کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-12-14 ساعت 20:54)samira aslroosta نوشته:  من تصمیم گرفتم یه ماه دیگه برم آمریکا. گواهینامه ام رو ری نیو کنم. حساب بانکی باز کنم و کارتهاشو بگیرم. تلفنم بگیرم. کارت کتابخونه هم بگیرم. اینها کفایت می کنه برای دمسایل؟؟ چون توی لیست نواقصی گفته مدرکی که نشون بده اونجا ساکنید. تو فرم i-864 هم که من گفته بودم آمریکا شغل ندارم
اگر خونه اجاره مي كنيد مدارك مربوط به اجاره و همچنين قبض برق
اگر ماشين داشته باشيد مدارك اون هم خوبه
اگر خواهر يا برادر داريد و اونها ماشين دارن بگيد به نامتون كنن با هزينه كمي اينكار انجام ميشه
اگر كلاس زبان يا كالجي جايي ثبت نام كرديد مدارك اون هم عاليه
مهم نيست كار نداريد فقط تو يه نامه بنويسيد كار نداريد و ماليات نداديد و امضاء كنيد با مدارك ارسال كنيد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، HAMİT ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-12-14 ساعت 23:33)bhb32 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 20:54)samira aslroosta نوشته:  من تصمیم گرفتم یه ماه دیگه برم آمریکا. گواهینامه ام رو ری نیو کنم. حساب بانکی باز کنم و کارتهاشو بگیرم. تلفنم بگیرم. کارت کتابخونه هم بگیرم. اینها کفایت می کنه برای دمسایل؟؟ چون توی لیست نواقصی گفته مدرکی که نشون بده اونجا ساکنید. تو فرم i-864 هم که من گفته بودم آمریکا شغل ندارم
اگر خواهر يا برادر داريد و اونها ماشين دارن بگيد به نامتون كنن با هزينه كمي اينكار انجام ميشه
مهم نيست كار نداريد فقط تو يه نامه بنويسيد كار نداريد و ماليات نداديد و امضاء كنيد با مدارك ارسال كنيد

متاسفانه کسی رو ندارم که چیزی به نامم کنه می خوام فقط ۱ ماهه برم. مدارکی که تو این یه ماه می تونم بگیرم گواهینامه.کارت کتابخونه حساب بانکی و کارتهاش و تلفن هستش. به نظرتون مدرک این خونه ای که ۱ ماهه می خوام اجاره کنم به درد می خوره؟ بقیه مدارک چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، HAMİT ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-12-14 ساعت 23:33)bhb32 نوشته:  

متاسفانه کسی رو ندارم که چیزی به نامم کنه  می خوام فقط ۱ ماهه برم. مدارکی که تو این یه ماه می تونم بگیرم گواهینامه.کارت کتابخونه حساب بانکی و کارتهاش و تلفن هستش. به نظرتون مدرک این خونه ای که ۱ ماهه می خوام اجاره کنم به درد می خوره؟ بقیه مدارک چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، HAMİT
من متاسفانه کسی رو ندارم چیزی به نامم کنه. به همین خاطر می خوام گواهینامه ام که برای سالهای قبله ری نیو کنم. حساب بانکی و کردیت و دبت کارت بگیرم. کارت کتابخونه و تلفن این مدارک کفایت می کنه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2016-12-14 ساعت 23:51)samira aslroosta نوشته:  من متاسفانه کسی رو ندارم چیزی به نامم کنه. به همین خاطر می خوام گواهینامه ام که برای سالهای قبله ری نیو کنم. حساب بانکی و کردیت و دبت کارت بگیرم. کارت کتابخونه و تلفن   این مدارک کفایت می کنه؟؟

اينكه بخوايد بريد و برگرديد اصلا ايده جالبي نيست
اينا هدفشون از گرفتن مدارك داميسل اينكه شما ثابت كني امريكا رو به عنوان محل اقامت دائمي انتخاب كردي
آمار ورود و خروج هاتون رو هم دارن
بهترين مدارك داميسلي مثل اجاره نامه رو هم ارائه بديد و برگرديد نتنها قبول نميكنن بلكه كارتون هم عقب ميافته
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-12-15 ساعت 00:41)bhb32 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 23:51)samira aslroosta نوشته:  من متاسفانه کسی رو ندارم چیزی به نامم کنه. به همین خاطر می خوام گواهینامه ام که برای سالهای قبله ری نیو کنم. حساب بانکی و کردیت و دبت کارت بگیرم. کارت کتابخونه و تلفن   این مدارک کفایت می کنه؟؟

اينا هدفشون از گرفتن مدارك داميسل اينكه شما ثابت كني امريكا رو به عنوان محل اقامت دائمي انتخاب كردي
بهترين مدارك داميسلي مثل اجاره نامه رو هم ارائه بديد و برگرديد نتنها قبول نميكنن بلكه كارتون هم عقب ميافته

کاملا درست می فرمایید ولی چاره ای نیست. من هم پسرم مدرسه ای هست هم اینکه تنها نمی تونم زندگی کنم اونجا تا همسرم نیاد. مجبورم بهشون توضیح بدم دیگه. که من باید با خانواده ام برم. و این برام خیلی جالبه که من تو فرم l-864 قید کردم محل سکونتم ایرانه. حالا توکل به خدا. حالا به نظرتون به فرض اینکه اونجا هم بمونم شاید من منزل اقواممون باشم و ماشینم نخرم. اون مدارکی که در بالا گفتم رو بفرستم کفایت می کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، s.div ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-12-15 ساعت 01:01)samira aslroosta نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 00:41)bhb32 نوشته:  

کاملا درست می فرمایید ولی چاره ای نیست. من هم پسرم مدرسه ای هست هم اینکه تنها نمی تونم زندگی کنم اونجا تا همسرم نیاد. مجبورم بهشون توضیح بدم دیگه. که من باید با خانواده ام برم. و این برام خیلی جالبه که من تو فرم l-864 قید کردم محل سکونتم ایرانه. حالا توکل به خدا. حالا به نظرتون به فرض اینکه اونجا هم بمونم شاید من منزل اقواممون باشم و ماشینم نخرم. اون مدارکی که در بالا گفتم رو بفرستم کفایت می کنه؟

باتوجه به اينكه شما سيتيزن هستيد ممكنه در رابطه با پروندتون خيلي سخت گيري نكنن
اون مداركي كه فرموديد خوبه ولي اينكه كه كافي هست يا نه رو من واقعا نمي دونم
شما رفتيد اونجا هر چي دم دستتون اومد جور كنيد بفرسيد چون واقعا سخته كه يك ماهه بريد مدارك رو هم جور كنيد، ارسال كنيد و باز قبول نكنن
راستش خانم من با اين كه قبل از مصاحبه من 3 ماه آمريكا بود و من روز مصاحبه كپي كارت هاي بانكي و پرينت صورتحساب ها و همچنين مدركي كه از يك سمينار در آمريكا گرفته بود رو بردم ازم قبول نكردن.
به نظرم اگر مي تونيد يه ماشين 2000 يا 3000 دلاري بخريد به نام خودتون بزاريد اونجا باشه.
احتمالا پسرتون رو هم نمي بريد اما اگر مي برديد و يه مدرسه اي ثبت نامش مي كرديد خوب بود
اگر باز هم نشد اين كارا خودتون تو يه كالج ثبت نام كنيد بعد يك ترم Differ كنيد و تو نامه سفارت هم توضيح بديد كه من پسرم وسط سال تحصيلي در ايرانه و به صورت موقت ايران موندم.
ان شاء‌الله كه مي پذيرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon
(2016-12-15 ساعت 10:14)bhb32 نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 01:01)samira aslroosta نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 00:41)bhb32 نوشته:  اينكه بخوايد بريد و برگرديد اصلا ايده جالبي نيست

شما رفتيد اونجا هر چي دم دستتون اومد جور كنيد بفرسيد چون واقعا سخته كه يك ماهه بريد مدارك رو هم جور كنيد، ارسال كنيد و باز قبول نكنن
راستش خانم من با اين كه قبل از مصاحبه من 3 ماه آمريكا بود و من روز مصاحبه كپي كارت هاي بانكي و پرينت صورتحساب ها و همچنين مدركي كه از يك سمينار در آمريكا گرفته بود رو بردم ازم قبول نكردن.
به نظرم اگر مي تونيد يه ماشين 2000 يا 3000 دلاري بخريد به نام خودتون بزاريد اونجا باشه.
احتمالا پسرتون رو هم نمي بريد اما اگر مي برديد و يه مدرسه اي ثبت نامش مي كرديد خوب بود
اگر باز هم نشد اين كارا خودتون تو يه كالج ثبت نام كنيد بعد يك ترم Differ كنيد و تو نامه سفارت هم توضيح بديد كه من پسرم وسط سال تحصيلي در ايرانه و به صورت موقت ايران موندم.
ان شاء‌الله كه مي پذيرن.

البته شوهر من تو مرحله اف بی ای چک هست. دیگه مصاحبه نداره بخوان ازش بپرسن من کجام. راستی پسر من هم سیتیزنه. و قاعدتا ثبت نام مدرسه هزینه ای نداره براش. به نظرتون پسرم رو ثبت نام کنم؟؟ مدارکشو بیارم؟؟ فکر کنم این مدرک خوبی می تونه باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، armehraboon
سلام.دوستان جدیدا کسی تل زده ابوظبی؟هرچی میزنگم فقط میره رو مکالمه پیش فرض اولش و وصل نمیشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
من فکر کنم ابوظبی دیگه ویزا نمیده و کلرنس اعلام نمیکنه تا سال آینده و بعد تعطیلاتشون. نه جواب ایمیل میدن و نه جواب تلفن، کلر شدن افراد خیلی پایینه و یا اصلا نیست، اونایی هم که می رن واسه ویزا دو هفته ای باید اونجا باشن تا بتونن پاسپورتشون را با ویزا دریافت کنن. به نظرم دیگه نباید منتظر باشیم تا بعد تعطیلات سال نو
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، s.div ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-15 ساعت 11:07)samira aslroosta نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 10:14)bhb32 نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 01:01)samira aslroosta نوشته:  کاملا درست می فرمایید ولی چاره ای نیست. من هم پسرم مدرسه ای هست هم اینکه تنها نمی تونم زندگی کنم اونجا تا همسرم نیاد. مجبورم بهشون توضیح بدم دیگه. که من باید با خانواده ام برم. و این برام خیلی جالبه که من تو فرم l-864 قید کردم محل سکونتم ایرانه. حالا توکل به خدا. حالا به نظرتون به فرض اینکه اونجا هم بمونم شاید من منزل اقواممون باشم و ماشینم نخرم. اون مدارکی که در بالا گفتم رو بفرستم کفایت می کنه؟

ان شاء‌الله كه مي پذيرن.

البته شوهر من تو مرحله اف بی ای چک هست. دیگه مصاحبه نداره بخوان ازش بپرسن من کجام. راستی پسر من هم سیتیزنه. و قاعدتا ثبت نام مدرسه هزینه ای نداره براش. به نظرتون پسرم رو ثبت نام کنم؟؟ مدارکشو بیارم؟؟ فکر کنم این مدرک خوبی می تونه باشه

درسته كه تو مرحله اف بي آي چك هستن، اما وقتي ايشون كلير شدن بايد مدارك داميسليتون هم تكميل شده باشه كه ويزا همسرتون رو صادر كنن. اونجا متوجه مي شن كه چي به چيه و شما كجا هستيد.
حتما پسرتون رو ثبت نام كنيد. در اين صورت بهترين مدرك رو ارائه داديد.
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-15 ساعت 11:50)bhb32 نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 11:07)samira aslroosta نوشته:  
(2016-12-15 ساعت 10:14)bhb32 نوشته:  باتوجه به اينكه شما سيتيزن هستيد ممكنه در رابطه با پروندتون خيلي سخت گيري نكنن
ان شاء‌الله كه مي پذيرن.

درسته كه تو مرحله اف بي آي چك هستن، اما وقتي ايشون كلير شدن بايد مدارك داميسليتون هم تكميل شده باشه كه ويزا همسرتون رو صادر كنن. اونجا متوجه مي شن كه چي به چيه و شما كجا هستيد.
حتما پسرتون رو ثبت نام كنيد. در اين صورت بهترين مدرك رو ارائه داديد.
بسیار ممنونم از راهنماییتون.خودم هم همین فکر رو کردم که ثبت نام پسرم بهترین راهه. ولی با نبود خودش مشکل پیش نیاد خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-12-15 ساعت 11:45)Sasa-t نوشته:  من فکر کنم ابوظبی دیگه ویزا نمیده و کلرنس اعلام نمیکنه تا سال آینده و بعد تعطیلاتشون. نه جواب ایمیل میدن و نه جواب تلفن، کلر شدن افراد خیلی پایینه و یا اصلا نیست، اونایی هم که می رن واسه ویزا دو هفته ای باید اونجا باشن تا بتونن پاسپورتشون را با ویزا دریافت کنن. به نظرم دیگه نباید منتظر باشیم تا بعد تعطیلات سال نو

ااای داد بیداااد،حالا کووو تا تعطیلاتشون
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979
کسی میدونه بعد از or شدن حدودا چقدر طول میکشه تا شخص کلیر بشه؟
حداکثر زمانی که تا الان طول کشیده چقدر بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، HAMİT ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، EB3
(2016-12-15 ساعت 15:46)مریم خورشید نوشته:  کسی میدونه بعد از or شدن حدودا چقدر طول میکشه تا شخص کلیر بشه؟
حداکثر زمانی که تا الان طول کشیده چقدر بوده؟

Salam hamsare man 15 augest or shod va 12 october clear shod albate septemberhamishe kari anjam nemide sefarat faghat case lotteryro residegi mikone vagarne hamsaram zoodtar bayad clear mishod movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV