کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-31 ساعت 10:39)hosseinslm نوشته:  اونایی که آنکارا هستن و منتظر دریافت ویزا هستن.
بابا انقدر نگران نباشید. اگه داستان ویزای منو نمیدونید من رکورددار دیر صادر شدن ویزا هستم Smile
حالتون رو کاملا درک میکنم به خاطر همین اومدم مجددا این تجربه رو بهتون منتقل کنم یکم استرستون کم بشه.
قابل توجه اونایی که میگن صدور ویزامون دیر شده من25 روز بعد ارسال مدارک به سفارت ویزام صادر شد!!
سفارت شلوغه . حجم کاریشون بالاست و شاید دلایل دیگه که ما نمیدونیم به خاطر همین ممکنه دیر و زود بشه.
البته همه این اتفاق براشون نمیفته و نهایتا 6 روز کاری ویزاشون صادر میشه.
ولی من 3 هفته آنکارا بودم ویزام صادر نشد.
هفته چهارم برگ عبور گرفتم  از سفارت ایران و برگشتم.چون واقعا دیگه نمیشه آنکارارو بیشتر از 3 هفته تحمل کرد!
و به یه شرکت خوبی تو ایران وکالت دادم و بعد از صدور ویزا تو سریعترین زمان  پاسپورت به دستم رسید.
با آرزوی موفقیت برای همتون امیدوارم سریع ویزای همتون صادر بشه عزیزان.

سلام دوست عزيز
خوشحالم كه بالاخره ويزاتون را گرفتيد. هزاران بار تبريك.
واقعا اين صبر وتحمل شما كه تونستيد سه هفته آنكارا طاقت بياوريد جاي تقدير داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، bhb32 ، Nooshin1361 ، hosseinslm ، جواد حبيبي ، inanna ، HAMİT
(2016-10-31 ساعت 10:39)hosseinslm نوشته:  اونایی که آنکارا هستن و منتظر دریافت ویزا هستن.
بابا انقدر نگران نباشید. اگه داستان ویزای منو نمیدونید من رکورددار دیر صادر شدن ویزا هستم Smile
حالتون رو کاملا درک میکنم به خاطر همین اومدم مجددا این تجربه رو بهتون منتقل کنم یکم استرستون کم بشه.
قابل توجه اونایی که میگن صدور ویزامون دیر شده من25 روز بعد ارسال مدارک به سفارت ویزام صادر شد!!
سفارت شلوغه . حجم کاریشون بالاست و شاید دلایل دیگه که ما نمیدونیم به خاطر همین ممکنه دیر و زود بشه.
هفته چهارم برگ عبور گرفتم  از سفارت ایران و برگشتم.چون واقعا دیگه نمیشه آنکارارو بیشتر از 3 هفته تحمل کرد!
و به یه شرکت خوبی تو ایران وکالت دادم و بعد از صدور ویزا تو سریعترین زمان  پاسپورت به دستم رسید.

خوشحالم بعد از تحمل اين همه استرس و سختي، مخصوصا" طي اين ٢٥ روز، موفق شدي ويزات رو دريافت كني دوست عزيز. تبريك ميگم و بهترينها رو آرزو ميكنم برات. اميدوارم الان كه ويزا گرفتي خستگي طاقت فرساي اين انتظار رفع شده باشه ازت.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، bhb32 ، Nooshin1361 ، NAzeez ، hosseinslm ، جواد حبيبي ، HAMİT ، setaree

سلام دوست عزیز . بهتون خیلی تبریک می گم . امیدوارم که بقیه مراحل که در داخل امریکا انجام میشه خیلی سریعتر پیش بره. میخواستم یک سوالی ازتون بپرسم. میشه لطف کنید و آن شرکتی که برای پیکاپ ویزا باهاشون قرار داد بستید و ازشون راضی بودید رو اعلام کنید و یا شماره تماس از ایشون بگذارید. باز هم از لطفتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، maryam1983 ، Alireza_D ، bhb32 ، Nooshin1361 ، NAzeez ، جواد حبيبي ، hosseinslm
@lupyien@ دوست عزیز امروز به پست مراجعه کردید ؟ امیدوارم که ویزارو دریافت کرده باشید و از این نگرانی در اومده باشید.ما رو بی خبر نزارید ...
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Alireza_D ، bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، inanna
(2016-10-31 ساعت 11:02)mani_badb0y نوشته:  @lupyien@ دوست عزیز امروز به پست مراجعه کردید ؟ امیدوارم که ویزارو دریافت کرده باشید و از این نگرانی در اومده باشید.ما رو بی خبر نزارید ...

سلام، والا هنوز دلیور به پست نشده در وبسیت پست چک میکنم، همسرم هنوز منتظر، و به خاطره اینکه در وبسیتceac و آنکارا هنوز administrative processing نمی‌دونین چه حالی‌ داریم، من ایران الان ۳ روز سردردم و با دختر ۶ ماهم هم سرو کل میزنم، و یون هم بی‌قراری می‌کنه، امیدوورم امروز خبر خوش بده همسرم، نمی‌دونم به خدا!
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-31 ساعت 14:24)lupyien نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 11:02)mani_badb0y نوشته:  @lupyien@ دوست عزیز امروز به پست مراجعه کردید ؟ امیدوارم که ویزارو دریافت کرده باشید و از این نگرانی در اومده باشید.ما رو بی خبر نزارید ...

سلام، والا هنوز دلیور به پست نشده در وبسیت پست چک میکنم، همسرم هنوز منتظر، و به خاطره اینکه در وبسیتceac  و آنکارا هنوز administrative processing  نمی‌دونین چه حالی‌ داریم، من ایران الان ۳ روز سردردم و با دختر ۶ ماهم هم سرو کل میزنم، و یون هم بی‌قراری می‌کنه، امیدوورم امروز خبر خوش بده همسرم، نمی‌دونم به خدا!
انشالا که خیر نگران نباشید ...
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، setaree

سلام، والا هنوز دلیور به پست نشده در وبسیت پست چک میکنم، همسرم هنوز منتظر، و به خاطره اینکه در وبسیتceac  و آنکارا هنوز administrative processing  نمی‌دونین چه حالی‌ داریم، من ایران الان ۳ روز سردردم و با دختر ۶ ماهم هم سرو کل میزنم، و یون هم بی‌قراری می‌کنه، امیدوورم امروز خبر خوش بده همسرم، نمی‌دونم به خدا!

سلام دوست عزيز
ببخشيد وسط نگرانيتون سوال ميكنم. اميدوارم هرچه زودتر همسرتون ويزا رو بگيرن و اين روزا بگزره. ولي سوالم اينه كه شما در زمان مصاحبه همسرتون ايران بودين؟ آيا براي دمسايل ايرادي نگرفتن؟
چون من هم با همسرم ايران زندگي ميكردين و الان يك ماهه كه رفته و من نگران مدارك دمسايل هستم. ممنون ميشم از تجربتون بگين.
(دوستان سه ماه و چند روزه كه از تكميل مدارك گذشته و منتظر وقت مصاحبه سفارت ابوظبي هستيم)
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-31 ساعت 14:48)پري57 نوشته:  

سلام دوست عزيز
ببخشيد وسط نگرانيتون سوال ميكنم. اميدوارم هرچه زودتر همسرتون ويزا رو بگيرن و اين روزا بگزره. ولي سوالم اينه كه شما  در زمان مصاحبه همسرتون ايران بودين؟ آيا براي دمسايل ايرادي نگرفتن؟
چون من هم با همسرم ايران زندگي ميكردين و الان يك ماهه كه رفته و من نگران مدارك دمسايل هستم. ممنون ميشم از تجربتون بگين.
(دوستان سه ماه و چند روزه كه از تكميل مدارك گذشته و منتظر وقت مصاحبه سفارت ابوظبي هستيم)

زمان مصاحبه من، همسرم ٣ ماه بود رفته بود
به من گير دادن
حتما تا روز مصاحبه مدارك داميسلي تهيه كنيد
به دردسراي بعدش نميارزه. الكي علاف ميشيد و پروسه ويزاتون عقب مي افته
به بخش داميسل مراجعه كنيد براي اينكه بدونيد چيا لازمه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، armehraboon ، پري57 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
باسلام به همه دوستان عزیز
میخواستم بدونم دوستان کسی اطلاع دقیق و مطمینی برای انتقال پول از آمریکا به ایران داره؟مبلغ پولی که هر ماه بشه از آمریکا به ایران برای خانواده فرستاد.ممنون میشم اگه اطلاعی دارید راهنمایی کنید.با تشکر از دوستان.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي ، HAMİT
(2016-10-31 ساعت 15:02)bhb32 نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 14:48)پري57 نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 14:24)lupyien نوشته:  سلام، والا هنوز دلیور به پست نشده در وبسیت پست چک میکنم، همسرم هنوز منتظر، و به خاطره اینکه در وبسیتceac  و آنکارا هنوز administrative processing  نمی‌دونین چه حالی‌ داریم، من ایران الان ۳ روز سردردم و با دختر ۶ ماهم هم سرو کل میزنم، و یون هم بی‌قراری می‌کنه، امیدوورم امروز خبر خوش بده همسرم، نمی‌دونم به خدا!

سلام دوست عزيز
ببخشيد وسط نگرانيتون سوال ميكنم. اميدوارم هرچه زودتر همسرتون ويزا رو بگيرن و اين روزا بگزره. ولي سوالم اينه كه شما  در زمان مصاحبه همسرتون ايران بودين؟ آيا براي دمسايل ايرادي نگرفتن؟

زمان مصاحبه من، همسرم ٣ ماه بود رفته بود
به من گير دادن
حتما تا روز مصاحبه مدارك داميسلي تهيه كنيد
به دردسراي بعدش نميارزه. الكي علاف ميشيد و پروسه ويزاتون عقب مي افته
به بخش داميسل مراجعه كنيد براي اينكه بدونيد چيا لازمه

ما هم نقص مدرک خوردیم، با اینکه مدت 2 ماه اونجا بودم و تمامی مدارکی که به نظرمون می رسید رو تهیه کرده بودیم (اجاره نامه، حساب بانکی، DMV، ثبت نام کلاس، پرداخت بیال و ...) باز هم بهمون گیر دادند، اونها استعلام می گیرند ببینند که شما سابقه دارید یا نه و به همسرم گفتند که سابقه حضور همسرتون توی امریکا کافی نیست، به نظر می رسه بهترین مدرک داشتن کار هستش و ثبت نام فرزند در یک مدرسه، البته حساب بانکی هم خیلی مهم هستش، من برای همسرم اقدام کردم و الان هم برگشتم تهران، و منتظر وقت کلیر شدن هستیم، احتمالا دوباره بهمون گیر بدن!!! ولی واقعا تنها موندن به مدت 6 ماه کار سختیه!
ایا کسی اینجا هست که دومیسایلش مشکل خورده باشه موقع مصاحبه اول و برگشته باشه ایران و دوباره بهش گیر داده باشند؟ من می ترسم دوباره برم و باز هم بگن مدارکتون کافی نیست، فعلا که نمی دونیم چی کار کنیم ...
ابوظبی، تاریخ مصاحبه 29 مارچ، دوخطی، بدون هیچ آپدیتی ؟
پاسخ
سلام همسر منو دوباره گذاشتن رو administrattive processing....پاسپرتشو پس فرستدنو دوباره برگه مراحل اداریو فرستن... هیچ نقص مدرکیم نداشتیم..
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، HAMİT
(2016-10-31 ساعت 19:44)lupyien نوشته:  سلام همسر منو دوباره گذاشتن رو administrattive processing....پاسپرتشو پس فرستدنو دوباره برگه مراحل اداریو فرستن... هیچ نقص مدرکیم نداشتیم..
ای بابا چرا اینا اینکارو میکنن؟یعنی چی ؟ باهاشون تماس گرفتید ؟
لطفا یه خلاصه وضعیت از پروندتون بدید البته ببخشید میدونم موقع مناسبی نیست و الان خیلی ناراحت هستید...
IR1
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-31 ساعت 19:49)mani_badb0y نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 19:44)lupyien نوشته:  سلام همسر منو دوباره گذاشتن رو administrattive processing....پاسپرتشو پس فرستدنو دوباره برگه مراحل اداریو فرستن... هیچ نقص مدرکیم نداشتیم..
لطفا یه خلاصه وضعیت از پروندتون بدید البته ببخشید میدونم موقع مناسبی نیست و الان خیلی ناراحت هستید...

بله حالم خیلی‌ بده، این دیگه خیلی‌ مسخره بود. بله ایمیل زدم بهشون راه دیگی‌ که برای تماس نیست.

من ژانویه ۲۰۱۴ برای همسرم اقدام کردم و اسپانسر دوم هم داشتیم، فبریه ۲۰۱۶ وقت مصاحبه گرفت آنکارا همسرم و براش AP نوشتن، الان اکتبر بده ۸ ماه بهمون خبر دادن که پروسه اداری تموم شد و با مدیکال جدی و پاسپورتو مدارکی که خستیم ازتون که شامل TAX جدیدی ۲۰۱۵ و کپی‌ پاسپورتو اسپانسر دوم بود به همراه کپی امیل کلیر شدن بفرستین سفارت.

بقیشم که خودتون در جریانین، فقط همسر من قبل رفتن پاسپورتشو عوض کرد که شمارشم عوض شد اونم به خاطره این بود که پاسپورتش ۵ ماه بیشتر اعتبار نداشت، منم یه نامه نوشتمو همسرم امضا کرد و براشون فرستادیم ولی‌ بازم اینا این کارو کردن، حالا نمی‌دونم دیگه طاقت انتظار طولانیه دوباره ندارم، تاحالا ندیده بودم کسی‌ دوبار بره AP.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-31 ساعت 20:25)lupyien نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 19:49)mani_badb0y نوشته:  

بله حالم خیلی‌ بده، این دیگه خیلی‌ مسخره بود. بله ایمیل زدم بهشون راه دیگی‌ که برای تماس نیست.

من ژانویه ۲۰۱۴ برای همسرم اقدام کردم و اسپانسر دوم هم داشتیم، فبریه ۲۰۱۶ وقت مصاحبه گرفت آنکارا همسرم و براش AP نوشتن، الان اکتبر بده ۸ ماه بهمون خبر دادن که پروسه اداری تموم شد و با مدیکال جدی و پاسپورتو مدارکی که خستیم ازتون که شامل TAX جدیدی ۲۰۱۵ و کپی‌ پاسپورتو اسپانسر دوم بود به همراه کپی امیل کلیر شدن بفرستین سفارت.

بقیشم که خودتون در جریانین، فقط همسر من قبل رفتن پاسپورتشو عوض کرد که شمارشم عوض شد اونم به خاطره این بود که پاسپورتش ۵ ماه بیشتر اعتبار نداشت، منم یه نامه نوشتمو همسرم امضا کرد و براشون فرستادیم ولی‌ بازم اینا این کارو کردن، حالا نمی‌دونم دیگه طاقت انتظار طولانیه دوباره ندارم، تاحالا ندیده بودم کسی‌ دوبار بره AP.

سلام عزیزم.نگران نباشین.به امید خدا همین ماه ویزا رو میگیرن.بخاطر تعویض پاسپورته.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، m_vaziran ، amir2640 ، hosseinslm ، جواد حبيبي
با سلام خدمت دوستان و به امید کلیر شدن هر چه زودتر همگی.من تصمیم دارم انشاالله کلیر شدم برم دبی مدیکال تجدید کنم جوابشو بگیرم و برگردم بدم واسه پیکاپ به آژانسها.میخواستم بدونم واسه اینکار چه مدارکی رو باید به اژانس تحویل بدیم و کلا روند کار به چه صورت هست که مشکلی پیش نیاد؟کسی تجربه اینکارو داره؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mani_badb0y ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان