کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2016-07-25 ساعت 12:50)yarim نوشته:  سلام من میخواستم بدونم چه بانک ایرانی در ایروان فعال هست ...اگر بانکی هست ایا حساب ارزی باید باشه؟اگر نیست چطور و چقدر باید پول نقد همراه برد.

یک بابنک ملت نزدیک میدان جمهوری در ایروان وجود داره. چگونه میتونید ازش پول برداشت کنید رو نمیدونم. هزینه تا حدزیادی شبیه به ایرانه. بجز ۴۵ هزار درام که برای مدیکال پرداخت می کنید حتما بقیه هزینه ها به خودتون بستگی دارد که میخواهید در چه هتل و یا رستورانی ساکن بشید و یا غذا بخورید یا چه اندازه خرید کنید. به خودتون بستگی داره. شاید بهتر باشه ۵۰ هزار درام دیگه داشته باشید و بقیه را دلار ببرید و انجا تبدیلش کنید به درام اگر هزینه تون بیشتر شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim ، قرباني ، Pargosha
اصلا دکتر همچین تاریخی رو قبول میکنه برای نوبت دهی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-25 ساعت 19:45)yarim نوشته:  اصلا دکتر همچین تاریخی رو قبول میکنه برای نوبت دهی؟

فکر کنم با خود اون پزشکها تماس بیگیرید و انها خودشون بهترین زمان رو اعلام کنن. به نظرم خیلی ریسکش بالاست که فقط یک روز برای گرفتن جواب مدیکال وقت بگذارید. با اون دو تا پزشک تماس بگیرید من قبلا در یکی از پستها شماره منشی فارسی زبان رو هم گذاشتم در قسمت ارمنستان از آنجا بگیرید و باهاشون تماس بگیرید تا خودشون بهترین زمان برای انجام مدیکال رو اعلام کنند برای اینکار شرایط خودتون رو هم بپرسید و ازشون بپرسید که شدنی هست یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: yarim ، shadoow ، Pargosha
سلام دوستان .من امروز رفتم واکسن هپاتیت B از طرف بهداشت رایگان بود برای صنف ما,نوبت اولشو زدم.من فعلا پروندم اپروو نشده .آیا این واکسن مثلا تا یک سال دیگه اعتبار داره یا نه ؟واسه کارت زرد اوکی هست این واکسن؟و اینکه آیا میشه کارت زردو من از تهران نگیرم از بهداشت شهر خودم بگیرم ؟چون رفتم کارتشو داشتن ؟
پ
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-07-27 ساعت 14:02)سوونیا نوشته:  سلام دوستان .من امروز رفتم واکسن هپاتیت B از طرف بهداشت رایگان بود برای صنف ما,نوبت اولشو زدم.من فعلا پروندم اپروو نشده .آیا این واکسن مثلا تا یک سال دیگه اعتبار داره یا نه ؟واسه کارت زرد اوکی هست این واکسن؟و اینکه آیا میشه کارت زردو من از تهران نگیرم از بهداشت شهر خودم بگیرم ؟چون رفتم کارتشو داشتن ؟
پ

اره اعتبار داره ولی برای ویراهای مهاجرتی معم.لا اجباری نیست مهمولا برای ویراهای تحصیلی بعضی دانشگاهها میخوان. میتونین برین پاستور که براتون تو کارت زرد بین الملی وارد کنه هزینه اون واکسن رو نمیگیره ازتون که هر نوبتش 7 تومن هست ولی خود کارت هزینش فرق داره ضمنا اگه بخاین به سفارت نشون بدین ی خارج از کشور حتما باید با مهر بین الملی باشه که فقط پاستور معتبره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، سوونیا ، shadoow
(2016-07-27 ساعت 15:42)tabangigs نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 14:02)سوونیا نوشته:  سلام دوستان .من امروز رفتم واکسن هپاتیت B از طرف بهداشت رایگان بود برای صنف ما,نوبت اولشو زدم.من فعلا پروندم اپروو نشده .آیا این واکسن مثلا تا یک سال دیگه اعتبار داره یا نه ؟واسه کارت زرد اوکی هست این واکسن؟و اینکه آیا میشه کارت زردو من از تهران نگیرم از بهداشت شهر خودم بگیرم ؟چون رفتم کارتشو داشتن ؟
پ

اره اعتبار داره ولی برای ویراهای مهاجرتی معم.لا اجباری نیست مهمولا برای ویراهای تحصیلی بعضی دانشگاهها میخوان. میتونین برین پاستور که براتون تو کارت زرد بین الملی وارد کنه هزینه اون واکسن رو نمیگیره ازتون که هر نوبتش 7 تومن هست ولی خود کارت هزینش فرق داره ضمنا اگه بخاین به سفارت نشون بدین ی خارج از کشور حتما باید با مهر بین الملی باشه که فقط پاستور معتبره
یعنی میتونم همه واکسنامو تو شهر خودم بزنم فقط مهرشو ببرم پاستور بزنه ؟اگه شهر خودم بگه برات مهر بین المللی میزنم چی ؟مطمعنید فقط مهرشو پاستور داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2016-07-28 ساعت 01:36)سوونیا نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 15:42)tabangigs نوشته:  
پ

یعنی میتونم همه واکسنامو تو شهر خودم بزنم فقط مهرشو ببرم پاستور بزنه ؟اگه شهر خودم بگه برات مهر بین المللی میزنم چی ؟مطمعنید فقط مهرشو پاستور داره؟

اره هر واکسنی بزنین ببرین اونا براتون تو کارت زرد وارد میکنه تنها جایی که مهر بین المللی داره و خارج از ایران معتبره پاستور هست که ی شعبه تو تجریش یکی میدون حر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، سوونیا
(2016-07-29 ساعت 12:43)tabangigs نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 01:36)سوونیا نوشته:  
(2016-07-27 ساعت 15:42)tabangigs نوشته:  اره اعتبار داره ولی برای ویراهای مهاجرتی معم.لا اجباری نیست مهمولا برای ویراهای تحصیلی بعضی دانشگاهها میخوان. میتونین برین پاستور که براتون تو کارت زرد بین الملی وارد کنه هزینه اون واکسن رو نمیگیره ازتون که هر نوبتش 7 تومن هست ولی خود کارت هزینش فرق داره ضمنا اگه بخاین به سفارت نشون بدین ی خارج از کشور حتما باید با مهر بین الملی باشه که فقط پاستور معتبره

اره هر واکسنی بزنین ببرین اونا براتون تو کارت زرد وارد میکنه تنها جایی که مهر بین المللی داره و خارج از ایران معتبره پاستور هست که ی شعبه تو تجریش یکی میدون حر

سپاس دوست عزیز درباره تفاوت قیمتها ی واکسن در شهرستان یا تهران پاستور ایا اطلاعی ندارید ؟چون اینبار رفتم گفتند واکسن میخواد بشه دونه ای صد هزار تومن از بیست تومن ؟ایا درسته.؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 08:23)سوونیا نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 12:43)tabangigs نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 01:36)سوونیا نوشته:  یعنی میتونم همه واکسنامو تو شهر خودم بزنم فقط مهرشو ببرم پاستور بزنه ؟اگه شهر خودم بگه برات مهر بین المللی میزنم چی ؟مطمعنید فقط مهرشو پاستور داره؟

سپاس دوست عزیز  درباره تفاوت قیمتها ی واکسن در شهرستان یا تهران پاستور ایا اطلاعی ندارید ؟چون اینبار رفتم گفتند واکسن میخواد بشه دونه ای صد هزار تومن از بیست تومن ؟ایا درسته.؟

فعلا که تعقییری نکرده ولی از اونجا که تو ایران براساس تورم هرسال همه چی گرون میشه احتمالش هست . به نظرم تا جایی که امکان داره واکسن ها رو تو شهر خودتون بزنین بعد بدین پاستور تایید کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني ، shadoow
سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ازدوستان تهرانی اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
من در شهر خودم درام ارمنستان نتونستم پیدا کنم ..گفتن تهران میتونم گیر بیارم با توجه به ساعت پروازم زیاد وقت نمیکنم در تهران دنبال صرافی بگردم ...اگز لطف کنید چند صرافی خیلی نزدیک به فرودگاه مهرآباد یا امام خمینی اگر هست معرفی کنید تا در کمترین زمان بتونم پول چنج کنم ..و حتما تا 100 هزار درام رو داشته باشن...دوستان ممنونم از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-01 ساعت 20:11)yarim نوشته:  سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ازدوستان تهرانی اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
من در شهر خودم درام ارمنستان نتونستم پیدا کنم ..گفتن تهران میتونم گیر بیارم با توجه به ساعت پروازم زیاد وقت نمیکنم در تهران دنبال صرافی بگردم ...اگز لطف کنید چند صرافی خیلی نزدیک به فرودگاه مهرآباد یا امام خمینی اگر هست معرفی کنید تا در کمترین زمان بتونم پول چنج کنم ..و حتما تا 100 هزار درام رو داشته باشن...دوستان ممنونم از کمکتون
سلام توی گوگل سرچ کردک یک صرافی به اسم بین الملل هست در فرودگاه امام باهاشون تماس بگیرید

آدرس:

تهران ، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، سالن خروجی (A)

تلفن مستقیم: 55678546-021

تلفن داخلی :7296
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، yarim
(2016-08-01 ساعت 20:11)yarim نوشته:  سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم ازدوستان تهرانی اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام دوست عزيز،من مصاحبه ام ارمنستان بود،با خودم فقط دلار بردم و همونجا تو فرودگاه چنج كردم،تو خود ايروان هم به راحتى ميتونيد داخل يه صرافى دلار رو چنج كنيد.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
سلام دوستان .همسر من از تابستان پارسال ٣ بار اومدن ايران،ما ١٨ تير ماه مراسم نامزدى گرفتيم،و همه عكسهاى مراسم و همين طور عكسهاى قبلى رو با ذكر تاريخ پرينت گرفتيم و هم چنين كپيه تيكت هاي همسرم ،دادم به همسرم كه با مدارك ديگر ارسال كنه،يه سوال داشتم اين مدارك كافيه،؟چون ما راه تماسمون با face time بود و تلگرام.از چتهاى تلگرامم چه جورى مى شه پرينت بگيرم،لطفا بچه ها اگر كسى مو دونه من رو راهنمايي كنه،خيلى گيج شدم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2008-10-09 ساعت 22:16)Ultraseaboy نوشته:  سلام.بله این پروسه امنیتی امکان داره چندین ماه طول بکشه.ایرادی نست.
سلام . من برای ویزای نامزدی فرم مربوطش و پر کردیم و چک و هم براشون ارسال کردیم . الان نزدیک به یک ماه میشه که ما این کار و انجام دادیم اما هیچ جوابی برای اینکه مدارک به دستشون رسیده ندادند. در صورتیکه من شنیدم این پروسه 2 هفته ای هست.
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. ما برای ویزای نامزدی یک ماه پیش اقدام کردیم و فرم مربوطش و به اضافه چک پست کردیم. اما هنوز هیچ جوابی مبنی براینکه مدارک ما به دستشون رسیده به ما ندادند. درصورتیکه من شنیدم این پروسه 2 هفته ای هست. کسی میدونه ما باید چکار کنیم و چطور پیگیری کنیم؟؟؟؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان