کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
نه عزیزم کیس نامبر من نیست.ممنونم از اینکه جواب سوالاتم میدین.باید کارها را سپرد دست خدا.عزیزم امیدوارم به مبارکی و دل خوش ویزاتونو بگیرین.بهتون پیشاپیش تبریک میگم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی. من برای نامزدم تاریخ 14 May تقاضای ویزای K-1 کردم و چندی پیش نامه همراه با فرمهای لازم به آدرس من در آمریکا رسید که مصاحبه در تاریخ January 10 در «ابوظبی» خواهد بود و مدارک رو هم برای نامزدم آماده کردم و با DHL فرستادم ایران و حالا منتظر مصاحبه هستیم. ولی بعد از اینکه متوجه شدم ممکن هست بعد از این همه انتظار باز هم معطل Admin Processing بشویم اعصابم خورد شده و می خوام بدونم دقیقا جریان چی هست؟

اولین موضوع این هست که بنظر میاد روش کار سفارت ترکیه با امارات کمی فرق داره برای همین خواهشن روشن کنین که از کدام سفارت اقدام کرده اید. البته آنهایی که case number رو می گن از روی آن میشه فهمید. من همونطور که گفتم پرونده را به ابوظبی فرستادم چون برای دوستانم در ترکیه مسایلی پیش آمده بود و کار Admin Processing آنها بیخودی طولانی شده بود. حالا هم با خوندن داستانهای شما متوجه شدم که مثلا در ترکیه شما مدارک رو جلوتر می فرستید در حالیکه در امارات باید مدارک رو با خودتون بیارید، درسته؟ و در مورد تاریخ مصاحبه هم مثل اینکه در ترکیه بعد از دریافت مدارک از طریق پست، تاریخ مصاحبه در وبسایت اعلام میشه ولی در امارت فقط همان نامه که فرستاده اند تاریخ را مشخص می کنه، این هم درسته؟

دومین مسئله خود همین موضوع Admin Processing هست. می خوام بدونم چند نفر در ترکیه گرفتار این شدند و چند نفر در امارات؟ و آیا کسانی هم هستند که بدون Admin Processing ویزا گرفته باشند؟ آیا این Admin Processing بیشتر برای آقایان هست یا خانمها یا فرقی نمی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب باید بگم که Admin Processing ارتباطی به مکان مصاحبه نداره , بلکه به محل کار نامزدتون (دولتی یا خصوصی), کشورهائی که سفر کردند, تشابه اسمی و مسائل دیگه ارتباط داره. من خودم در ابوظبی مصاحبه داشتم و مصاحبه خیلی راحتی بود. با اینکه شغل خصوصی داشتم ولی Admin Processing شامل حال من شد. تاریخ مصاحبه هم در نامه بهتون اعلام شده. نگران نباشین کاراتون داره خوب پیش می ره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-31 ساعت 01:30)Bahar JJ نوشته:  خوب باید بگم که Admin Processing ارتباطی به مکان مصاحبه نداره , بلکه به محل کار نامزدتون (دولتی یا خصوصی), کشورهائی که سفر کردند, تشابه اسمی و مسائل دیگه ارتباط داره. من خودم در ابوظبی مصاحبه داشتم و مصاحبه خیلی راحتی بود. با اینکه شغل خصوصی داشتم ولی Admin Processing شامل حال من شد. تاریخ مصاحبه هم در نامه بهتون اعلام می شه. نگران نباشین کاراتون داره خوب پیش می ره.

مرسی بهار جان. من هم امیدوارم که مشکل خاصی پیش نیاد. بقیه هم اگر نظراتشون رو بگن ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-31 ساعت 01:02)amir905 نوشته:  سلام بر همگی. من برای نامزدم تاریخ 14 May تقاضای ویزای K-1 کردم و چندی پیش نامه همراه با فرمهای لازم به آدرس من در آمریکا رسید که مصاحبه در تاریخ January 10 در «ابوظبی» خواهد بود و مدارک رو هم برای نامزدم آماده کردم و با DHL فرستادم ایران و حالا منتظر مصاحبه هستیم. ولی بعد از اینکه متوجه شدم ممکن هست بعد از این همه انتظار باز هم معطل Admin Processing بشویم اعصابم خورد شده و می خوام بدونم دقیقا جریان چی هست؟

اولین موضوع این هست که بنظر میاد روش کار سفارت ترکیه با امارات کمی فرق داره برای همین خواهشن روشن کنین که از کدام سفارت اقدام کرده اید. البته آنهایی که case number رو می گن از روی آن میشه فهمید. من همونطور که گفتم پرونده را به ابوظبی فرستادم چون برای دوستانم در ترکیه مسایلی پیش آمده بود و کار Admin Processing آنها بیخودی طولانی شده بود. حالا هم با خوندن داستانهای شما متوجه شدم که مثلا در ترکیه شما مدارک رو جلوتر می فرستید در حالیکه در امارات باید مدارک رو با خودتون بیارید، درسته؟ و در مورد تاریخ مصاحبه هم مثل اینکه در ترکیه بعد از دریافت مدارک از طریق پست، تاریخ مصاحبه در وبسایت اعلام میشه ولی در امارت فقط همان نامه که فرستاده اند تاریخ را مشخص می کنه، این هم درسته؟

دومین مسئله خود همین موضوع Admin Processing هست. می خوام بدونم چند نفر در ترکیه گرفتار این شدند و چند نفر در امارات؟ و آیا کسانی هم هستند که بدون Admin Processing ویزا گرفته باشند؟ آیا این Admin Processing بیشتر برای آقایان هست یا خانمها یا فرقی نمی کنه؟

هیجان انگیزترن قسمت مصاحبه همین Admin Processing هست که فقط خودشون ازش سر در میارن . همه هم این مرحله رو دارن که البته جواب خانومها خیلی موارد زودتر از آقایون میاد . برای من که ویزای ازدواج اقدام کرده بودم بعد از 37 روز اومد . اگر نامزدتون کارمند نباشه احتمال اینکه جوابش روز مصاحبه اومده باشه خیلی زیاده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-31 ساعت 02:46)sara77 نوشته:  
(2009-12-31 ساعت 01:02)amir905 نوشته:  سلام بر همگی. من برای نامزدم تاریخ 14 May تقاضای ویزای K-1 کردم و چندی پیش نامه همراه با فرمهای لازم به آدرس من در آمریکا رسید که مصاحبه در تاریخ January 10 در «ابوظبی» خواهد بود و مدارک رو هم برای نامزدم آماده کردم و با DHL فرستادم ایران و حالا منتظر مصاحبه هستیم. ولی بعد از اینکه متوجه شدم ممکن هست بعد از این همه انتظار باز هم معطل Admin Processing بشویم اعصابم خورد شده و می خوام بدونم دقیقا جریان چی هست؟

هیجان انگیزترن قسمت مصاحبه همین Admin Processing هست که فقط خودشون ازش سر در میارن . همه هم این مرحله رو دارن که البته جواب خانومها خیلی موارد زودتر از آقایون میاد . برای من که ویزای ازدواج اقدام کرده بودم بعد از 37 روز اومد . اگر نامزدتون کارمند نباشه احتمال اینکه جوابش روز مصاحبه اومده باشه خیلی زیاده .

یعنی این Admin Processing زودتر از تاریخ مصاحبه به جریان می افته که ممکن هست جوابش همون روز بیاد؟ در ضمن اگه راجع به کار اینطور باشه که میگین خیلی خوبه چون نامزد من از وقتی که درسش تموم شده سر کار نرفته و کلا سابقه کاری نداره (نمردیم و علافی هم بدرد بخور شد! Big Grin ) و در ضمن رشته تحصیلیش هم رشته مورد داری نبوده پس امیدوارم که زودتر درست بشه.

خدا کنه این مرتیکه کنیایی که می خواست هواپیما رو بیاره پایین کار رو برای ماها خراب نکرده باشه چون الان اینجا 24 ساعته دارن راجع به اینکه این چه جوری ویزا گرفته بحث می کنند! پرزیدنت اوباما هم دو روز پیش اومد تلویزیون و قول داد که کل سیستم بازنگری بشه! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من در فرمهای اولیه خودم رو شاغل در شرکت خصوصی معرفی کردم ولی در فرمهای نهائی زمان اتمام کار رو زدم سپتامبر فکر می کنید برای من که شاغل بودم و الان دیگه تو فرم دوم زدم کار نمی کنم Admin Processing بخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-31 ساعت 19:53)Ziba نوشته:  بچه ها من در فرمهای اولیه خودم رو شاغل در شرکت خصوصی معرفی کردم ولی در فرمهای نهائی زمان اتمام کار رو زدم سپتامبر فکر می کنید برای من که شاغل بودم و الان دیگه تو فرم دوم زدم کار نمی کنم Admin Processing بخوره؟

اینطور که بقیه میگن به همه میخوره ولی زمانش بستگی به وضعیتتون ممکنه فرق کنه.

فکر کنم همه ماها وقتی کارامون راه افتاد مثل سارا بیایم و مدت زمان Admin Processing رو که به ما خورد بگیم خیلی کمک می کنه بقیه بهتر درک کنن که چه خبره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
زیبا جان اگر در 10 سال گذشته کارنکرده باشی بهت چک نمی خوره بعداز مصاحبه . من تا سال 86 کار می کردم .امسال رفتم مصاحبه که چک خورد بهم .
آقای امیر فکر کنم برای نامزد شما جوابش همون روز مصاحبه اومده باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-31 ساعت 21:06)sara77 نوشته:  زیبا جان اگر در 10 سال گذشته کارنکرده باشی بهت چک نمی خوره بعداز مصاحبه . من تا سال 86 کار می کردم .امسال رفتم مصاحبه که چک خورد بهم .
آقای امیر فکر کنم برای نامزد شما جوابش همون روز مصاحبه اومده باشه .

مرسی سارا جان حسابی امیدوارم کردی. 10 روزه دیگه مصاحبه هست و حتما گزارششو اینجا میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من 15 دسامبر مصاحبه داشتم و امروز 4 ژانويه شمارم تو سايت اومد....
ولي مصاحبه من فقط به انگليسي بود ....
اميدوارم همه زودتر ويزا بگيرن...
پاسخ
تشکر کنندگان: Bahar JJ ، maryamjay ، Ziba ، mavarfan ، hosseini_hamid
سوگل جان
خیلی تبریک می گم
من هم بعد از 27 روز clear شدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryamjay ، mavarfan
بهار جون
منم بهت تبريك ميگم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan
تبریک میگم سوگل و بهار! شما حتما آنکارا مصاحبه نکردین چون سفارت ترکیه از 18 دسامبر به بعد آپ دیت نشده.
تاریخ مصاحبه: 2 دسامبر 2009
--------------------------------
تاریخ کلیرنس: 13 ژانویه 2010
-------------------------------
ورود به آمریکا 14 فوریه 2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Bahar JJ ، mavarfan
(2010-01-06 ساعت 11:03)amrnsb نوشته:  تبریک میگم سوگل و بهار! شما حتما آنکارا مصاحبه نکردین چون سفارت ترکیه از 18 دسامبر به بعد آپ دیت نشده.

درود بر شما
درسته, مصاحبه ما در ابوظبی بوده و سایت ابوظبی 2 روز پشت سرهم (4 و 5 ژانویه) آپ دیت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان