي تكراري و مسخره سفارت و ميخونيم و هي تن و بدنمون از اين اخبار بايد بلرزه... واقعا دلم ميسوزه از اين شانسسسسس

دوست عزيز جاي شكرش باقيه كه رد نشده تقاضاي ويزاي نامزديتون. من درخواستم بعد از ٨ ماه انتظار رد شد و حتي به مصاحبه هم نرسيد. مجبور شديم ازدواج كنيم و دوباره درخواست بديم. اينبار براي ويزاي ازدواج.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، NariNB ، itex
(2017-10-13 ساعت 16:26)vanima نوشته:  سلام دوستان
Dear inquirer,

Mamnoon doste aziz az be eshterak gozashtan,ma ham az November,2016 montazerim,che jaleb chizi nagofte az ghanone jadid ke visa nemidan,chon on negaran konandast
پاسخ
تشکر کنندگان: NariNB

کاربران در حال بازدید این موضوع: